Kā pieņemt Bitcoin maksājumus, izmantojot BitcoinPay

Pirms mēs sākam ar lietu tehnisko pusi, šeit ir īss ievads, kas ļauj jums uzzināt, kas ir bitcoin būtība.

Izmantojot bitcoin, katrs darījums padara valūtu stiprāku. Tāpat kā internetu, arī bitcoin var izmantot pāri robežām, apejot valstu ierobežojumus un vietējos noteikumus.

Tomēr kā elektronisko norēķinu sistēmu bitcoin galvenokārt tiek izmantots tiešsaistē, un tiem, kas to vēlas izmantot, ir nepieciešama sākotnēja iestatīšana..

Kad esat pabeidzis lasīt šo, jūs varēsit sākt pieņemt bitcoin kā norēķinu vārteju savā e-komercijas veikalā vai iekļaut to savā ķieģeļu un javas veikalā vai biznesā..

Lai sāktu pieņemt bitkoinus:

Izvēlieties savu bitcoin maksājumu apstrādes nodrošinātāju (PSP) un atveriet bitcoin kontu.

Ir vairākas vietnes, kas piedāvā bitcoin pārvaldības pakalpojumus, piemēram, bitpay, coinify un bitcoinpay. Katrs no šiem uzņēmumiem iekasē atšķirīgas maksas un tam ir nedaudz atšķirīgas funkcijas, tāpēc veiciet pētījumu un atrodiet sev vispiemērotāko.

Atgriežoties vietnē bitcoinpay.com, konta iestatīšana ir patiešām vienkārša. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Pieņemt Bitcoin”, ievadiet savu e-pastu un jums ir labi iet.

(Kad mēs sākām pētīt šo rakstu, mēs mēģinājām atvērt kontu bitpay, taču pēc dažu informācijas aizpildīšanas mēs uzzinājām, ka bitpay neatbalsta Izraēlas kontus. Demonstrācijas nolūkos mēs izmantosim butcoinpay.com .)

Noņemiet ierobežojumus, pievienojot sava bankas konta informāciju

Lai gan bitcoin darījumi ir anonīmi, pēc noklusējuma jaunie konti mēnesī ir ierobežoti līdz USD 1000 darījumu vērtībai mēnesī. Lai atceltu šo ierobežojumu, komersantiem verifikācijas nolūkos ir jāsniedz sava personīgā informācija. Tas var ietvert jūsu personas apliecības vai pases kopiju, uzņēmuma direktoru vārdus un adreses un dibināšanas adresi.

Izvēlieties valūtu

Pēc konta atvēršanas jums tiks jautāts, kurā valūtā vēlaties konvertēt savus bitcoinus, kad tie tiek izmaksāti jūsu bankas kontā. Lai gan maksas un valūtas maiņas kursi katrā PSP nedaudz atšķiras, bitcoinpay iesaka strādāt ar EUR, jo tas ievērojami samazinās maksu par katru darījumu samaksu.

  DOM-XSS kļūda, kas ietekmē tinteri, Shopify, Yelp un citas

Runājot par cenu noteikšanu, jūs varat iekasēt maksu no saviem tiešajiem klientiem USD valūtā un joprojām saņemt samaksu EUR. Maiņa no USD uz EUR tiek nodrošināta pēc SPOT valūtas maiņas kursa un par to nav jāmaksā.

Pārbaudiet Bitcoin cenu, kas konvertēta USD, EUR vai GBP, izmantojot šo rīku.

Pieņemiet bitcoin maksājumus savā tirdzniecības vietā

Tagad, kad jūsu konts ir izveidots, jūs esat gatavs sākt pieņemt maksājumus par bitcoin.

Ķieģeļu un javas biznesam vienkāršākais veids ir to nosūtīt, nosūtot klientiem e-pastu, kurā norādīta maksājuma saite. Alternatīvi, jūs varat saviem klientiem sniegt unikālu QR kodu, ko var ģenerēt bitcoinpay vietnē.

Protams, klientiem, kuri vēlas norēķināties ar bitcoin, jābūt bitcoin maka iestatīšanai.

Pieņemiet Bitcoin maksājumus savā vietnē

BitcoinPay piedāvā API, kuru šodien var integrēt ar lielāko daļu e-komercijas platformu, ieskaitot vietnes un mobilās lietotnes. Kodu paraugi ar izspēles servera testēšanu ir pieejami php, java, python, Ruby, Perl un citur. Viņiem pat ir iedalīts pogu ģenerators manekeniem.

Bet šeit ir labākā daļa: ja jūs nezināt, kā kodēt, joprojām varat salīdzinoši viegli integrēt bitcoinpay, lejupielādējot vienu no viņu atvēlētajiem spraudņiem opencart, magento, prestashop un woocommerce. Vienkārši dodieties uz sadaļu izstrādātāji un lejupielādējiet nepieciešamo spraudni. Pēc tam augšupielādējiet to savas vietnes aizmugurē un konfigurējiet iestatījumus atbilstoši jūsu vajadzībām.

Kā tiek nosūtīti un saņemti maksājumi?

Lai sniegtu jums labāku priekšstatu par to, kā bitcoin faktiski darbojas, šeit ir aprakstīta darbību secība, kas notiek, kad klients noklikšķina uz pogas “Maksāt ar bitcoin”..

Kā pieņemt Bitcoin maksājumus, izmantojot BitcoinPay

Ko darīt tālāk??

Pēc bitcoin maksājuma saņemšanas jums ir vairākas iespējas:

  • Glabājiet bitcoinus savā bitcoin makā, lai tos varētu izmantot saviem pirkumiem.
  • Automātiski konvertējiet un noguldiet bitcoinus savā bankas kontā. Jūs varat konfigurēt noteiktu noguldījumu slieksni vai noteikt atkārtotus noguldījumu datumus.
  • Opcija Sadalīt ļauj definēt, cik liela daļa no jūsu bitcoin ienākumiem jāieskaita bankā un cik lielai summai jāpaliek jūsu bitcoin makā..
  10 lietas, kas jāmeklē, pērkot VPN

Iepriekš minētās iespējas ir daži ļoti pamata piemēri, kā naudu var automatizēt ar bitcoin palīdzību. Ir arī daudzas citas darbības, kuras var konfigurēt un automatizēt atbilstoši jūsu biznesa vajadzībām, piemēram, maksāt darbinieku algas, radīt jaunus pasūtījumus no piegādātājiem, ja krājumu ir maz, vai apmaksāt rēķinus valstīs, kuras to atļauj. Noskatieties šo iedvesmojošo Andreas Antonolpoulos video, lai iegūtu pārskatu par dažām lietām, kuras varat darīt ar bitcoin.

Apkopojot situāciju, lai arī bitcoin joprojām ir ļoti veiksmīgs, konkurējot ar tradicionālajām finanšu sistēmām, ir skaidrs, ka šī apbrīnojami elastīgā valūta ir šeit, lai paliktu, un tā var mainīt mūsu dzīvi uz visiem laikiem. Pārlejiet uz bandwagon, šodien reģistrējoties bitcoin kontā.