10 labākie VPN BBC iPlayer, kas patiešām darbojas 2023. gadā

Ja jūs mēģināt skatīties savus iecienītākos britu šovus no Lielbritānijas, jūs zināt, ka BBC iPlayer ir daži no vissmagākie geobloki jebkuru straumēšanas pakalpojumu. Bet neuztraucieties – Esmu pārbaudījis 37 premium VPN un izveidojiet sarakstu ar 10 labākie VPN BBC iPlayer.

Ar vienu no šiem labākajiem VPN pakalpojumiem (BBC iPlayer iesaku NordVPN), jūs izbaudīsit jaunākos doktora Who piedzīvojumus vai pievienosities Benediktam Kamberbačam un Martinam Freemanam kā Šerlokam un Džonam Vatsonam numurā 221B, Beikera ielā.

Kā jūs zināt, kurš no maniem top 10 VPN, kas paredzēts BBC iPlayer, ir vislabākais jums? Es esmu pārbaudījis un ziņojis par saviem atklājumiem par visām to labākajām funkcijām, lai palīdzētu jums izlemt.

Īsā laikā? Šeit ir labākie BBC iPlayer VPN

 1. NordVPN – Labākais universālais ātruma, uzticamības, veiktspējas un cenas ziņā. Straumējiet BBC iPlayer bez problēmām, izmantojot funkciju SmartPlay.
 2. ExpressVPN – Elastīga, uzticama straumēšana ar dalītu tunelēšanu un lielu ātrumu.
 3. CyberGhost – Vispiemērotākais VPN iesācējiem, ar optimizētiem straumēšanas serveriem un ātru iestatīšanu.
 4. Surfshark – Iespaidīgs servera pārklājums Lielbritānijā un īpaši straumēšanas profili BBC iPlayer.
 5. DrošāksVPN – Lielisks ātrums un uzticami savienojumi, lai droši straumētu BBC iPlayer.
 • Un vēl 5 premium VPN, kas paredzēti BBC iPlayer
 • Kā mēs pārbaudījām un sarindojām šos VPN
 • Kāpēc jums nepieciešams VPN BBC iPlayer

Sāciet darbu ar NordVPN!

Īsa rokasgrāmata – Kā skatīties BBC iPlayer ar VPN

 1. Iegādājieties un instalējiet VPN ar daudziem serveriem Lielbritānijā. Mans galvenais ieteikums ir NordVPN.
 2. Izveidojiet savienojumu ar Lielbritānijas serveri.
 3. Dodieties uz BBC iPlayer, reģistrējieties vai piesakieties un sāciet straumēt savus iecienītos Lielbritānijas raidījumus.
 4. PADOMS: Reģistrējoties vietne var lūgt jums Lielbritānijas pasta indeksu, kas izskatās šādi Bekingemas pils: SW1A 1AA.

Sāciet BBC iPlayer straumēšanu šodien!

Labākie BBC iPlayer VPN 2023. gadā

Pēc stundām ilgas stingras pārbaudes es esmu piebalsojis 37 labākos kandidātus līdz 10 labākie VPN BBC iPlayer. Katrs VPN šajā sarakstā ļauj jums plūsma uzticami un konsekventi, bez nobīdes vai buferizācijas un nav ierobežojumu joslas platumam vai ātrumam. Viņi arī nodrošinās jūs drošu un anonīmu, kā arī ļaus piekļūt citiem straumēšanas pakalpojumiem, piemēram Netflix, un ļauj jums droši straumēt.

PADOMS: Ja nevarat piekļūt BBC iPlayer vienā no pārdevēja serveriem, pārslēdzieties uz citu Lielbritānijas serveri. Dažreiz pārdevēja serveri ir bloķēti, bet citi darbosies.

1. NordVPN

Labākais kopējais VPN BBC iPlayer

NordVPN ierīces

NordVPN galvenās funkcijas

 • 5400+ serveri visā pasaulē un 580+ serveri Lielbritānijā
 • Zibens ātrumā
 • SmartPlay funkcija, kas paredzēta straumēšanai
 • Īpašas IP adreses
 • Militāras klases šifrēšana un iebūvēts reklāmu bloķētājs
 • Seši vienlaicīgi savienojumi
 • Sadarbojas ar: BBC iPlayer, Netflix, Disney +, Sky Go, Hulu, HBO GO un Amazon Prime Video
 • Savietojams ar: macOS, iOS, Windows, Android, Linux, pārlūkprogrammām un maršrutētājiem

NordVPN ir vairāk nekā 5400 serveru 55+ valstīs, un tas vienmēr pievieno vairāk. Lielbritānijā tai ir 580+ serveri, kas ir visaugstākais Lielbritānijas pārklājums, ko esmu redzējis.

 SmartPlay funkcija faktiski ir paredzēta straumēšanai, lai jūs varētu piekļūt BBC iPlayer visos NordVPN Lielbritānijas serveros. Šī funkcija apvieno VPN tehnoloģiju ar viedo DNS, lai tā varētu viegli apiet sarežģītos geobloķus. Uzziniet vairāk par NordVPN SmartPlay funkciju vietnē mūsu visaptverošais pārskats.

NordVPN’s ātrumi ir zibenīgi. Faktiski savienojumu ar NordVPN var faktiski padariet savienojumu ātrāku, tāpēc nav brīnums, ka tā ir mūsu lielākais ātruma VPNTas garantē augstas kvalitātes, ātru straumēšanu bez jebkādas buferizācijas.

Tur ir neierobežoti dati, arī, tāpēc nav ierobežojumu straumēšanas apjomam.

Vēl viena lieliska straumēšanas iespēja ir speciālas IP adreses. Tas nozīmē, ka varat iegādājieties IP adresi, kuru izmantojat tikai jūs, papildus abonementam.

Kāpēc tas ir svarīgi? Nu labi, īpaša IP adrese nozīmē, ka BBC iPlayer mazāk domā, ka lietojat VPN, jo tikai viena IP adrese ir tikai jums – tāpat kā tad, ja neizmantojāt VPN. Tas nozīmē arī to, ka neviens cits lietotājs nedalās ar jūsu IP adresi, tāpēc neveiciet mazu ātrumu.

NordVPN ir iebūvēts reklāmu bloķētājs, CyberSec, kas aptur jebkuru kaitinošu uznirstošo logu nokļūšanu straumēšanas laikā. Tas arī aizsargā jūs no ļaunprātīgas programmatūras un pikšķerēšanas uzbrukumiem.

VPN nodrošina jūs ar vismodernākais drošības protokols, OpenVPN, līdzās 256 bitu AES šifrēšana. Tā arī piedāvā stingra politika, kas nepieļauj reģistrēšanos, automātiska iznīcināšanas slēdzis un aizsardzība pret DNS noplūdi.

Jums var būt līdz seši vienlaicīgi savienojumi ar vienu abonementu, lai jūs varētu izmantot vairākas ierīces un straumēt BBC iPlayer, lai kur jūs atrastos.

Vai esat gatavs pašam piedzīvot, kāpēc, manuprāt, vislabākais ir NordVPN? Izmēģiniet to bez riska 30 dienu naudas atdošanas garantija. Un, ja jums nepieciešama palīdzība, atbalsts vienmēr ir pieejams ar NordVPN’s 24/7 tiešraide.

Iegūstiet NordVPN šodien!

2. ExpressVPN

Vislabākais drošai straumēšanai ar lielu ātrumu

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN galvenās funkcijas

 • 3000 un vairāk serveru visā pasaulē, ieskaitot 4 atrašanās vietas Lielbritānijā
 • Dedzinošs ātrums
 • Sadalīts tunelis
 • Nozares vadošā šifrēšanas un nulles reģistrēšanas politika
 • Automātiskais slēdzis
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi
 • Sadarbojas ar: BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Netflix, CBC, NBC, HBO GO, Hulu
 • Savietojams ar: Windows, Android, macOS, iOS, Apple TV, Chrome, Firefox

ExpressVPN ir super ātrs VPN, kas ir lieliski piemērots straumēšanai. Tam ir Vairāk nekā 3000 serveru visā pasaulē, tostarp vairākas Apvienotajā Karalistē.

Tas viegli apiet BBC iPlayer ģeoblokus un to Liels ātrums nozīmē, ka varat straumēt ultra HD režīmā bez kavēšanās.

Izmantojiet ExpressVPN iebūvēts ātruma tests, lai noskaidrotu, kuri Lielbritānijas serveri darbojas vislabāk latentuma un lejupielādes ātruma ziņā. Tas nodrošina, ka katru reizi saņemat vislabāko ātrumu.

ExpressVPN ir neierobežots datu apjoms, arī tāpēc, ja vēlaties pēc TV šova pārmērīgi skatīties TV šovu, varat to darīt.

Vai vēlaties straumēt tiešsaistē? ExpressVPN atļauj līdz pieciem vienlaicīgiem savienojumiem lai jūs varētu turpināt iecienīto Lielbritānijas televīzijas šovu no rīta uz mājām vai uz darbu.

Sadalīts tunelis ir viena no ExpressVPN standout funkcijām. Jūs varat kontrolējiet, kuras lietotnes izmantojat, izmantojot VPN, un kuras atstājat nešifrētas. Tas nozīmē, ka, piemēram, varat straumēt vietnē BBC iPlayer mobilajā ierīcē, un joprojām izmantot tiešsaistes banku un sociālo mediju lietotnes ar savu vietējo IP adresi..

ExpressVPN ir visaugstākā līmeņa drošība, ieskaitot AES 256 bitu šifrēšana, nulles reģistrēšanas politika un automātisks iznīcināšanas slēdzis.

Tā DNS un IP aizsardzība pret noplūdēm novērš jebkādas nejaušas noplūdes kas var atklāt jūsu patieso atrašanās vietu vai aktivitātes tiešsaistē. Plašāku informāciju par DNS un IP noplūdes aizsardzību un kāpēc tā ir svarīga mūsu ExpressVPN pārskats.

Gatavs doties? Vai esat jau lejupielādēts un vai jums nepieciešama palīdzība nākamajās darbībās? Tur ir 24/7 tiešraide ja jums ir nepieciešams atbalsts, plus konsultācijas un soli pa solim.

Vai ExpressVPN ir paredzēts jums? Izmēģiniet to bez riska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Straumējiet BBC iPlayer ar Express VPN!

3. CyberGhost

Labākais VPN iesācējiem un straujas straumēšanas iestatīšana

  Īstie ietekmētāji: Amazon, Apple, Facebook, Google un Microsoft kopš 2005. gada Kongresa lobēšanai ir iztērējuši 582 miljonus dolāru.

kibernostats vairākas ierīces

CyberGhost galvenās funkcijas

 • 5700+ serveri visā pasaulē ar 400+ Lielbritānijā
 • Optimizēti straumēšanas serveri BBC iPlayer
 • Zibens ātrumā
 • Viegli lietojama lietotne
 • 256 bitu AES šifrēšana, reklāmu bloķētājs un politika žurnāliem bez reģistrācijas
 • 24/7 tiešraide
 • Septiņi vienlaicīgi savienojumi
 • Sadarbojas ar: BBC iPlayer, Netflix, Disney +, NBC, Hulu, MTV un FOX
 • Savietojams ar: iOS, macOS, Windows, Android, Linux, pārlūkprogrammām un maršrutētājiem

Jauns VPN? CyberGhost ir lieliska izvēle BBC iPlayer straumēšanai ar savu qātra iestatīšana un viena klikšķa darbības.

Tai ir plaši izplatīts globālais tīkls vairāk nekā 5700 serveru 90 valstīs, ieskaitot vairāk nekā 400 Lielbritānijā. Tas nozīmē daudz iespēju tiešsaistē nokļūt un mazāks pārapdzīvotības risks.

CyberGhost piedāvājumi iespaidīgi ātrumi. Pārbaužu laikā es viegli varēju piekļūt BBC iPlayer un straumēt bez problēmām. Tam arī ir neierobežots datu apjoms, lai jūs varētu skatīties visus savus iecienītos britu TV šovus vienu pēc otra.

Lai atvieglotu noskaņošanos, CyberGhost ir speciāli straumēšanas profili BBC iPlayer. Piekļūstiet vienam no tā optimizētajiem serveriem, un jūs garantēsit īpaši ātru straumēšanu bez bufera.

Tur ir iebūvēts reklāmu bloķētājs, kas pārtrauc kaitinošas reklāmas netraucē iedzeršanu un aizsargā ierīci no ļaunprātīgas programmatūras un pikšķerēšanas mēģinājumiem.

Vai jums ir draugi un ģimenes locekļi, kuri arī straumē? CyberGhost atļauj līdz septiņiem vienlaicīgiem savienojumiem lai jūs varētu aizsargāt un straumēt visās savās ierīcēs.

CyberGhost nodrošina jūs ar drošību AES 256 bitu šifrēšana un vairāki drošības protokoli, ieskaitot nozarē vadošo OpenVPN protokolu.

Jums arī ir automātiska nogalināšanas slēdzis un nulles reģistrēšanas politika par papildu privātumu straumēšanas laikā.

Ja jūs vēlaties gan straumēt, gan straumēt, jums patiks tas CyberGhost ļauj P2P koplietot savos serveros un pat ir optimizēti, lai jūs varētu izveidot savienojumu ar. Pārbaudiet mūsu pārskats par CyberGhost lasīt vairāk par optimizētajiem serveriem un to darbību.

Ar pakalpojumu sadalīta tunelēšanas funkcija, jūs varat pārlūkot lokāli, izmantojot savu reālo IP adresi, vienlaikus nokļūstot Stingri, it kā jūs sēdētu Lielbritānijā.

Jūs esat nolēmis, ka CyberGhost ir piemērots tieši jums. Tagad izmēģiniet to bez riska, izmantojot tā priekšrocības 30 dienu naudas atdošanas garantija. 

Vai jums ir jautājumi par to, kā sākt vai ko darīt tālāk? Izmantojiet programmu CyberGhost 24/7 tiešraide. Tās konsultanti ir izpalīdzīgi un ātri atradīs atbildi uz visu nepieciešamo.

Iegūstiet CyberGhost šodien!

4. Surfshark

Lētākais VPN BBC iPlayer

SurfsharkVPN

Surfshark galvenās iezīmes

 • 1 040 serveri vairāk nekā 60 valstīs, ieskaitot Lielbritāniju
 • Ātrs, uzticams ātrums
 • Neierobežota datu pārsūtīšana
 • Iebūvēts reklāmu bloķētājs
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • 256 bitu AES šifrēšana, automātiska iznīcināšanas slēdzis un nulles reģistrēšanas politika
 • Darbojas ar: BBC iPlayer, Netflix, Hulu, HBO GO, ESPN, SHOWTIME un DAZN
 • Savietojams ar: Android, Windows, iOS, macOS, Chromebook, maršrutētājiem un Amazon Fire TV

Surfshark ir vairāk nekā 1 040 serveri 60+ valstīs, ieskaitot Apvienoto Karalisti. Lai arī to nav tik daudz kā citu vadošo pārdevēju, joprojām ir pieejams daudz IP adrešu, lai nodrošinātu uzticamu un ātru straumēšanu vietnē BBC iPlayer..

Tā piedāvā neierobežots joslas platums un dati, lai jūs bez ierobežojumiem varētu baudīt visus savus iecienītos TV raidījumus. Pārbaužu laikā es varēju noskatīties epizodi pēc epizodes ar lielu ātrumu un kvalitāti.

Vēlaties BBC iPlayer ar jums, lai kur jūs dotos? Surfshark nodrošina neierobežotu vienlaicīgu savienojumu. Pievienojiet visas savas ierīces, lai jūs varētu droši straumēt katrā mājas telpā.

Tam ir savs iebūvēts reklāmu bloķētājs, ko tas sauc par tā funkciju CleanWeb. Tas aizsargā jūs no pikšķerēšanas mēģinājumiem, ļaunprātīgas programmatūras un izsekotājiem, bet arī garantē nepārtrauktu straumēšanu.

Surfshark ir arī Baltā saraksta dalītā tunelēšanas funkcija. Tas ir noderīgs rīks, ja straumēšanas laikā vēlaties elastīgumu. Jūs varat izvēlēties BBC iPlayer vai savu pārlūkprogrammu, lai maršrutētu caur šifrētu VPN, un visu pārējo izmantojiet ar savu vietējo IP adresi.

Vai pilnīga anonimitāte un drošība straumēšanas laikā jums ir svarīga? Jūs to iegūsit ar Surfshark’s militāras pakāpes šifrēšana, nulles reģistrēšanas politika un automātisks nogalināšanas slēdzis. 

Tam ir DNS un IP aizsardzība pret noplūdi vēl lielāku privātumu, plus MultiHop funkcija, kas savieno jūs ar serveriem vairākās vietās. Tas nozīmē, ka ir grūtāk izsekot vienai tiešai trafika plūsmai, tāpēc jūs tiešsaistē esat vēl neredzamāks. Izklausās interesanti? Pārbaudiet, kā darbojas MultiHop funkcija mūsu sīkais pārskats.

Atbalstot, Surfshark ir: 24/7 tiešraide. Vajadzīga palīdzība instalācijā? Vai vēlaties uzzināt vairāk par to, ko vēl var atbloķēt pakalpojums? Ceriet uz tērzēšanu, lai iegūtu ātrās atbildes. Izmantojot šo iespēju, ir bezriska izmēģināt Surfshark ar iespējām bagāto paketi 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Sāciet darbu ar Surfshark šodien!

5. DrošāksVPN

Īpaši straumēšanas profili ērtākai lietošanai

SaferVPN ierīces

SaferVPN galvenās funkcijas

 • 700+ serveri visā pasaulē un daudz Lielbritānijas IP adrešu
 • Straumēšanai paredzēti serveri
 • Vienkārša iestatīšana un konfigurēšana
 • Vairāki drošības protokoli un AES 256 bitu šifrēšana
 • Nulles reģistrēšanas politika
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi
 • Sadarbojas ar: BBC iPlayer, Netflix, Hulu, Sling TV, Amazon Prime Video, ESPN un HBO Now.
 • Savietojams ar: Windows, macOS, iOS, Android, maršrutētājiem, pārlūkiem un Linux

SaferVPN ir 700+ serveri vairāk nekā 30 valstīs, ieskaitot serveri, kas īpaši izstrādāti straumēšanai. 

Tā izvēlas Lielbritānijā bāzētus serverus daudz dažādu IP adrešu, no kurām izvēlēties. Katrs no tiem ir uzticams BBC iPlayer atbloķēšanai.

Ātra straumēšana un SaferVPN nāk kā pakete. Tev ir neierobežots joslas platums un dati, kā arī garantēts zibens ātrums.

Iestatīšana ir vienkārša, un savienojumu ar serveri var izveidot dažu sekunžu laikā. Es varēju palaist VPN un ātri pāriet uz BBC iPlayer; tāpēc, ja steidzaties, tā ir lieliska iespēja ātri izveidot savienojumu.

SaferVPN atbalsta līdz piecām ierīcēm vienlaicīgi, lai jūs varētu straumēt BBC iPlayer vairākās ierīcēs jūsu mājsaimniecībā.

Tā pārlūka starpniekservera paplašinājums pārlūkam Chrome savienojumu padara vēl vieglāku. Lai šifrētu trafiku, vienkārši noklikšķiniet uz papildinājuma, nevis palaidiet pilnu VPN. Šī funkcija tikai šifrē jūsu pārlūkprogrammas trafiku, tāpēc jūs varat straumēt BBC iPlayer, bet izmantot savas citas lietotnes kā parasti.

Jūs varat izvēlēties vairāki drošības protokoli, ieskaitot nozares iecienīto OpenVPN. Tas atbalsta arī IKEv2, kas piedāvā vēl labākus ātrumus.

SaferVPN ir stingra politika, kas nepieļauj reģistrēšanos, un automātiska nogalināšanas slēdzis, saglabāt savu privātumu un anonimitāti tiešsaistē. Tā arī piedāvā 256 bitu AES šifrēšana maksimālai drošībai.

Vai nevēlaties, lai kāds zinātu, ko jūs darāt? Jūs varat reģistrējieties SaferVPN ar Bitcoin, lai patiesi noslēptu savu identitāti.

Ja jums nepieciešama palīdzība, Tiešā atbalsta aģenti ir pieejami visu diennakti. Šim pakalpojumam varat piekļūt pat pirms reģistrēšanās. Ir arī pakāpeniskas rokasgrāmatas, lai arī iestatīšana ir tik vienkārša, ka jums tās, iespējams, nevajadzēs.

Tuvu saistībām? DrošāksVPN 30 dienu naudas atdošanas garantija ļauj jums to pārbaudīt bez riska, lai jūs būtu pārliecināts, ka izdarījāt pareizo izvēli.Vai vēlaties uzzināt vairāk par SaferVPN? Mēs pārbaudījām tā funkcijas mūsu sīkais pārskats.

  Atmaksas dienasgrāmatas - kam jūs varat uzticēties, lai atdotu savu naudu?

Izmēģiniet SaferVPN šodien!

6. PrivateVPN

Vislabāk ātrai iestatīšanai un ātrai, drošai straumēšanai

PrivateVPN ierīces

PrivateVPN galvenās funkcijas

 • 150+ serveri visā pasaulē un 6 UK serveri
 • Ātri ātrumi
 • 24/7 tiešraide
 • Seši vienlaicīgi savienojumi
 • Militārā līmeņa šifrēšana, bez žurnāliem un automātisks nogalināšanas slēdzis
 • Sadarbojas ar: BBC iPlayer, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, SHOWTIME, HBO GO un ESPN
 • Savietojams ar: iOS, macOS, Windows, Android, Kodi, pārlūkiem un maršrutētājiem

PrivateVPN ir diezgan mazs serveru tīkls 150+ serveri 60 valstīs, bet neļaujiet muļķoties jums domāt, ka šis VPN nedarbosies.

Tam ir seši serveri Lielbritānijā, un tie visi ir uzticami BBC iPlayer atbloķēšanai. Parasti tas tiek darīts garām dažu citu pārdevēju serveriem, taču jūs esat garantējis straumēšanu, izmantojot PrivateVPN.

Tam ir neierobežots joslas platums un dati, un tā ātrums ir iespaidīgs. Varat skatīties visus savus iecienītos seriālus bez kaitinošas buferizācijas vai kavēšanās.

Vēl viena standout funkcija? PrivateVPN atļauj līdz sešiem vienlaicīgiem savienojumiem. Tas nozīmē, ka varat straumēt autobusā, kamēr kāds cits skatās mājās, bibliotēkā un birojā.

Tas izmanto 2048 bitu un 256 bitu AES šifrēšana lai jūs un jūsu dati būtu drošībā, kā arī stingra politika bez reģistrēšanās un tas viss ir svarīgi automātiskais slejas slēdzis, lai aizsargātu pret savienojuma pārtraukšanu.

Tur ir tiešraides tērzēšana pieejama visu diennakti un iestatīšanas ceļvežu banka, ja jums ir nepieciešams atbalsts.

Tam ir 30 dienu naudas atdošanas garantija lai jūs varētu to izmēģināt ilgtermiņā. Vajag to lidot? Iepazīstieties ar tā 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Jebkurā gadījumā jūs varēsit bez maksas izjust tā labākās funkcijas.

Ja pirms izvēles izdarīšanas vēlaties uzzināt vairāk par PrivateVPN, apskatiet mūsu pārskatuMēs esam aptvēruši visu, kas jums jāzina.

Straumējiet BBC iPlayer ar PrivateVPN!

7. Hotspot vairogs

Uzticami, ātri un droši savienojumi BBC iPlayer straumēšanai

karstā punkta vairoga ierīces

Hotspot vairoga galvenās funkcijas

 • Vairāk nekā 3200 serveru 70 un vairāk valstīs
 • Dedzinošs ātrums
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi
 • Augstākās klases drošība
 • 24/7 tiešraide
 • Sadarbojas ar: BBC iPlayer, Netflix, Hulu, YouTube, HBO GO, HBO Now un DAZN.
 • Savietojams ar: Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Firefox un Chromebook

Hotspot Shield piedāvājumi zibens ātrumā visos tā serveros, lai nodrošinātu ātru un uzticamu straumēšanu. Patiesībā tas to panāca trešā vieta mūsu pārskats par ātrākajiem VPN.

Tam ir arī iespaidīgs globālais tīkls 3 200+ serveri 70 un vairāk valstīs, ar daudzām pieejamajām IP adresēm Lielbritānijā.

Hotspot vairogs serveri ir optimizēti straumēšanai. Ar neierobežots joslas platums un dati, Es varēju straumēt BBC iPlayer HD kvalitātē bez buferizācijas.

Ikviens vēlas vieglu dzīvi, vai ne? Hotspot Shield tieši to piedāvā ērta navigācija un vienkāršs interfeiss.

Pieci vienlaicīgi savienojumi un nav reklāmu nozīmē, ka visi mājā var apmesties uz nepārtrauktu apskati.

Hotspot Shield piedāvājumi militāras pakāpes šifrēšana, iebūvēta aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un nulles reģistrēšana. Tas nozīmē, ka jūsu dati ir aizsargāti no hakeriem, interneta pakalpojumu sniedzējiem un pat valdības.

Tur ir 24/7 tiešraide ja jums ir kādi jautājumi Varu derēt, ka uz lielāko daļu no tiem mēs tomēr varam atbildēt apskatiet mūsu pilnu pārskatu no Hotspot Shield pirmās.

Vai esat gatavs testa braucienam? Izmantojiet Hotspot Shield dāsnās priekšrocības 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Izmēģiniet Hotspot Shield šodien! 

8. Bezdarbība 

Īpašas IP adreses garantētai straumēšanai

slepenības ierīces

Ivacy galvenās funkcijas

 • 58 serveri Lielbritānijā un 1 000 un vairāk visā pasaulē
 • Ātri ātrumi
 • Īpašas IP adreses
 • Sadalīts tunelis
 • Militāras pakāpes šifrēšana un automātisks nogalināšanas slēdzis
 • DDoS un IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
 • Sadarbojas ar: BBC iPlayer, Netflix, Hulu, ESPN, HBO GO, HBO Now un Amazon Prime Video
 • Savietojams ar: iOS, Android, Windows, Linux, Kodi, Raspberry Pi un Smart TV

Ivacy ir gaidāmais VPN ar vairāk nekā 1000 serveru vairāk nekā 100 vietās, ieskaitot 58 serverus tikai Lielbritānijā.

Katrā serverī ir neierobežots joslas platums, lai jūs varētu izbaudīt degošs ātrums vienlaikus nepārtraukti straumējot vietni Top Gear vai Killing Eve.

Ivacy’s speciālas IP adreses atvieglos sērfošanu tīmeklī. Piemēram, ja jūs veicat banku internetbankā, mazāka iespēja, ka jūs tiksit izslēgts no sava konta, ja katru reizi izmantosit vienu, tam paredzētu IP, nevis jaunu. Statiskie IP nozīmē arī to, ka tādi pakalpojumi kā BBC iPlayer retāk atklāj un bloķē jūsu VPN.

Dalītā tunelēšana ir vēl viena Ivacy funkcija, kas nodrošina lielāku elastību, sērfojot un straumējot. Izmantojot šo komponentu, jūs kontrolējat, kuras lietotnes iet caur VPN un kuras izmanto parasto savienojumu.

Tāpat kā ar visiem citiem VPN šajā sarakstā, Ivacy atbalsta vairāku ierīču savienojumus. Jūs varat izmantot slepenību ne vairāk kā piecās ierīcēs vienlaikus.

Jūs esat drošībā tiešsaistē ar 256 bitu AES šifrēšana, automātisks iznīcināšanas slēdzis un DDoS aizsardzība. 

Ir arī IPv6 aizsardzība pret noplūdēm saglabāt savu fizisko atrašanās vietu neredzamu un aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru lai bloķētu vīrusu infekciju jūsu ierīcē.

Jebkuram atbalstam vai vispārīgiem jautājumiem varat izmantot Ivacy’s 24/7 tiešraide.

Vai domājat, ka tas varētu būt tas, ar kuru vēlaties doties? Ivacy piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija tāpēc varat to izmēģināt, lai būtu pārliecināts.

Ja jums vajag pārliecinošāku, apskatiet mūsu pārskatu lai uzzinātu vairāk par Ivacy funkcijām un veiktspēju.

Izmēģiniet Ivacy Today!

9. VyprVPN 

Lietotājam draudzīgs interfeiss un ātra iestatīšana, lai atvieglotu piekļuvi BBC iPlayer

vyprvpn ierīce

VyprVPN galvenās funkcijas

 • 200 000 IP adreses visā pasaulē
 • Uzticami savienojumi
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi
 • 24/7 tiešraides atbalsts
 • Augstas klases šifrēšana
 • Darbojas ar: BBC iPlayer, Netflix, Hulu, Vudu, Amazon Prime Video, HBO GO un SHOWTIME
 • Savietojams ar: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Blackphone un viedajiem televizoriem

VyprVPN ir Vairāk nekā 700 serveru visā pasaulē, ar vairāk nekā 200 000 IP adresēm visā pasaulē. Tā Lielbritānijas serveris atrodas Londonā un var viegli apiet BBC iPlayer geoblokus.

Tā piedāvā uzticami ātrumi un savienojumi, kaut arī tā ir ne tik ātri kā citi pārdevēji. Manas straumes ielāde aizņēma dažus mirkļus, bet, kad es nospiedu play, es varēju skatīties ar minimālu buferizāciju.

VyprVPN’s lietotnei ir lietotājam draudzīgs interfeiss, un to ir vienkārši lietot. Savienojums ar Lielbritānijas serveri ir vienkāršs, un jums uzreiz ir piekļuve BBC iPlayer.

Tev ir pieci vienlaicīgi savienojumi ar vienu abonementu. Pārliecinieties, ka visi mājas cilvēki ir savienoti, lai jūsu personīgā informācija un pārlūkošanas paradumi būtu privāti.

Funkcija VyprDNS aizsargā jūsu DNS pieprasījumus un novērš jebkādas noplūdes. Tur ir automātisks nogalināšanas slēdzis kas samazina tiešsaistes trafiku pēc VPN traucējumiem un AES 256 bitu šifrēšana, arī.

VyprVPN’s Hameleona tīmekļa funkcija apiet stingru digitālo cenzūru, izlaužot ģeoblokus. Pārbaudiet mūsu pārskats par VyprVPN lai uzzinātu vairāk par šo funkciju un kāpēc tas jums varētu būt nepieciešams.

Ja atrodaties uz žoga par VyprVPN, ņemiet vērā, ka tam ir 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts un a 30 dienu naudas atdošanas garantija lai jūs varētu to izmēģināt bez riska.

  Kā skatīties 47. Starptautisko Emmy balvu tiešsaistē!

Izmēģiniet VyprVPN šodien!

10. Zenmate

Vislabāk straumēšanai līdztekus straumēšanai, izmantojot P2P koplietošanu visos Lielbritānijas serveros

zenmate chromebook

Zenmate galvenās iezīmes

 • 1400+ serveri visā pasaulē un 200 un vairāk Lielbritānijā
 • Ātri ātrumi
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi
 • P2P koplietošana visos Lielbritānijas serveros
 • Militārā līmeņa šifrēšana, automātiska nogalināšanas slēdzis un NAT ugunsmūris
 • Sadarbojas ar: BBC iPlayer, Netflix, Hulu, YouTube, SHOWTIME, HBO GO un Amazon Prime Video
 • Savietojams ar: macOS, iOS, Windows, Android, Firefox, Chrome un OpenVPN

Zenmate ir vairāk nekā 1400 serveru 35+ valstīs un vairāk nekā 200 serveru divās lielākajās Lielbritānijas pilsētās.

Tā tas ir uzticama, lai ātri apietu BBC iPlayer ģeogrāfiskos ierobežojumus un straumēšana HD formātā ar minimālu buferizāciju un atpalicību.

Plānojiet VPN izmantošanu, lai straumētu vienlaikus ar straumēšanu? Visi Zenmate Lielbritānijas serveri ļauj koplietot P2P.

Tev ir neierobežots joslas platums un dati ar ātru ātrumu skatīties tik daudz, cik vēlaties. Plus, jums ir pieci vienlaicīgi savienojumi straumēt visās jūsu mājsaimniecības ierīcēs.

Zenmate drošība ir visaugstākā līmeņa, ar tādu aizsardzību kā AES 256 bitu šifrēšana, stingra politika bez reģistrēšanās un automātiska nogalināšanas slēdzis. 

Ir arī Aizsardzība pret DNS noplūdi un NAT ugunsmūris lai jūs būtu aizsargāts pret kiberuzbrukumiem un hakeriem.

Kārdinājums tam, ko var piedāvāt Zenmate? Jūs varat to izmēģināt bez riska 14 dienu naudas atdošanas garantija vai 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

Varbūt pirms reģistrēšanās vēlaties izlasīt vairāk. Neuztraucieties, jums nav jāmeklē nekur citur. Vienkārši apskatiet mūsu detalizēto pārskatu, un jūs atradīsit visu nepieciešamo informāciju.

Izmēģiniet Zenmate šodien!

Skatieties BBC iPlayer ārzemēs, izmantojot VPN

Kāpēc jums nepieciešams VPN BBC iPlayer

Iedomājieties šo: jūs esat gatavs ļoti intensīvi skatīties Viņa tumšos materiālus no sākuma līdz beigām, lai dotos tikai uz BBC iPlayer un būtu jāsaskaras ar šo kļūdas ziņojumu. Izņemot to, jums tas nav jāiedomājas, jo tas ir kaut kas jums pārāk labi pazīstams, labi?

10 labākie VPN BBC iPlayer, kas patiešām darbojas 2023. gadā

Iemesls, kāpēc redzat šo ziņojumu, ir tāds, ka BBC iPlayer izmanto ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas tehnoloģiju, lai izsekotu jūsu atrašanās vietu. Atrodoties ārpus Lielbritānijas, ģeobloki neļauj straumēt jebkādu saturu.

Pat ja jūs dzīvojat Lielbritānijā un jums jau ir BBC iPlayer konts un jūs vienkārši dodaties uz citu valsti, jūs joprojām nevarat straumēt.

Tomēr VPN palīdz jums apiet šos ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Tas savieno jūsu ierīci ar serveri Lielbritānijā no jebkuras vietas, kur jūs atrodaties, un tas jūsu tiešsaistes aktivitātes iziet caur drošu tuneli. Šis tunelis ir nodalīts no visas pārējās interneta trafika un nodrošina jūsu datu bloķēšanu, lai jūs nevarētu izsekot neviens, tostarp potenciālie hakeri vai privātuma zagļi.

Kad esat izveidojis savienojumu, VPN slēpj jūsu reālo atrašanās vietu un faktiski piešķir jums jaunu, pagaidu Lielbritānijas IP adresi. Tas nozīmē, ka, apmeklējot BBC iPlayer, šķiet, ka atrodaties Lielbritānijā, tāpēc varat vienkārši nospiest atskaņot savu iecienīto saturu bez jebkādām barjerām.

Sāciet straumēt BBC iPlayer tūlīt!

Kā mēs pārbaudījām labākos BBC iPlayer VPN

BBC iPlayer VPN atrašana nenozīmē tikai ģeobloku apiešanu. Protams, jums ir nepieciešams VPN, kas faktiski var dot jums piekļuvi straumēšanas platformai, taču tas ir par daudz ko citu.

Pārbaudot katru VPN, es meklēju lielu ātrumu un uzticamību. Galu galā, kas ir kaitinošāk nekā mēģināt noskatīties savu iecienīto izrādi, kad tā ir lēna, izplūduša un buferizpilna? Izmantojot šos 10 VPN, es katru reizi varēju straumēt augstā kvalitātē, izmantojot uzticamus un ātrus savienojumus.

Un atcerieties, ka jums ir nepieciešami neierobežoti dati, lai bez ierobežojumiem varētu straumēt tik daudz, cik vēlaties. Tas bija būtisks katram VPN, kuru pārbaudīju.

Es arī meklēju iespaidīgu serveru pārklājums Lielbritānijā. Jo vairāk serveru VPN ir mērķa valstī, jo lielāka iespējamība, ka jums būs labāka straumēšanas pieredze.

Zems serveru skaits nozīmē, ka BBC iPlayer ir mazāk IP adrešu, lai tās varētu atklāt un bloķēt, tāpēc ir lielāka iespējamība, ka jūs vēlāk nonāksit geoblokos. Tas nozīmē arī to, ka serveri kļūst pieblīvēti, jo vairāk lietotāju pieslēdzas tiem, kas var izraisīt lēnāku ātrumu.

Protams, jums ir nepieciešams arī VPN, kas nodrošinās jūsu drošību tiešsaistē. Es cieši apskatīju katra pārdevēja drošības pasākumus, ieskaitot to politikas bez reģistrēšanas, šifrēšanu un drošības protokolus.

Es arī meklēju papildu funkcijas, piemēram, automātiskos nogalināšanas slēdžus un reklāmu bloķētājus, kas ir lieliski piemēroti, lai pievienotu vēl vienu privātuma aizsardzības slāni. Ja jums rodas jautājums, kas ir nogalināšanas slēdzis un kāpēc jums tas varētu būt nepieciešams, apskatiet mūsu detalizēto ceļvedi.

BUJ

Vai BBC iPlayer ir bezmaksas?

Jā, BBC iPlayer var brīvi izmantot. Lai sāktu straumēšanu, jums vienkārši jāizveido konts un jāizvēlas Lielbritānijas pasta indekss.

Kāpēc ne visi VPN strādā ar BBC iPlayer??

BBC iPlayer ir pazīstams ar izturīgajiem geoblokiem. Tas viegli atrod VPN tehnoloģiju, kas nozīmē, ka daudzas VPN IP adreses tiek bloķētas.

Tomēr visiem šī saraksta VPN tiek garantēta BBC iPlayer straumēšana. Bet atcerieties, ka daži serveri var nedarboties, ja tie jau ir atklāti un bloķēti. Pārslēdzieties uz citu un mēģiniet vēlreiz, ja tas notiek.

Vai es varu skatīties BBC iPlayer ASV??

Jā! Lai skatītos BBC iPlayer ASV, jums būs nepieciešams VPN. Izmantojot VPN, varat izveidot savienojumu ar Lielbritānijas serveri, iestatīt BBC iPlayer kontu un sākt straumēt visus savus iecienītos Lielbritānijas televīzijas raidījumus..

NordVPN ir mana labākā izvēle, pateicoties tā uzlabotajām funkcijām, milzīgajam ātrumam un uzticamībai straumēšanai ultra-HD.

Kāpēc mans TV šovs buferizē ar VPN??

VPN savieno jūs ar serveri Lielbritānijā, lai jūs varētu skatīties BBC iPlayer. Ja atrodaties tuvējā apvidū, piemēram, Eiropā, ātrums parasti ir lielāks nekā tad, ja atrodaties pasaules otrā pusē ASV vai Austrālijā. Jo lielāks attālums ir datu nobraukšanai, jo lēnāks parasti ir jūsu ātrums. Straumēšanas laikā tas var izraisīt buferēšanu, atpalikšanu un izplūdušus attēlus.

Tomēr tāds uzticams, augstas veiktspējas VPN kā NordVPN piedāvā pārsteidzošu ātrumu vienalga kur tu atrodies.

Kopsavilkums

Nav viegli atrast tādu VPN, kas var apiet BBC iPlayer ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas tehnoloģiju un garantēt augstas kvalitātes, ātru straumēšanu.

Esmu pavadījis stundas, lai izpētītu labākos VPN, kas var jums piedāvāt abus. Šie 10 labākie VPN nodrošina ātru ātrumu, uzticamus savienojumus un augstākās klases drošību, lai nodrošinātu labāko straumēšanas pieredzi.

No tiem visiem, NordVPN ir mans galvenais ieteikums. Tā zibens ātrums, ērta straumēšanas iestatīšana un konsekvents geobloka apiešana padara to par manu pirmo.

Vai Netflix ir nākamais jūsu sarakstā? Mēs esam pārbaudījuši daudz VPN, lai atrastu pašus labākos arī Netflix. Iepazīstieties ar mūsu populārākajām izvēlēm.

Vai zinājāt, ka ar VPN varat darīt vairāk, nevis tikai straumēt? Ja esat dedzīgs spēlētājs, skatiet mūsu pārskatu par labākie VPN spēļu veiktspējai