5 labākie Beļģijas VPN – par drošību, straumēšanu un ātrumiem 2023. gadā

Visdrošākais veids ir VPN nodrošiniet piekļuvi internetam Beļģijā. Tas var jums palīdzēt piekļūt bloķētam saturam piemēram, Netflix US, vai straumēt Beļģijas saturu no ārpuses.

Beļģijā valsts neiejaucas normālajā interneta lietošanā. Tomēr, valdība ātri ievieto nelegāla satura bloķēšanu. Tas ietver ar autortiesībām aizsargātus materiālus vietnēs, kas vilina mājas, vai azartspēļu vietnēs bez atbilstošas ​​licencēšanas.

Kas vēl, bažas par valsts drošību ir visu laiku augstākajā līmenī Beļģijā. Beļģijas valdība izstrādā jaunus tiesību aktus, kas to atļauj pārrauga pilsoņu privātās tiešsaistes aktivitātes.

Ja tas jums izklausās satraucoši, jūs neesat viens. Par laimi labākie Beļģijas VPN Tālāk sniegtā detalizētā informācija var viegli palīdzēt apiet ierobežojumus un padarīt tiešsaistes aktivitātes privātas.

Šie ir pieci labākie Beļģijas VPN.

Labāko VPN kopsavilkums

 1. NordVPN
  NordVPN piedāvājumi militārā līmeņa tehnoloģija kas divreiz šifrē jūsu datus, garantējot jūsu privātumu tiešsaistē.
 2. ExpressVPN
  ExpressVPN funkcijas zibens savienojuma ātrums un liels serveru tīkls visā pasaulē.
 3. CyberGhost
  CyberGhost nāk ar ērti lietojams interfeiss un piedāvā dažādus drošības protokolus, no kuriem izvēlēties.
 4. PrivātsVPN
  PrivateVPN ir daudz priekšrocību neierobežots joslas platums un vienkārša iestatīšana ar vienu klikšķi.
 5. IPVanish VPN
  Pievienojiet līdz 10 ierīces vienlaicīgi un izvēlieties no vairāk nekā 40 000 IP adresēm, izmantojot IPVanish.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN Beļģijā?

Jums palīdzēs VPN piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam no Beļģijas. Tas ir drošākais veids, kā straumēt saturu, kas parasti tiek bloķēts, piemēram, Netflix US. VPN var arī jums piekļūt saturam, kas paredzēts tikai Beļģijai, ja esat Beļģijas iedzīvotājs, kurš ceļo uz ārzemēm.

Beļģijas tiešsaistes cenzūra nav ļoti stingra, bet tā notiek bloķēt noteiktas vietnes. Beļģijas Kriminālprocesa kodekss bloķē tiešsaistes saturu, kas tiek uzskatīts par amorālu. Tas iekļauj spēļu un azartspēļu vietnes kam nav oficiālas Spēļu komitejas licences.

Beļģijas Pretpirātisma federācija var likt interneta pakalpojumu sniedzējiem (ISP) bloķēt vai noņemt saturu bez tiesas rīkojuma. Viņi pilnīgi bloķēt piekļuvi straumējošām vietnēm piemēram, The Pirate Bay, kas nodarbojas ar nelegālu pirātismu.

Turklāt nesenie terora akti pamudināja valdību ieviest jauni likumi par uzraudzību tiešsaistē. Beļģijas iestādes būs var piekļūt konfidenciālai informācijai nosūtīt internetā un dalīties tajā ar izlūkošanas aģentūrām.

Lai ievērotu šos likumus, būs tādi interneta pakalpojumu sniedzēji un platformas kā WhatsApp un Viber pienākums nodot lietotāja datus.

Ierosinātais tiesību akts skars gan tūristus, gan iedzīvotājus. Šie likumi ir uzmācīgi un pakļaujiet riskam savu interneta brīvību. Tie vēl nav pagājuši, taču nekad nav par agru aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu.

Ko meklēt Beļģijas VPN

Jums būs nepieciešams tāds, kuru var viegli apiet satura blokus, ļaujot piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam, piemēram, Netflix US vai HBO Go. Izvēlieties vienu ar liels globālais serveru tīkls – ieskaitot serverus valstī, no kuras vēlaties straumēt, – un neierobežots joslas platums.

Uz piekļūt straumējošām vietnēm, pārliecinieties, vai izvēlētajam VPN ir īpašas funkcijas, kas pilnveido P2P failu apmaiņu. Tajos ietilpst īpaši serveri torrenting un failu apmaiņai, automātiskais nogalināšanas slēdzis, un stingri politika bez reģistriem.

Izmantojot VPN, tiek izmantots vienīgais veids, kā pārliecināties, ka jūsu tiešsaistes aktivitātes netiek uzraudzītas Beļģijā. Lai patiesi garantētu jūsu privātumu, tai nepieciešami visaugstākās klases drošības elementi.

Šīs drošības funkcijas – un citas, piemēram, militāras pakāpes šifrēšana – ir vērtīgas Beļģijā. Tas jo īpaši attiecas uz pieaugošajām bažām par privātumu, kas var rasties no valdības uzraudzības.

Labākie Beļģijas VPN

Šeit ir mūsu detalizēts ieskats par labākajiem Beļģijas VPN:

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN ir vairāk nekā 5000 serveru 62 valstīs, ar 61 serveris Beļģijā vienatnē. Tas ļauj izveidot savienojumu ar tuvējo serveri, nodrošinot a ātrs savienojums vienlaikus paslēpjot savu atrašanās vietu. Tam ir militārā līmeņa 2048 bitu šifrēšana un Double VPN funkcija, kas divreiz šifrē jūsu datus, padarot jūsu darbību neizsekojamu.

Piedāvā arī NordVPN P2P koplietošanas platformas lai jūs varētu ātri un droši koplietot vai saņemt lielus failus serveru tīklā. Nav brīnums, ka NordVPN ir iecienīts pūlis starp VPN lietotājiem.

Izmēģiniet viņu pakalpojumu risku bez a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

2. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

ExpressVPN piedāvā neierobežotu joslas platumu un globālu tīklu, kas pārsniedz 148 serveru vietnes, dodot zibens savienojuma ātrums. Tas dod jums iespēju bez grūtībām straumēt iecienīto saturu un piekļūt vietnēm, kurām nav bloķētas bloķēšanas.

ExpressVPN ir stingrs nulles žurnālu politika, tāpēc neviens no jūsu datiem netiek saglabāts, un jūs paliekat anonīms. Tie piedāvā uzlabotas drošības funkcijas, piemēram, DNS noplūdes aizsardzība, IPv6 aizsardzība pret noplūdi, un a iebūvēts nogalināšanas slēdzis.

Simtiem lietotāju ExpressVPN vietnē ir uzrakstījuši fantastiskas atsauksmes. Pārbaudiet viņiem ExpressVPN, reģistrējoties a 30 dienu naudas atdošanas garantija vai 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

3. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

CyberGhost piedāvājumi viegli lietojama, intuitīva programmatūra. Tas darbojas ārpus Rumānijas, kas ir viena no privātumam draudzīgākajām valstīm Eiropā. Viņi neuztur datus baļķi, tāpēc jūsu dati nekad netiek glabāti.

CyberGhost piedāvā virkni drošības protokolu, piemēram, OpenVPN, PPTP un L2TP. Šī ir tikai daļa no iemesla, kāpēc VPN lietotāji to mīl. Izmēģiniet CyberGhost bez riska ar viņu 45 dienu naudas atdošanas garantija un 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

4. PrivateVPN

privatevpn ierīces

PrivateVPN ir vēl viens lielisks VPN, ko izmantot Beļģijā. Tie piedāvā neierobežotu joslas platumu īpaši lieli savienojuma ātrumi un ļauj jums piekļuvi ģeogrāfiski bloķētam saturam.

PrivateVPN ļauj jums to darīt apiet Beļģijas vietņu bloķēšanu un piekļūt neierobežotai P2P koplietošanai Jūsu ērtībām. Viņi piedāvā intuitīvu Uzstādīšana ar vienu klikšķi kas ir unikāls PrivateVPN. Viņu drošības elementi ir tikpat iespaidīgi kā iepriekšminētie VPN, tāpēc jūsu darbība paliks anonīma un aizsargāta.

Izlasiet lietotāju atsauksmes vietnē PrivateVPN un bez maksas izmēģiniet viņu pakalpojumus 30 dienu naudas atgriešanas garantija.

PrivateVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni.

PrivateVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android un iOS.

Skatiet PrivateVPN piedāvājumus

5. IPVanish

ipVanish ierīces

Ar vairāk 40 000 koplietotu IP adrešu lai izvēlētos, IPVanish VPN ir lieliska VPN izvēle. Pievienojiet līdz 10 ierīces vienlaicīgi un izbaudi piekļuvi ģeogrāfiski bloķētam saturam no visas pasaules.

IPVanish VPN piedāvā arī drošības protokolu izvēle ieskaitot OpenVPN. Viņi arī izmanto militāras pakāpes 256 bitu šifrēšana un atļauties neierobežots P2P trafiks, servera maiņa un anonīma torrentēšana.

Uzziniet vairāk par IPVanish VPN no mūsu padziļinātās pārskatīšanas lapas. Izmēģiniet viņu VPN bez maksas ar viņu 7 dienu naudas atgriešanas garantija.

IPVanish var atbloķēt:

 •  Netflix, BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā.

IPVanish darbojas šajās ierīcēs: 

 • Windows, macOS, iOS, Android, FireTV, Windows Phone, Linux, Chromebook, maršrutētāji.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

Kopsavilkums

Sērfošanai tīmeklī Beļģijā ir savi ierobežojumi, taču jūs varat atvērt savas iespējas un saglabāt tiešsaistes aktivitātes privātas, izmantojot visaugstāk novērtēto VPN.

Iepazīstieties ar mūsu darījumu un atlaižu lapu, lai iegūtu labākās cenas VPN, kuras mēs minējām iepriekš, un vēl vairāk.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!