5 labākie EA himnas VPN – atjaunināti spēlēm 2020. gadā

Ir dažas lietas, kas satrauc vairāk nekā aizkavētā spēle. Par laimi lielāko daļu problēmu, ar kurām sastopas himnas spēlmaņi, var novērst, vienkārši izmantojot kādu no mūsu ieteiktajiem VPN.

Sākot no ugunsmūru apiešanas līdz pasargāšanai no DDoS uzbrukumiem, VPN kļūst arvien populārāki spēlētājiem, kuri meklē ātru un uzticamu spēļu pieredzi.

Īsā rokasgrāmata: labākie himnas VPN

 1. NordVPN – piedāvājot visas nepieciešamās funkcijas par izdevīgu cenu, NordVPN ir mūsu galvenais ieteikums himnas spēlētājiem..
 2. ExpressVPN – lepojoties ar nepārspējamu ātrumu, ExpressVPN var nebūt lētākais, taču tas noteikti ir arī ātrākais.
 3. CyberGhost – lielisks universāls CyberGhost piedāvā pienācīgu ātrumu un labu iespēju klāstu par konkurētspējīgu cenu.
 4. Surfshark – ideāli piemērots sīkrīku faniem. Surfshark sniegs jums pirmās iespējas atbloķēšanas iespējas neierobežotās ierīcēs..
 5. PrivateVPN – PrivateVPN ir viens no vienkāršākajiem, visvieglāk lietojamajiem VPN, ko varat iegādāties. Lietotājam draudzīgi un labi drošībai.

Sāciet atskaņot himnu ar NordVPN

Nepieciešamais himnas VPN

Ja, spēlējot himnu, lielākās bažas rada latentums, vispirms jums jāatrod VPN, kas ļauj izveidot savienojumu ar serveri tajā pašā vietā, kur spēles serveris..

Atpalikšanas iemesls bieži ir augsts ping.

Ja izveidojat savienojumu ar VPN serveri, kas ir tuvāk spēles serverim, jūsu ping tiks samazināts. Tad tas notiks palielināt ātrumu un samazināt nobīdi. Jo lielāks ir VPN tīkls, jo lielāka ir tā iespējamība serveri pareizajās vietās.

Tas var būt noderīgi arī gadījumos, kad runa ir par piekļuvei ģeogrāfiski ierobežotam saturam, spēļu serveru atbloķēšana darbā vai skolā, vai ja vēlaties spēlēt ar draugiem uz serveriem dažādās valstīs.

Ja joslas platuma samazināšana rada lielākas bažas, ieteicams izvēlēties VPN ar izcilu privātumu. ISP dažreiz var droseļvārsta joslas platums ja viņi atklāj lielu daudzumu lietojuma, piemēram, no spēlēm vai mocībām.

Tiks izveidots VPN ar pareizu šifrēšanas līmeni slēpt savu darbību no sava ISP, neļaujot viņiem samazināt jūsu joslas platumu. Tā paša iemesla dēļ ir ieteicams izvēlēties VPN, kas ļauj neierobežotu joslas platumu pati.

  Vai Torrenting ASV ir droša 2020. gadā? Ja vien jūs to nedarīsit

Protams, jo labāku drošību nodrošina jūsu izvēlētais VPN, jo vairāk aizsargāsit pret to hakeri un kiberuzbrukumi.

Lai arī reti, dažiem himnas spēlētājiem patīk krāpties, sitot tevi ar DDoS uzbrukumu, lai padarītu jūs neizdevīgākā situācijā. Drošs VPN saglabājiet savu IP adresi drošībā no atklāšanas un aizstāvēs jūs no šādiem uzbrukumiem.

Labākie himnas VPN

1. NordVPN

NordVPN bulgāriem

Ir iemesls, kāpēc mūsu lietotāji vērtē NordVPN kā savu iecienīto pakalpojumu. Šis Panamas VPN ir bez 5/9/14-acu traucējumiem un aizsargās jūsu privātumu ar militāras pakāpes šifrēšanu, slepkavības slēdzi, DNS noplūdes aizsardzību, politiku bez žurnāliem un unikāla programmatūra CyberSec.

Milzīgs tīkls 5 200+ serveri 60 dažādās valstīs sniedz jums plašu izvēli, un NordVPN pat to nodrošina optimizēti serveri spēlēm. Specializēti apmulsuši serveri nepārspēj arī ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšanu un izvairoties no atklāšanas ar ugunsmūriem un anti-VPN programmatūru.

Aizsargājiet līdz 6 ierīces vienlaicīgi tagad ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Sāciet spēlēt ar NordVPN

2. ExpressVPN

ExpressVPN Peru

ExpressVPN drīz izbeigs augsto ping un lēno spēli ar ātrāko ātrumu, kādu esam redzējuši jebkurā VPN. Lai gan tas var atrasties dārgākā VPN mēroga galā, ExpressVPN tomēr dod jums daudz par jūsu naudu. 3000 un vairāk serveru 160 vietās ļaus jums spēlēt himnu ar draugiem gandrīz katrā valstī.

Par drošību rūpējas AES 256 bitu šifrēšana un jūsu datus un IP adresi a. pasargās no hakeriem nogalināšanas slēdzis, DNS aizsardzība pret noplūdi, politika bez reģistrēšanās un TrustedServer tehnoloģija.

  Kā apiet loku ar Disney [bez jūsu vecākiem zināšanas]

Ja neesat pārliecināts par finanšu saistību uzņemšanos ExpressVPN, varat izmēģināt to visu mēnesi ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. Vai arī izlasiet, kāpēc mūsu lietotāji šo VPN vērtē tik augstu.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Sāciet spēlēt ar ExpressVPN

3. CyberGhost

CyberGhost Peru

Ja jūs meklējat labu funkcionalitātes apvienojums ar ērtu lietošanu, izvēlies CyberGhost. Servera profili ir iepriekš konfigurēti automātiski izvēlas labāko serveri jūsu vajadzībām un visiem serveriem ir iebūvēts reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētāji. Jums arī būs 3600+ serveri izvēlēties no 59 valstīm.

CyberGhost ļauj jums aizsargāt līdz 7 ierīces vienlaicīgi un ir lietotājam draudzīgas lietotnes visās lielākajās platformās. VPN attur hakerus ar militāras pakāpes šifrēšanu, automātisku iznīcināšanas slēdzi, DNS un IP noplūdes aizsardzību un stingru politiku bez reģistrēšanās.

Skatiet reālas atsauksmes par šo lietotāju iecienīto vietu vai izmēģiniet to pats 45 dienu naudas atdošanas garantija.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Sāciet spēlēt ar CyberGhost

4. Surfshark

Surfshark Peru

Ja darbā vai skolā apbraukšana ar ugunsmūri ir sagādājusi jums nepatikšanas, Surfshark ir fantastiska iespēja. Šis jaunpienācējs VPN nozarē vēl ir jāiekļauj melnajā sarakstā ar lielu anti-VPN programmatūru, tāpēc tas labi atbloķē ierobežotu saturu.

Funkcija, kas, iespējams, ir vispopulārākā mūsu lietotājiem, ir neierobežots ierīces savienojums. Tas ne tikai ļauj droši un ātri spēlēt visās savās ierīcēs, bet arī aizsargā ikviena jūsu mājsaimniecības privātums un drošība tajā pašā laikā.

  Ziņojums: Miljoniem amerikāņu ir pakļauti riskam pēc milzīga datu un SMS noplūdes

Šī drošība ir pieklājīga privāts DNS katrā Sufshark serverī kā arī nav žurnāla politikas, iznīcināšanas slēdzis un DNS noplūdes aizsardzība. Arī maskēšanās režīms slēpt visas VPN aktivitātes no sava ISP, pasargājot jūs no kaitinošas droseles.

Izmēģiniet šo uzlecošo zvaigzni ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Sāciet spēlēt ar Surfshark

5. PrivateVPN

Bulgārijai paredzēts privātsVPN

Maldīgi vienkāršs un ārkārtīgi ērti lietojams PrivateVPN drošības apsvērumu dēļ joprojām iesaiņo perforatoru. Militāras pakāpes šifrēšana slēpjas aiz katra VPN viegli instalējamas lietotnes.

Jūs varēsit vienlaikus savienojiet līdz 6 ierīcēm un izvēlieties no serveriem, kas atrodas 60 dažādas valstis. Lai gan serveru tīkls nav tik plašs kā citiem VPN, ātrums joprojām ir labs.

Mūsu lietotāji vērtē PrivateVPN tā vienkāršības un sarežģīto iestatījumu trūkuma dēļ, taču varat to pats izmēģināt, izmantojot a 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

PrivateVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta Torrenting:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni.

Šajās ierīcēs darbojas PrivateVPN:

 • Windows, macOS, Android un iOS.

Sāciet spēlēt ar PrivateVPN

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Himnas atskaņošanai jābūt izklaidējošai un bez jebkāda stresa, kas saistīts ar atpalicību vai kiberdraudiem. Izvēlieties sev vispiemērotāko VPN, pēc tam baudiet to ar mūsu labāko VPN darījumu un kuponu sarakstu.

Patīk NordVPN skaņa, bet vai vispirms vēlaties to pārbaudīt bez maksas? Šis ir ceļvedis, kā pieprasīt bezmaksas NordVPN izmēģinājumu.

Joprojām neesat izlēmis, kurš VPN jums ir vislabākais? Apskatiet rezultātus, kurus atradām, pārbaudot ātrākos pieejamos VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me