Bruklinas deviņi deviņi atrodas tīklā Netflix! Lūk, kā skatīties 2023. gadā

Bruklinas Deviņi Deviņi atrodas vietnē Netflix! Noice, pareizi?

Nu, ja jūs atrodaties Japānā, Kanādā vai Lielbritānijā. Skatītājiem ārpus šīm valstīm, Netflix geoblocks Brooklyn Deviņi Deviņi ievērot licencēšanas likumus.

Ne tas, ka deviņi deviņi ļautu kaut ko mazināt, piemēram, ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Jūs varat ātri un viegli apiet Netflix ģeoblokus un piesaistiet savu iecienīto komandu ar VPN palīdzību.

Kā skatīties: Īsā rokasgrāmata

 1. Izvēlieties VPN ar serveriem Lielbritānijā, Kanādā vai Japānā. NordVPN ir lieliski piemērots Netflix atbloķēšanai.
 2. Abonējiet VPN pakalpojumu, pēc tam lejupielādējiet un instalējiet lietotni.
 3. Izmantojiet VPN, lai izveidojiet savienojumu ar serveri Lielbritānijā, Kanādā vai Japānā.
 4. Piesakieties vai reģistrējieties uz Netflix, un jums ir labi doties!

Sāciet straumēt Brooklyn Deviņi deviņi!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos Bruklinas deviņus deviņus

Kad jūs joprojām redzat kļūdas ziņojumu: “Diemžēl šis saturs jūsu valstī nav pieejams”, tiek rādīta izrāde, kuru mēģināt skatīties..

Lai izvairītos no straumēšanas likumu pārkāpšanas, Netflix ir jānobloķē daļa no tā satura. Licencēšana dažādās valstīs ir atšķirīga, tāpēc Netflix ne vienmēr būs licence straumēt šovu katrā reģionā. Ja Netflix nav šova straumēšanas tiesību noteiktā valstī, tas šajā valstī tiks bloķēts..

VPN ļauj jums: izejiet garām geoblokam, paslēpjot faktisko atrašanās vietu un ļaujot izvēlēties IP adresi valstī, kurā programma ir pieejama.

VPN strādā nosūtīt trafiku caur šifrēts tunelis izmantojot vienu no viņu serveriem. Kad izveidosit savienojumu ar Netflix, straumēšanas vietne jūsu vietā redzēs tikai VPN servera IP adresi.

Bruklinas deviņi deviņi ir pieejams Lielbritānijas, Kanādas un Japānas reģionālajās bibliotēkās. Ja izvēlaties un izveidosit savienojumu ar VPN, kam ir serveri šajās valstīs, jūs to varēsit atbloķējiet visas viņu Netflix bibliotēkas, ieskaitot Brooklyn Nine-Nine.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Tā kā VPN novirza jūsu trafiku caur šifrētu tuneli, tas ir arī lielisks veids, kā garantē privātumu un drošību internetā.

Pārlūkojot bez VPN, jūs esat neaizsargāti pret izsekošanu. Hakeri, sociālo mediju uzņēmumi, valdības aģentūras un pat jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var jūs izspiegot.

Kad jūs izmantojat VPN, visi jūsu dati tiek šifrēti. Trešās puses nevarēs noteikt jūsu atrašanās vietu, jūsu pārvietošanos tīmeklī vai jebkuru jūsu sensitīvu informāciju, piemēram, paroles vai bankas informāciju.

Labākajos VPN parasti ir arī integrēta programmatūra, kas paredzēta bloķēt ļaunprātīgu programmatūru un reklāmas.

VPN atšķiras pēc cenām un funkcijām. Dažus pat var brīvi izmantot, bet lielākajai daļai bezmaksas pakalpojumu, piemēram, Netflix, neizdodas atbloķēt vēlamo saturu. Citi ietver kaitinošas reklāmas, slikti strādā straumēšanai joslas platuma ierobežojumu vai lēna savienojuma ātruma dēļ vai faktiski pārdod jūsu lietotāja datus, nevis tos aizsargā..

Tāpēc mēs esam izpētījuši simtiem VPN, lai atrastu tos, kuriem ir atbloķēšanas jauda, ​​vienmērīgs ātrums un drošība, kas jums nepieciešama, lai straumētu Brooklyn Deviņi Deviņi. Kopš šie pakalpojumu sniedzēji piedāvā naudas atdošanas garantijas vai bezmaksas izmēģinājuma periodus, varat tos izmēģināt tagad bez maksas.

3 labākie VPN, skatoties Bruklinu deviņus deviņus

1. NordVPN

NordVPN ierīces

Šim VPN ir 5700+ serveri 60 valstīs, tostarp Japāna, Kanāda un Lielbritānija. Liels ātrums un lieliska tīkla uzticamība ir padarījusi to par vispopulārāko VPN šodien tirgū.

Varat paļauties uz NordVPN, lai aizsargātu savu privātumu ar tādām drošības funkcijām kā dubultā VPN, stingra politika bez reģistrēšanas un tās unikālais Sīpols pār VPN protokolu. CyberSec tehnoloģija arī aizsargās jūs no ļaunprātīgas programmatūras un reklāmām.

Vai nezināt, vai tas jums ir piemērots? Varat to izmēģināt lielumam ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Straum Brooklyn Deviņi Deviņi ar NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Ar 3000 un vairāk serveriem 94 valstīs, ExpressVPN ir lielisks pārklājums visā pasaulē. Tas ir nedaudz dārgāks nekā daži citi populārākie VPN, taču tas noteikti iztur reputācija kā ātrākais pieejamais VPNe, padarot to par populāru straumēšanas izvēli.

Tāpat kā NordVPN, ExpressVPN ir pazīstams ar uzticamu ne tikai geobloku, bet arī VPN bloķētāju apiešanu, tāpēc jūs varat piekļūt Netflix, Hulu un citiem populāriem straumēšanas pakalpojumiem. Uzņēmums piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija ar politiku bez jautājumiem.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Straumējiet Bruklinas deviņus deviņus ar ExpressVPN!

3. Surfshark

Surfshark ierīces

Dažreiz jūs vienkārši vēlaties ātri, viegli un lēti veids, kā straumēt iecienīto šovu. Kur nāk Surfshark. Šis VPN ir augstu novērtēts ar tā lietošanas vienkāršību un pieejamību.

Surfshark ir vairāk nekā spēj atbloķēt Netflix un nodrošina labs ātrums un uzticams savienojums ērtai straumēšanai. Tam ir arī daudz drošības līdzekļu, tostarp privāts DNS katrā serverī, slēdzis, aizsardzība pret DNS noplūdi un politika bez žurnāliem. CleanWeb tehnoloģija bloķē ļaunprātīgu programmatūru, reklāmas, izsekotājus un pikšķerēšanu.

Surfshark jau ir atļauts, taču jūs varat izbaudīt naudu, izmantojot Surfshark atlaižu kuponu un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Straumējiet Bruklinas deviņdeviņus ar Surfshark!

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Neļaujiet ģeogrāfiskiem ierobežojumiem liegt jums skatīties Bruklinas deviņdeviņus. Tikai atcerieties to ar uzticams VPN, piemēram, NordVPN, nekad nav jāizlaiž viena jautra epizode!

VPN nodrošina piekļuvi visam labākajam saturam no jebkuras valsts, vienlaikus saglabājot tiešsaistes aktivitātes privātas un aizsargājot jūs no kibernoziegumiem. Ja joprojām neesat pārliecināts, kurš VPN ir vispiemērotākais, pārejiet uz mūsu rakstu par to, kā izvēlēties labāko Netflix VPN.

Ja jums patīk mūsu populārāko ieteikumu skanējums, uzziniet, kā iegūt bezmaksas NordVPN izmēģinājuma versiju.

Vai arī, ja jūs satrauc viss saturs, kuru varat atbloķēt ar jauno VPN, skatiet arī mūsu rokasgrāmatu par Hulu atbloķēšanu..