Covata – militārā līmeņa kiberdrošība

Augsta līmeņa drošības iegūšana ir obligāta prasība daudzām organizācijām arvien sarežģītākajā kiberpasaulē.  Izmantojot pieredzi, kas gūta no militāriem drošības risinājumiem Austrālijas Aizsardzības departamentā, Covata ir izveidojusi unikālus risinājumus, lai cīnītos ar neskaitāmajiem pašreizējiem draudiem.  Maiks Fleks, Covata VP drošības pārstāvis, runā par mazo uzņēmumu kiberdrošības problēmām un mūsdienu nozīmīgākajām datu drošības un atbilstības problēmām..

Pastāstiet mums par Covata un to, kā jūs iesaistījāties datu drošībā?

Covata sāka darbu pie Austrālijas Aizsardzības departamenta risinājuma izstrādes, lai nodrošinātu drošu kaujas lauka sakarus. Iegūtā tehnoloģija bija ļoti spēcīga un droša pieeja datu šifrēšanai no vienas puses uz otru ar identitātes šifrēšanas atslēgām. Pamatā, informācija vienmēr tiek šifrēta, un to var atšifrēt tikai pilnvaroti lietotāji, nevis kāds, kurš notiek, lai pārtvertu datus, vai kurš iejaucas sistēmā, kurā informācija tiek glabāta. Mēs pielāgojām šo tehnoloģiju, lai izveidotu ļoti drošu, tomēr izmantojamu uzņēmuma failu sinhronizācijas un koplietošanas risinājumu (domājiet, ka pamata pakalpojumi, piemēram, Dropbox, bet ar augstākām funkcijām un militārā līmeņa drošību). Pavisam nesen mēs esam pamanījuši, ka šīs datu drošības koncepcijas ir jāpiemēro visiem datiem, kur tie atrodas.

Tirgū ir daudz dažādu datu drošības produktu veidu. Kas ir unikāls Covata??

Jā, patiesi. Drošības telpā ir tūkstošiem drošības produktu simtiem nišu. Diferencēšana ir kritiska piegādātājiem un cilvēkiem, kuri pērk šos risinājumus. Augstā līmenī, Covata ir unikāla ar to, ka mūsu tehnoloģija integrē vairākus datu drošības risinājumus vienā platformā neapdraudot kvalitāti. Mūsu datu atklāšanas un automatizētās klasifikācijas dzinējs ir vairāk nobriedis nekā vairums no atsevišķajiem konkurentiem. Mūsu šifrēšana un atslēgu pārvaldība ir mērogojamāka un “mūsdienīgāka” nekā tradicionālie šifrēšanas datu pārdevēji. Mūsu piekļuves pārvaldības iespējas ir augstākas, jo tās ir sākotnēji integrētas ar šifrēšanu, pat kontrolējot piekļuvi ar priviliģētiem IT administratora kontiem.

Filozofiskā līmenī Covata ir unikāla, jo mēs koncentrējamies uz lāzeru nodrošinot praktiskus risinājumus, kas atrisina pašreizējos sāpju punktus datu drošības un pārvaldības jomā. Tā kā drošības nozare pastāvīgi piedāvā jaunus, nepierādītus veidus, kā risināt nākotnes problēmas, kad galvenie informācijas drošības darbinieki joprojām cīnās ar aktuālākiem, pamata jautājumiem.

Kādi ir Covata galvenie produkti un pakalpojumi?

Covata šobrīd piedāvā uzņēmuma risinājumus datu atklāšanai, automatizētai datu klasifikācijai, failu šifrēšanai, piekļuves pārvaldībai un aktivitāšu uzraudzībai. Mūsu produkti palīdz uzņēmumiem un valdībām atrast un aizsargāt slepenos failus neatkarīgi no viņu dzīvesvietas. Lai arī šīs iespējas var piegādāt kā platformu, mums ir atšķirīgi, individuāli pielāgoti risinājumi noteiktiem lietošanas gadījumiem. Piemēram, SafeShare ir mūsu platformas apakškopa, kas nodrošina ļoti drošus, bet izmantojamus uzņēmuma failu sinhronizācijas un koplietošanas (EFSS) pakalpojumus. CipherPoint Eclipse ir mūsu platformas apakškopa, kas nodrošina informāciju pakalpojumā SharePoint, failu serveros un Office 365.

Covata - militārā līmeņa kiberdrošība

Kādu vērtību jūs sniedzat klientiem / klientiem?

Tāpat kā visi, vai vismaz vairums drošības uzņēmumu, Covata palīdz klientiem samazināt datu vai privātuma pārkāpumu risku. Atšķirībā no vairuma apsardzes firmu, Covata arī palīdz palielināt biznesa efektivitāti un produktivitāti. Piemēram, datu klasifikācija ļauj iegūt visa veida pozitīvus biznesa rezultātus, piemēram, atkārtojamību un uzlabotu biznesa procesu kvalitāti. Droša failu apmaiņa ļauj uzņēmumiem sasniegt darbinieku produktivitātes ieguvumus, sadarbojoties, taču lietošanas gadījumi bieži tiek uzskatīti par pārāk jutīgiem, lai varētu ērti dalīties ar informāciju gan iekšēji, gan ārēji..

Vai jūs varat apspriest klientu veidus, ar kuriem strādājat??

Mūsu risinājumus izmanto valdības aģentūras, lielie uzņēmumi un mazie uzņēmumi visā pasaulē. Problēmas, kuras mūsu produkti risina, izjūt vairums organizāciju dažādās nozarēs. To sakot, vairums mūsu klientu ir lieli uzņēmumi finanšu pakalpojumu, veselības aprūpes un apdrošināšanas jomā.

Kādas ir problēmas, ar kurām nodarbojas Covata un kuras ietekmē mazākos uzņēmumus un pat privātpersonas?

Mazajiem uzņēmumiem ir daudz tādu pašu drošības problēmu kā lielākajiem uzņēmumiem un valdības aģentūrām, taču bieži vien viņiem trūkst budžeta un darbinieku, lai iegādātos un pārvaldītu sarežģītas uzņēmumu sistēmas. Tātad daudzi drošības risinājumi vai nu netiek instalēti, vai arī sarežģītības dēļ netiek pareizi darbināti.

Uzņēmumā Covata mēs negaidām, ka klienti kļūs par mašīnmācības, kriptogrāfijas uc ekspertiem. Mūsu risinājumi ir ērti lietojami un izvietojami, un ļaut mūsu klientiem koncentrēties uz savu pamatdarbību, nevis koncentrēties uz mūsu risinājumu administrēšanu. Tas ir neticami vērtīgi mazajiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešami augstas kvalitātes risinājumi, kurus viņi var gan iegādāties, gan rentabli izmantot.

Uz brīdi pacelsimies soli atpakaļ. Kādas, jūsuprāt, ir būtiskākās datu drošības un atbilstības problēmas?

Lielisks jautājums! Nozīmīgākie datu drošības un atbilstības izaicinājumi ir tieši šie uzņēmumi nezina, kāda sensitīva informācija viņiem ir vai kur tā visa pastāv. Darbinieki un partneri katru dienu izveido tik daudz sensitīvu failu un e-pasta ziņojumu, un tie tiek glabāti daudzos mākoņos, serveros un ierīcēs.

Atbilstība ES gaidāmajai Vispārīgajai datu aizsardzības regulai (GDPR) daudziem vadītājiem ir likusi saprast viņi, iespējams, nevar pārvaldīt savus pienākumus saskaņā ar GDPR, ja vien viņi nesaprot, kur pastāv personas dati – vienmēr un visās vietās. Daudzas esošās datu drošības tehnoloģijas, piemēram, tīkla datu zaudēšanas novēršana, nav pielāgotas jaunajiem lietotāju darba veidiem (t.i., programmatūras kā pakalpojuma izmantošana un citi mākoņa pakalpojumi).

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me