مقایسه IPVanish vs NordVPN – کدام یک برای شما در سال 2020 مناسب است؟

IPVanish و NordVPN دو سرویس مشهور VPN هستند که جایگاه خود را در این کشور به دست آورده اند بهترین رتبه بندی کلی VPN ما. هر کدام ادعا می کنند سریع ، انعطاف پذیر و ایمن هستند – اما کدام یک در مقایسه سر به سر پیروز می شود?

اگر اینجا هستید ، احتمالاً همینطور از خودتان می پرسید. ما خوشحالیم که برای شما به این سوال پاسخ دهیم – همانطور که IPVanish و NordVPN را در مقابل یکدیگر قرار می دهیم ، به دور خود می چسبیم در نبرد با چند دسته مهم.

برای پیدا کردن همه چیزهایی که شما باید در مورد این VPN های محبوب بدانید ، به جزئیات آن توجه کنید بررسی IPVanish و بررسی NordVPN.

فهرست مطالب

 1. جریان
 2. تورنت
 3. هزینه
 4. راحتی در استفاده
 5. سازگاری
 6. سرعت
 7. سرورها و شبکه
 8. حریم خصوصی و امنیت
 9. حکم نهایی

IPVanish vs NordVPN – دسته بندی ها

برای این مقایسه ، هشت جنبه VPN ساخت یا شکست را انتخاب کردیم.

ما شروع خواهیم کرد با جریان و تورنت دسته بندی ها ، برای پیدا کردن کدام VPN در دور زدن محدودیت های منطقه ای و بارگیری تورنتها بهتر است.

بعد ، ما نگاه خواهیم کرد هزینه, راحتی در استفاده, و سازگاری. این جایی است که ما نقاط قیمتی IPVanish و NordVPN ، دوستی کاربر و پشتیبانی کلی پلتفرم را با هم مقایسه خواهیم کرد.

ما همچنین برای یافتن سریع تر VPN بین این دو ، تست های دقیق دقیق را انجام دادیم. نتایج نهایی را در این قسمت پیدا خواهید کرد سرعت دسته بندی.

در آخر ، ما نگاه خواهیم کرد شبکه های سرور, حریم خصوصی, و امنیت. با هر دو VPN که هزاران سرور و رمزنگاری ضد گلوله دارند ، این دسته بندی ها قطعاً مورد اعتراض قرار خواهند گرفت.

تماس نزدیک یا پیروزی قانع کننده؟ ما در حال کشف کردن هستیم – بگذارید ببینیم کدام VPN در بالا نمایش داده می شود!

1. جریان

در عصر محدودیت های جغرافیایی امروز ، دسترسی قابل اعتماد به محتوای مورد علاقه شما برای بسیاری از کاربران VPN ضروری است.

اگر بهترین نیست ، NordVPN یکی از بهترین انتخاب ها برای پخش جریانی است. این یک نمره عالی در کسب می کند تست های دقیق Netflix ما, مدیریت برای دور زدن بلوک ها برای ایالات متحده نتفلیکس ، انگلیس ، کانادا ، فرانسه ، ژاپن, و حتی برزیل.

سایر جریان های محبوب شما می توانید آزادانه با NordVPN تماشا کنید BBC ، Hulu ، HBO GO ، Amazon Prime Video ، و لیست ادامه دارد. آیا IPVanish می تواند با این لیست طولانی رقابت کند?

متاسفانه خیر. در حالی که فروشگاه Netflix ایالات متحده باید روی چند سرور IPVanish کار کند, پتانسیل انسداد کلی با این VPN بسیار کم است. در طول آزمایشات ما ، ما نمی توانیم به جریانهای زیادی دسترسی داشته باشیم – BBC محدود نبود ، و Hulu ، Amazon Prime Video و HBO GO.

پخش با یک VPN منظره ای است که به طور مداوم در حال تغییر است ، و ما نمی گویم VPN هرگز کار می کند – اما بر اساس نتایج ، IPVanish قادر به دسترسی مداوم به بهترین سایت های موجود در آنجا نیست. از طرف دیگر ، NordVPN در این بخش عملکرد ستاره ای دارد. دلیل این چیست?

به بیان ساده تر ، NordVPN تلاش بیشتری برای پخش بدون دردسر می کند. بین 5،100+ سرور و ویژگی SmartPlay DNS خودکار, این ارائه دهنده از فناوری و تطبیق پذیری مورد نیاز شما برای تماشای تقریباً هر چیزی از هر کجا برخوردار است.

در مقایسه با آن, IPVanish واقعاً سرورها یا ویژگیهای مستقر در جریان را ارائه نمی دهد و دارای یک شبکه کوچکتر برای بازی با آن است. 1300+ سرور تعداد بدی نیست ، اما با وجود بیشتر آنها در جریان جریان های عمومی مسدود شده ، می توانید ببینید چرا IPVanish در این گروه مبارزه می کند.

برنده برای جریان: NordVPN

IPVanish نباید اولین انتخاب شما برای پخش باشد – به عنوان مثال Netflix US هنوز در دسترس این VPN است. برای دسترسی آسان به محتوای مورد علاقه خود ، NordVPN انتخابی بهتر و ارزان تر است.

جریان را با NordVPN امتحان کنید!

2. تورنت

در حالی که IPVanish و NordVPN هر دو از ترافیک P2P پشتیبانی می کنند ، تفاوت عمده ای در نحوه نزدیک شدن این دو به این وجود دارد.

IPVanish دارای یک پروفایل تورنت اختصاصی نیست ، درعوض اتصال P2P در همه سرورها امکان پذیر است. این امر کار را کمی ساده تر می کند ، زیرا جلسات تورنت امن شما را به سادگی به طور معمول VPN متصل می کند.

NordVPN با یک برگه جداگانه P2P ، مسیر مخالف را طی می کند جایی که می توانید سرورهای بهینه سازی شده برای تورنت را انتخاب کنید. بهترین قسمت – شما بیش از 4،400 از آنها را دریافت می کنید, که بسیار بیشتر از فهرست مشترک سرور IPVanish است.

مقایسه IPVanish vs NordVPN - کدام یک برای شما در سال 2020 مناسب است؟

برای ویژگی های اضافی, هر دو VPN پروکسی SOCKS5 را ارائه می دهند که می تواند با مشتری تورنت شما تنظیم شود. این پروکسی ها معمولاً سریعتر هستند ، زیرا با رمزگذاری کم نمی شوند – اما به لطف احراز هویت پیشرفته ، یک لایه امنیتی اضافی وجود دارد. حمل و نقل بندر توسط هیچ VPN پشتیبانی نمی شود.

  4 VPNs จากอิสราเอลที่ได้รับความนิยมที่จะทำให้คุณปลอดภัยในปี 2020

یکی از اشکالات IPVanish سیاست DMCA (قانون حق چاپ کپی رایت هزاره دیجیتال) است. به عنوان یک VPN مستقر در ایالات متحده ، باید نقض حق نسخه برداری را جدی بگیرید و بر روی اعلامیه های DMCA عمل کنید.

مقایسه IPVanish vs NordVPN - کدام یک برای شما در سال 2020 مناسب است؟

خطوط میان تورنتهای قانونی و غیرقانونی اغلب با سوء استفاده از ترول های کپی رایت ، که متأسفانه در آمریکا شایع هستند ، مبهم و آسان است. به همین ترتیب ، اگر احتیاط نکنید ، استفاده از IPVanish برای تورنت می تواند منجر به سردرد و حتی تعلیق حساب شود.

NordVPN مستقر در پاناما یک مزیت عمده دارد در این رابطه ، زیرا لازم نیست درخواست های DMCA را رعایت کند.

برنده تورنتینگ: NordVPN

هر دو VPN باعث می شود که سرعت و آسان تورنت برای مبتدیان و متخصصان به طور یکسان انجام شود. گفته می شود ، NordVPN دارای مشخصات تورنت اختصاصی و صلاحیت P2P اختصاصی است. IPVanish عملکرد بسیار خوبی دارد ، اما مسائل حقوقی می توانند (در تئوری) کاربران BitTorrent را حتی در صورت اشتباه بودن آنها قطع نکنند.

Torrenting را با NordVPN امتحان کنید!

3. هزینه

ارزش پول هنگام انتخاب VPN بعدی شما جنبه مهمی دارد. IPVanish و NordVPN هر دو پیشنهاد زیادی دارند اما کدام یک از قیمت های بهتری برخوردار هستند?

طبق معمول قیمت گذاری VPN ، اگر به دنبال اشتراک ماهانه هستید ، معامله ای پیدا نمی کنید. هر دو طرفدار در اینجا به همان اندازه گران قیمت هستند ، اما IPVanish کمی کیف پول بیشتری دارد با تشکر از تخفیف اضافه شده (معمولاً حدود 15٪).

همه چیز با برنامه های طولانی تر تغییر می کند. برنامه یک ساله NordVPN 41٪ ارزان تر از آنچه که ماهانه می پردازید ، می باشد, و اشتراک دو ساله 58٪ از قیمت نهایی را اصلاح می کند. IPVanish با برنامه سالانه خود یک قرارداد مشابه (در حال حاضر 46٪ تخفیف) دارد ، اما این بهترین نتیجه است که می توانید دریافت کنید.

در همین حال, می توانید از پیشنهاد سه ساله عالی NordVPN با 70٪ تخفیف بهره مند شوید – فقط از کد کوپن ویژه ما استفاده کنید! با چنین مواردی اساسی ، شما در واقع یکی از VPN های پیشرو در بازار را برای تغییر جیب دریافت می کنید.

هنوز هم همه برای یک دوره زمانی طولانی فوق العاده VPN را نمی خواهند. اگر می خواهید بین یک ماه تا یک سال وسط میانی باشید ، IPVanish یک برنامه سه ماهه با 25٪ تخفیف دارد – بهترین معامله ای نیست که می توانید بدست آورید ، اما کمی انعطاف پذیر تر از جایگزین سالانه.

برنده هزینه: NordVPN

اگر قصد تخفیف در برنامه های طولانی خود را دارید ، NordVPN خدماتی است که اگر مدتی قصد استفاده از VPN را دارید خریداری کنید. به طور کلی ، IPVanish گران تر است و ارزش کمتری را برای پخش ارائه می دهد ، اما اشتراک سه ماهه ممکن است برای برخی تعیین کننده باشد.

NordVPN را امتحان کنید!

4- سهولت استفاده

به عنوان دو بهترین VPN برتر ، IPVanish و NordVPN متمرکز هستند تا بتوانند یک زمان آسان و بدون دردسر را به کاربران اختصاص دهند.. اما کدام یک کار بهتری در اینجا انجام می دهد?

هر دو VPN به دنبال یک طراحی شیک و در عین حال کاربردی هستند. انتخاب سرورها به لطف این کار آسان است منوی اتصال سریع – IPVanish نیز به شما می دهد چند لیست کشویی اگر می خواهید کشور یا شهر خاصی باشید.

مقایسه IPVanish vs NordVPN - کدام یک برای شما در سال 2020 مناسب است؟

NordVPN ابزار مشابهی را ارائه می دهد ، اما شما می توانید از آن استفاده کنید لیست سرور جمع و جور در سمت چپ برنامه نیز هست.

مقایسه IPVanish vs NordVPN - کدام یک برای شما در سال 2020 مناسب است؟

از لیست, می توانید سریعترین سرور را انتخاب کنید (تعیین شده توسط برنامه) یا یکی را به صورت دستی انتخاب کنید. همچنین می توانید به لطف اطلاعات اضافی بار سرور از سرورهای شلوغ خودداری کنید.

لیست سرورهای IPVanish در یک برگه جداگانه قرار دارند ، اما با فیلترهای بسیار مفیدی همراه است. این به شما امکان می دهد مرتب سازی سرورها بر اساس کشور ، زمان پاسخ ، بار بار سرور, و موارد دلخواه.

مقایسه IPVanish vs NordVPN - کدام یک برای شما در سال 2020 مناسب است؟

هر دو VPN فقط با یک کلیک شما را به منوی تنظیمات می برند. لیست NordVPN کمی طولانی تر است ، زیرا ویژگی های بیشتری وجود دارد برای فعال یا غیرفعال کردن.

مقایسه IPVanish vs NordVPN - کدام یک برای شما در سال 2020 مناسب است؟

IPVanish دارای دو منوی جداگانه برای تنظیمات عمومی و اتصال است. با این حال ، تعداد گزینه های مختلف چندان عالی نیست, ساخت این VPN کمی اساسی تر در این بخش.

مقایسه IPVanish vs NordVPN - کدام یک برای شما در سال 2020 مناسب است؟

در آخر, هر دو VPN فایلهای پیکربندی OpenVPN را در وب سایتهای خود ارائه می دهند, اگر ترجیح می دهید یک رابط شخصی با رابط شخص ثالث اجرا کنید.

برنده برای سهولت استفاده: NordVPN

شما هنگام سهولت در استفاده از VPN ناامید نخواهید شد. هر دو ساده ، پایدار و زیبا برای دیدن هستند ، اما NordVPN رابط کاربری تر و با تنظیمات بسیار خوبی ارائه می دهد.

NordVPN را امتحان کنید!

5. سازگاری

IPVanish و NordVPN را می توان در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها نصب کرد. با داشتن برنامه های عالی برای همه سیستم عامل های اصلی و گزینه های زیادی برای تنظیمات دستی ، باید برای یافتن برنده در اینجا نگاه دقیق تری داشته باشیم.

پنجره ها

اگر برنامه Windows VPN شما برای شما مشکل ایجاد کرده است ، احتمالاً ارزش آن را ندارد. خوشبختانه ، هیچ یک از ارائه دهندگان در این مقایسه توپ را در اینجا نمی گیرند.

  5 بهترین VPN برای اروپا در سال 2020: سریع ، ارزان و قابل اعتماد

پشتیبانی Windows از Windows 7 برای IPVanish و NordVPN شروع می شود. با این حال, NordVPN برای نسخه های قدیمی مزیت کمی دارد, اجازه می دهد یک پیکربندی دستی در XP و Vista. IPVanish نمی کند.

مک

سازگاری مک بین IPVanish و NordVPN برابر است. برای استفاده از برنامه های آنها ، حداقل به نسخه Yosemite (10.10) نیاز دارید.

اندروید

هر دو VPN یک برنامه اختصاصی را برای انواع نسخه های Android ارائه می دهند. IPVanish کمی بهتر است و به نسخه 4.0.3 برمی گردد ، بنابراین اگر دستگاه Android قدیمی تری داشته باشید ، ممکن است انتخاب بهتری باشد..

iOS

دستگاه iOS شما حداقل به نسخه 9.0 نیاز دارد برای اجرای برنامه های VPN. قرعه دیگر!

لینوکس

هر دو VPN می توانند روی لینوکس کار کنند ، اما در مرکز توزیع های مختلف قرار دارند. اگر Ubuntu را اجرا می کنید ، IPVanish را انتخاب کنید. NordVPN برای کاربران دبیان مناسب است. به طور کلی ، پشتیبانی از لینوکس نسبتاً بین این دو سرویس محدود است.

روترها

هر دو VPN آموزشهای خوبی برای روترهای DD-WRT و Tomato دارند, ولی NordVPN از چند شرکت اضافی پشتیبانی پشتیبانی می کند. در صورت علاقه به این راهنمایی ها می توانند بسیار مفید باشند تنظیم روتر VPN به تنهایی.

روترهای از پیش تنظیم شده با VPN در وب سایت های شخص ثالث نیز موجود هستند.

سایر سکوها

IPVanish بر روی سیستم عامل های اضافی زیر کار می کند:

 • Chromebook
 • ویندوزفون

NordVPN از سیستم عامل های اضافی زیر پشتیبانی می کند:

 • برنامه های افزودنی مرورگر (Chrome ، Firefox ، Opera ، Safari ، Internet Explorer)
 • توت سیاه
 • کدی
 • کنسول های رسانه ای و بازی (از طریق روتر)
 • تلویزیون های هوشمند (از طریق روتر)

برنده برای سازگاری: NordVPN

تا زمانی که نرم افزار شما خیلی قدیمی نباشد ، با هر یک از سرویس ها صفر مشکل خواهید داشت. NordVPN از سیستم عامل های بیشتری پشتیبانی می کند و همچنین از پسوند مرورگر برخوردار است و آن را به صورت انتخاب متنوع تر در این دسته قرار می دهد.

NordVPN را امتحان کنید!

6. سرعت

رمزگذاری شما را به صورت آنلاین ایمن نگه می دارد, اما سرعت شما را از بین می برد. به همین دلیل داشتن یک VPN با سرعت بالا مهم است.

سرعت VPN می تواند بسیار متفاوت باشد بسته به سروری که انتخاب کرده اید. دیگه چی, اگر فاصله را به معادله اضافه کنید ، همه چیز می تواند غیرقابل تحمل کند باشد.

آیا IPVanish و NordVPN سریع یا لاغر هستند؟ و کدام یک بهتر عمل می کند? ما سرورها را در 10 مکان در سراسر جهان آزمایش کردیم برای یافتن پاسخ این سؤالات مهم.

آزمایشات ما از اروپای شرقی انجام شد. برای مرجع ، سرعت بارگیری و بارگیری ما بدون VPN در اینجا آمده است:

مقایسه IPVanish vs NordVPN - کدام یک برای شما در سال 2020 مناسب است؟

در زیر می توانید نحوه IPVanish و NordVPN را به ثمر رساند.

سرور سرعت بارگیری (Mbps) سرعت بارگذاری (Mbps)
IPVanish NordVPN IPVanish NordVPN
خودکار (نزدیکترین) 69.54 70.05 32.63 32.61
رومانی 64.38 55.90 30.81 34.15
آلمان 69.33 63.95 30.90 34.53
انگلستان 68.25 53.72 35.67 24.44
کشور پرتغال 50.54 33.93 24.13 30.00
اسرائيل 53.14 34.52 31.09 11.62
ایالات متحده (نیویورک) 43.44 54.35 22.91 27.61
ایالات متحده (لس آنجلس) 21.39 51.12 15.21 7.77
ژاپن 0.53 28.09 1.16 2.02
استرالیا 10.67 24.56 0.35 1.97

نتایج نهایی قطعاً چشمگیر است. هر دو VPN در اروپا به سرعت جدی بودند – IPVanish سرعت بارگیری کمی بهتر دارد ، در حالی که NordVPN بارگذاری را در پیش دارد. در کل ، اختلافات ناچیز است.

IPVanish همچنین سرور اسرائیلی را پیروز می کند, اما بعد از آن همه چیز بدتر می شود. NordVPN در هر دو سرور ایالات متحده نتایج بهتری دارد و در تست های ژاپن و استرالیا تسلط دارد.

غذای اصلی – NordVPN عملکرد بسیار بهتری نسبت به IPVanish در سرورهای دوردست دارد. ما توانستیم با این VPN سرعت بسیار خوبی بدست آوریم ، حتی اگر مکان تست ما هزاران مایل دورتر باشد.

با این وجود ، IPVanish به جز سرور ژاپن خیلی ناامید کننده نیست. ما سعی کردیم سرورها را تغییر دهیم و در زمان های مختلف آزمایش کنیم ، اما اتصال در آن مکان بسیار کند بود. موفق باشید یا سرورهای بد؟ در هر صورت ، IPVanish به اندازه NordVPN مطابقت ندارد.

برنده برای سرعت: NordVPN

NordVPN با سرعتی شگفت انگیز روی سرورهای نزدیک و دور ایستادگی می کند. سرورهای اروپایی IPVanish از طریق تست های ما شگفت زده شدند ، اما این VPN با فاصله کم و کارآمدتر شد.

NordVPN را امتحان کنید!

7. سرورها و شبکه

اگر به VPN خود انعطاف پذیر باشید ، هزاران سرور و پوشش جهانی خبرهای خوبی هستند. یک مورد جدی برای هر VPN در این مقایسه وجود دارد, اما یکی از آنها برنده واضح در اینجا است.

NordVPN فراهم می کند نزدیک به 4600 سرور استاندارد ، 4،400 از P2P پشتیبانی می کنند. علاوه بر این ، شما دریافت می کنید 460+ سرور مبهم ، 30 سرور VPN مضاعف ، 3 سرور VPN پیاز, و 70+ با IP اختصاصی, آوردن تعداد کل به یک فریبنده 5،100+ سرور در 60 کشور جهان.

مقایسه IPVanish vs NordVPN - کدام یک برای شما در سال 2020 مناسب است؟

بسیاری از ارائه دهندگان منابع لازم برای ضرب و شتم این بسته را ندارند. فهرست ایالات متحده NordVPN بسیار چشمگیر است – با 1،750 سرور در دسترس در آن منطقه جای تعجبی ندارد که این VPN یکی از بهترین گزینه ها برای دسترسی به محتوای ایالات متحده است.

به طور معمول ، ما می خواهیم IPVanish را بخاطر شبکه با ابعاد مناسب آن ستایش کنیم.

مقایسه IPVanish vs NordVPN - کدام یک برای شما در سال 2020 مناسب است؟

اما وقتی در برابر NordVPN مقایسه شد ، می توانید ببینید که چگونه 1300 سرور در 50 کشور به طور ناگهانی چیز بزرگی به نظر نمی رسد. علاوه بر این ، IPVanish فاقد دسته بندی های تخصصی است که می توانید در لیست سرورهای NordVPN پیدا کنید.

  5 بهترین 100٪ VPN رایگان برای Apple TV! | به روز شده در سال 2020

با این وجود ، ما باید پوشش کلی را ارائه دهیم. حداقل در اینجا IPVanish با NordVPN مطابقت دارد.

برنده برای سرورها و شبکه: NordVPN

NordVPN یکی از کامل ترین شبکه های سرور موجود در بازار را دارد و نشان می دهد. IPVanish به خودی خود مناسب و معقول است ، اما در این مقایسه قدمی عقب می گذارد.

NordVPN را امتحان کنید!

8- حریم خصوصی و امنیت

در سطح ، هر دو VPN امنیت و حریم خصوصی را بسیار جدی می گیرند. رمزگذاری در مرحله است و ثبت اطلاعات صفر در خط مشی های حفظ حریم خصوصی وعده داده شده است.

با این وجود مجدداً باید عمیق تر شویم تا دریابیم که VPN برنده چیست.

خط مشی ورود به سیستم

NordVPN در مورد صلاحیت این مزیت آشکار است. در پاناما ثبت شده است – یک پناهگاه امن بدون قوانین نگهداری اطلاعات دراکون. این به NordVPN اجازه می دهد تا خط مشی عدم ورود را تضمین کند.

موارد بیشتری وجود دارد – پاناما جزء این موارد نیست 5/9/14-اتحادهای نظارتی چشم, که کاربران را از جاسوسی دولت احتمالی مصون نگه می دارد. متأسفانه ، این مورد IPVanish مستقر در ایالات متحده نیست.

در حال حاضر ، این نباید مسئله بزرگی باشد ، درست است? از این گذشته ، IPVanish نیز تحت یک سیاست سختگیرانه ورود به سیستم صفر عمل می کند – اما سابقه آن پاک نیست.

در سال 2016 ، IPVanish داده های کاربر حساس را به وزارت امنیت میهن تحویل داد. اطلاعات در تحقیقات مربوط به کودک آزاری و مستهجن که در آن زمان در حال انجام بود ، بسیار مفید بود. در واقع عدالت خدمت شد, اما در پایان ، IPVanish در مورد ادعای صفر سیاهه های خود دروغ گفته بود. نیازی به گفتن نیست ، مردم خوشحال نبودند.

خبر خوب StackPath است (مالک جدید IPVanish از سال 2017) برخی تغییرات بسیار مورد نیاز را در سرویس ارائه داد و امروز این VPN باید حریم خصوصی بی نظیری را ارائه دهد. این ضمانت هنوز آزمایش نشده است.

رمزگذاری و پروتکل

هر دو VPN رمزگذاری AES-256 را پیاده سازی می کنند, این خبر بسیار خوبی برای کسانی است که به امنیت می پردازند. رمزگذاری 256 بیتی بسیار قوی و تقریباً ناگسستنی تلقی می شود.

NordVPN با اضافه کردن یک گام دیگر برمی دارد رازداری کامل جلو به مخلوط به طور خلاصه ، این بدان معنی است که جلسات VPN شما با کلیدهای رمزگذاری پویا به جای جلوه های استاتیک ، حتی بیشتر ایمن هستند.

پروتکل OpenVPN به شدت توسط هر دو سرویس استفاده می شود. به عنوان استاندارد صنعت ، می توانید در برنامه های Windows ، Mac و Android پشتیبانی بومی از آن پیدا کنید. IKEv2 / IPSec همچنین در دسترس است.

علاوه بر OpenVPN و IKEv2 / IPSec, IPVanish با PPTP و L2TP / IPSec کار می کند.

ویژگی های امنیتی

NordVPN دارای یک زرادخانه کامل از ویژگی های امنیتی است. مجموعه اختصاصی CyberSec مسدود کردن آگهی و محافظت از ضد بدافزار را فراهم می کند. شما همچنین دریافت کنید دو سوئیچ کشتار مختلف و تنظیمات DNS سفارشی, با استفاده از DNS دلخواه یا موارد ارائه شده توسط NordVPN. دو سرور VPN گنجانده شده است.

IPVanish خیلی عقب نیست ، اما همان سطح عمق را ارائه نمی دهد. سوئیچ kill وجود دارد, اما شما فقط یکی از کل ارتباطات خود را دریافت می کنید – NordVPN مورد دوم برای برنامه های خاص است. حفاظت نشت DNS همچنین در مقایسه با پیشنهاد NordVPN اساسی است ، زیرا نمی توانید تنظیمات DNS خود را وارد کنید.

مقایسه IPVanish vs NordVPN - کدام یک برای شما در سال 2020 مناسب است؟

در صعود, IPVanish به شما امکان می دهد به راحتی شماره های پورت OpenVPN را تغییر دهید, و وجود دارد ویژگی انسداد. مخفیکاری اضافی اغلب در کشورهایی که سانسور اینترنت سنگین دارند ضروری است – گفت ، بخاطر داشته باشید که IPVanish در حال حاضر در چین مسدود شده است.

اگر VPN را می خواهید که در چین نیز کار می کند ، NordVPN گزینه مناسبی است. مانند IPVanish ، مشکل اضافی ایجاد می کند – اما در اینجا ، صدها سرور ویژه دریافت می کنید.

مقایسه IPVanish vs NordVPN - کدام یک برای شما در سال 2020 مناسب است؟

این تنظیم پیشرفته فقط در صورت نیاز باید مورد استفاده قرار گیرد ، زیرا سرورهای استاندارد در طول حالت Obfuscated در دسترس نخواهند بود.

برنده برای امنیت و حفظ حریم خصوصی: NordVPN

IPVanish دارای رمزگذاری قوی و ویژگیهای امنیتی زیادی است ، اما صلاحیت قضایی ایالات متحده ممکن است مشکلی برای آگاهی از حریم خصوصی باشد. NordVPN در هر جنبه ای از این دسته قرار می گیرد و یک پیروزی قانع کننده به دست می آورد.

NordVPN را امتحان کنید!

9. حکم نهایی

جارو تمیز برای NordVPN – IPVanish جنگ مناسبی را پشت سر می گذارد ، اما در هر هشت مقایسه ما عقب می افتد. مهم نیست آنچه به دنبال آن هستید ، NordVPN احتمالاً کار بهتری نسبت به رقیب خود انجام خواهد داد.

NordVPN دارای یک شبکه قابل توجه برای سرگرمی ، دارای شبکه گسترده سرور و سرعتهای بسیار بالا است. همچنین در مورد حریم خصوصی و امنیت شبهه های صفر به وجود می آورد – چیزی که IPVanish نتوانسته است به آن دست یابد.

دشوار است که هر ارائه دهنده ای در برابر NordVPN مخالفت کند. IPVanish لزوماً یک سرویس بد نیست – سریع ، صیقل داده می شود و چیزهای زیادی برای ارائه دارد. در کل ، یک گزینه عالی برای توجه به اینکه آیا شما خیلی علاقه به پخش ندارید ، وجود دارد.

اما خط پایین مشخص است. NordVPN خدمات بزرگتر و بهتری را در این مقایسه اثبات می کند و ارزش بیشتری برای پول شما می دهد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me