Šie 7 uzņēmumi slepeni pieder desmitiem VPN

Es iedziļinājos VPN korporatīvajā pasaulē, lai uzzinātu, kuri uzņēmumi dominē VPN tirgū. Mana pētījuma rezultāti bija pārsteidzoši.

Es atklāju, ka dažiem uzņēmumiem slepeni pieder pārsteidzošs skaits VPN. Man bija iespēja izsekot 44 VPN zīmoliem tikai septiņiem uzņēmumiem.

Vēl vairāk satrauc tas, ka tik daudz no šiem uzņēmumiem nav caurspīdīgi ar patērētājiem par to, kuri produkti viņiem pieder.

Tā kā tehnoloģiju uzņēmumi visā pasaulē sacenšas izmantot augošo VPN tirgu, ir svarīgāk nekā jebkad agrāk zināt, kam pieder jūsu izmantotais VPN..

Šokējoši, ka daudzus VPN var izsekot mātesuzņēmumiem Ķīnā un Pakistānā, paužot bažas par starptautiskajiem datu saglabāšanas likumiem.

Es jums pastāstīšu, ko es uzzināju par šiem uzņēmumiem un viņu īpašumā esošajiem VPN. Es arī izskaidrošu, kā jūs varat atrast patiesi uzticamu un caurspīdīgu VPN pakalpojumu sniedzēju.

Es iesaku NordVPN ar tā ātrumu, vismodernākajām drošības funkcijām un ērtu lietošanu.

Kāpēc tas ir svarīgi??

Tirgus konsolidācija ne vienmēr ir slikta lieta. Apvienošanās ir izplatīta strauji mainīgajā tehnoloģiju pasaulē. Nav arī nekas slikts, ja liels tehnoloģiju uzņēmums ražo vairākus VPN produktus, lai mērķētu uz dažādiem lietotāju tirgiem.

Bet pārredzamības trūkums Es atklāju, ka no šiem uzņēmumiem ir ļoti satraucoši. Es atradu vairākus VPN, kas apgalvo, ka viņu galvenā mītne atrodas privātumam draudzīgās valstīs slepeni ir cieša saikne ar mātes uzņēmumiem Ķīnā un Pakistānā. 

Tas rada lielu jautājumu: ja kāds no šiem mātesuzņēmumiem pieprasa lietotāja žurnālus no VPN, kas pieder tai, kuras īpašumā atrodas cita valsts, vai VPN ir jānodod savi ieraksti? Kad VPN uzņēmumi šo informāciju neizskaidro, patērētājiem ir izaicinājums pieņemt izglītotus lēmumus, lai aizsargātu viņu privātumu..

Lielākā daļa šo uzņēmumu arī dara šausmīgu darbu, informējot patērētājus par to, kuri produkti viņiem pieder.

Kamēr nav problēmu ar uzņēmumiem, kas ražo vairāk nekā vienu VPN zīmolu, tā ir problēma, kad uzņēmumiem liekas, ka viņu VPN produkti ir konkurenti, kad patiesībā viņu nav.

Konkurence starp VPN virza progresu un samazina cenas. Ja vienam uzņēmumam pieder vairāki VPN zīmoli, uzņēmumam ir mazāks stimuls uzlabot savu VPN, jo ir mazāk VPN, kas konkurē ar.

Man bija bažas arī to atklāt daudzi VPN izmanto to pašu programmatūras infrastruktūru.

Tas nozīmē, ka, ja tiek apdraudēta kāda no šiem VPN drošība, visi tie var tikt apdraudēti. Tas varēja būt postošās sekas milzīgam lietotāju skaitam.

Kad uzņēmumi nenovērtē caurspīdīgumu un neatklāj saikni starp visiem viņu īpašumā esošajiem produktiem, patērētājiem ir grūti pilnībā uzticēties uzņēmumiem un likt viņiem būt atbildīgiem.

Kā es atklāju šos savienojumus

Es biju satriekts par to, cik dziļi man vajadzēja padziļināties, lai atklātu attiecības starp lielāko daļu šo mātesuzņēmumu un viņu meitasuzņēmumiem.

Dažos gadījumos mātesuzņēmuma vai meitasuzņēmuma vietnē es varēju atrast informāciju par VPN produktu savienojumiem, taču tas bija diezgan reti.

Daudzas no šīm attiecībām es atklāju, izlasot pakalpojumu sniegšanas noteikumi un privātuma politikas simtiem VPN izstrādātāju.

Es atradu citu informāciju par uzņēmumu apvienošanos un pārņemšanu, veicot šķirošanu vecie preses paziņojumi, preču zīmju ieraksti un darbinieku LinkedIn lapas.

VPN tirgus konsolidācija

Septiņiem šajā sarakstā iekļautajiem uzņēmumiem pieder pavisam 44 VPN. Zemāk es izskaidrošu šos savienojumus uzņēmumam.

Piezīme. Es katru VPN zīmolu uzskatu par vienu entītiju, nevis katru atsevišķu VPN lietotni kā atšķirīgu produktu. Piemēram, ja uzņēmums savam VPN zīmolam piedāvā gan iOS, gan Android lietotni, es to joprojām uzskatu par vienu VPN.

 1. AnchorFree

Amerikāņu tehnoloģiju uzņēmums AnchorFree 2008. gadā izlaida savu pirmo VPN pakalpojumu Hotspot Shield (skatiet mūsu pilnu pārskatu) 2008. gadā. Ja meklējat informāciju AnchorFree oficiālajā vietnē, ir viegli domāt, ka Hotspot Shield joprojām ir vienīgais VPN, kas uzņēmumam pieder..

Bet realitāte ir daudz sarežģītāka.

Kopš 2015. gada AnchorFree ir sācis klusi absorbēt arvien vairāk VPN produktu.

AnchorFree vispirms iegādājās divus mazākus konkurentus: JustVPN un TouchVPN. TouchVPN pieder kopumā trīs VPN produkti: Pieskarieties vienumam VPN, VeePee VPN starpniekserveris un VPN 360.

2016. gada beigās iegādājās arī AnchorFree Betternet tehnoloģijas, pievienojot savam sarakstam vēl trīs VPN: Betternet, VPN in Touch un Hexatech.

Šie VPN nepadara skaidru, ka tie tagad pieder uzņēmumam AnchorFree, taču, salīdzinot izstrādājumu dizainu, savienojums ir diezgan skaidrs.

Piemēram, apskatiet Hotspot Shield un JustVPN iOS versijas līdzās:

Šie 7 uzņēmumi slepeni pieder desmitiem VPN

JustVPN un Hotspot vairoga saskarnes

Neskatoties uz acīmredzamo produktu līdzību, vietnēs vai nevienā no JustVPN vai TouchVPN reklāmas materiāliem gandrīz nav pieminēts AnchorFree..

Kopumā AnchorFree pieder šie astoņi VPN:

 1. Hotspot vairogs
 2. JustVPN
 3. Pieskarieties VPN
 4. Veepee VPN starpniekserveris
 5. VPN 360
 6. Betternet
 7. VPN kontaktā
 8. Heksatehs

2. j2 globāls

j2 Global ir vēl viens amerikāņu uzņēmums, kas ir ļoti iesaistījies VPN pasaulē.

Tehnoloģiju gigants piedāvā dažādus mākoņa un digitālā multivides pakalpojumus. Tam pieder arī diezgan daudz lielu zīmolu, tostarp IGN, PCMag, Speedtest, Offers.com un Mashable.

Kompānija oficiāli apgalvo, ka tai pieder trīs VPN: IPVanish, StrongVPN un Encrypt.me, iepriekš pazīstams kā Cloak.

J2 Global ieguva savus pirmos VPN zīmolus, kad to iegādājās StackPath gadā 2019. gadā. Tas radīja zināmas bažas par interešu konfliktu ar uzņēmuma tiešsaistes datoru žurnālu PCMag, jo vietne bieži publicē VPN ieteikumus un pārskatus.. 

Es pamanīju, ka tagad daudzos PCMag VPN rakstos tas ir atruna:

PCMag atruna

Pēc nedaudz rakšanas es atklāju, ka j2 Global ir savienots ar daudz vairāk VPN, nekā apgalvo vietne. Papildus IPVanish (skatiet visu mūsu pārskatu), StrongVPN un Encrypt.me, tam pieder arī SaferVPN un OverPlay VPN caur savu meitasuzņēmumu NetProtect.

Tas vēl nav viss. Uzņēmumam arī pieder WLVPN.com, baltās etiķetes pakalpojums, kas piedāvā VPN infrastruktūru un stratēģijas pakalpojumus. 

Lūk, kā tas darbojas. VPN pakalpojumu sniedzēji no WLVPN var iegādāties programmatūras izstrādes komplektus (SDK), lai palīdzētu viņiem attīstīt savas VPN programmas un funkcijas.

NetProtect apgalvo, ka vairāk nekā 100 uzņēmumu izmantot WLVPN infrastruktūru un rīkus, lai darbinātu savus VPN, ieskaitot StrongVPN, OverPlay VPN, Encrypt.me un VPNhub, Pornhub VPN pakalpojums.

Es centos atrast dažus citus VPN pakalpojumu sniedzējus, kuri izmanto WLVPN tehnoloģiju. Lielākā daļa uzņēmumu par to nav pārredzami, bet es varēju izpētīt dažus papildu piemērus, apskatot VPN uzņēmumu serveru sarakstus.

Es atradu pierādījumus tam Namecheap VPN, Tweaknews VPN, Easynews VPN un Newshosting VPN visi izmanto WLVPN tehnoloģiju, lai darbinātu savus VPN.

Kopumā j2 Global pieder šie pieci VPN:

 1. IPVanish
 2. SpēcīgsVPN
 3. Šifrēt.me
 4. DrošāksVPN
 5. OverPlay VPN

Uzņēmumam pieder arī baltās etiķetes pakalpojums, kas nodrošina šos piecus VPN (un, iespējams, daudzus citus):

 1. VPNhub
 2. Namecheap VPN
 3. Tweaknews VPN
 4. Easynews VPN
 5. Ziņu glabāšana VPN

3. Actmobile tīkli

Amerikāņu uzņēmums Actmobile Networks savā oficiālajā vietnē piemin tikai vienu VPN pakalpojumu: Dash VPN.

Tomēr es atradu arī vairākus citus VPN, kuru Actmobile Networks ir uzskaitīti kā to veidotāji: TorrentVPN, Dash Net Accelerated VPN un VPN On.

Uzņēmuma prezidenta LinkedIn lapā es uzzināju, ka uzņēmumam pieder arī uzņēmums Actmobile Networks FreeVPN.org. Šis uzņēmums ražo Bezmaksas VPN, VPN Pro + privāts pārlūks, VPN US, Messenger VPN Secure, Video VPN pārlūks, un mobilā lietotne vienkārši piezvanīja “VPN.”

Kopumā uzņēmumam Actmobile Networks pieder šie 10 VPN:

 1. Dash VPN
 2. TorrentVPN
 3. Dash Net Paātrinātais VPN
 4. Ieslēgts VPN
 5. Bezmaksas VPN
 6. VPN Pro + privāts pārlūks
 7. ASV VPN
 8. Messenger VPN drošs
 9. Video VPN pārlūks
 10. VPN

4. Kape tehnoloģijas

Kape Technologies atrodas Menas salā, Lielbritānijas pašpārvaldes atkarība Īrijas jūrā.

Kopš 2017. gada Kape Technologies ir iegādājies trīs lielus VPN pakalpojumus: CyberGhost VPN (skatiet mūsu pilnu pārskatu), Zenmate VPN un privātā interneta piekļuve (PIA) caur London Trust Media.

Uzņēmums agrāk bija pazīstams kā Crossrider. Tā mainīja nosaukumus 2018. gadā, mēģinot uzlabot zīmola tēlu pēc saņemšanas negatīva prese savai uzmācīgajai reklāmprogrammatūrai. 

Vairāki pretvīrusu programmatūras zīmoli, tostarp Malwarebytes un Symantec, atzīmēja Crossrider pārlūka paplašinājumu programmatūru kā tādu, kas satur paaugstināta riska reklāmprogrammatūra. Tas ietekmēja gan Windows, gan MacOS datorus.

Pēc Malwarebytes teiktā, reklāmprogrammatūra tika slepeni komplektēta ar bezmaksas, šķietami likumīgu programmatūru, lai pārliecinātu lietotājus lejupielādēt pakotni.

Pēc instalēšanas Crossrider izmantoja reklāmas ievadīšanu attēlošanai uzmācīgas reklāmkarogu reklāmas un uznirstošie logi. Dažos gadījumos tas pat nolaupīti pārlūki Chrome un Firefox un piespieda viņus novirzīt lietotāju mājas lapas uz ChumSearch, viltotu meklētājprogrammu, kas izstrādāta, lai palielinātu ieņēmumus no reklāmām.

Bija pat ziņojumi, ka Crossrider izsekota lietotāju pārlūkošanas vēsture un meklēšanas vaicājumi un izmantoja šo informāciju, lai izveidotu invazīvas mērķētas reklāmas kampaņas.

Tas ir vēl vairāk, ja ņem vērā, ka Crossrider dibinātājs un bijušais izpilddirektors Kobijs Menachemi iepriekš trīs gadus strādāja par izstrādātājs Unit 8200, Izraēlas NVD versijai.

Kopumā Kape Technologies vēsture ir satraucoša. Nav brīnums, ka pašreizējais izpilddirektors Ido Erlichmans ir mēģinājis distancēt uzņēmumu no tā līdzšinējās asociācijas ar bīstamām reklāmprogrammatūrām.

Kape Technologies apgalvo, ka šī sliktā prakse ir pagātne, un es neatradu pierādījumus tam, ka tas būtu negatīvi ietekmējis trīs uzņēmuma VPN. Tomēr es noteikti domāju, ka tas ir kaut kas, kas jāseko līdzi.

Kopumā Kape Technologies pieder šie trīs VPN:

 1. CyberGhost VPN
 2. Zenmate VPN
 3. Privāta piekļuve internetam (PIA)

5. Gaditeks

Gaditek pievilcīgajā vietnē organizācija tiek raksturota kā “uz cilvēkiem orientēts New Age uzņēmums”, kas mīl iekļūt jaunos tirgos. Lai gan tas viss izklausās jauki, tas patiesībā neko daudz par mums nesaka.

Patiesībā Gaditeks ir a Bāzēta Pakistānā uzņēmums, kas dibināts 2008. gadā un kas specializējas biznesa IT pakalpojumos un mobilo lietotņu izstrādē.

Gaditek pieder divi VPN pakalpojumi: PureVPN un Ivacy. Tā nav liela summa, salīdzinot ar dažiem uzņēmumiem šajā sarakstā.

Tomēr man šķita ļoti interesanti, ka Pakistānas uzņēmums slepeni kontrolē divus populārus VPN. Brīvības nama ikgadējais ziņojums par interneta brīvību ir atkārtoti Pakistānai piešķīris vērtējumu “nav brīvs”.

Pakistānas prakse smaga tiešsaistes cenzūra. Valdība liedz iedzīvotājiem piekļūt vietnēm un sociālo mediju platformām, kas pauž atšķirīgus politiskos viedokļus. Varas iestādes arī bieži atspējo piekļuvi mobilajam internetam lielu protestu vai citu politiski jutīgu notikumu laikā.

Ir vairāki gadījumi, kad cilvēki ir notiesāts uz nāvi par viņu darbību sociālajos medijos. Daži ziņojumi liecina, ka Pakistāna ir sākusi mērķēt uz cilvēktiesību aizstāvjiem invazīvas kiberuzbrukumi.

Valdība apgalvo, ka šī prakse ir nepieciešama nacionālās drošības apsvērumu dēļ, taču tas nav apturējis politikas daudz kritikas saņemšanu gan Pakistānā, gan starptautiskā mērogā.

Pakistāna arī izpilda stingri datu saglabāšanas likumi. Tas prasa, lai ISP glabātu komunikāciju žurnālus vismaz vienu gadu vai ilgāk, ja to pieprasa valdība.

To nosaka arī Pakistānas likumi Valdībām ārkārtīgi viegli iegūt orderi piekļūt pilsoņu privātiem datiem gandrīz jebkura iemesla dēļ.

Svarīgs jautājums šeit ir šāds: Cik lielu kontroli pār Pakistānas bāzēto Gaditek pārvalda VPN, kas tai pieder? PureVPN (skatiet mūsu pilnu pārskatu) atrodas Honkongā, savukārt Ivacy atrodas Singapūrā.

Ja Pakistānas valdība no Gaditek pieprasīs VPN datplūsmas žurnālus, vai uzņēmums būtu spiests sniegt šo informāciju?

Atbilde nav skaidra, taču tā ir satraucoša doma.

Kopumā Gaditek pieder šie divi VPN:

 1. PureVPN
 2. Bezdarbība

6. Avast

Čehijas kiberdrošības uzņēmums Avast ražo populāru pretvīrusu programmatūras līniju, bet tagad tas piedāvā arī savu VPN pakalpojumu: Avast Secureline VPN.

Avast ir pārskatāms par to, ka tai pieder arī populārais VPN HMA (agrāk HideMyAss!), bet es atklāju, ka Avast pieder arī divi mazāki pakalpojumu sniedzēji: VPNSecure un ZenVPN. 

Veicot meklēšanu ar e-pastu, kas saistīts ar Avast vietnes domēnu, es atradu arī bijušo VPN produktu vietnes Sapņu VPN un GoldenVPN, kuras, šķiet, vairs nepastāv. Tas man liek domāt, vai Avast varētu būt ieinteresēts nākotnē izveidot vai iegādāties vairāk VPN pakalpojumu.

Kopumā Avast pieder šie četri VPN:

 1. Avast Secureline VPN
 2. HMA (skatiet mūsu pilnu pārskatu)
 3. ZenVPN
 4. VPNSdrošība

7. Inovatīvs savienojums

Inovatīvs savienojums (pazīstams arī kā ALL Connected Co) ir jauns Singapūrā bāzēts tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas mobilo lietotņu izstrādē.

Tās oficiālajā tīmekļa vietnē ir ļoti maz informācijas par uzņēmumu, taču uzņēmuma LinkedIn lapa to saka tās produktu attīstības komanda faktiski atrodas Ķīnā!

Innovative Connecting pieder kopumā septiņi VPN. Tas tieši ražo trīs: TurboVPN, VPN starpniekservera un Solo VPN.

Man arī izdevās to savienot ar diviem meitas uzņēmumiem: Lemon Clove un Autumn Breeze. Citrona daiviņa pieder SnapVPN un VPN robots, kamēr Autumn Breeze pieder Neierobežots bezmaksas VPN monster un karstais VPN (skatiet mūsu pilnu pārskatu).

Tas kopā veido septiņus VPN, kas visi ir tikai mobilais. Man bija lielas bažas atklāt tik daudz VPN, kas slepeni saistīti ar attīstības komandu Ķīnā.

Kopumā uzņēmumam Innovative Connecting pieder šie septiņi VPN:

 1. TurboVPn
 2. VPN starpniekserveris
 3. Solo VPN
 4. SnapVPN
 5. VPN robots
 6. Neierobežots bezmaksas VPN monster
 7. Karsts VPN

Kā atrast uzticamu VPN

Pārredzamība ir vienīgā vissvarīgākā lieta, kas jāmeklē VPN nodrošinātājā. Jums jāspēj uzticēties uzņēmumam, kas izveido un kontrolē jūsu VPN.

Galu galā, ja nevarat uzticēties savam VPN pakalpojumu sniedzējam pateikšu patiesību par tās politikām un praksi, kā jūs varat uzticēties tai rīkoties pareizi ar savu privāti dati?

Zīmola īpašumtiesību un korporatīvās struktūras izpaušana ir viens no veidiem, kā VPN sniedzējs var parādīt caurspīdīgumu. Jūsu VPN vajadzētu arī atvieglot piekļuvi informācijai par tās privātuma un datu saglabāšanas politikām, uzņēmumiem, ar kuriem tā sadarbojas, un kuru valstu likumiem tas jāievēro..

Ja jūs meklējat uzticamu VPN ar pierādītu caurspīdīgumu, es iesaku šos divus izcilos pārdevējus.

1. NordVPN

NordVPN

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem
 • Atrodas privātumam draudzīgā Panama
 • Ordera kanārijputniņš
 • Reklāmu bloķēšana
 • Savietojams ar: Windows, macOS, iOS, Android, Android TV, Linux, BlackBerry, Raspberri Pi, Chrome, Firefox un dažiem maršrutētājiem
 • Atbloķē: Netflix, Hulu, HBO, BBC iPlayer, Showtime, Amazon Prime Video, Sling TV un daudz ko citu

NordVPN ir mans galvenais VPN ieteikums, pateicoties tā spēcīgajām drošības funkcijām, zibens ātrumam un viscaur lieliskajam sniegumam. Uzņēmums arī nepārtraukti demonstrē savu apņemšanos nodrošināt pārredzamību.

NordVPN’s rūpīgs paziņojums par privātumu apstiprina savu stingra nulles reģistrēšanas politika. Tā galvenā mītne atrodas arī privātumam draudzīga Panama, ārpus kuģa uzraudzības Četrpadsmit acu alianse.

Savā tīmekļa vietnē tas publicē regulāri atjauninātu informāciju ordera kanārijputniņš skaidri norādot, ka NordVPN ir pilnīga visas tās infrastruktūras kontrole un nekad nav labprātīgi atklājis jebkāda veida lietotāju datus.

VPN aizsargā jūsu privātos datus ar stabila šifrēšana lai pasargātu jūs no spiegošanas acīm. CyberSec komplekts piedāvā aizsardzība pret izsekotājiem, ļaunprātīgu programmatūru un robottīklu kontroli, kā arī adbloķēšana.

Varat arī izmantot NordVPN īpašo serveru priekšrocības dubultai šifrēšanai un sīpolu pār VPN garantētai anonimitātei..

NordVPN milzīgais tīkls 5300+ serveri 59 valstīs ietver arī speciāli P2P serverus, kas ir optimizēti mokošs. 

Ar neierobežots datu un joslas platums, jūs varat straumēt un straumēt tik daudz, cik vēlaties. NordVPN var atbloķēt 400+ ģeogrāfiski ierobežotas straumēšanas platformas, ieskaitot Netflix un HBO.

VPN ir savietojams ar visām galvenajām platformām, ieskaitot Windows, macOS, Android, iOS, Linux, BlackBerry, Maršrutētāji, Raspberry Pi un Android TV. Tas piedāvā arī drošus pārlūka paplašinājumus pārlūkam Chrome un Firefox. Jūs varat izveidot savienojumu ar sešas vienlaicīgas ierīces, kas ir lieliski piemērots ģimenēm.

Ja rodas kādas problēmas, varat sazināties ar NordVPN 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts. Jūs varat to izmēģināt bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par NordVPN? Apskatiet mūsu padziļināts pārskats.

Pārbaudiet šos kuponus, lai iegūtu lielus ietaupījumus jūsu NordVPN abonementā!

Izmēģiniet NordVPN bez riska!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem
 • Atrodas privātumam draudzīgās Britu Virdžīnu salās
 • Neatkarīgs drošības audits
 • Savietojams ar: Windows, macOS, iOS, Android, Android TV, Linux, BlackBerry, Raspberri Pi, Chrome, Firefox, Safari, Smart TV, Kindle Fire, Nook, spēļu konsolēm un daudziem maršrutētājiem.
 • Atbloķē: Netflix, Hulu, HBO, BBC iPlayer, Showtime, Amazon Prime Video, Sling TV, DAZN un citu

ExpressVPN ir vēl viens pārdevējs, kas ar savu darbību ir pierādījis savu apņēmību pelnīt jūsu uzticību. Viens no veidiem, kā tā parādīja apņemšanos nodrošināt pārredzamību, bija publiskot visus programmas rezultātus tā pārlūka paplašinājuma neatkarīgs drošības audits.

ExpressVPN nolīga cienījamu kiberdrošības firmu Cure53, lai pārskatītu pārlūka paplašinājumus, lai noteiktu iespējamo ievainojamību un drošības risku. Turklāt publicēt visus drošības audita rezultātus, ExpressVPN arī atvērta avota tā pārlūka paplašinājumus, lai ikviens varētu pārskatīt kodu.

VPN uzņēmums arī nolīga grāmatvedības firmu PwC, lai to pārbaudītu ExpressVPN pilnībā ievēro paziņojumu par privātumu, ieskaitot stingro nulles reģistrēšanas politiku. PwC arī veica rūpīgu ExpressVPN TrustedServer tehnoloģijas revīziju un apstiprināja, ka tā darbojas tā, kā tiek reklamēta..

Šīs darbības ir liels darījums, jo tās pierāda, ka ExpressVPN nav ko slēpt, un tā ir apņēmusies panākt pilnīgu pārredzamību ar saviem klientiem.

ExpressVPN ir daudz citu priekšrocību, ieskaitot hermētiska drošība, liels ātrums un lietotājam draudzīgas vietējās lietotnes. Jebkurā laikā varat sazināties ar tās atsaucīgo klientu apkalpošanas komandu, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas atbalstu 24 stundas diennaktī.

Šim VPN ir Vairāk nekā 3000 VPN serveru izplatīties pāri 160+ vietas visā pasaulē, tāpēc ir viegli atrast ātrdarbīgu serveri netālu no jums. Tā kā visi ExpressVPN serveri atbalsta P2P aktivitātes, varat izveidot savienojumu ar jebkuru serveri un sekunžu laikā sākt torrentu.

ExpressVPN aizsargā jūsu privātumu ar militāras pakāpes šifrēšana, automātiska iznīcināšanas slēdzis un IP / DNS aizsardzība pret noplūdi. Tas nozīmē, ka jūsu sensitīvie dati ir droši pat tad, ja esat izveidojis savienojumu ar nenodrošinātu publisko WiFi tīklu.

Jūs saņemat neierobežotu daudzumu datu, kas nozīmē, ka varat straumēt un straumēt bez ierobežojumiem. ExpressVPN var piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam Netflix, BBC iPlayer un daudzās citās populārākajās straumēšanas platformās.

Ja vēlaties izmēģināt ExpressVPN, varat to izmēģināt bez riska, pateicoties tā 30 dienu naudas atdošanas garantijai – nav uzdoti jautājumi.

Šis VPN var darīt vēl daudz vairāk. Pārbaudiet mūsu ekspertu pārskats lai uzzinātu vairāk par ExpressVPN.

Ietaupiet daudz, izmantojot šos ekskluzīvos ExpressVPN kuponus.

Izmēģiniet ExpressVPN bez riska!

Kopsavilkums

VPN korporatīvo pasauli ir grūti atšķetināt un tā pastāvīgi mainās.

Tas, ka VPN ir iekļauts šajā sarakstā, nenozīmē, ka tas nav uzticams. Bet ir svarīgi panākt, lai uzņēmumi būtu atbildīgi par informācijas atklāšanu par saviem produktiem un to, kam tie galu galā pieder.

Ja vēlaties VPN pakalpojumu sniedzēju, kuram zināt, ka varat uzticēties, es iesaku privātumam draudzīgu NordVPN.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par datu saglabāšanas likumiem dažādās valstīs? Pārbaudiet mūsu ceļvedis par četrpadsmit acu alianses valstīm.

Vai joprojām neesat pārliecināts, kurš VPN ir piemērots jums? Apskatiet mūsu darījumu un atlaižu lapa (katru nedēļu atjaunina), lai atrastu lieliskus kuponus un lielus ietaupījumus!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me