Intervija ar NordVPN pārstāvi Jodi Meyers: VPN industrija tagad un nākotnē

Uzņēmums NordVPN, kas tika dibināts Panamā 2008. gadā, piedāvā viegli lietojamu, militāriem nolūkiem paredzētu šifrēšanu, lai klientu dati būtu droši un privāti. Ar 553 serveriem katrā kontinentā, izņemot Antarktīdu, uzņēmums piedāvā virkni visprogresīvāko funkciju, tostarp: mobilajām lietotnēm Apple un Android, tīkla iznīcināšanas slēdzim, DNS noplūdes risinātājam, šifrētai tērzēšanai un tīmekļa starpniekservera paplašinājumiem. Rezultātā tas ir viens no visstraujāk augošajiem pakalpojumiem VPN nozarē.

Nesen mēs apmeklējām kopā ar Jodi Myers, NordVPN mārketinga un komunikāciju komandas vadītāju. Zemāk viņa piedāvā savas domas par aktuālajiem VPN nozares jautājumiem un sniedz dažas interesantas prognozes par nozares nākotni.

Pašreizējais VPN nozares stāvoklis un NordVPN vieta tirgū

Pastāstiet mums mazliet par NordVPN fonu. Kā attīstījās uzņēmums un kāda ir tā misija? Kā šī misija atšķiras no citām VPN nozarē?

NordVPN tika nodibināts ar misiju atbrīvot internetu un nodrošināt drošu pārlūkošanas pieredzi visā pasaulē. To iedvesmojuši ziemeļnieku brīvības, cilvēktiesību un uzticības ideāli. Viena no NordVPN politikām ir stingra politika bez žurnāliem. Turklāt NordVPN ir ļoti ērti lietojams – to var viegli izmantot gan iesācēji, gan pieredzējuši datoru profesionāļi. Mēs uzskatām, ka NordVPN no daudziem citiem VPN pakalpojumiem atšķiras ar to, ka ir vairāk vērsta uz drošību nekā lielākā daļa, kā arī ar to, ka tā ir viena no lietotājiem draudzīgākajām VPN lietotnēm tirgū.

Šodienas VPN klients vēlas augstas kvalitātes drošību un veiktspēju. Kā NordVPN panāk šo rūpīgo līdzsvaru??

NordVPN piedāvā militārā līmeņa drošības aizsardzību un virkni augsto tehnoloģiju funkciju, piemēram, Anti DDoS serveri, SSL balstītu 2048 bitu šifrēšanu, šifrētu tērzēšanu, IKEv2 un citus drošības protokolus un daudz ko citu. Izmantojot “nogalināšanas slēdzi”, jūs varat izvēlēties programmas, kuras tiks automātiski aizvērtas, ja pēkšņi pārtrūks VPN savienojums. Arī NordVPN var lepoties ar visaugstāko veiktspēju ar saviem 553 serveriem visā pasaulē (to skaits nepārtraukti pieaug), konkurētspējīgiem ātrumiem un jaunām lietotnēm Mac, iOS, Windows un Android.

VPN nozares intervija: NordVPN

Kādas funkcijas ir vissvarīgākās jūsu lietotājiem? Kuras motivācijas virzās uz augšu un kuras – uz leju? 

Tas atšķiras dažādās valstīs. Piemēram, mūsu lietotāji valstīs ar apspiestu vārda brīvību izmanto NordVPN, lai piekļūtu vietnēm, kuras varētu tikt bloķētas, piemēram, YouTube, Wikipedia vai sociālo mediju vietnēm. Daudzi lietotāji ASV, Austrālijā, Lielbritānijā un citās valstīs izvēlas mūsu pakalpojumus, lai aizsargātu viņu tiešsaistes aktivitātes no valdības uzraudzības un šņaukšanas; un tad visā pasaulē ir tādi, kas izmanto NordVPN straumēšanai un piekļuvei ģeogrāfiski ierobežotām vietnēm, piemēram, Hulu, BBC iPlayer vai Soundcloud. Katra grupa ņem vērā atšķirīgas funkcijas (piemēram, tīkla ātrums ir vissvarīgākais tiem, kuri pakalpojumu izmanto straumēšanai), taču spēcīga šifrēšana un žurnālu nelietošanas politika ir tas, ko visi klienti vēlas un ko mēs piegādājam.

  Kā no jebkuras vietas 2020. gadā iegūt Peru IP adresi [+ VIDEO]

Kādi ir trīs galvenie iemesli, kādēļ patērētājiem ikmēneša rēķinā internetā jāpievieno VPN pakalpojums?

  1. Aizsargājiet savu privātumu un drošību tiešsaistē, it īpaši, ja ceļojat un izmantojat publisku Wi-Fi. Jūsu informāciju ir viegli nozagt jebkurā publiskajā tīklā.
  2. Pievienojieties jebkuras valsts serverim un straumējiet ģeogrāfiski ierobežotu saturu tādās straumēšanas vietnēs kā Hulu vai BBC iPlayer.
  3. Esiet drošībā tiešsaistē, lai kur jūs dotos, neatkarīgi no tā, ko darāt. Jūsu tiešsaistes aktivitātes ir tikai jūsu, un jums tas arī jāsaglabā.

NordVPN saka, ka tas ir vismodernākais pakalpojums VPN nozarē. Ko tu ar to domā??

Ne daudziem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir tādas funkcijas kā dubultā datu šifrēšana: NordVPN šifrē datus ne tikai vienreiz, bet arī divreiz. Šis ir unikāls VPN risinājums, kas apvienojumā ar citiem piedāvātajiem drošības elementiem parāda NordVPN uzticību savu lietotāju drošībai.

VPN nozares intervija: NordVPN

Tas arī apgalvo, ka ir “visu laiku vienkāršākais VPN.” Pastāstiet mums par lietošanas ērtumu kā uzņēmuma uzmanības centrā. Kā jūs esat izstrādājuši savu sistēmu, lai panāktu draudzīgumu lietotājam?

Jā, lietotājam draudzīgs dizains ir viena no galvenajām NordVPN prioritātēm. Mēs vēlamies, lai mūsu pakalpojumi būtu plaši pieejami un tik vienkārši lietojami, ka to var darīt ikviens, jo visi ir pelnījuši drošu interneta pieredzi. Būtībā, lai izveidotu savienojumu ar kādu no mūsu lietotnēm, jums vienkārši jāpagriež ieslēgšanas poga. Algoritms automātiski atlasa ātrāko serveri, ja vien manuāli neizvēlaties to, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Mūsu lietotnēm ir pulēts, minimālistisks dizains un 24 stundu tehniskā atbalsta tērzēšana, kas iegulta NordVPN lietotnēs.

Daži VPN nozares mārketings sola “interneta anonimitāti”. Daudzi drošības eksperti apgalvo, ka anonimitāte nav iespējama. Kur jūs stāvat šajā jautājumā??

Jā, daži VPN pakalpojumu sniedzēji faktiski glabā klientu žurnālus – galvenokārt tāpēc, ka to prasa to valstu valdības, kurās tie atrodas. Turklāt ir bijuši gadījumi, kad VPN sniedzējs pārdod klientu datus trešai personai. Tomēr tas neatspoguļo nozari kopumā, un vienmēr būs daži slikti dalībnieki, tāpat kā jebkurā jomā. NordVPN atrodas Panamā, kur valdība neprasa, lai uzņēmumi saglabātu savu klientu žurnālus, ļaujot mums garantēt mūsu politiku bez reģistrācijas, kas, mūsuprāt, ir atslēga, lai nodrošinātu interneta lietotāju anonimitāti.

  5 iemesli, kāpēc jums vajadzētu izmantot DuckDuckGo tīmekļa pārlūka paplašinājumu

Jāatzīmē, ka bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji ne vienmēr nodrošina augstākās kvalitātes drošības pasākumus. VPN pakalpojumam ir jāapmaksā servera uzturēšanas, personāla un darbības izmaksas, un tas pats par sevi nevar būt bezmaksas. “Bezmaksas VPN” parasti sedz izmaksas no trešo personu reklāmdevējiem. Bieži vien tie ir bezmaksas starpniekserveru pakalpojumi, kas tiek tirgoti kā VPN pakalpojumi, kad faktiski starpniekserveri netiek šifrēti (viņi vienkārši maina jūsu IP adresi, bet to neslēpj / šifrē).

NordVPN ignorē visus tiesībaizsardzības un autortiesību aģentūru pieprasījumus. Lūdzu, paskaidrojiet, kāpēc jūs to varat darīt.

Mēs atrodamies Panamā. Mēs atbildam tikai uz Panamas likumiem, kas neprasa mums sniegt nekādu informāciju par klientiem, kas mums nav, ja netiek turēti žurnāli.

VPN nozares un interneta drošības nākotne

Salīdzinot ar ASV tirgu, VPN lietojums ir daudz izplatītāks Āzijā un Indijā. Vai jūs redzat, ka VPN nozare kļūst arvien populārāka ASV patērētāju līmenī?

Mēs noteikti redzam, ka tā ir tendence dažādu iemeslu dēļ.

Pirmkārt, amerikāņi baidās no hakeriem un zādzībām tiešsaistē. Gandrīz puse amerikāņu ģimeņu baidās veikt jebkādus darījumus tiešsaistē: 45 procenti izvairās no finanšu darījumu veikšanas tiešsaistē, preču vai pakalpojumu pirkšanas, ievietošanas sociālajos tīklos vai viedokļa paušanas internetā par strīdīgiem vai politiskiem jautājumiem..

Otrkārt, valdības uzraudzība pēdējos gados ir ievērojami palielinājusies. Kiberdrošības informācijas apmaiņas likumu (CISA) Kongress pieņēma šī gada sākumā un parakstīja likumā. Tā kulminācija bija vairāku gadu centieni nodot pretrunīgi vērtēto kiberuzdevumu. Kritiķi apgalvo, ka likums ir bezmaksas pāreja uz masveida uzraudzību, un interneta lietotāji cenšas atrast veidus, kā aizsargāt viņu privātumu. Likumprojekts ļauj lielajiem tehnoloģiju uzņēmumiem bez atļaujas dalīties ar lietotāju informāciju valdībā, pārkāpjot lietotāju privātumu un apejot juridisko atbildību.

TPP nolīgums ir vēl viens liels nolīgums, par kuru notiek sarunas starp valstu grupu, ieskaitot ASV. Cita starpā nolīgums apdraud individuālās vārda tiesības un vārda brīvību.

Šifrējot lietotāja datus, VPN aizsargā no hakeriem tiešsaistē un valdības uzraudzības.

Visbeidzot, arvien lielāka daļa iedzīvotāju izmanto internetu, lai skatītos filmas, TV šovus vai klausītos mūziku: un šādas straumēšanas vietnes kā Hulu vai BBC iPlayer ir ierobežotas ar ģeogrāfisko atrašanās vietu. VPN palīdz apiet šos ierobežojumus.

“Katra grupa ņem vērā atšķirīgas iezīmes … bet spēcīga šifrēšana un politika žurnālu neizmantošanai ir tas, ko visi klienti vēlas un ko mēs piegādājam.”

  Kā atcelt VyprVPN un saņemt atmaksu - atjauninājums 2020. gadam

Kāds, jūsuprāt, ir lielākais interneta drošības apdraudējums atsevišķiem patērētājiem? Kā NordVPN palīdz aizsargāties pret šiem draudiem??

Mēs individuālos hakerus un valdības uzraudzību ievietojam vienā bīstamo draudu līmenī. Ja valdība apkopo lietotāju datus un tie noplūst, miljoniem lietotāju privāto datu var tikt apdraudēti. Turklāt tūkstošiem interneta lietotāju piedzīvo identitātes zādzības tiešsaistē, un viņiem tiek nozagta nauda, ​​iepērkoties, pārbaudot bankas konta informāciju vai maksājot nodokļus tiešsaistē. Šifrējot lietotāja informāciju, NordVPN aizsargā no abiem draudiem, tāpēc neviens cits nevar redzēt, ko viņi dara tiešsaistē.

NordVPN ir savietojams ar Windows, Mac un Linux. Jūs arī iespējojat ne vairāk kā 6 ierīces, lai vienlaikus izveidotu savienojumu ar pakalpojumu. Cik svarīga ir šī elastība jūsu biznesa plānam?

Mēs atzīmējam tendenci, ka cilvēki ir vairāk savstarpēji saistīti un vidēji izmanto 3,4 ierīces vienā mājsaimniecībā. Mēs vēlamies nodrošināt, ka klienti un pat mazie uzņēmumi var aizsargāt visu savu tīklu. Mēs nesen sadarbojāmies arī ar Flashrouters, lai sadarbotos ar NordVPN maršrutētāju. Tas nodrošina visa tīkla drošību un var pievienot vēl vairākas ierīces, kurām ir internets.

VPN nozares intervija: NordVPN

Valdības vēlas ielauzties VPN. Netflix vēlas bloķēt VPN lietotājiem piekļuvi saturam. Kā VPN nozare izturēsies pret tik spēcīgiem pretiniekiem?

NordVPN vienmēr iestājas par privātumu un tiešsaistes brīvību un turpinās piedāvāt pakalpojumus tiem interneta lietotājiem, kuri arvien vairāk apzinās bīstamību tiešsaistē. Mūsu klienti un citi VPN klienti mēdz izvēlēties privātumu, nevis straumēšanas ērtības – atkārtoti sakot, ka viņi drīzāk atmest Netflix nekā atmest savu VPN. Viņi pārāk aizvien vairāk apzinās, ka, ja valdība mēģina atvērt durvis klientu datiem, uzstādot šifrētu ierīču aizmugurē esošās durvis, šī durvju “atslēga” ir nopietna bīstamības nozagt, kurai var būt nopietnas sekas. Vairāk cilvēku rīkojas un iesaistās pret šādām iniciatīvām, tostarp tādu tehnoloģiju nozares vadītāju kā Apple.

Neraugoties uz opozīciju, mēs redzam VPN popularitātes pieaugumu, kad aizstāvam interneta lietotāju intereses.

Kur jūs redzat VPN nozari 5 gadu laikā?

Mēs uzskatām, ka VPN būs nozares standarts, runājot par interneta drošības aizsardzības instrumentu komplektu, kas šobrīd ietver šifrētu aparatūru, pretvīrusu pakalpojumus, šifrētus e-pasta pakalpojumus un daudz ko citu.

Kur jūs redzat NordVPN 5 gadu laikā?

Mēs redzam NordVPN kā vienu no nozares līderiem, bez kompromisiem veltot bezmaksas interneta nodrošināšanu tiem, kuriem tāda nav, un drošu tiešsaistes pieredzi visiem. Mūsu klientu bāze gandrīz dubultojas ik pēc dažiem mēnešiem, tāpēc mēs redzam, ka nākotnē NordVPN kļūs par mājsaimniecības vārdu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me