Kā 2023. gadā skatīties National Geographic no ārpus ASV

Vai jūs aizraujaties ar National Geographic TV? Nat Geo pārraida savas pašreizējās sezonas epizodes par brīvu savā tīmekļa vietnē, bet Lai tos skatītos, jums būs nepieciešams apmaksāts ASV TV abonements. Ja jūs dzīvojat ārpus ASV, varat izmantojiet VPN skatīties iecienītās Nat Geo izrādes.

To var izdarīt divos veidos.

Jūs varat izmantojiet augstas kvalitātes VPN, lai atbloķētu ierobežotu katalogu tieši no Nat Geo vietnes.

Neabonenti var skatīties piecas pēdējās FOX šovu sērijas un atlasiet vecākas sezonas no National Geographic šoviem. Ja jums ir laiks uz rokām, Nat Geo augšupielādē savus jaunākos šovus 60 dienas pēc sezonas beigām ASV.

Bet, ja jūs nevarat gaidīt, Nat Geo ir pilnībā pieejams straumēšanai Hulu. Jums būs nepieciešams VPN, lai atbloķētu Hulu ārpus ASV. Izmantojot šo metodi, jūs varēsit skatīties visu Hulu katalogu šovu un filmu saraksts.

Arī VPN aizsargātu savu personīgo informāciju no hakeriem, izsekotājiem un spiegiem. Tas ir īpaši svarīgi ja jūs bankas vai iepirkties tiešsaistē.

Šajā rokasgrāmatā mēs jums parādīsim kā izmantot VPN, lai straumētu National Geographic lai nepalaistu garām minūti no iecienītākajiem šoviem, piemēram, MARS un Life Under Zero. Mēs arī jums to sniegsim ekspertu padomi, kā atrast vislabāko pakalpojumu.

Kā skatīties: Īsā rokasgrāmata

Skatieties National Geographic vietnē bez maksas

 1. Izvēlieties labāko VPN ar ASV serveriHotspot vairogsir mūsu pirmā izvēle!
 2. Instalējiet savu VPN un izveidot savienojumu ar serveri ASV.
 3. Dodieties uz National Geographic vietni, un tas ir izdarīts!

Atcerieties: jūs varat apskatīt tikai a ierobežots satura daudzums Nat Geo vietnē bez ASV televīzijas abonementa.

Skatieties visu bibliotēku Hulu

 1. Izvēlieties labāko VPN ar ASV serveri. 
 2. Instalējiet savu VPN un izveidot savienojumu ar serveri ASV.
 3. Piesakieties vai reģistrējieties Hulu.
 4. Jūs esat gatavs doties!

Sāciet skatīties TŪLĪT!

Jums vēl nav Hulu konta?  

Hulu pieprasa, lai jūs reģistrējoties norādītu derīgu ASV adresi un maksājuma veidu, taču neuztraucieties! Tam ir risinājums. Jums pat nevajadzēs ASV pasta indeksu!

 1. Iegādājieties Hulu dāvanu karti vietnē MyGiftCardSupply.
 2. Izpildiet MyGiftCardSupply vienkāršos norādījumus, lai dāvanu karti lietotu savā kontā.
 3. Jūs esat gatavs straumēt!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos National Geographic

Gan Hulu, gan Nat Geo izmanto ģeogrāfiskos ierobežojumus bloķēt skatītājus, kas nav ASV no viņu satura skatīšanās. Ja jūs dzīvojat vai ceļojat ārpus ASV, jums būs nepieciešams VPN, lai izpētītu National Geographic šovus abās platformās.

  Pārskats: AccorHotels meitasuzņēmums pakļauj viesnīcām un ceļotājiem lielu datu noplūdi

VPN savieno jūsu ierīci ar attālo serveri, izmantojot drošu tuneli. Šis maskē jūsu IP adresi un liek izskatīties, ka pārlūkojat citu atrašanās vietu. Ja izveidosit savienojumu ar ASV serveri, jūs to varēsit apiet šos geoblokus un straumējiet savā sirds saturā.

Varat arī izmantot savu VPN, lai piekļūt citām tīmekļa vietnēm, kurām nav bloķētu piekļuves, piemēram, Netflix US un Hotstar. Viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar serveri valstī, kurā šie pakalpojumi ir pieejami.

Augstas kvalitātes VPN aizsargājiet savus datus no kiberzagļiem un spiegi. Viņi arī neļauj jūsu apmeklētajām vietnēm apkopot jūsu pārlūkošanas datus, lai tos pārdotu peļņas nolūkos.

Ko meklēt kvalitatīvā VPN

 • Neierobežots joslas platums un ātrgaitas savienojumi samaziniet ielādes laiku un buferizāciju.
 • A globālais serveru tīkls ļaus jums to izdarīt atbloķēt ģeogrāfiski bloķētu saturu no jebkuras vietas. Jums būs nepieciešami ASV serveri straumēt Nat Geo šovus.
 • 256 bitu šifrēšana aizsargā jūsu personisko informāciju.
 • Stingrs politika bez reģistriem nozīmē, ka jūsu pakalpojumu sniedzējs neierakstīs jūsu pārlūkošanas aktivitātes.
 • An automātiskais nogalināšanas slēdzis novērš neaizsargātu datu aiziešanu no tīkla retā gadījumā, ja jūsu VPN neizdodas.
 • Vairāki vienlaicīgi savienojumi ļauj aizsargāt visas ierīces vienlaikus.

Labākie VPN, skatoties National Geographic

1. Hotspot vairogs

karstā punkta vairoga ierīces

 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.
 • Atbloķē Hulu un Nat Geo Channel.
 • Iebūvēta aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru.
 • Vienlaicīgi pievienojiet ne vairāk kā piecas ierīces.

Hotspot vairogs ir mūsu galvenā izvēle straumēšanai, un ir viegli saprast, kāpēc!

super ātri ātrumi un neierobežots joslas platums nozīmē, ka jums nav jānodarbojas ar nobīdi un buferizēšanu. Ar serveru tīkls visā pasaulē to ir viegli izdarīt apiet geoblokus.

Hotspot Shield piedāvājumi 256 bitu šifrēšana kā arī aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un pikšķerēšanu. Tas brīdinās jūs, ja ir zināms, ka jūsu apmeklētajā vietnē ir ļaunprātīga programmatūra, un pēc tam to bloķēs.

Tur ir lietotnes visām jūsu ierīcēm lai jūs varētu straumēt mājās un ceļā. Hotspot vairogu var pārbaudīt ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, un a 45 dienu naudas atdošanas garantija visos abonementos.

  Ko jūsu ISP var uzzināt par jums un kā pasargāt sevi

Skatīties ar Hotspot vairogu

2. NordVPN

NordVPN ierīces

 • SmartPlay automātiski savieno jūs ar nepieciešamo serveri.
 • Vienlaicīgi pievienojiet līdz sešām ierīcēm.

NordVPN ir ātrgaitas savienojumi un neierobežots joslas platums jums nepieciešama vienota straumēšanas pieredze. Vismodernākie drošības elementi saglabās jūsu savienojumu privātu, kā jūs viegli apiet geoblokus.

Tas darbojas Vairāk nekā 5000 serveru 62 valstīs, lai jūs varētu mainīt savu virtuālo atrašanās vietu tikai ar dažiem klikšķiem, lai atbloķētu saturu arī citās valstīs. Kad tas ir uzstādīts, tas SmartPlay tehnoloģija noteiks serveri, kurā jums jābūt, lai atbloķētu vietni un veiktu izmaiņas automātiski.

NordVPN piešķir prioritāti jūsu drošībai. Tā piedāvā Dubultā VPN šifrēšana, stingri politika bez reģistriem, un automātiskais nogalināšanas slēdzis. Dubultā VPN šifrēšana jūsu datus nodod divos apiņos, pirms tie atstāj tīklu papildu aizsardzība.

Izmantojot visas šīs lieliskās iespējas, nav pārsteigums, ka NordVPN ir apkopojis tik krāšņas klientu atsauksmes.

Nākamajā Nat Geo straumēšanas sesijā varat izmēģināt NordVPN bez riska, izmantojot a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Skatieties kopā ar NordVPN

3. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājums mobilajām lietotnēm.
 • Pieejamie ātrākie ātrumi – mēs tos pārbaudījām!
 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.
 • Vienlaicīgi pievienojiet ne vairāk kā piecas ierīces.

ExpressVPN ir ātrākais VPN straumēšanai. Runājot par ātrumu, ExpressVPN aizkavē konkurenci.

Tas apvieno ultra ātrumi ar neierobežots joslas platums, tāpēc jūs vairs nekad vairs neatpaliksit. Jūs varat izvēlēties vairāk nekā 3000 serveru lai piekļūtu visām vietnēm un pakalpojumiem, kas jums patīk, no Hulu līdz HBO GO, un vēl.

Bet ExpressVPN nav paredzēts tikai straumēšanai. Tā mūsdienīga drošības pakete lieliski aizsargā jūsu personisko informāciju un privātumu.

Pārbaudiet šo pūļa iecienīto VPN šodien ar 30 dienu bez uzdotajiem jautājumiem naudas atdošanas garantija. Tā arī piedāvā bezmaksas izmēģinājumi līdz 7 dienām mobilajiem lietotājiem.

Skatieties, izmantojot ExpressVPN

4. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija iOS, Android un Windows lietotājiem.
 • Iepriekš konfigurēts straumēšanas profils.
 • Lietotnes visām platformām.
 • Vienlaicīgi pievienojiet ne vairāk kā septiņas ierīces.

CyberGhost ir a super ātri straumēšanas izvēle. Ar neierobežots joslas platums un a iepriekš konfigurēts profils tikai straumēšanai, jūs drosmīgi skatīsities One Strange Rock tikai ar dažiem klikšķiem.

  Kā skatīties ABC iview Australia Online from Anywhere - 2023

Tas darbojas vairāk nekā 5700 serveru 89 valstīs, tāpēc jums nekad netrūks kaut ko skatīties. Un tas ir labākie savā klasē drošības līdzekļi aizsargās jūsu savienojumu no noziedzniekiem un ļaunprātīgiem uzbrukumiem.

Uzziniet pats, kāpēc CyberGhost ir populāra straumēšanas izvēle, maksimāli izmantojot to bagātīgo 45 dienu naudas atdošanas garantija un bezmaksas izmēģinājumi līdz 7 dienām Android, iOS un Windows lietotājiem.

Skatieties, izmantojot CyberGhost

5. Ivacy VPN 

slepenības ierīces

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Viedā mērķa izvēle atvieglo konfigurēšanu.
 • Piecas ierīces vienā licencē.

Ar Ivacy VPN nevar noiet greizi intuitīvas lietotnes, ātrgaitas, un neierobežots joslas platums. Tas ir straumējošā narkomāna labākais draugs!

Inacy VPN ir lieliski iesācējiem. Viedā mērķa izvēle jums palīdz pielāgojiet savu VPN tikai ar dažiem klikšķiem.

Tas darbojas serveri vairāk nekā 110 vietās tad tu vari apiet geoblokus kur vien jūs lūdzu.

Augstākās klases drošības funkcijas aizsargā jūsu datus, ieskaitot 256 bitu šifrēšana, automātiska avārijas poga, kā arī IPv6 un DNS aizsardzība pret noplūdi. Inacy VPN saglabā nav ierakstu jūsu pārlūkošanas aktivitātes.

Šis top VPN atbalsta visus savus pakalpojumus ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. Uzziniet vairāk, izlasot to, kas ir īstajiem klientiem.

Skatīties ar Ivacy

Kopsavilkums

Jūs varat straumēt Nat Geo pilna bibliotēka uz Hulu izmantojot VPN. Vai arī izmantojiet VPN, lai atbloķētu ierobežotas epizodes Nat Geo vietnē.

Iesakāmie VPN saizsargāt savus datus, neļaujot personīgajai informācijai nonākt hakeru rokās. Viņi arī to darīs piešķir jums piekļuvi citām vietnēm, kurām ir bloķēta ģeogrāfiskā bloķēšana un pakalpojumi, piemēram, HBO GO un NBC.

Vai nevarat izlemt, kurš VPN jums ir vislabākais? Mēs iesakām Hotspot Shield, un jūs varat to izmēģināt bez maksas!

Sāciet savu bezmaksas tīklāja vairoga izmēģinājumu TAGAD!

Turpmākais lasījums

Vai vēlaties ietaupīt daļu no grūti nopelnītās naudas? Mūsu budžeta eksperti, kas taupīgi izmanto budžetu, ir apkopojuši labāko pieejamo VPN darījumu sarakstu.

Skatiet, kuri VPN pakalpojumu sniedzēji mūs pārsteidza 2023. gada VPN balvās.

Vai jūs interesē vairāk nekā tikai droša straumēšana? Iepazīstieties ar mūsu ekspertu ieteikumiem par labāko VPNS bez žurnāla.