Kā iegūt Turcijas IP adresi no jebkuras vietas 2023. gadā [+ VIDEO]

Ja vēlaties skatīties Vatanin Sensin (ievainoto mīlestību) vai Gümüş (Sudraba) no Turcijas, jums ir nepieciešama Turcijas IP adrese, lai piekļūtu straumēm. Turcijas televīzijas šovi un cits saturs, piemēram, sports tiešraidē bieži tiek aprobežoti ar lietotājiem Turcijā.

Kopš tā laika šie ģeogrāfiskie ierobežojumi ir radījuši daudz vairāk problēmu 2023. gads, kad daudzas arābu valodā runājošās valstis pārtrauca Turcijas TV satura pārraidi. Lai apietu šos blokus, jums būs jāizmanto VPN.

Mūsu eksperti ir pārbaudījuši vairākus izcilus VPN pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā drošus Turcijas serverus. Lasiet tālāk, lai uzzinātu cik viegli ir iegūt jaunu IP adresi Turcijā, un kādus VPN mēs iesakām.

Īsā rokasgrāmata: Kā iegūt turku IP adresi, izmantojot VPN

 1. Atlasiet VPN ar serveriem Turcijā. NordVPN ir mūsu pirmā izvēle Turcijas IP adresei.
 2. Lejupielādējiet VPN programmatūru un instalējiet to datorā vai citā ierīcē.
 3. Palaidiet programmatūru un izvēlieties Turcija, lai izveidotu savienojumu ar Turcijas serveri.
 4. Pārbaudiet savu jauno IP adresi, izmantojot mūsu īpašo rīku.

Satura rādītājs

 • Kā VPN var iegūt jums Turcijas IP adresi
 • Kādu citu VPN var darīt jūsu labā? Straumējiet jebko, jebkur!
 • Labākā VPN izvēle – jums ir vajadzīgas šīs funkcijas
 • Labākie VPN, lai iegūtu Turcijas IP adresi

Kā VPN var iegūt jums Turcijas IP adresi

VPN izveido šifrētu savienojumu starp jūsu ierīci un privātu serveri. Kibernoziedznieki vai valdības spiegi nevar izsekot vai nolasīt datus, kas nosūtīti pa šo savienojumu.

Augstas kvalitātes VPN ļauj ērti izvēlēties serveri valstī, kurai vēlaties piekļūt ar ģeogrāfiski bloķētu saturu. Visu savu interneta trafiks tiek novirzīts uz jūsu izvēlēto serveri, pēc tam tiek pārraidīts līdzās vietnēm.

Šis process dod jums jaunu tiešsaistes atrašanās vietu, jo vietnes un pakalpojumi tikai redz VPN servera IP adresi. Ja izmantojat serveri Turcijā, jūsu darbība internetā parādīs Turcijas IP adresi.

Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko

Pat ja VPN valstī ir oficiāli aizliegti, Turcijas IP adreses iegūšanai ir droši izmantot drošu VPN no ārpuses Turcijas. Jūsu jaunais IP Turcijā ļaus jums skatīties Turcijas TV vai izmantot finanšu pakalpojumus valstī.

Ja jūs veicat uzņēmējdarbību Turcijā, mācāties turku valodu vai pētāt valsts unikālo vēsturi un kultūru, jums var palīdzēt Turcijas IP adrese. Jūs varēsit skatiet meklēšanas rezultātus, ziņu ziņojumus un sociālo mediju ziņas kas attiecas tikai uz Turciju.

  Ko jūsu ISP var uzzināt par jums un kā pasargāt sevi

Bezmaksas starpniekservera pakalpojums var mainīt arī jūsu IP, taču tas nenodrošinās nepieciešamo drošību. Valdības pārstāvji regulāri uzrauga Turcijas IP adreses un darbību internetā. Bezmaksas IP mainītāja izmantošana var nozīmēt, ka jūsu aktivitātes tiek noteiktas tieši jums.

Papildus militāras pakāpes šifrēšanai, visaugstāk novērtētie VPN izmantojiet uzlabotas funkcijas, piemēram, slēdzi un aizsardzību pret noplūdi pārliecinieties, ka nekad netiek atklāta jūsu patiesā atrašanās vieta un identitāte uz Turcijas interneta spiegiem.

Ja jums ir draugi un ģimenes locekļi Turcijā, VPN var arī nodrošināt viņu drošību, neskatoties uz VPN lietošanas valsts aizliegumu. Uzticams pakalpojums ar Turcijas IP ļaus viņiem to darīt piekļūt vietnēm valstī anonīmi.

Arī Turcijas internets tiek ļoti cenzēts, kas nozīmē, ka dažreiz Turcijas IP adreses lietošana radīs problēmas. Tas ir nav iespējams piekļūt Wikipedia no IP Turcijā, bieži tiek bloķēti sociālie mediji un ziņu vietnes.

Labs VPN ļauj jums viegli pārslēgt servera atrašanās vietas lai visā pasaulē atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu. Tas nozīmē, ka jūs varat apiet arī Turcijas cenzūru, kā arī skatīties ASV Netflix, Hulu, vai gandrīz jebkuru citu straumēšanas pakalpojumu no jebkuras vietas.

Ko meklēt VPN

 • Apjukums: Aptvertie serveri liek jūsu darbībām izskatīties kā parastai interneta trafikai, nevis šifrētai trafikai. Vislabāk tos var izmantot valstīs ar ierobežotu piekļuvi internetam.
 • Spēcīga šifrēšana: Meklējiet uzlabotā šifrēšanas standarta (AES) šifrēšanu.
 • Naudas atdošanas garantija: Paturiet prātā, ka pat labākie VPN dažreiz cīnās ar savienojuma jautājumiem Turcijā. Pārliecinieties, ka varat saņemt atmaksu, ja jūsu Turcijas IP adrese nedarbojas tā, kā jums nepieciešams.
 • Liels serveru tīkls: Jo vairāk serveru VPN piedāvā visā pasaulē, jo vairāk atrašanās vietu un IP adrešu jūs varat izvēlēties.
 • Nepieteikšanās politika: Pārliecinieties, vai jūsu VPN ir stingra konfidencialitātes politika, kas apsola pakalpojumu sniedzēju nekad neuzglabāt identificējošu informāciju par jums vai jūsu darbībām.
  Kā skatīties 3. sezonas iedzīvotājus bez maksas jebkur!

Labākie VPN, lai iegūtu Turcijas IP adresi

1. NordVPN

Kopējais vērtējums: 4.9 – mūsu kopējais VPN

NordVPN ierīces

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: PELNIET SAVU 70% ATLAIDI, lai saņemtu Turcijas IP adresi ar NordVPN TAGAD!

NordVPN piedāvā lielu ātrumu, augstas klases drošību un milzīgu tīkls ar vairāk nekā 5000 serveriem 62 valstīs, ieskaitot Turciju. NordVPN serveri atbalsta P2P, kas nozīmē, ka tie ir lieliski piemēroti straumēm.

Lietotājam draudzīgas lietotnes visām lielākajām ierīcēm savienojumu ar serveri Turcijā padara vienkāršu kā noklikšķināšanu uz kartes. Lietotājiem patīk SmartPlay režīms, kas automātiski izvēlas labākos serverus, lai atbloķētu Turcijas TV tīklus, Netflix, un vēl.

Piedāvā arī NordVPN apmulsuši serveri palidzet tev izvairieties piesaistīt varas iestāžu uzmanību pārlūkojot vai sazinoties ar mīļajiem, izmantojot turku IP.

Ja vēlaties izmēģināt NordVPN Turcijas serverus pirms apņemšanās, varat izmantot šo iespēju 30 dienu laikā naudas atdošanas garantija.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts NordVPN ekspertu pārskats.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

2. ExpressVPN

Kopējais vērtējums: 4.9 – ātrākais VPN, kuru pārbaudījām, izmantojot turku IP adresi

ExpressVPN ierīces

Nepalaidiet garām: saņemiet 49% atlaidi no # 1 VPN & izmēģiniet to 30 dienas bez riska

ExpressVPN ir labi nopelnīts uzticamības reputācija, ar vairāk nekā 99% tīkla darbspējas laiku. Tas piedāvā vairāk nekā 2000 ātru un drošu serveru 94 valstis visā pasaulē, iekļaujiet virtuālā servera atrašanās vietu Turcijā ar vairākas Turcijas IP.

Jūsu datu aizsardzībai tīklā tiek izmantota AES 256-CBC šifrēšana un daudzas uzlabotas drošības funkcijas. Ja jūsu mērķis ir straumēt Turcijas TV šovus, jums patiks, ka ExpressVPN jums piedāvā ātrāki savienojumi ar jebkuru pārbaudītu VPN.

ExpressVPN arī pierādīja, ka tās politika bez žurnāliem ir cieta izmeklējot Krievijas vēstnieka Andreja Karlova slepkavību 2016. gadā. Turcijas varas iestādes sekoja vadībai uz ExpressVPN serveri, taču tajā netika glabāti nekādi lietotāja dati.

  Kā 2023. gadā iegūt Hondurasas IP adresi no jebkuras vietas [+ VIDEO]

Ja rodas kādas problēmas saistībā ar savienojumu, klientu apkalpošana ir pieejama visu diennakti. Jauni lietotāji var izmantot 30 dienu naudas atdošanas garantija.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par ExpressVPN? Lasiet mūsu detalizēto ekspertu pārskatu šeit.

Iegūstiet ExpressVPN tūlīt!

3. Surfshark

Kopējais vērtējums: 4,7 – desmit VPN ātruma, vērtības un drošības jomā

Kā iegūt Turcijas IP adresi no jebkuras vietas 2023. gadā [+ VIDEO]

Joprojām samērā jaunajam pakalpojumam Surfshark nav dažu citu premium VPN ilgtermiņa reputācijas. Tomēr tā ātrums, drošība un uzticamība jau ir saņēmuši gan lietotāju, gan VPN ekspertu uzslavas.

Surfshark vismaz ir viena servera atrašanās vieta Turcijā ar vairākām IP adresēm, no kurām izvēlēties. Un tas ir VPN Jauns bērns pilsētā stāvoklis pat varētu būt priekšrocība, pārlūkojot Turcijas vietnes.

VPN aizliegumi tiek ieviesti ar programmatūru, kas nosaka un bloķē IP adreses, kuras izmanto zināmi VPN pakalpojumu sniedzēji. Surfshark jaunais tīkls izmanto IP, par kuriem vairums VPN ekrānu vēl nezina, padarot to pieejamu šim VPN ir vieglāk ielīst cenzūras blokos.

Visas Surfshark lietotnes izmanto AES militārā līmeņa šifrēšanu, tās ir gludas un viegli orientējamas. Viens abonements attiecas uz neierobežots ierīču skaits, reāls bonuss šādas kvalitātes VPN. Jaunie lietotāji saņem a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Šeit lasiet mūsu detalizēto Surfshark ekspertu pārskatu.

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Saņemiet Surfshark tūlīt!

Turpmākais lasījums

Labākie piedāvājumi un kupona kodi VPN

Izvairieties no Turcijas valdības bloķēšanas un uzraudzības ar šiem VPN

Atbloķējiet Wikipedia no jebkuras vietas, izmantojot šos VPN

Ātrākie straumēšanas un lejupielādes VPN