Kā skatīties pieaudzis 2023. gadā

Zoja pārtraucas ar Luca un reaktīvo braucienu ved uz Londonu, lai veiktu vasaras darbu kopā ar Joey Bada $$, un tagad ir pienācis laiks trešajai pieaugušajai sezonai. Vai nevari gaidīt? Ja tas ir tikpat smieklīgi un laikmetīgi kā pirmās divas sezonas, 3. sezona būs satriecoša.

Tas tiek rādīts ASV televīzijas kanālā Freeform, bet jūs to varat skatīties bez kabeļa abonēšanas caur straumēšanas pakalpojumu Hulu. Tomēr, jūs varat piekļūt Hulu tikai tad, ja atrodaties ASV.

Tas ir tāpēc, ka, tāpat kā daudzi straumēšanas pakalpojumi, Hulu izmanto ģeobloķēšanas programmatūru kas liedz skatītājiem ārpus ASV skatīties tā saturu. Vai tas nozīmē, ka jūs nokavēsit visas darbības, kas saistītas ar vecuma sasniegšanu?

Nē, protams nē. Izmantojot VPN, varat izlaist Hulu ģeogrāfiskos ierobežojumus un skatieties pieaugušo 3. sezonu no jebkuras vietas. Straumējot ar VPN, jūs izveidojat savienojumu ar ASV serveri, Hulu redz jūsu jauno ASV IP adresi, nevis reālo atrašanās vietu, un tas ļauj straumēt pieaugušās personas 3. sezonu. To ir viegli lietot un iestatīt.

No visiem testētajiem VPN, mans Vispopulārākais pieaugušo cilvēku skatīšanās veids ir NordVPN. Tam ir nepieciešamais straumēšanas ātrums, bez buferizācijas un daudzām ASV serveru izvēles iespējām.

Īsā rokasgrāmata – kā skatīties pieaugušos cilvēkus uz Hulu

 1. Izvēlieties premium VPN. Mana pirmā izvēle ir NordVPN plašajam ASV serveru tīklam un maksimālajam ātrumam.
 2. Ja iespējams, savās ierīcēs vai maršrutētājā lejupielādējiet un instalējiet VPN programmatūru.
 3. Izmantojiet savu VPN, lai izveidotu savienojumu ar serveri ASV.
 4. Reģistrējieties vai piesakieties Hulu un straumējiet pieaugušos no jebkuras vietas.

PRO PADOMS: Hulu pieprasa lietotājiem parakstīties ar ASV kredītkarti, taču to patiešām ir viegli novērst. Vienkārši dodieties uz vietni MyGiftCardSUPPLY.com un iegādājieties Hulu dāvanu karti. Izpildot dāvanu kartes norādījumus, pievienojiet atlikumu savam Hulu kontam. Iegādājieties abonementu un nekavējoties sāciet straumēt pieaugušo cilvēku trešo sezonu.

Sāciet strauji attīstīties strauji!

Īsā laikā?

 • Dodieties tieši uz trim VPN, kas ir vispiemērotākie pieaugušo straumēšanai
 • Ko vēl var darīt VPN? Es jums parādīšu tepat!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos pieaugušos

Es zinu, ka jūs ar prieku vērojat Zoey, kā viņa virzās uz jaunāko gadu koledžā, bet licencēšanas un citu iemeslu dēļ Hulu ievieto ģeoblokus tā saturam novērstu piekļuvi lietotājiem, kas nav ASV lietotāji uz tā saturu. Ja Hulu konstatē, ka mēģināt izveidot savienojumu ar vietni, izmantojot IP adresi, kas neatrodas ASV, jūs esat izslēgts. Nav jums pieaudzis.

Tāpēc ir nepieciešams VPN. Lai no jebkuras vietas piekļūtu Hulu un straumēm, jums ir jāslēpj jūsu reālā IP adrese un aizstāt to ar ASV. Augstākās kvalitātes VPN var palīdzēt jums viegli veikt abas šīs lietas.

Izmantojiet savu VPN, lai izveidotu savienojumu ar serveri ASV un tas piešķir jums ASV IP adresi. Tas liek Hulu domāt, ka jūs straumējat no atrašanās vietas ASV. Tagad Tu vari straumējiet pieaugušo un citu Hulu saturu no jebkuras vietas.

3 labākie VPN, lai skatītos pieaugušos

1. NordVPN

Kā skatīties pieaudzis 2023. gadā

NordVPN galvenās funkcijas

 • 5500 un vairāk serveru 59 valstīs, 1600 un vairāk ASV
 • Dedzinošs straujš straumēšanas ātrums
 • SmartPlay DNS iestatījumi ģeobloku pārvarēšanai
 • CyberSec, lai aizsargātu ierīces no ļaunprātīgas programmatūras
 • Bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Darbojas ar: Hulu, Netflix, HBO TŪLĪT, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Sling TV, Shudder, YouTube TV, Sky TV
 • Savietojams ar: Windows, Firefox, Chrome, macOS, iOS, Android, Linux, Android TV, maršrutētājiem
  Kā skatīties Amerikas Ninja Warrior 11. sezonas tiešraidi tiešsaistē 2023. gadā

NordVPN’s 1600+ ASV serveri garantē jums stabilu savienojumu un ātru ātrumu, straumējot pieaugušo 3. sezonu ar Hulu.

Patiesībā NordVPN ir ātrākais ātrums no jebkura testētā VPN, un jūs esat garantēts nav joslas droseles. Tas ir lieliski piemērots vienmērīgai straumēšanai strauji augošā HD formātā – atvadieties no buferizācijas un kavēšanās.

Jūs nekad nepalaidīsit garām nevienu no Junior leģendārajiem kamejām, kā tas ir NordVPN SmartPlay tehnoloģija nodrošina, ka jūs vienmēr nokļūsit garām Hulu ģeoblokiem savienojot jūs ar labāko darbam paredzēto serveri. Turklāt tas ļauj ļoti viegli pārslēgties starp iecienītākajiem straumēšanas pakalpojumiem.

Ātrums un drošība ir pilnīgā līdzsvarā ar NordVPN. Militāras pakāpes šifrēšana – ar vairāku platformu atbalstu OpenVPN – aizsargā jūsu datus un tiešsaistes aktivitātes no trešajām personām, kas to uzrauga vai vāc.

AES 256 bitu šifrēšana to nav iespējams uzlauzt, pat visprasmīgākajiem kibernoziedzniekiem.

Double VPN divreiz nodrošina šifrēšanu, nosūtot savus datus caur diviem drošiem serveriem. Straumējot ar NordVPN, jūs to darāt ar mieru par papildu aizsardzību.

Ja pēkšņi pazaudējat saiti uz NordVPN, automātiskais nogalināšanas slēdzis uzreiz pārtrauc savienojumu ar internetu. Šis neļauj jūsu slepenai informācijai parādīties atklātā tīmeklī.

Tā kā NordVPN ir reģistrēts Panamā, tas var darboties stingra nulles žurnālu politika. Tāpēc, neviens jūsu datu vai darbību žurnāls netiek saglabāts serverī. Tas nozīmē, ka NordVPN nav informācijas, ko nodot trešajām personām, piemēram, valdības aģentūrām.

NordVPN augstākā drošība attiecas arī uz jūsu ierīcēm. CyberSec komplekts novērš vīrusu, ļaunprātīgas programmatūras un cita bīstama satura inficēšanu jūsu ierīcēs. Turklāt CyberSec padara šīs šausmīgās uznirstošās reklāmas par pagātni.

Eksperts Tiešraides tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti ja jums ir nepieciešams padoms par VPN iestatīšanu vai nepieciešama cita palīdzība.

30 dienu naudas atdošanas garantija dod jums pietiekami daudz laika, lai pārbaudītu NordVPN funkcijas un veiktspēju. Kopīgojiet savienojumu arī ar ģimeni, jo līdz pat NordVPN varat izmantot sešas vienlaicīgas ierīces.

Ja pārdomājat 30 dienu laikā, jūs saņemat pilnīgu atmaksu, neuzdodot nevienu jautājumu. Bet, ja jūs esat tāds kā es, jūs patiešām izbaudīsit savu pieredzi ar NordVPN – tad varat ietaupīt naudu ar mūsu lieliski abonēšanas piedāvājumi.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izpētiet mūsu NordVPN pārskats lai redzētu visus mūsu pētījumu un testēšanas rezultātus.

Straume ir pieaudzis ar NordVPN!

2. ExpressVPN

izteikt pārdevēja attēlu

ExpressVPN galvenās funkcijas

 • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs, ieskaitot ASV
 • Straumējiet visās ierīcēs, izmantojot MediaStreamer
 • Zibens ātrumi
 • Bez droseles un neierobežots joslas platums
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Sadarbojas ar: Hulu, BBC iPlayer, Netflix, Shudder, Amazon Prime Video, ITV Hub, HBO GO, Showtime
 • Savietojams ar: Android, Windows, maršrutētājiem, viedajiem televizoriem, iOS, macOS, Chrome, Linux, Firefox, Amazon Fire TV
  CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2023. gadā?

Smieties par Zoey koledžas antics par apdullināšanas HD, pateicoties ExpressVPN zibens ātrumā – bez buferizācijas, nobīdes vai iesaldētiem pikseļiem, vienkārši vienmērīga straumēšana pieaudzis.

Izmantojot ExpressVPN, Hulu un visu citu jūsu iecienītāko straumēšanas pakalpojumu atbloķēšana nebūs problēma, pateicoties plaši izplatītajam globālajam tīkla Vairāk nekā 3000 serveru, ar daudzām vietām ASV.

Unikāls MediaStreamer funkcija ļauj straumēt pieaugušos visās ierīcēs, pat tie, kas neatbalsta VPN lietotnes. Skatieties Zoja un viņas draugus savā viedajā televizorā vai straumējiet, izmantojot savu spēļu konsoli.

Zojai ir zināmas nepatikšanas koledžā, taču ar ExpressVPN jūs tiešsaistē netiksit galā cieta militārā līmeņa šifrēšana aizsargājot jūsu anonimitāti un sensitīvos datus.

Plus, DNS aizsardzība pret noplūdi aptur konfidencialitātes zaudēšanu no DNS vaicājumiem, kas parādās atvērtā tīmeklī, kad jūs pārslēdzat tīkla saskarnes.

Drošība nebeidzas ar to. An automātiska nogalināšanas slēdzis un stingra nulles reģistrēšanas politika es jums saku, ka neatkarīgi no tā, ar ExpressVPN jūs zināt savu tiešsaistes aktivitātes ir privātas un jūsu dati netiks novietoti nepareizajās rokās.

Ja jums ir nepieciešams servera ieteikums, pieprasiet nelielu palīdzību iestatīšanā vai arī jums ir vispārīgi jautājumi, eksperts 24/7 tiešraidē vienmēr ir uz rokas.

Pārbaudiet ExpressVPN un izmēģiniet visas bezriska VPN iespējas a 30 dienu naudas atdošanas garantija. Neatkarīgi no tā, kādu plānu jūs izvēlaties, jums tas ir atļauts pieci vienlaicīgi ierīces savienojumi. Tas ir pieaudzis tālrunī, planšetdatorā, klēpjdatorā un citur vienlaicīgi.

Ja ExpressVPN atzīmē visas jūsu VPN prasību rūtiņas, noteikti iegūstiet labākais piedāvājums jūsu abonēšanas plānā.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izpētiet mūsu ExpressVPN pārskats lai redzētu visus mūsu pētījumu un testēšanas rezultātus.

Straume pieaudzis ar ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

CyberGhost galvenās funkcijas

 • 5900+ serveri 90 valstīs, vairāk nekā 1000 ASV
 • Specializēti straumēšanas serveri
 • Ātri ātrumi
 • Neierobežots joslas platums
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija
 • Darbojas ar: Hulu, Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney +, CBS All Access, Sling TV
 • Savietojams ar: Windows, macOS, Linux, Firefox, Android, iOS, Chrome, maršrutētājiem, spēļu konsolēm

Ar vairāk nekā 1000 serveru tikai ASV vien, izmantojot CyberGhost, jūs varat brīvi atbloķēt vietni Hulu.

Paaugstinātās 3. sezonas straumēšana būs daudz vienmērīgāka nekā Zoey ceļojums caur koledžu, pateicoties optimizēti straumēšanas serveri, ātrs ātrums un neierobežots joslas platums.

Ja pirmo reizi izmantojat VPN, lai atbloķētu globālo saturu, jūs to novērtēsit vienkārša iestatīšana un ērti lietojamas lietotnes no CyberGhost.

Zināms, ka jūs atbalstīsit, straume, kas ir pilnīgi satraucoša militāras pakāpes šifrēšana. Necaurlaidīgā šifrēšanas siena saglabā jūsu anonimitāti slēdzenē un atslēgā. Jūsu digitālajās pēdās nevar sekot neviens kibernoziegums.

Izmantojot CyberGhost, jums ir aizsardzība 100% laika, pateicoties hermētiskas lietotnes un automātisks iznīcināšanas slēdzis. Tas neļauj jūsu slepenajiem datiem būt redzamiem tīmeklī.

Pabeigt savu vispusīgo aizsardzību ir stingra politika bez reģistrēšanās un starpplatformu atbalsts nozares standarta šifrēšanas protokolam, OpenVPN.

  Kā no jebkuras vietas 2023. gadā iegūt Horvātijas IP adresi [+ VIDEO]

Ja jūs un tehnoloģija nesajaucaties labi, CyberGhost ir tiešraides Čats klientu atbalsts, lai palīdzētu jums izskatīt visus jautājumus.

Izmantojiet CyberGhost, lai iegūtu līdz pat septiņas vienlaicīgas ierīces vienlaikus izmantojot to ļoti dāsno 45 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums patīk brauciens un tas jums ir VPN, apskatiet pašreizējās atlaides CyberGhost abonementiem.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izpētiet mūsu CyberGhost apskats lai redzētu visus mūsu pētījumu un testēšanas rezultātus.

Straume pieauga ar programmu CyberGhost!

BUJ

Ko vēl var darīt VPN?

Iespēja atbloķēt saturu no visas pasaules ir reāls VPN ieguvums, taču tie nodrošiniet jūs arī tiešsaistē. Slēpjot savu īsto IP adresi un šifrējot datus, VPN nodrošina, ka jūsu tiešsaistes aktivitātes un anonimitāte ir droša un neizsekojama.

Cieta militāras pakāpes šifrēšana neļauj hakeriem, jūsu ISP, reklāmdevējiem un citiem tiešsaistes snoopiem pārtvert jūsu datus vai izsekot jūsu darbībām internetā. Aizsargājot sensitīvo informāciju ar nesalaužamu šifrēšanu, jūsu dati vienmēr ir privāti, pat ja ir izveidots savienojums ar nenodrošinātiem publiskiem WiFi tīkliem.

Labākajiem VPN ir arī iebūvēta aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru kas bloķē ļaunprātīgu programmatūru, vīrusus un citus kiberdraudus, lai inficētu vai nolaupītu jūsu ierīces.

Vai VPN palēninās manas straumes??

Jūsu datu šifrēšanai VPN var būt nepieciešams laiks, un tāpēc tas var ietekmēt jūsu interneta ātrumu, it īpaši, ja veidojat savienojumu ar serveri otrā pasaules malā. Tomēr, ja jūs izmantojat augstas kvalitātes VPN, jums nevajadzētu pamanīt atšķirības interneta ātrumā; patiesībā, iespējams, redzēsit, ka tas uzlabojas, novēršot joslas platuma samazināšanu no jūsu ISP.

Mūsu raksts par ātrākajiem VPN ir daudz vairāk informācijas par to, kā VPN var ietekmēt jūsu interneta ātrumu.

Vai es varu piekļūt citām straumēšanas vietnēm, izmantojot savu VPN?

Jā, lielākā daļa premium VPN, tāpat kā manā sarakstā, var atbloķēt citas populāras straumēšanas vietnes, piemēram, Netflix un Amazon Prime Video. Iepriekš ir saraksts ar citām straumēšanas vietnēm, kuras katrs VPN var atbloķēt, taču saraksti ir pilnīgāki. Jums ir piekļuve bezgalīgam saturam, kad izvēlaties premium pakalpojumu.

Vai VPN ir likumīgi manā valstī??

VPN vairumā valstu ir likumīgi, taču nekad tos nevajadzētu izmantot, lai veiktu nelikumīgas vai neieteiktas darbības tiešsaistē. Dažas valstis – parasti ar stingriem cenzūras likumiem – aizliedz izmantot VPN. Ja vēlaties uzzināt, vai VPN izmantošana jūsu valstī ir likumīga, izlasiet mūsu ziņojumu VPN un kur tie ir likumīgi.

Grunts līnija

Kad atbloķējat Hulu, izmantojot visaugstāk novērtēto VPN, skatiet visus pieaugušo cilvēku uzskatus. Piekļūstot ASV IP adresei, jūs varat straumēt un pārpildīt visus savus iecienītos Hulu.

Ļaujiet man jums viegli izlemt par VPN straumēšanai pieaudzis. Mana # 1 ieteikums ir NordVPN. Ar nepārspējamu veiktspēju, neierobežotu joslas platumu un plašu ASV serveru tīklu, NordVPN ir ideāli piemērots straumēšanai bez problēmām.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Hulu straumēšanu no jebkuras vietas pasaulē, ieskatieties mūsu rakstā par labākie VPN Hulu.