Kā skatīties 2023. gada prezidentu kausu tiešsaistē no jebkuras vietas

Tas ir ASV pret pasauli pasaulē 2023. gada prezidentu kauss. Labākie golfa spēlētāji no visas pasaules tiek gaidīti no 9. līdz 15. decembrim. Bet, ja jūs ceļojat tajā nedēļā, geoblocks varētu likt jums izlaist turnīru.

Neuztraucieties, palīdzība jau ir pieejama. Izmantojot manu ātro ceļvedi, jūs varat skatieties darbību no Karaliskās Melburnas golfa kluba neatkarīgi no tā, kurp dodaties.

Īsā rokasgrāmata – skatieties Austrālijas raidījumu 9. kanālā

9. kanāls demonstrē prezidentu kausu Austrālijā. Lai skatītos visu prezidentu kausa norisi vietnē 9Now, rīkojieties šādi:

 1. Izvēlieties kvalitatīvu VPN ar lielu ātrumu un serveriem Austrālijā. NordVPN ir mans ieteikums. Tas nodrošina fantastisku straumēšanas pieredzi visā pasaulē.
 2. Reģistrējiet un lejupielādējiet savu VPN, piesakieties lietotnē un pēc tam atlasiet serveri Austrālijā.
 3. Dodieties uz vietni www.9now.com.au, lai reģistrētos. Tas ir par brīvu!
 4. Kad ir pienācis laiks turnīram, piesakieties un izbaudiet!

Skatieties prezidentu kausu tūlīt!

Īsā rokasgrāmata – skatieties ASV raidījumu pa TV

Sling TV Blue ļauj skatīties Prezidentu kausu NBC tīklos. Sling TV arī ļauj jums pieteikties raidorganizāciju vietnēs un straumēt to saturu. Lai skatītos Prezidentu kausu TV kanālā:

 1. Straumēšanai atlasiet VPN pakalpojumu sniedzēju ar ātrgaitas ASV serveriem. ES iesaku NordVPN par lielisko spēju atbloķēt TV Sling.
 2. Reģistrējieties pakalpojumam un lejupielādējiet lietotni, piesakieties un pēc tam izveidojiet savienojumu ar ASV serveri.
 3. Dodieties uz vietni www.sling.com un iegādājieties paketi Sling TV Blue.
 4. Piesakieties Sling TV, atlasiet savu straumi un izbaudiet turnīru!

Skatieties prezidentu kausu tūlīt!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos prezidentu kausu

Kad ASV uzņems pasauli no golfa laukuma, visi skatīsies, bet tu nebūsi, ja atrodaties ārpus valsts vai vietā, kas to nepārraida. Katra straumēšanas vietne var parādīt savu straumi tikai savā valstī.

Ir risinājums! Izmantojot VPN, jūs varat pārliecināt raidorganizāciju, ka atrodaties tās valstī. Pēc tam, kad jūs izveidojat savienojumu ar straumi, varat skatīties visu tā saturu, ieskaitot 2023. gada prezidentu kausu.

VPN padara to vienkāršu. Kad izveidojat savienojumu ar VPN, jūs izvēlēties servera atrašanās vietu ka jūsu satiksmes maršruti ir cauri. Tad šis serveris darbojas tā, kā tas ir jūsu atrašanās vietā, dodot jums piekļuvi ģeogrāfiski bloķētam saturam.

  ENVEIL - nekad neatšifrējiet savus datus

Tā ir interneta brīvība. Tas ir lielisks iemesls, lai reģistrētos VPN.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Tiešsaistes drošība ir standarta komplektācijā ar VPN. VPN šifrē jūsu interneta trafiku starp jūsu ierīci un VPN serveri.

Šifrēšana nodrošina jūsu datu drošību. Ja valdības, izsekotāji vai hakeri pārtver jūsu datus, viņi nevarēs tos atšifrēt un izlasīt.. Neviens nevar redzēt, kurp dodaties vai ko darāt tiešsaistē kad izmantojat VPN.

Kad izlemjat par VPN, pārliecinieties izvēlēties augstas kvalitātes pakalpojumu. Augstākās kvalitātes VPN ir lieliski piemēroti apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus lai jūs nokļūtu vajadzīgajā saturā.

Izmanto arī premium VPN labākā šifrēšana un citi drošības elementi aizsargājiet savus datus no nevēlamo acu skatiena un lai aizsargātu jūsu tiešsaistes anonimitāti.

Izmantojot VPN, jūs saņemat drošība un brīvība tiešsaistē. Reģistrējieties VPN un straumējiet, sērfojiet un veiciet visas citas darbības tiešsaistē ar brīvību!

3 labākie VPN prezidentu kausa skatīšanai

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

Uzlabotas funkcijas, ātrs tīkls un saprātīga cena padarīt NordVPN par manu galveno ieteikumu Prezidentu kausa straumēšanai.

NordVPN ir unikāls Jums palīdz SmartPlay funkcija izvairieties no ģeoblokiem 9Now Austrālijā. Tas nozīmē, ka jūs varat skatīties labākos golfa spēlētājus uz zemes ar jūsu veidā nav ģeogrāfisku ierobežojumu. 

Viegli lietojams interfeiss palīdz jums izveidot savienojumu ar jebkuru no tā vairāk nekā 5200 serveru visā pasaulē. Vienkārši izvēlieties valsti kartē, un jūs uzreiz izveidojat savienojumu ar šīs valsts serveri. Nav nepieciešama sarežģīta manuāla iestatīšana.

Atbalsts ir pieejams caur 24/7 tiešraide vai pa e-pastu. Saņemiet palīdzību jebkurā laikā, kad jums tā nepieciešama! Izmēģiniet NordVPN bez riska, izmantojot priekšrocības 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Ar savu abonementu jūs varēsit izbaudīt Prezidentu kausa un cita lieliska satura straumēšanu līdz pat sešas ierīces vienlaikus.

  Kā apiet loku ar Disney [bez jūsu vecākiem zināšanas]

Ja vēlaties uzzināt vairāk par NordVPN, ieskatieties mūsu detalizēts eksperta pārskats.

Naudas atdošanas garantija: 30 dienu laikā pēc reģistrēšanās.

NordVPN var atbloķēt:
Sling TV, 9Now, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu, HBO GO, YouTube, Netflix un Showtime.

Atbalsta mokas:
Jūs varat izvēlēties P2P pielāgotus serverus.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:
Maršrutētāji, iOS, Chrome, Windows, Android TV, macOS, Firefox, Android un Linux.

Skatieties prezidentu kausu ar NordVPN Now!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Runājot par ātrumu, ExpressVPN nevar pārspēt. Tam ir daži no ātrākais tīkla ātrums VPN tirgū.

ExpressVPN piedāvā globālu tīklu, kurā ir vairāk nekā 3000 serveri 94 valstīs, ieskaitot Austrāliju.

Viss šis ātrums jums ir pieejams līdz piecas ierīces vienlaikus. Jūs varat sekot līdzi Sling TV HD Preses kausa straumei jebkur, kurp dodaties, un dalīties mīlestībā ar ģimenes locekļiem.

Nepieciešams uzturēt savienojumu ar vietējām vietnēm? ExpressVPN ļauj jums sadaliet satiksmi starp jūsu VPN savienojumu un vietējo savienojumu. Šī sadalītā tunelēšanas funkcija ļauj jums sērfojiet tīmeklī “parastajā” internetā, kamēr straumējat golfu no Austrālijas.

Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai jūs varētu saņemt atbildes uz jautājumiem dienu vai nakti. Ir arī a 30 dienu pilnīgas atmaksas politika kas mēnesi ļauj to izmēģināt bez riska.

Lasot mūsu, uzziniet vairāk par ExpressVPN uzlabotajām funkcijām pilns pārskats.

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas vai mazāk no abonēšanas sākuma.

ExpressVPN var atbloķēt:
Sling TV, 9Now, ESPN, Amazon Prime Video, Netflix, BBC iPlayer, HBO GO, YouTube un Hulu.

Atbalsta mokas:
P2P ir atļauts visā tīklā.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:
macOS, Linux, Windows, Chrome, Android TV, Android, iOS, Firefox un daži maršrutētāji.

  Kā skatīties pieaudzis 2023. gadā

Skatieties prezidentu kausu, izmantojot ExpressVPN tūlīt!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

CyberGhost palīdz atrast savienojumu, piedāvājot specializēti serveri daudzām vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai tā ir straumēšana, sērfošana vai straumēšana, CyberGhost nodrošina jūs savam saturam.

CyberGhost’s 5700 serveri ir lieliski piemēroti ģeobloku izjaukšanai un vienmērīgas plūsmas uzturēšana.

Piedāvā arī premium VPN specializēti straumēšanas serveri dažām raidorganizācijām, piemēram, Sling TV. Kad jūs izvēlaties kādu no šiem serveriem, šai raidorganizācijai tiek garantēta stabila un vienmērīga plūsma.

Draudzīgi un atsaucīgi Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir gatavs palīdzēt. Pieejamas arī pilnas kompensācijas ja nolemjat neturpināt abonementu. Bet jūs piecelties 45 dienas izmēģināt to bez riska ar naudas atdošanas garantiju. 

Izmantojot savu plānu, jums to atļauj septiņi vienlaicīgi savienojumi golfa straumēšanai un citur.

Mūsu padziļināts eksperta pārskats var jums pastāstīt vairāk par to, kas padara CyberGhost par lielisku izvēli jums!

Naudas atdošanas garantija: 45 dienu laikā.

CyberGhost var atbloķēt:
Sling TV, 9Now, ESPN, ESPN +, FOX Sports, CBS, Amazon Prime Video, YouTube un NBC.

Atbalsta mokas:
Ir pieejami serveri, kas veltīti straumēm.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:
Daži maršrutētāji, iOS, Android, Linux, Amazon Fire TV Stick, Android TV, Windows, macOS, Chrome un Firefox.

Skatieties prezidentu kausu ar programmu CyberGhost Now!

Kopsavilkums

Prezidentu kausa izcīņa notiks Melnās Karaliskās golfa klubā. Pārliecinieties, ka varat skatiet katru gājienu, reģistrējoties VPN tagad.

Neizdodas atrast jums piemērotu VPN? NordVPN ir mana galvenā izvēle un ieteikums jums, pateicoties tā lielajam ātrumam, spējai izvairīties no ģeogrāfiskiem blokiem un saprātīgai cenai.

Pirms pierakstīties uz pakalpojumu, noteikti izlasiet mūsu kuponu lapa lai redzētu, kā jūs varat ietaupīt!

Turpmākais lasījums

Ja vēlaties uzzināt vairāk par VPN, izlasiet šos rakstus:

 • Labākie Austrālijas VPN – drošībai, straumēšanai un ātrumiem
 • Kā iegūt Jaunzēlandes IP adresi jebkur
 • Kā skatīties BBC iPlayer Austrālijā