Kā skatīties Bravo TV ārpus ASV, izmantojot 2020. gada atjauninājums

Ja dzīvojat ārpus ASV un vēlaties skatīties Bravo TV, jums nav veiksmes. Vismaz tā, šķiet, jo Bravo TV ģeogrāfiski ierobežots tikai ASV.

Mēģinot izveidot savienojumu ar šo populāro straumēšanas pakalpojumu no ārpus ASV, tas nosaka jūsu atrašanās vietu, izmantojot IP noteikšanu un parāda kļūdas ziņojumu.

Par laimi, jūs varat apiet šo ģeobloku un saņemiet savu ikdienas devu īstu mājsaimnieču vai labāko pavāru, paslēpjot savu īsto IP adresi. Viss, kas jums nepieciešams, ir VPN (virtuālais privātais tīkls), un jūs varat skatīties Bravo TV neatkarīgi no tā, kur dzīvojat!

Kā skatīties Bravo TV no jebkuras vietas

1. Izvēlieties VPN, kurai ir ASV serveri. Ļoti strauji iesakām NordVPN, lai straumētu video.

2. Lejupielādējiet un instalējiet izvēlēto VPN.

3. Izveidojiet savienojumu ar serveri ASV.

4. Dodieties uz Bravo TV un piesakieties / reģistrējieties. Bravo TV ir lietotnes Roku, iOS, Apple TV, Android un Amazon TV.

Skatieties Bravo TV tagad!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos Bravo TV

Katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar vietni, jūsu unikālā IP adrese parāda jūsu atrašanās vietu. Dažas straumēšanas vietnes, piemēram, Bravo TV, bloķē savienojumus, kas nāk no valstīm, kuras viņi apkalpo. Lai skatītos savus iecienītos šovus, jums tas jādara liek Bravo TV domāt, ka atrodaties ASV.

Lai to izdarītu, jums ir nepieciešama IP adrese ASV, kuru varat iegūt, izmantojot VPN. A VPN var maskējiet savu reālo IP adresi un pāradresēt savienojumu caur serveri ASV, tāpēc izskatās, ka esat tur. Jūs varēsit viegli apiet ģeogrāfisko ierobežojumu un piekļūstiet Bravo TV.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Protams, VPN dod jums visu, ko vēlaties – skatoties Bravo TV (un citu kanālu pasauli, ko atklāt), bet vai jūs zinājāt, ka tas dod arī to, kas jums nepieciešams? Piemēram, ne tikai slēpjot jūsu IP adresi, bet arī VPN šifrējiet savus datus un nosūtiet tos pa drošiem, privātiem tuneļiem. Tas nozīmē, ka neviens nevar redzēt, ko jūs darāt tiešsaistē.

Šis privātums un anonimitāte ir svarīgāka nekā jebkad mūsdienu interneta vidē, kur ir daudz izsmalcinātu hakeru. Jums būs aizsardzība pret ļaunprātīgiem uzbrukumiem un visu veidu spiegošana, ieskaitot valdības.

VPN ļauj droši bezmaksas interneta piekļuves zonas, kuras var tikt ierobežotas savā valstī, kā arī izbaudi tādas aktivitātes kā mocīšana un azartspēles bez raizēm.

Jūs varat pat uzlabot savienojuma ātrumu: VPN neļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP) redzēt jūsu aktivitātes, piemēram, video straumēšanu. Daži interneta pakalpojumu sniedzēji var droseļot jūsu savienojumu, kad viņi redz, ka jūs izmantojat lielu joslas platumu.

5 labākie VPN, lai skatītos Bravo TV

Zemāk ir mūsu ieteikumi par labākajiem VPN, lai straumētu Bravo TV no jebkuras vietas.

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN ir ne tikai mūsu top ieteikums, tā ir arī ļoti populāra izvēle starp lietotājiem.

Milzīgs tīkls no 5400+ serveriem visā pasaulē nodrošina savienojumu vienmēr ātrs un uzticams, kamēr SmartPlay funkcija būs automātiski savieno jūs ar labāko serveri Bravo TV straumēšanai.

Ar militāro pakāpi, 256 bitu AES dubultā šifrēšana, a ļaunprogrammatūra un reklāmprogrammatūru bloķētājs (patentētā CyberSec funkcija), automātiska avārijas poga, un a politika bez reģistriem, jūsu tiešsaistes privātums tiks vienmēr aizsargāts.

Jūs varat izveidot savienojumu ar 6 ierīces vienlaikus. Izmēģiniet NordVPN bez riska, izmantojot a 30 dienu naudas atdošana garantējiet un izmantojiet mūsu lieliskos piedāvājumus un kuponu kodus.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatieties Bravo TV, izmantojot NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Ja ir viens primārais iemesls izvēlēties ExpressVPN, tas tā ir zibens ātrumā. Šis VPN ir ieguvis arī lielisku reputāciju stabils, uzticams, un viegli izmantot.

Vairāk par 3000 ātrgaitas serveri vairāk nekā 190 vietās nodrošiniet ExpressVPN nepieciešamo pārklājumu, lai nodrošinātu jums nepārtrauktus savienojumus.

Tas atbilst augstākajiem drošības standartiem, ar 256 bitu AES šifrēšana, DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdi, stingri politika bez reģistriem, un automātiskais nogalināšanas slēdzis lai jūs būtu drošībā un anonīms.

Tev var būt 5 vienlaicīgi savienojumi. Izmēģiniet to bez riska, izmantojot a 30 dienu naudas atdošanas garantija, un 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija iOS un Android lietotnēm. Lai arī šis populārākais VPN ir tā salīdzinoši augstās cenas vērts, jūs varat samazināt cenu ar mūsu kupona kodu.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties Bravo TV, izmantojot ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

CyberGhost sniedz jums plašu savienojumu izvēli ar vairāk nekā 5000 serveru 90 valstīs, un tas piedāvā īpašus serverus, kas ir optimizēta straumēšanai.

Šis VPN nodrošina stingrus drošības elementus ar stingru politika bez reģistriem, militāras pakāpes šifrēšana, reklāmas un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšanas funkcijas, un vēl.

Tas piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija īsos plānos un ļoti dāsns, 45 dienu garantija uz 6 mēnešu plāniem vai ilgāk. Tev var būt 7 savienojumi vienlaicīgi. Izklausās labi? Arī CyberGhost lietotāji domā. Izmēģiniet to ar mūsu cenu pazeminošo kuponu.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā, šim profilam ir parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatieties Bravo TV, izmantojot CyberGhost!

4. Surfshark

sērfošanas ierīces

Surfshark nevar pārspēt ar vienlaicīgu savienojumu skaitu – tas ir neierobežots! Par vienas licences cenu jūs to varat instalēt visās savās ierīcēs un arī jūsu ģimenes locekļos.

Šis VPN nodrošina pastāvīgus savienojumus ar 800 serveri vairāk nekā 50 valstīs, un to visu piedāvā par ļoti saprātīgu cenu. Nav brīnums, ka tās atsauksmes ir tik labas.

Surfshark’s P2P draudzīgs drošības elementi ietver: avārijas poga, Privāts DNS, 256 bitu AES šifrēšana ar sadalīta tunelēšana, papildu apmulsums iestatījumus un a ļaunprātīga programmatūra un reklāmu bloķētājs.

Izmēģiniet to ar 30 dienu naudas atdošanas garantija, un mūsu naudas taupīšanas kupona kods.

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Skatieties Bravo TV ar Surfshark!

5. PrivateVPN

PrivateVPN ierīces

PrivateVPN ir mazs pakalpojumu sniedzējs, kas ir ieguvis labu reputāciju par vispārēju uzticamību, zemu cenu un stingru bez žurnāliem politika.

Tam ir Vairāk nekā 150 ātru, pašam piederošu serveru 80 vietās, kas ir vairāk nekā pietiekams lielākajai daļai straumēšanas, ieskaitot Bravo TV.

Šī VPN drošība ir sarežģīta militārā līmeņa AES-256 šifrēšana, DNS noplūdes aizsardzība, IPv6, a Maskēšanās režīms, un a avārijas poga.

Jūs varat savienojiet līdz 6 ierīcēm vienlaikus. Izmēģiniet PrivateVPN bez riska, izmantojot a 30 dienu naudas atdošanas garantija, un izmantojiet mūsu kupona priekšrocības, lai panāktu labāko cenu jebkur.

PrivateVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni.

PrivateVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android un iOS.

Skatieties Bravo TV, izmantojot PrivateVPN!

Kopsavilkums

Ja esat bloķēts no Bravo TV, kur dzīvojat, vai vēlaties to turpināt skatīties atvaļinājumā, viss, kas jums nepieciešams, ir labs VPN uz lai tas izskatās tā, kā jūs atrodaties ASV.

Pat labāk, ja ir savs VPN, jūs to darīsit aizsargātu savu drošību un paslēptu tiešsaistes aktivitātes no visiem snoops un hakeriem. Mēs iesakām NordVPN sekot līdzi Bravo TV un saglabāt drošību neatkarīgi no tā, ko darāt tiešsaistē.

Turpmākais lasījums

Ja vēlaties uzzināt citus veidus, kā paslēpt savu IP adresi, šajā rakstā ir aprakstīts, kā to izdarīt.

Joprojām neesat izlēmis? Skatiet visus mūsu ieteiktos VPN pakalpojumu sniedzējus šajā desmit labāko sarakstā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me