Kā skatīties M1 un M2 televīziju tiešsaistē LIVE visur [2023 UPDATE]

Sabiedrisko raidorganizāciju Magyar Televízió (vai MTV) mīl daudzi ungāri gan savā dzimtenē, gan ārvalstīs. Tās divi populārākie kanāli – M1 un M2 – jau sen ir nodrošinājuši dažus no labākajiem Ungārijas televizoriem visu vecumu un interešu skatītājiem.

Kopš M1 atklāšanas 2015. gadā M1 ir bijis visplašākais ziņu kanāls Ungārijā, kas ziņo par aktualitātēm un informē skatītājus 24 stundas diennaktī. M2 piedāvā “edutainment” programmas jaunai auditorijai dienas laikā, naktī pārejot uz jauniešiem paredzētu kanālu, kurā ir mūzika, koncerti un daudz kas cits.

Izmantojot viņu piedāvāto kvalitatīvo saturu, nav pārsteigums, ka M1 un M2 ir lojāli Ungārijas skatītāji daudzos pasaules nostūros. Tomēr, ja ārzemēs vēlaties skatīties MTV tiešraidē, jums būs nepieciešama palīdzība. To var nodrošināt VPN. Uzziniet tālāk!

Labās ziņas

Gan M1, gan M2 var viegli atrast tiešsaistē oficiālajās straumēs, kas ir pilnīgi bez maksas.

Kā skatīties M1 un M2 televīziju tiešsaistē LIVE visur [2023 UPDATE]

Ja esat Eiropā ir liela iespēja, ka varēsit tos noskatīties bez īpašām grūtībām. MTV dalība Eiropas Raidorganizāciju savienībā padara to diezgan brīvu ar autortiesību / izplatīšanas tiesībām Eiropā, un, lai gan nav oficiāla saraksta, kurā būtu sīki aprakstīts, kur straumi ir pieejami, jūs, visticamāk, atradīsit tos ar nelielu izmēģinājumu un kļūdu.

Ja atrodat sevi tomēr ārpus Eiropas jūs, iespējams, saskarsies ar dažām problēmām.

Sliktā ziņa

Ungārijas emigrantiem un ceļotājiem ārpus Eiropas būs jāstrādā nedaudz grūtāk, lai darbotos M1 un M2 straumes. Piemēram, ja atrodaties Amerikas Savienotajās Valstīs, Brazīlijā vai Austrālijā, tiešraides vietā jūsu atskaņotājā tiks parādīts ziņojums “mēs atvainojamies”..

Patiesībā, pat ja piekļūsit straumēm no Eiropas, jūs nesaņemsit visu saturu, kas ir pieejams Ungārijā. Piemēram:

  • Vietnē M1 laiku pa laikam tiek pārraidītas ziņu starptautiskās versijas (t.i., ziņas angļu vai vācu valodā, nevis ungāru valodā)
  • Dažām M2 programmām ir ģeobloki, pateicoties Ungārijas ekskluzīvai licencēšanai
  Kā 2023. gadā iegūt Grieķijas IP adresi no jebkuras vietas [+ VIDEO]

Risinājums – izmantojiet VPN

Lai iegūtu pilnu MTV pieredzi no ārzemēm, jums būs nepieciešams virtuāls privātais tīkls, vai VPN. Tas ļaus mainīt ierīces atrašanās vietu, izvēloties no plaša Ungārijas vietējo serveru klāsta.

VPN arī pasargās jūs no draudiem, kas slēpjas internetā, nodrošinot, ka jūsu pārlūkošana tīmeklī ir pareiza privāts, anonīms un visu laiku aizsargāts. Ja esat iesācējs virtuālajos privātajos tīklos, ātri izlasiet mūsu iesācēju ceļvedi, lai ātri izprastu šīs ērtās tehnoloģijas priekšrocības un trūkumus..

Vislabākajiem TV straumēšanas VPN ir neierobežota joslas platuma serveri, ātrs ātrums un daudzveidība atbalstītajās vietās un atbalstītajās ierīcēs. Lai skatītos Ungārijas TV ārzemēs, jums būs nepieciešams uzticams un pārbaudīts VPN pakalpojumu sniedzējs, tāpēc mēs jums izvēlējāmies labības krējumu:

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

Skatieties M1 un M2 TV jebkur, izmantojot VPN

Tagad, kad esat izvēlējies savu VPN un lejupielādējis un instalējis to, jums tas būs jādara atlasiet ungāru serveri. Izmantojot labu pakalpojumu sniedzēju, jums vajadzētu būt daudzām iespējām, taču jebkuram serverim, kas atrodas Ungārijā, vajadzētu darboties.

Pēc tā konfigurēšanas vienkārši dodieties uz M1 vai M2 tiešraidi un sāc skatīties! Tas ir tik vienkārši. Neaizmirstiet, ka abiem kanāliem ir arī bibliotēkas pēc pieprasījuma, tāpēc jebkurā laikā varat nokļūt līdz iepriekšējām izrādēm.

Rezumējot, šeit ir a soli pa solim skatīties M1 un M2 TV ārpus Ungārijas:

  1. Palaidiet savu VPN.
  2. Izvēlieties ungāru serveri.
  3. Dodieties uz izvēlēto tiešraidi – M1 vai M2.
  4. Izbaudi savu Ungārijas televizoru tā, it kā tu patiesībā atrastos Ungārijā!
  5 ātrākie VPN 2023. gada janvārī - tikai tie, kas izturējuši mūsu ātruma testus

Nobeiguma vārdi

Ar nelielu VPN palīdzību, varat straumēt M1 un M2 TV tiešraidē un tiešsaistē neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas. Virtuālais privātais tīkls nodrošinās, ka varat skatīties šos kanālus tā, kā tie bija domāti, bez jebkādiem ģeogrāfiskiem ierobežojumiem..