Kā skatīties Netflix us kanādā Ātras straumēšanas hack 2023. gadam

Ja esat Netflix abonents Kanādā, jums, iespējams, šķiet, ka jums vajadzētu būt tiesīgam skatīties visu, kas pieejams ASV pakalpojumā. Bet Netflix izmanto ģeoblokus, lai nodrošinātu dažādas šovu un filmu bibliotēkas, kas atšķiras atkarībā no jūsu atrašanās vietas.

Tomēr neuztraucieties. Ja atrodaties Kanādā, varat to izdarīt iegūstiet pilnīgu piekļuvi Netflix ASV saturam, izmantojot virtuālo privāto tīklu (VPN).

VPN novērš ģeogrāfiskos ierobežojumus reģionos, izmantojot slēpjot jūsu IP adresi un savienojot jūs ar serveri citā vietā.

Izmantojot VPN, varat izveidot savienojumu ar ASV serveri un piekļūt saturam, kas pašlaik nav pieejams ar jūsu Kanādas Netflix abonementu.

Šeit mēs jums parādīsim kā skatīties Netflix US Kanādā ar uzticamu VPN vienlaikus palīdzot izvēlēties labāko pakalpojumu sniedzēju personīgajām straumēšanas vajadzībām.

Īsā rokasgrāmata: Kā skatīties Netflix US Kanādā

 1. Izvēlieties visaugstāk novērtēto straumēšanas VPN kas piedāvā piekļuvi izvēlētam serverim ASV. Mēs iesakām NordVPN.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet izvēlēto VPN programmatūru.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri, kas atrodas ASV.
 4. Dodieties uz Netflix reģistrāciju, piesakieties, saņemiet atpakaļ un baudiet neierobežotu ASV saturu.

Skatieties Netflix US Now!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos Netflix US

Netflix savam saturam piemēro ģeogrāfiskos ierobežojumus, kas nozīmē, ka katrai valstij ir unikāls šovu, filmu un kastu komplektu katalogs.

Bet, ja jūs dzīvojat Kanādā vai ceļojat tur, un to vēlaties izbaudi visu, ko var piedāvāt ASV satura bibliotēka, VPN ir atbilde.

VPN savieno drošu tuneli ar darbvirsmu vai mobilo ierīci ar attālu ASV serveri, slēpjot savu IP adresi, lai pievilinātu Netflix domāt, ka straumējat saturu no ASV.

Ja atrodaties Kanādā, izveidojiet savienojumu ar ASV serveri straumējiet visu no Netflix ASV satura bibliotēkas.

  Kā piekļūt Skype, Whatsapp un Facetime Katarā 2023. gadā

Priekš vislabākā veiktspēja un ātrs iekraušanas laiks, mēs iesakām doties tālāk VPN, kas piedāvā piekļuvi vairākiem ātrdarbīgiem ASV bāzes serveriem.

Turklāt mēs iesakām meklēt šādus VPN bieži atsvaidziniet viņu serveru IP adreses, lai Netflix tos neatklātu.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Izmantojot VPN, drošā un drošā vidē no jūsu izvēlētās ierīces un atrašanās vietas varat piekļūt ASV Netflix bibliotēkai.. Bet tas nav viss, ko VPN var darīt.

VPN šifrē jūsu pārlūkošanas datus lai pārliecinātos, ka tiešsaistes straumēšanas darbības ir privātas un drošas, pat ja izmantojat publisku Wi-Fi savienojumu.

Piedāvā arī visaugstāk novērtētos VPN virkne ūdensnecaurlaidīgu drošības elementu piemēram, 256 bitu šifrēšana, automātiska nogalināšanas slēdzis un stingra politika bez reģistrēšanas.

Šīs izturīgās drošības funkcijas neļauj trešajām personām piekļūt jūsu darbībām tiešsaistē, vienlaikus apturot jūsu vietni (ISP) no jums spiegot, kamēr meklējat, pārlūkojat vai straumējat.

Daži interneta pakalpojumu sniedzēji kavē jūsu joslas platumu, kad viņi uzņem tādas smagas darbības kā straumēšana. A VPN pārliecināsies, ka jums patiks pelnītais savienojuma ātrums, nodrošinot bezšuvju skatīšanās pieredzi.

Tagad jūs zināt, kā skatīties Netflix US no Kanādas, un jūs saprotat visu, ko var darīt VPN, ir pienācis laiks izpētīt mūsu trīs labākos straumēšanas variantus..

3 labākie VPN Netflix ASV straumēšanai Kanādā

1. NordVPN

NordVPN ierīces

Ar piekļuvi vairāk nekā 5700 serveri visā pasaulē, tai skaitā 1800 ASV, kā arī daži no visātrākajiem ātrumiem nozarē, NordVPN ir ideāla izvēle Netflix US straumēšanai Kanādā.

NordVPN SmartPlay funkcija būs automātiski savienojiet ierīci ar ideālu serveri Netflix straumēšanas vajadzībām, ļaujot jums viegli piekļūt vajadzīgajam saturam.

Arī NordVPN ir aprīkots ar ārkārtas drošības pazīmes lai aizsargātu jūs straumēšanas laikā. Tajos ietilpst militārā līmeņa šifrēšana, Double VPN, stingra politika bez reģistrēšanās, divi iznīcināšanas slēdži un DNS noplūdes aizsardzība.

  Tas ir iemesls, kāpēc jums ir nepieciešams hakeris, lai bloķētu reklāmas bloķētāju

Turklāt atzītais CyberSec komplekts bloķē ļaunprātīgu programmatūru un kaitinošas reklāmas un uzlabo jūsu tiešsaistes drošību.

Izmēģiniet NordVPN ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. Lai iegūtu papildinformāciju par šo uzticamo pakalpojumu sniedzēju, izpētiet tā pozitīvo klientu atsauksmes.

Ja esat nolēmis, ka NordVPN ir jums VPN, apskatiet mūsu kupona kodu, lai izbaudītu lielus ietaupījumus abonementā..

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Sling TV un Showtime.

Atbalsta mokas:

 • Protams, ir pieejami arī P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Šis VPN ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatieties Netflix ASV Kanādā kopā ar NordVPN

2. Surfshark

Surfshark

Surfshark dod jums piekļuvi vairāk nekā 800 serveru 50 valstīs, ieskaitot 26 serveru atrašanās vietas ASV.

Respektēts VPN, kas lietotājiem ļauj vienlaikus izveidot savienojumu ar neierobežotu skaitu ierīču, šis VPN ir lieliska izvēle ģimenēm, kuras vēlas izbaudīt vairāk satura, vienlaikus aizsargājot sevi tiešsaistē.

Piedāvā arī Surfshark militārā līmeņa apsardze, neierobežots joslas platums, un tā lietotnes lepojas ar integrētiem reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājiem.

Jūs varat izmēģināt Surfshark, lai straumētu Netflix US ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Starz un Amazon Prime Video, cita starpā.

Atbalsta mokas:

 • Jā, Surfshark serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Skatieties Netflix ASV Kanādā kopā ar Surfshark

3. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN ir viens no visvairāk ieteiktajiem VPN tirgū. Ar 3000 serveru 160 vietās, ieskaitot diapazonu ASV, jūs varēsit skatīties Netflix ASV saturu Kanādā jebkurā laikā un vietā.

  Kā lejupielādēt Trust.Zone operētājsistēmai Windows un to izmantot

Piedāvājot virkni drošu drošības elementu, ieskaitot automātiska nogalināšanas slēdzis un 256 bitu šifrēšana, ExpressVPN nodrošinās, ka straumēšana ir droša un droša vienmēr.

Straumēšanai ExpressVPN ir lieliska izvēle, jo tas ir lietotājam draudzīgs, ātri instalējams un saderīgs ar virkni ierīču.

Izmēģiniet to pats, bez raizēm 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ietaupiet naudu abonementā, izmantojot mūsu kupona kodu.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, Starz un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ExpressVPN serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. ExpressVPN piedāvā arī lietotni lietošanai ar dažiem maršrutētājiem.

Skatieties Netflix ASV Kanādā ar ExpressVPN

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Premium VPN ir labākais risinājums gan ātri, gan droši vēroju Netflix US Kanādā.

Mūsu ieteiktie VPN ir vislabākie straumēšanai un piedāvās jums piekļuvi, kas jums nepieciešama, lai izbaudītu pilnu ASV satura bibliotēku.

Ar savu iespaidīgo ātrumu un vismodernākajām drošības funkcijām, NordVPN ir mūsu galvenā izvēle.

Lai iegūtu detalizētus norādījumus par kā dažās sekundēs mainīt Netflix reģionu, izlasiet mūsu atjaunināto ceļvedi.

Sāciet skatīties Netflix US kopā ar NordVPN!