Ko jūsu ISP var uzzināt par jums un kā pasargāt sevi

Ja visi jaunumi par interneta pakalpojumu sniedzējiem (ISP) spiegot lietotājus vai jūs uztraucaties, mēs vēlamies, lai mēs varētu jums pateikt, ka nav pamata bažām. Diemžēl realitāte varētu būt vēl sliktāka nekā baumas.

Viss, ko jūs darāt tiešsaistē, tiek saglabāts serverī kaut kur. Tas nozīmē, ka katru datu bitu, kas iet caur jūsu maršrutētāju, ir apkopojis un glabājis jūsu ISP.

Jūsu ISP zina tieši tās vietnes, kuras jūs pārlūkojat, kādas lietotnes izmantojat un ko lasāt. ISP robotprogrammatūras robotprogrammatūras zina, kādus videoklipus esat noskatījies un cik ilgi, kā arī katru citu informāciju par jūsu darbību internetā.

Laika gaitā jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs izmanto jūsu sērfošanas un meklēšanas vēsturi, lai izveidotu profilu, kurā ietilpst privāta, personīga informācija – informācija, ar kuru jūs nekad nevēlaties dalīties.

Labākais veids, kā novērst ISP datu iegūšanu, ir aizsargājiet visu, ko darāt tiešsaistē, ar pilnīgu šifrēšanu, pazīstams arī kā tunelēšana. Un labākais veids, kā iegūt šo šifrēšanu, ir preces lietošana VPN.

Labākie VPN, kas aizsargā jūs no ISP spiegošanas – ātrais saraksts

Ir svarīgi zināt, ka ne visi VPN ir paredzēti jūsu privātuma aizsardzībai. Daudzi bezmaksas pakalpojumi faktiski glabā to, ko jūs darāt tiešsaistē, un dalās ar jūsu datiem ar trešajām personām, tāpat kā interneta pakalpojumu sniedzēji.

Tāpēc mēs esam pārbaudījuši simtiem VPN un izpētījuši viņu privātuma politikas, lai atrastu labākos pakalpojumus, lai aizsargātu jūs no ISP spiegošanas. Šajos VPN netiek glabāta nekāda informācija, kas jūsu datplūsmu saista ar jums nav privātuma pārkāpumu vēstures.

 1. NordVPN
  Uzlabotā drošība, lietotājam draudzīgais interfeiss, vienmērīga straumēšana un ērta straumēšana ir tikai daži no iemesliem, kāpēc NordVPN ir mūsu sarakstā. Ievietojiet milzīgu 5143 serveru tīklu 62 valstīs un stingru aizliegumu reģistrēties, lai nodrošinātu pilnīgu anonimitāti, un jums ir VPN, kurā praktiski nav trūkumu.
 2. CyberGhost
  Vācu inženieru uzsāktā CyberGhost galvenā mītne izvēlējās Rumāniju, jo tā ir privātumam draudzīgākā valsts Eiropā – faktiski Rumānijas tiesas atklāti izaicina ES likumus par datu saglabāšanu.
 3. ExpressVPN
  Šis īpaši ātrais VPN neupurē privātumu, lai sasniegtu nozarē vadošo ātrumu. 2016. gadā Turcijas iestādes izsekoja slepkavas IP adresi atpakaļ uz ExpressVPN serveri. Viņi ieguva piekļuvi servera datu žurnāliem, un vai jūs zināt, ko viņi atrada? Nekas! Tāda ir politika, kurā nevar reģistrēties un kurai varat uzticēties.
 4. HMA
  Izmantojot serveru tīklu, kas aptver plašas 190 valstis, HMA ir viena no labākajām izvēlēm, lai pasargātu sevi no ISP uzraudzības. Tās lietotnes ir vienkāršas un intuitīvas, un tajās ir iekļauts brīvības režīms, kas automātiski novirza jūsu satiksmi caur tuvāko serveri valstī ar brīvu runu.
 5. PrivātsVPN
  PrivateVPN izmanto 2048 bitu šifrēšanu ar AES-256, lai maskētu katru informāciju, kas iziet no maršrutētāja – informāciju, kas parasti nonāk jūsu ISP serveros. To ir viegli uzstādīt un lietot uz jebkuras platformas, un tas piedāvā iespaidīgu ātrumu.

Slēpt savu darbību no sava ISP tagad!

Kādu informāciju jūsu ISP apkopo par jums?

Jūsu ISP var redzēt un analizēt visa nešifrētā trafika kas iet caur jūsu maršrutētāju. Šajos datos ietilpst katrs jūsu apmeklētais URL, viss lasīto lapu saturs, cik ilgi jūs atrodaties jebkurā vietnē un kādas ierīces izmantojat..

  5 labākie PSN 2023. gadā VPN | Ranžēts pēc ātruma, drošības un cenas

ISP pārdot apkopoto informāciju mārketinga uzņēmumiem, un šie uzņēmumi savukārt pabaro jums mērķētas reklāmas. Valstīs, kurās ir datu saglabāšanas likumi, interneta pakalpojumu sniedzēji arī glabā jūsu datus, lai tas būtu iespējams pārskatīšana, ko veic tiesībaizsardzības iestādes.

Privātuma aizstāvji visā pasaulē katru dienu cīnās, lai samazinātu vai atceltu ISP datu ieguvi, taču ISP cīnās tikpat grūti lai saglabātu viņu varu izmantot un ļaunprātīgi izmantot savu informāciju.

Faktiski ISP daudzās valstīs vēlas paplašināt savu piekļuvi un apkopot vēl vairāk informācijas par viņu lietotājiem. Viņi izdara lielu spiedienu uz valdībām, un likumdevēji pārāk bieži pakļaujas viņu pavēlēm.

Bijušais ASV Federālās komunikāciju komisijas (FCC) priekšsēdētājs Toms Vīlers norādīja, ka amerikāņu ISP var uzzīmēt precīzu Jūsu privātās dzīves attēls, ieskaitot pat “hroniskas slimības vai finanšu problēmas”.

Atbildot uz to, FCC ierosināja noteikumus, kas pieprasa interneta pakalpojumu sniedzējiem lūgt jūsu atļauju koplietot jūsu datus ar trešajām personām. Bet ISP lobisti pārliecināja ASV Kongresu noraidīt jaunos privātuma noteikumus.

Vairāki ASV štati, ieskaitot Delavēru un Minesotu, ir sacēlušies, pieņemot savus likumus, kas aizsargā pilsoņu privātumu. Tomēr, vairums interneta lietotāju ASV – un visā 14 acu teritorijā un tālu aiz tās – palieciet pilnībā pakļauti uz ISP spiegošanu.

Īsāk sakot, dažas valdības pieprasa, lai interneta pakalpojumu sniedzēji ievērotu jūsu privātuma izvēli, bet pārāk daudzi to nedara. Un tas ir veids, kā interneta pakalpojumu sniedzēji vēlas, lai lietas paliek.

Ko darīt, ja neslēpju personisko informāciju tiešsaistē?

Varbūt jūs izvairaties no personas datu ievietošanas savā Facebook profilā un izmantojat pārlūka Chrome inkognito režīmu, lai Google neuzglabātu jūsu pārlūkošanas vēsturi. Diemžēl šīs stratēģijas neaizkavēs jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju no jūsu datiem vai dzīves.

Ja vien jūsu dati netiek šifrēti, pirms tie atstāj maršrutētāju, jūsu ISP to visu iegūst.

Viņi to glabā, klasificē kategorijās un pārdod. Pat ja viņi to nepārdod, ISP daudzās valstīs tas ir jādara visu, ko viņi par jums zina, nodot iestādēm vai izlūkdienestiem, ja viņiem tas tiek lūgts.

Ērtākais un pieejamākais veids pasargājiet sevi no šiem pastāvīgajiem privātās dzīves aizskārumiem ir šifrējiet visu savu darbību izmantojot izcilu VPN apkalpošana.

Ko meklēt VPN, lai novērstu ISP uzraudzību

Tur ir simtiem VPN, un daudzi no viņiem apgalvo, ka tām ir vienādas funkcijas. Tomēr tikai nedaudzi no viņiem piedāvā drošība un privātuma aizsardzība jums ir jānosargā sava darbība no sava ISP.

Jūs vēlaties VPN ar stingru politika bez reģistriem, kas nozīmē, ka tajā netiek saglabāti dati no jūsu pārlūkošanas sesijām. Militāras pakāpes šifrēšana ir ļoti būtiska, kā arī ļoti droša OpenVPN un IKEv2 protokoli.

Vēl viena kritiska iezīme ir automātiskais nogalināšanas slēdzis, kas pārtrauc visu jūsu datplūsmu jebkurā laikā, kad tiek zaudēts VPN savienojums, novēršot jebkādu datu noplūdi jūsu ISP serveros.

  Kā padarīt Chrome Incognito patiešām privātu 2023. gadā

Runājot par serveriem, jūs vēlēsities arī tādu VPN, kuram ir plašs serveru tīkls dot jums stabils savienojuma ātrums vienalga kur tu atrodies. Pārslogoti serveri mazos VPN tīklos palēninās jūsu sērfošanu līdz rāpošanai.

Labākie VPN, lai jūsu satiksme nebūtu paslēpta no jūsu ISP

Ņemot vērā tīkla drošību, privātuma aizsardzības pasākumus un vispārējo veiktspēju, mūsu eksperti ir sagatavojuši tādu VPN sarakstu, kuriem varat uzticēties, lai jūsu ISP nebūtu pieejams jūsu interneta biznesā..

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN ir nopelnījis savu vietu kā populārākais VPN pakalpojums visā pasaulē, darot visu, kas VPN būtu jādara, un darot to labi. Tas dod jums uzlabotas drošības funkcijas, zvaigžņu ātrumu un lielākais serveru tīkls no jebkura premium VPN.

NordVPN ir ieguldīts jūsu drošībā, jo tas piedāvā DoubleVPN – funkciju, kas tīkla trafiku nosūta caur diviem serveriem un divas šifrēšanas kārtas.

Galvenās NordVPN funkcijas:

 • 2048 bitu šifrēšana ar militārā līmeņa AES-256 atslēgām
 • Automātisks nogalināšanas slēdzis
 • Atbalsts OpenVPN, IKEv2 un vairākiem papildu tuneļošanas protokoliem
 • Pieejams dubultā VPN
 • Stingra privātuma politika bez žurnāliem
 • Aizsardzība līdz 6 ierīcēm vienlaikus vienā abonementā
 • Piekļuve vairāk nekā 5000 serveriem 62 valstīs
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Skatīt NordVPN piedāvājumus

2. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

Rumānijas Konstitucionālā tiesa 2009. gadā pasludināja ES Datu saglabāšanas direktīvu par antikonstitucionālu uz valstī noteikto lielo soda naudu rēķina. Tiesa to izdarīja vēlreiz 2014. gadā.

Kāpēc tas ir svarīgi? Tā kā CyberGhost par savu operāciju bāzi izvēlējās Rumāniju, lai izmantotu šīs valsts priekšrocības apņemšanās ievērot interneta lietotāju privātumu.

CyberGhost lietotāji novērtē arī pārbaudīto nulles žurnālu politiku AES-256 šifrēšana un iznīcināšanas slēdzis lai jūs varētu ceļot internetā kā virtuāls spoks.

Jūs atradīsit arī to, ka CyberGhost ir neticami lietotājam draudzīgi, ar vizuālo saskarni, ar kuru pat pirmreizējie VPN lietotāji pārvietojas ērti.

CyberGhost piedāvā lielisku aizsardzību pret ISP spiegošanu ar šādām funkcijām:

 • Vairāk nekā 3000 serveru 60 valstīs, un drīzumā to paplašinās
 • Nulles zināšanu serveri, kas tīklā nereģistrē to, kas un kur jūs atrodaties, vai kur jūs apmeklējat
 • Anonīma mocīšana
 • Iepriekš iestatīti profili, lai piekļūtu populārām straumēšanas vietnēm, piemēram, Netflix
 • 7 vienlaicīgi ierīces savienojumi abonementā
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija operētājsistēmai Windows un mobilajām lietotnēm un a 45 dienu naudas atdošanas garantija

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

3. ExpressVPN

Ko jūsu ISP var uzzināt par jums un kā pasargāt sevi

Zinātne saka, ka spēcīga jūsu datu šifrēšana palēninās savienojumu, taču ExpressVPN acīmredzot nesaņēma piezīmi. Neskatoties uz to militārā līmeņa AES 256-CBC šifrēšana, šo VPN spīd mūsu ātruma pārbaudēs laiku pa laikam.

Pakalpojumu sniedzējs nekad neglabā nekādus jūsu izmantotās žurnālus un piedāvājumus serveri gandrīz 100 valstīs.

Lietotāji ExpressVPN vērtē kā viena no labākajām VPN opcijām straumēšanai, straumēšana privāti vai Tor pārlūkošana. Pakalpojums maksā nedaudz vairāk nekā citi mūsu labākie VPN, taču tā ātruma un drošības kombināciju ir grūti pārspēt.

Ja jums ērtāk ir tieši izveidot savienojumu ar dažām vietnēm, ExpressVPN ir nodrošinājis jūs. Tā sadalīta tunelēšanas funkcija ļauj jums izvēlēties, kuru trafiku sūtāt caur VPN tuneli un kuru nosūtāt caur parasto ISP savienojumu.

  Skatieties BT Sport no jebkuras vietas Ātra, droša straumēšana Hack 2023. gadā

ExpressVPN piedāvā 7 dienas bez maksas mobilās lietotnes izmēģinājums un 30 dienu naudas atdošanas garantija visiem abonentiem.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

4. HMA

hidemyass ierīce

Nosauciet jebkuru valsti, un tas ir droši, ka HMA tur ir serveris. Šis VPN liek lietotāja privātumu, galvenokārt, ar spēcīgu šifrēšanu un iepriekš iestatīti režīmi, kas nodrošina jūsu anonimitāti.

Piemēram, uz droši apiet valdības cenzūru savā valstī vienkārši ieslēdziet brīvības režīmu, lai sasniegtu serveri tuvākajā valstī ar brīvu runu. Lai nekavējoties izveidotu savienojumu ar visātrāk pieejamo serveri, izvēlieties tūlītējo režīmu.

HMA plašais tīkls nodrošina īpaši ātrus, stabilus savienojumus, kas ir lieliski piemēroti straumēšanai, un jūs varat vienlaikus pievienot pat 5 ierīces.

HMA atzīst, ka tā veic daļējus žurnālus. Tomēr ierobežotiem datiem, kas reģistrēti diagnostikas nolūkos, piemēram, savienojuma / atvienošanas laiks un joslas platuma izmantošana, tas būtu nekad nevienam neļaujiet jums izsekot jūsu darbībām.

Citiem vārdiem sakot, jūsu ISP nebūs ne mazākās nojausmas, kuras vietnes apmeklējāt, kādas filmas skatījāties, kas ir jūsu kontaktpersonas vai kas cits par to, ko darījāt tiešsaistē.

Skatiet, ko HMA var darīt jūsu labā ar bezmaksas 7 dienu izmēģinājums, vai abonējiet ar pārliecību, pateicoties a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Skatīt HMA piedāvājumus

5. PrivateVPN

privatevpn ierīces

PrivateVPN ir vēl viena lieliska iespēja, kā neļaut savam interneta pakalpojumu sniedzējam izsekot jūsu mugurai. Sniedzējs apvieno 256 bitu un 2048 bitu tehnoloģijas lai šifrētu visu, ko jūs darāt, visu laiku dodot jums iespaidīgi ātrumi un neierobežots joslas platums.

PrivateVPN lietotājiem patīk, ka viens abonements atļauj līdz 6 vienlaicīgi savienojumi un ka pakalpojumu sniedzējs neveic nekādus viņu darbību žurnālus.

PrivateVPN lietotnes ir vienkārši lietojamas, un iestatīšana ir tikpat vienkārša kā Remote Help Team Viewer, kas tieši savieno jūs ar tehnoloģiju komanda, kas instalē programmatūru jums.

Lai gan PrivateVPN 100 serveru klāsts ir mazs, salīdzinot ar citiem mūsu labākajiem VPN atlasītājiem, tīkls aptver 57 valstis. Ātrais, drošais savienojums gandrīz jebkurā reģionā, kuru vēlaties sasniegt, ir tikai viena klikšķa attālumā.

Visi abonementi uz PrivateVPN tiek nodrošināti ar 30 dienu atmaksas politika.

Skatiet PrivateVPN piedāvājumus

Kopsavilkums

Jums vajadzētu izvēlēties, kur atrodas jūsu dati un kam tie var piekļūt, nevis jūsu ISP. Tomēr lielākā daļa no mums dzīvo reģionos, kur interneta pakalpojumu sniedzējiem ir visa vara. Kvalitatīvs VPN ir labākais pieejamais rīks, lai aizvērtu interneta pakalpojumu sniedzēju ikreiz, kad esat tiešsaistē.

Informētība par milzīga ISP datu ieguves problēma turpina augt visā pasaulē. Mēs ticam, ka šī izpratne galu galā radīs jaunus likumus, kas liedz jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam glabāt un / vai koplietot jūsu datus bez jūsu piekrišanas.

Pagaidām interneta pakalpojumu sniedzēji turpina uzvarēt lobēšanas cīņās un paplašina savas iespējas tiešsaistes privātums praktiski neeksistē. Vienīgais, ko mēs varam darīt, ir ņemt lietas savās rokās, izmantojot uzticamus VPN.

Lai palīdzētu jums to izdarīt, mēs vienmēr sniedzam jums piekļuvi jaunākajiem VPN pakalpojumu sniedzēju piedāvājumiem.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!