Skatieties WOW – sievietes cīkstēšanās 2. sezonā no jebkuras vietas 2023. gadā!

Turnīrs sākas no jauna, kad Women Of Wrestling (WOW) atgriežas otro sezonu. Tā kā vienīgā visu sieviešu profesionālo cīkstoņu sērija, kas skata mūsu ekrānus, nav tā, kuru vajadzētu palaist garām.

WOW ir ekskluzīvs kanāls AXS TV, kas var būt straumēja caur Sling TV. Diemžēl Sling TV ir pieejams tikai ASV.

Citās valstīs, ģeogrāfiski ierobežojumi neļaus jums skatīties jaunākā sērija. Tomēr neuztraucieties, ka ir kaut kas cits, kā instalēt premium VPN.

VPN ļauj apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus šifrējot savus datus un slēpjot jūsu atrašanās vietu. Tas jums nodrošina pilnīgi neierobežotu piekļuvi internetam jūs varat skatīties visas 24 WOW epizodes no jebkuras vietas.

Īsā rokasgrāmata: Kā skatīties WOW – cīkstēšanās sievietes televizorā

 1. Izvēlieties VPN – ātrai un netraucētai straumēšanai mēs iesakām ExpressVPN.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet savu VPN programmatūru.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri ASV.
 4. Dodieties uz Sling TV, piesakieties / reģistrējieties, izbaudiet!

Skatieties, izmantojot ExpressVPN Tagad!

Kā reģistrēties Sling TV

Lai skatītos WOW, jums būs jāreģistrējas un jāmaksā par Sling TV. Labi ir tas, ka jums nav nepieciešams kabeļa abonements, lai varētu reģistrēties Sling TV.

Veiciet šīs darbības, lai pats iestatītu:

 1. Pievienojieties savam VPN un izvēlēties serveri ASV –šī ir vienīgā vieta, kur pieejams Sling TV.
 2. Izveidojiet pats Sling TV kontu, pēc tam jums tiks piedāvāts izvēlēties pakotni.
 3. Izvēlieties kādu no trim pieejamajiem paketēm. pamata pakete “Sling Orange” ļaus piekļūt AXS TV lai skatītos WOW, bet, ja vēlaties vairāk kanālu, apsveriet arī opciju “Sling Blue”. Jūs varat arī pielāgot savu paketi, lai tajā iekļautu noteiktus kanālus.
 4. Lejupielādējiet lietotni Sling TV savā izvēlētajā ierīcē.
 5. Pierakstieties un sāciet ar WOW 2. sezonu.

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos WOW – Wrestling Women

Lai gan WOW 2. sezona ir gatava un gaida jūs, AXS TV ir pieejams tikai ASV, tāpat ir straumēšanas platformas, kur jūs to varat skatīties.

Sling TV izseko jūsu atrašanās vietu un ģeobloķē tā saturu, tāpēc, atrodoties ārpus ASV, jūs pat nevarat piekļūt vietnei un pat skatīties savu iecienīto izrādi. Pat ja jūs maksājat par abonementu ASV un ceļojat citur.

  Vai Torrenting ASV ir droša 2023. gadā? Ja vien jūs to nedarīsit

Premium VPN savieno izvēlēto ierīci ar drošu serveri, datu nodošana caur šifrēšanas tuneļiem. Šie šifrēšanas tuneļi saglabājiet slēptu savu faktisko IP adresi un mānīt savu interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP) domāt, ka atrodaties citā valstī.

Kad jūsu IP adrese ir paslēpta un izskatās, ka atrodaties ASV, jūs to pabeigsit, neierobežota pieeja ģeogrāfiski bloķētam saturam, un jūs varēsit skatīties WOW no jebkuras vietas.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

VPN ir labākais veids, kā apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un piekļūt iecienītākajiem šoviem visā pasaulē. Bet premium VPN dara daudz vairāk.

Premium VPN nodrošina straumēšanas drošību, ar maksimālu drošību. Visi premium VPN tiek izmantoti militāras pakāpes šifrēšana kas jūsu atrašanās vietu un visus sensitīvos datus padara privātus, piemēram, kredītkartes datus, reģistrējoties Sling TV.

Tā kā jūsu IP adrese paliek paslēpta, jūsu ISP nevar jūs izsekot, kas nozīmē, ka tā nevar nodot vai pārdot jūsu datus trešajām personām.

Vēl labāk, nevienam hakerim nebūs piekļuves jūsu informācijai, lai jūs zināt, ka esat pilnīgi drošs.

Tagad, kad jūs zināt, kāpēc jums nepieciešams VPN, turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kurš 3 VPN, kurus mēs iesakām straumēt WOW pa Sling TV.

3 labākie VPN skatīties WOW – Wrestling Women

1. ExpressVPN

Skatieties WOW - sievietes cīkstēšanās 2. sezonā no jebkuras vietas 2023. gadā!

Ar ātrākais ātrums apkārt, ExpressVPN piedāvā vislabāko straumēšanas pieredzi WOW. Jūs varat izbaudīt HD kvalitāte bez buferizācijas un ielādēšanas, pārliecinieties, ka sekojat līdzi katrai darbībai, kad tā izvēršas.

Ja straumējat operētājsistēmā Windows vai Mac, varat izmantot ExpressVPN ātruma pārbaude, lai redzētu, kuri ASV serveri darbojas visātrāk, un kas ļaus straumēt WOW Ultra-HD.

ExpressVPN ir beidzies 3000 serveri 160 vietās, ieskaitot ASV. Viss, kas jums jādara, ir ierīcē instalēt ExpressVPN, atlasīt serveri ASV, un jūs varēsit straumēt. Tas ir tik vienkārši!

ExpressVPN slēpj jūsu IP adresi ar labākās klases šifrēšana un DNS aizsardzība. Turklāt ir arī politika bez reģistriem lai novērstu jebkādu aktivitātes taku, un divi automātiski nogalināšanas slēdži lai jūs būtu drošībā straumēšanas laikā.

Tas pat nodrošina sadalīta tunelēšana, dodot jums kontroli un elastību attiecībā uz to, kuras vietnes jūs šifrējat, izmantojot savu VPN. Tas nozīmē, ka jūs varat arī pārlūkojiet internetu lokāli, izmantojot savu reālo IP adresi tajā pašā laikā.

  Kā padarīt Chrome Incognito patiešām privātu 2023. gadā

Izbaudiet ExpressVPN ar bezmaksas izmēģinājuma versiju un 30 dienu naudas atdošanas garantija. Jūs pat varētu ietaupiet naudu abonementā apskatot mūsu kupona lapu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par ExpressVPN, noteikti izlasiet mūsu pārskatu.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Sāciet straumēt WOW, izmantojot ExpressVPN!

2. NordVPN

Skatieties WOW - sievietes cīkstēšanās 2. sezonā no jebkuras vietas 2023. gadā!

Ar iespaidīgu globālo tīklu un vairāk nekā 1880 serveru tikai ASV, jums tiks sabojāta pieejamo IP adrešu izvēle ar NordVPN.

Īpaši ātrs ātrums un neierobežots joslas platums tas nozīmē, ka varat paļauties uz NordVPN, lai pārliecinātos, ka nepalaidīsit garām visus tik svarīgos cīkstēšanās mirkļus.

SmartPlay tehnoloģija ģeogrāfisko ierobežojumu apiešana padara to par vienkāršu uzdevumu. Ar vienu klikšķi jūs nokļūsit TV Sling, lai straumētu jūs uzreiz.

NordVPN piedāvā arī labākos drošības pasākumus, izmantojot AES 256 bitu šifrēšana, a politika bez reģistriem, un automātiskais nogalināšanas slēdzis, lai jūsu atrašanās vieta un privātie dati būtu drošībā.

Jūs pat varat iestatiet NordVPN līdz 6 ierīcēm skatīties, kur atrodaties, neatkarīgi no tā, kurai ierīcei esat piekļuvis.

Ar privāto dzīvi, drošību un visaugstāko straumēšanas kvalitāti vienā, NordVPN ir populāra izvēle lietotāju vidū.

Izmēģiniet to pats, izmantojot bezmaksas izmēģinājuma versiju un 30 dienu naudas atdošanas garantija, un Ietaupi NAUDU ar mūsu kupona kodu.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Sāciet straumēt WOW, izmantojot NordVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

Ja atrodaties pēc vieglas iestatīšanas, CyberGhost varētu būt jums piemērots VPN. Ar to lietotājam draudzīgs interfeiss un viena klikšķa darbības, tā ir populāra izvēle lietotāju vidū, jo īpaši to lietotāju vidū, kuri VPN izmanto.

  Kā skatīties Karola Otrās sezonas 1. sezonu tiešsaistē!

CyberGhost piedāvājumi 5000 serveru 112 vietās, ieskaitot ASV. Tomēr nav jāizvēlas no saraksta, kā to darīs CyberGhost automātiski atrod ātrāko serveri. Vienkārši atlasiet Sling TV kā savu izvēlēto straumēšanas platformu, un jūs tūlīt skatīsities WOW.

Maksimāla drošība pasākumi paslēpj jūsu IP adresi un jūsu dati ir prom no trešajām pusēm vai hakeriem. Jūs varat arī gūt labumu no a politika bez reģistriem, iebūvēts reklāmu bloķētājs, un izvēles NoSpy serveris, maksimālai, drošai straumēšanas pieredzei.

Tu būsi automātiski aizsargāta katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar jaunu publisko tīklu vai wi-fi, tāpēc nav jāuztraucas par to, vai atrodaties mājās, ceļojat vai dodaties lejā uz vietējo kafejnīcu.

Ar 45 dienu naudas atdošanas garantija, CyberGhost piedāvā arī bagātīgu paketi. Izmēģiniet diennakts bezmaksas izmēģinājumu un izmantojiet mūsu kuponu ietaupiet naudu abonementā.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, Sling TV un citi, izmantojot īpašu straumēšanas profilu ar optimizētiem serveriem.

Atbalsta mokas:

 • Jā, šim profilam ir parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Sāciet straumēt WOW, izmantojot programmu CyberGhost!

Kopsavilkums

Izmantojot VPN, jūs varat apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un baudiet WOW TV Sling TV, lai kur jūs atrastos.

Turklāt ar VPN jūs paliksit droši katru reizi, kad straumējat, un nav jāuztraucas par to, ka jūsu dati tiek pārdoti vai nodoti kādam citam. Plus, paši labākie serveri jums piedāvā ātrākais ātrums pieejams, lai jūs nepalaistu garām nevienu lietu.

ExpressVPN ir mūsu top ieteikums WOW straumēšanai Sling TV, pateicoties tā zibens ātrums un iespaidīgas atbloķēšanas iespējas.

Turpmākais lasījums

Vai nevarat izvēlēties starp ExpressVPN un NordVPN? Izlasiet mūsu abu VPN salīdzinājumu, lai palīdzētu jums izlemt.

Ja jums rodas jautājums, kā piekļūt Netflix, kā arī Sling TV, izmantojot savu VPN, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem Netflix VPN.