Tas ir iemesls, kāpēc jums ir nepieciešams hakeris, lai bloķētu reklāmas bloķētāju

Saskaņā ar jūsu vietni informācija, ka Ad-riska reklāmas ir atzītas par bloķējamām, ja tās tiek pārbaudītas ar desmitiem reklāmu bloķēšanas rīku. Lūdzu, aprakstiet, kā tas tiek darīts.

Mūsdienās reklāmas bloķētāji ir lielākais drauds tiešsaistes reklāmai, samazinot aptuveni 20–30% no izdevēju ieņēmumiem. Mūsu risinājums apiet reklāmas bloķētājus, atjaunojot vietni un noņemot visus reklāmas indikatorus. Tādā veidā reklāmu bloķētājs nevar atšķirt reklāmas un reālo saturu, tāpēc nevar neko bloķēt.

Mēs izstrādājām ceļvedi, lai vienmēr paliktu soli priekšā reklāmas blokatoriem. Tā kā reklāmas bloķētāji darbojas klienta pusē, to pārspēšana nozīmē, ka jūs vienmēr darāt lietas servera pusē.

Jūsu vietnē ir arī norādīts, ka jūsu tehnoloģija identificē un bloķē iespējamo nedrošo saturu (ļaunprātīgu izmantošanu), aizsargājot galalietotāju un izdevēju. Kā šīs divas pazīmes sakrīt?

Sākumā teikšu, ka tiešsaistes reklāmā ir ļoti viegli ievietot ļaunprātīgu programmatūru. Kad redzat sludinājumu, jūs ne tikai redzat attēlu; tā javascript kods, kas kaut ko padara pieejamu jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Šo kodu nerakstīja jūsu skatītā vietne, bet gan reklāmdevējs, kurš vēlējās kaut ko reklamēt. Tā kā reklāmas tirgus ir milzīgs, vairums izdevēju pat nezina, kas rāda viņu reklāmas.

Ja es esmu reklāmdevējs, es varu iegūt datus no jūsu pārlūkprogrammas vai lejupielādēt ļaunprātīgu programmatūru savā ierīcē. Kad tika uzlauzta viena no lielākajām vietnēm pasaulē, visi viņu lasītāji inficējās ar ļaunprātīgu programmatūru. Atcerieties, ka šī ir likumīga vietne, par kuru mēs runājam. Protams, tam ir risinājums, izmantojot dažādus uzņēmumus, kuri atklāj vai bloķē ļaunprātīgu programmatūru.

Kā servera puses risinājums, Ad-Venture pārveido lapu, lai pārliecinātos, ka bloķētāji paliek neaktīvi, un mēs pārskatām vietni, pirms lietotājs to redz, tāpēc acīmredzami, ja mēs atrodam kļūdas, mēs tās novēršam, pirms tās var sasniegt lietotāja pārlūkprogrammu. Ja laba reklāma stundā saņem apmēram 1–2 miljonus skatījumu, padomājiet, cik daudz cilvēku var ietekmēt, ja reklāmā ir ļaunprātīga programmatūra. Tā ir galvenā problēma, kas mūsu klientiem nekad nebūs jārisina.

  Ko jūsu ISP var uzzināt par jums un kā pasargāt sevi

Kādas citas bažas jūs saskaraties ar tiešsaistes reklāmas drošību?

Daudzi reklāmdevēji ir noraizējušies par krāpšanu, piemēram, kad starpniekserveris atrodas starp lietotāju un reklāmdevēju un veic botklikšķus, lai iegūtu nepatiesus rezultātus. Tā kā mēs esam pa vidu, mēs zināmā mērā kavējamies ar vietni, un tas attiecas arī uz klientiem, kuriem vietnēs ir nepieciešams 100% darbspējas.

Daudziem izdevējiem ir aizdomas par reklāmu izvietošanu, jo viņi baidās, ka viņu vietne var ienest ļaunprātīgu programmatūru, un viņiem tā arī vajadzētu būt, jo viņiem patiešām nav iespējas uzzināt par to, kamēr nav par vēlu. Tāpēc mūsu uzņēmums ir izvēlējies drošības pieeju, kas padara mūsu risinājumu nepārspējamu. Ja ir rīki, kas mēģina manipulēt ar lapu, mēs tos atklāsim un apiet, pirms tie parādīsies tiešsaistē. Tas pats notiek ar to, ka kāds mēģina mums nosūtīt nepatiesus rezultātus. Ciktāl tas attiecas uz mūsu ad-tech risinājumu, mēs pārliecināmies, ka visas jūsu reklāmas ir 100% drošas.

Kā anti-ad-bloķēšanas mehānisms jums ir jāsaņem daudz kritikas no gala lietotājiem. Kā jūs to uzrunājat??

Sākumā, kad stāstīju draugiem par to, ko daru, viņi teica, ka esmu viens no sliktajiem puišiem, bet dzīve ir nedaudz sarežģītāka. Reklāmu bloķēšana sākās kā laba lieta, neviens negribēja redzēt reklāmas un viņi atbildēja uz stundas vajadzību. Bet mūsdienās reklāmas bloķētāji izdevējiem dod iespēju atspējot savu rīku, un faktiski tos šantažē, sakot: dodiet man 30% no jūsu ieņēmumiem no reklāmas, un mēs atbloķēsim jūsu reklāmas. Kāds no tā nopelna daudz naudas.

Kā piemēru ņemiet adblocker plus; Tā vietā, lai bloķētu reklāmas, viņi tagad tās pārdod; pieņemsim, ka vietne ražo labus rakstus, piedāvājot patiesu vērtību saviem lasītājiem, un tad kāds nāk un saka: samaksājiet man, un es ļaušu jums nopelnīt naudu no savas vietnes.

  5 bezmaksas alternatīvas OperaVPN tagad, kad tas izslēdzas

Internets ir bez maksas. Mēs varam izmantot jebkuru vēlamo vietni un iegūt datus, taču vietnes darbība prasa daudz smaga darba, un vienīgais, kas tai ļauj notikt, ir reklāma. Ja mēs atņemsim viņu spēju reklamēt, galu galā mums būs jāmaksā nauda par katru mūsu apskatīto vietni. Neviena reklāma nozīmē bezmaksas internetu. Līdzsvaru var sasniegt, izmantojot viedu un drošu reklāmu, kuras pamatā ir lietotāju vēlmes un uzvedība, taču nekādā gadījumā mēs nedrīkstam ļaut trešajām pusēm bloķēt visu un šantažēt internetu.

Lielākā daļa lietotāju pat nezina par šo kaķu un peļu karu, kas, kā mēs runājam, satricina interneta pamatus. Ja reklāmas blokatoriem izdodas gūt 30% no ieņēmumiem no reklāmas, tas ir slidens visam internetam. Es domāju, vai jūs tiešām vēlaties atvērt maku katru reizi, pārlūkojot tīmekli?

Google un citas korporācijas vāc datus no lietotājiem, lai viņiem rādītu reklāmas. Kāda ir jūsu personīgā perspektīva šajā jautājumā?

Cilvēki saka, ka viņiem rūp privātums, bet viņi praktiski visus savus datus augšupielādē sociālajā tīklā Facebook, un tā ir pretruna. Google zina visu par mums, jo mēs viņiem piešķiram savus fotoattēlus, mēs atzīmējam sevi un vietas, kur mēs apmeklējam. Cilvēkiem vajadzētu izlemt, vai viņi vēlas, lai viņu dati būtu droši, un, ja viņi to dara, tas ir jūsu prioritāšu noteikšanas jautājums – vienmēr ir iespējams to mainīt.

Iepriekš mēs runājām par sabalansētām reklāmām, kas ir drošas un faktiski attiecas uz gala lietotāju. Vienīgais veids, kā to izdarīt, ir iepriekš kaut ko uzzināt par jums. Ir saprātīgi, ka par visiem google bezmaksas rīkiem tiek maksāts, lai par mums apkopotu dažus datus.

  Kā skatīties 3. sezonas iedzīvotājus bez maksas jebkur!

Nesen facebook paziņoja par karu reklāmas blokatoriem. Viņi apsolīja neuzturēt surogātpastu saviem lietotājiem un izveidoja mehānismu, kurā cilvēki var izlemt, kuras reklāmas viņi vēlas redzēt. Viņi tagad gūst par 20% vairāk ieņēmumu, un līdz šim neviens nav iesniedzis sūdzības, jo viņu reklāmas attiecas uz lietotāju, kurš tos skata.

Google un FB ir gan reklāmdevēji, gan izdevēji, tāpēc viņiem ir vara un viņi zina, ka dažu reklāmu dēļ tos neviens neatstās. Citām vietnēm mums tas jādara viņu labā. Ja visi izmantos šo viedās reklāmas metodi, visi būs apmierināti.

Nobeigumā secinu, kādus piesardzības pasākumus jūs ieteiktu lietotājiem, kuri cenšas izvietot reklāmas tiešsaistē, un parastam lietotājam, kurš pārlūko tīmekli?

Izdevējiem reklāmām vajadzētu izmantot tikai zināmas tirgus vietas, kurās viņi var pārbaudīt savu reklāmu drošību un testēšanu, izmantojot tādus rīkus kā ad-venture. Nepārspīlējiet arī ar reklāmām, jo ​​tas var nopietni sabojāt jūsu reputāciju un likt aizdomīgiem lietotājiem.

Mans padoms gala lietotājiem ir vienmēr pārlūka augšpusē meklēt mazo zaļo slēdzeni, lai pārliecinātos, ka vietne ir droša; ja jūs to neredzat, nekavējoties izejiet no vietnes. Ļaunprātīga izmantošana ir liela problēma, kas jānovērš, un, protams, ir arī ad-blokatori, pretvīrusu un aizsardzības mehānismi; dienas beigās tas viss attiecas uz jūsu pārlūkošanas paradumiem: nepārlūkojiet nezināmas vietnes, jo tās, iespējams, pieder uzbrucējam vai kuras tās pārvalda, un nekad neievadiet savus datus nedrošā vietnē. Ir ļoti viegli manipulēt ar lietotāju, tāpēc, ja pārliecināsities, ka atrodaties tur, kur vēlējāties, nevis tikai tur, kur viņi aizveda, jums viss būs kārtībā.