Top 10 patiešām bezmaksas VPN Fortnite

Ir viegli atrast bezmaksas VPN, tur ir daudz, no kuriem izvēlēties. Bet nav tik vienkārši atrast uzticamu personu, kurai nav slēptu izmaksu, kas ļaus jums spēlēt Fortnite jebkurā ierīcē, vienlaikus saglabājot datu drošību un ātru ātrumu.

Es pārbaudīju vairāk nekā 40 bezmaksas VPN Fortnite, un daudzi negatīvi ietekmēja manu spēli. Slikta savietojamība, lēns ātrums un neskaidri datu ierobežojumi lika man iemest savu kontrolieri pie sienas. Tāpēc es savā sarakstā esmu iekļāvis NordVPN. Lai arī tas nav bezmaksas, jūs nepiedzīvosit nevienu no negatīvajiem aspektiem, kas varētu būt bezmaksas VPN.

Ar padziļinātu pārbaudi esmu izveidojis sarakstu ar labākie bezmaksas VPN for Fortnite kuras ir droši lietojamas, nepārdos jūsu informāciju un nav krāpšana.

Pat vislabākajiem bezmaksas VPN ir ierobežojumi. Viņi var noteikt ierobežojumus joslas platumam vai datiem vai arī ir pieejami tikai daži serveri kas ir ļoti lēni noslogotos periodos. Izmantojot vairāk ēnainu bezmaksas VPN, jūs varētu beigties norēķinoties ar savu drošība, drošība un personas dati. 

Ar 250 miljoniem spēlētāju, Fortnite ir hakeru mērķis internetā. Izmantojot bezmaksas VPN, jūs varat nopietni apdraudēt savus personas datus. Tāpēc esmu izpētījis tik daudz: zemāk esošajā sarakstā ir tikai bezmaksas VPN, kas piedāvā ātrs ātrums, laba savietojamība un lieliska aizsardzība.

Gatavs? Uzspēlējam!

Spēlējiet Fortnite ar NordVPN!

Īsā laikā? Šeit ir labāko bezmaksas VPN kopsavilkums

 1. NordVPN: Baudiet zibens ātrumus un ekspertu drošību, ieskaitot DDoS aizsardzību. Izmēģiniet bezriska naudu ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju.
 2. Hotspot vairogs: Piedāvā nozares standarta šifrēšanu, bet dienas datu limits 500 MB ierobežo jūs līdz apmēram 25 Fortnite kārtām dienā.
 3. Vējraksts: 10 GB datu mēnesī dod jums līdz 500 Fortnite spēlēm, bet bezmaksas plānā ir mazāk drošības elementu.
 4. ProtonVPN: baudiet neierobežotu datu daudzumu bez reklāmām, bet ierobežots ātrums var ietekmēt jūsu spēli.
 5. hide.me: lietotājam draudzīgs pakalpojums, kas mēnesī piedāvā 2 GB datu, taču ierobežota servera izvēle var palēnināt jūsu ātrumu.
 • Plus vēl 5 bezmaksas VPN
 • BUJ

Spēlējiet Fortnite ar NordVPN!

Labākie bezmaksas VPN Fortnite (atjaunināti 2023. gadā)

Diezgan viegli varat atrast drošu un bezmaksas Fortnite VPN. Bet atcerieties, ka pat labākajiem bezmaksas VPN ir daži ierobežojumi. Es ievietoju desmitiem bezmaksas VPN, lai atrastu labākos Fortnite, lai jūs varētu droši un anonīmi spēlēt no jebkuras vietas. Šeit ir manas izlases, kuru pamatā ir ātrums, datu ierobežojumi un drošības līdzekļi.

1. NordVPN

NordVPN

NordVPN galvenās funkcijas

 • 5500+ ātrgaitas serveri visā pasaulē
 • 256 bitu AES šifrēšana, slēdzis un dubultā VPN aizsardzība
 • Nepieteikšanās politika
 • Maršrutētājs saderīgs
 • Izmēģiniet bezriska naudu ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju
 • Darbojas ar: Netflix, HBO GO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, YouTube
 • Savietojams ar: Chrome, Linux, Firefox, Windows, macOS, Android, iOS, lielāko daļu maršrutētāju

NordVPN vienmēr ir bijis mans iecienītākais spēļu VPN. Ar milzīgu globālo tīklu 5500 un vairāk serveru 59 valstīs, tas sniedz jums vienu no visuzticamākajiem IP ekranēšanas pakalpojumiem tirgū.

Atšķirībā no vairuma bezmaksas VPN, jūs saņemat neierobežota servera maiņa. Tas nozīmē, ka jūs varat ātri mainīt atrašanās vietu, ja jūs piemeklē DDoS uzbrukums.

Tas ir arī ļoti ātrs. Savos testos es izmērīju liels ātrums bez pievienota latentuma vai nokavējuma. Un, ja atrodaties ceļā, liela NordVPN serveru izvēle nozīmē, ka varat izveidot savienojumu ar ātrākajiem Fortnite serveriem pasaulē.

Liels pluss ir NordVPN maršrutētāja savietojamība. Daudzi bezmaksas VPN nepiedāvā pielāgotas lietotnes konsolēm, bet NordVPN ir viegli uzstādīt maršrutētājā. Tādā veidā jūs varat vienlaikus aizsargāt visas ierīces. Vienkārši izpildiet NordVPN detalizēto maršrutētāja uzstādīšanas rokasgrāmatu.

Ja vēlaties pasargāt savu IP no nevēlamas uzraudzības, NordVPN šifrē jūsu datus ar militārām vajadzībām 256 bitu AES šifrēšana, palielināja a DoubleVPN funkcija. Šī papildu anonimitāte ir ērta, ja ISP spēlēšanas laikā samazina jūsu joslas platumu.

Arī dati nav problēma. Katrā NordVPN plānā ir funkcijas neierobežots datu apjoms lai jūs būtu aizsargāts mamuta Fortnite sesiju laikā. Plus, an automātiskais nogalināšanas slēdzis nodrošina jūsu datu drošību pat tad, ja savienojums tiek pārtraukts.

NordVPN’s CyberSec funkcija ir lieliski piemērots, lai pasargātu sevi no slēptas ļaunprogrammatūras Fortnite atjauninājumos. Tās godalgotā klientu atbalsta komanda visu diennakti strādā ar visām problēmām.

Uzziniet, kāpēc NordVPN ir mani galvenie spēļu VPN, un padziļināti iepazīstieties ar mūsu testa rezultātiem pārskats. Vai arī izmēģiniet to bez problēmām ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Sāciet darbu ar NordVPN!

2. Hotspot vairogs

Top 10 patiešām bezmaksas VPN Fortnite

Hotspot vairoga galvenās funkcijas

 • 3 200+ serveri 80 un vairāk valstīs
 • AES 256 bitu šifrēšana
 • 500 MB ikdienas datu vāciņš
 • P2P draudzīgs VPN
 • Reklāmas lietotnē
 • Darbojas ar: YouTube, Spotify; ar premium plānu Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime Video
 • Savietojams ar: Windows, macOS, iOS, Android, Chrome, Firefox

Hotspot vairogs ir viens no ātrākajiem bezmaksas VPN tirgū. Tā īpaši ātrais Catapult Hydra protokols ir pieejams visiem lietotājiem. Pārbaudēs es varēju pārvirzīt savus datus, neatpaliekot no spēles gaitas.

Ātrumi mainīsies atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Hotspot vairogs bezmaksas lietotāji var piekļūt tikai vienam serverim ASV. Ja spēlējat spēles citā pasaules malā, sagaidiet lielāku latentumu un ātruma kritumu.

Joslas platums ir problēma arī. Bezmaksas plānā datu pārsūtīšanas ātrums ir ierobežots. Lai neierobežotu joslas platumu un bez kavēšanās spēlētu spēli, jauniniet uz premium plānu. 

Hotspot vairogs ir diezgan bagātīgs ar datiem. Jūs saņemat 15 GB mēnesī. Ar to pietiek aptuveni 20-25 Fortnite mačiem dienā. Lai gan tas ir lieliski piemērots nepilna laika spēlētājiem, parasti spēlētājiem var būt nepieciešams vairāk. Tā P2P funkcionalitāte tomēr tas ir liels pluss citām tiešsaistes spēlēm.

  Kā skatīties Blue Planet II bezmaksas tiešsaistes režīmā!

Lielākā problēma ir maršrutētāja savietojamība. Hotspot vairogs nav saderīgs ar maršrutētājiem tāpēc to nevar izmantot konsoļu aizsardzībai.

Labās ziņas ir personālie datori, un mobilie spēlētāji saņem lielisku aizsardzību. Hotspot vairogs izmanto AES 256 bitu šifrēšana un tā bezmaksas serverī ietilpst iebūvēta aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru atvairīt interneta troļļus.

Jums ir jāsamierinās ar dažiem reklāmas lietotnē. Bet stingri politika bez reģistriem nozīmē, ka jūsu spēles paliek privātas. Ja jums ir kādi jautājumi, izmantojiet Hotspot Shield plašo FAQ sadaļu. Vai arī jauniniet uz piemaksu plānu 24 stundas diennaktī, izmantojot dzīvu tehnoloģiju atbalstu.

Lejupielādējiet bezmaksas lietotni šodien vai izmēģiniet bezmaksas pakalpojumu bez maksas, izmantojot 7 dienu izmēģinājums. Vai arī izmantojiet visas iespējas 30 dienu naudas atdošanas garantija un izmēģiniet to ilgāk. Lai uzzinātu vairāk par tā iespaidīgajiem ātrumiem, apskatiet mūsu pilnu Hotspot vairoga pārskats.

Iegūstiet Hotspot vairogu bez maksas!

3. Vējraksts

vējrakstu ierīces

 • Mēneša datu ierobežojums – 10 GB
 • Neierobežots ierīces savienojums
 • Piekļuve 11 serveru vietām
 • Nav sesiju žurnālu vai IP laika zīmogu
 • P2P draudzīgi
 • Sadarbojas ar: Kodi
 • Savietojams ar: Windows, Mac, iOS, Linux un Android

Tāpat kā NordVPN, Windscribe piedāvā spēlētājiem maršrutētājam draudzīgu VPN. Tas nozīmē, ka tas ir lieliski piemērots jūsu konsoles aizsardzībai. Vienkārši izpildiet Windscribe tiešsaistes maršrutētāja iestatīšanas rokasgrāmatu.

Pēc instalēšanas Windscribe piedāvā liels ātrums visās jūsu ierīcēs. Tas ir pateicoties Windscribe lielajam serveru tīklam. Bezmaksas lietotāji var piekļūt 11 serveri 10 valstīs, kas ir vairāk nekā vairums bezmaksas VPN. Lai arī spēļu pīķa stundās es piedzīvoju nelielu nokavēšanos.

Vējonis dod jums 10 GB datu mēnesī. Tas nav tik daudz kā Hotspot Shield, bet tas joprojām ir pietiekami, lai katru dienu 15-20 kārtas Fortnite notiktu. Lai iegūtu papildu 5 GB datu, vienkārši čiviniet Windscribe un izbaudiet papildu 60 stundas Frenzy fermā.

Ja jums patīk P2P spēles mitināšana, jums veicas. Vairums Windscribe bezmaksas serveru atbalsta P2P koplietošanu. Tā dalītas tunelēšanas funkcija ir arī ērts spēļu aizsardzībai, vienlaikus pārlūkojot arī internetu.

Windscribe paslēpj jūsu IP no skata. AES 256 bitu šifrēšana atbilst nozares standartam. Jūs arī saņemat automātiska aizsardzība pret DDoS uzbrukumiem.

Tomēr bezmaksas lietotāji nevar piekļūt Windscribe īpašajai ļaunprogrammatūrai un pikšķerēšanas bloķētājam R.O.B.E.R.T. Lai iegūtu pilnīgu drošību, jauniniet uz premium paketi. Jūs varat izvēlēties pats savu plānu un aprīkot jums svarīgās funkcijas. Katrā plānā, ieskaitot bezmaksas pakalpojumu, ir iekļauts tiešsaistes tērzētavu palīdzība.

Windscribe ir bez traucējumiem, bez logs VPN ar spēcīgs spēļu serveru tīkls. Bet, lai jūsu personīgie dati nebūtu pasargāti no hakeriem, es ieteiktu piemaksu paketi. Izmēģiniet to šodien ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. Vai arī lai uzzinātu vairāk, apskatiet mūsu ekspertu apskats.

Iegādājieties Windscribe bez maksas!

4. ProtonVPN

logi protonvpn

 • Neierobežots datu daudzums
 • Bez reklāmām
 • Serveru atrašanās vietas 3 valstīs
 • Saderīgs ar maršrutētāju
 • Torrenting nav pieejams bezmaksas plānā
 • 7 dienu bezmaksas jauninājums piemaksu plānam
 • Sadarbojas ar: YouTube, Kodi. Netflix, Hulu un Amazon Prime Video straumēšana ir bloķēta bezmaksas plānā
 • Savietojams ar: Windows, Mac, iOS, Android, Linux un dažiem maršrutētājiem

ProtonVPN ir premium klases pakalpojums, kas piedāvā ierobežotu bezmaksas līmeni. Bet, ja vēlaties visaptverošu pārklājumu, varat izmēģināt Proton Plus plānu bez maksas, izmantojot 7 dienu izmēģinājumu. Jebkurā gadījumā jums nav jātērē ne santīma.

ProtonVPN piedāvā bezmaksas lietotājiem neierobežotu datu daudzumu. Tas nozīmē, ka jūs varat cīnīties tik ilgi, cik vēlaties, bez ierobežojumiem. Šīs ir lieliskas ziņas pilna laika spēlētājiem.

Atšķirībā no daudziem bezmaksas pakalpojumiem, ProtonVPN lietotne ir pilnībā savietojama ar DD-WRT maršrutētājiem. Tas ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā pievienot VPN konsolei. Vienkārši ievērojiet ērto tiešsaistes instalēšanas rokasgrāmatu.

Negatīvie ir mazie serveru tīkli. Bezmaksas lietotāji var piekļūt tikai vietnei serveri trīs vietās, Japāna, Nīderlande un ASV. Tas nozīmē ātrumi ir daudz lēnāki nekā premium plānā. ProtonVPN ierobežo arī bezmaksas plāna ātrumu, lai mudinātu bezmaksas lietotājus veikt jaunināšanu.

P2P spēles mitināšana arī nav aktuāla. Neviens no ProtonVPN bezmaksas serveriem neatbalsta straumēšanu. Bet tā nav problēma, ja spēlējat tikai Fortnite.

Izmantojiet ProtonPlus 7 dienu izmēģinājumu un iegūsit daudz papildu iespēju. Izbaudiet piekļuvi vietnei 568 serveri 43 valstīs, SecureCore aizsardzība pret tīkla uzbrukumiem un īpaši ātrs ātrums uzlabotai spēlei.

Abi plāni piedāvā spēcīgu drošību. Jūs saņemat AES-256 šifrēšanu, DNS noplūdes novēršanu un automātisku iznīcināšanas slēdzi lai jūsu dati vienmēr būtu drošībā. Bet katrā plānā, klientu atbalsts ir ierobežots līdz e-pasta palīdzībai.

Ilgākam izmēģinājumam izmantojiet ProtonVPN 30 dienu naudas atdošanas garantija. Vai arī lai uzzinātu vairāk par ProtonVPN ātruma ierobežojumiem, izlasiet mūsu pilns pārskats.

Saņemiet ProtonVPN bez maksas!

5. hide.me

logi hide.me

 • 256 bitu AES šifrēšana
 • 2 GB ikmēneša datu piemaksa
 • 5 servera atrašanās vietas
 • IP noplūdes aizsardzība
 • Bez reklāmām
 • Darbojas ar: YouTube, Kodi un Spotify. Premium plāns atbloķē BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Sling TV, Showtime, Crackle, HBO GO, Kodi un Sky Go.
 • Savietojams ar: Windows, Mac, iOS un Android, Amazon Fire TV, Linux un dažiem maršrutētājiem

hide.me piedāvā aizsardzību tikai vienai ierīcei tās brīvajā plānā. Bet iemesls, kāpēc tas veido manu sarakstu, ir tā laba maršrutētāja savietojamība. To var instalēt maršrutētājos, kas saderīgi ar DD-WRT, un atbalsta lielāko daļu galveno protokolu. Tas nozīmē, ka jūs varat aizsargāt visas savas Fortnite sesijas neatkarīgi no tā, vai spēlējat konsolē, datorā vai mobilajā ierīcē.

Tā ātrums ir ok. Savos testos es izmērīju pienācīgus lejupielādes ātrumus, kad tika izveidots savienojums ar hide.me bezmaksas serveriem. Spēlēs kavēšanās bija reti sastopama bet hide.me nav tik ātrs kā daži citi bezmaksas Fortnite VPN.

  Kā iegūt Turcijas IP adresi no jebkuras vietas 2023. gadā [+ VIDEO]

Izmantojot hide.me, jūs tikai iegūstat piekļuvi pieciem globāliem serveriem. Tas nozīmē, ka jums nav lielas izvēles, kad jāatrod Fortnite ātrākais serveris. Jauniniet uz premium plānu un jūs piekļūstat serveriem 49 vietās. Tam vajadzētu atrisināt visas latentā laika problēmas.

Manas lielākās rūpes ir hide.me’s 2 GB ikmēneša datu piemaksa. Tas tiek izlietots tikai 66 MB dienā. Pietiek ar apmēram stundu Fortnite. Es iesaku hardcore spēlētājiem pāriet uz prēmiju plānu.

Hide.me ir viens no drošākajiem VPN tirgū. Pat pēc brīvā plāna jūs saņemat AES-256 šifrēšana, IP noplūdes aizsardzība un automātisks iznīcināšanas slēdzis lai jūs varētu turēt savas Fortnite sesijas paslēptas no ISP izsekotājiem, krāpniekiem un troļļiem. Plus, jūs saņemat Diennakts tehniskais atbalsts bez papildu maksas.

Izmēģiniet hide.me augstākās klases funkcijas, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantija. Vai arī, lai uzzinātu vairāk par tā bezmaksas datu piemaksu, izlasiet mūsu visaptverošo pārskats.

Iegūstiet hide.me par brīvu!

6. TunnelBear

Top 10 patiešām bezmaksas VPN Fortnite

 • 500 MB datu mēnesī
 • Serveri 22 valstīs
 • AES-256 bitu šifrēšana
 • Darbojas ar: HBO Go
 • Savietojams ar: Windows, MacOS, iOS, Android

Ja vēlaties bezmaksas ērti lietojamu VPN, TunnelBear ir paredzēts jums. Tā AES 256 bitu šifrēšana aizsargā jūsu IP lai jūs varētu spēlēt Fortnite jebkurā ierīcē.

Neuztraucieties pārāk. TunnelBear nav savietojams ar maršrutētājiem. Tas nozīmē, ka jūs nevarēsit pieslēgt savu konsoli. Faktiski jūs varat aizsargāt tikai vienu saderīgu ierīci ar bezmaksas plānu.

Ja esat personālais dators vai mobilais spēlētājs, TunnelBear piedāvā labu ātrumu un stabilu drošību. Bezmaksas lietotāji var piekļūt serveri 22 vietās četros kontinentos. Tas nozīmē, ka jums pat patīk spēlēties.

Lielākais trūkums ir TunnelBear’s Mēneša datu ierobežojums 500 MB. Tas ir pietiekami tikai sešām Fortnite stundām. Ja vēlaties spēlēt ar neierobežotu datu daudzumu, jauniniet uz premium plānu. Jūs taču nevarat to izmēģināt bez maksas, jo TunnelBear nepiedāvā naudas atdošanas garantiju.

TunnelBear piedāvā dažas labas drošības funkcijas, tostarp: ļaunprātīga programmatūra, kas bloķē modrības režīmu kas aizsargā jūsu datus jebkādu savienojuma kritumu laikā. Bet ar nelielu datu pielaidi un sliktu savietojamību, TunnelBear ir labāka izvēle nepilna laika spēlētājiem. Padziļināti pārbaudiet, kā tas darbojās testēšanas laikā TunnelBear pārskats.

Iegūstiet TunnelBear bez maksas!

7. Opera VPN

logi operavpn

 • Web pārlūks ar iebūvētu VPN
 • Neierobežots datu daudzums
 • Neatbalsta straumēšanu
 • Darbojas ar: YouTube
 • Savietojams ar: tikai darbvirsmu

Opera VPN ir laba izvēle, ja spēlējat Fortnite pārlūkprogrammā. Iebūvētais VPN palīdz aizsargāt IP ar AES 256 bitu šifrēšanu. Bet tāpēc, ka tas darbojas kā starpniekserveris, nevis kā atsevišķs VPN, jūsu darbība nav tik aizsargāta.

Galvenā problēma ir ierīču savietojamība. Opera VPN darbojas tikai galddatoros un Android. Ja spēlējat konsolē vai iOS, tas jums nav VPN. Bet, ja esat Windows lietotājs, Opera izmanto specializēts spēļu pārlūks – GX – piedāvā spēlētājiem uzlabotu Fortnite pieredzi.

Labās ziņas ir Opera VPN iekļauts neierobežots datu apjoms. Ar pieci serveri visā pasaulē izvēlēties no man patika spēcīgs ātrums un bez kavēšanās azartspēles. Lielā BUJ sadaļa ir ērta visiem klientu atbalsta jautājumiem.

Opera ir laba Fortnite spēlētājiem, kuri spēlē citus multi-player spēlētājus pārlūkprogrammā piemēram, Blast Arena vai War Brokers. Bet, ja jūs esat pults spēlētājs, tirgū ir labākas iespējas.

Uzziniet vairāk par Opera VPN mūsu detalizētajā sadaļā pārskats.

Iegūstiet Opera VPN bez maksas!

8. Betternet

Betternet ierīce

 • 500 MB ikdienas joslas platuma vāciņš
 • Nepieteikšanās politika
 • Reklāmas lietotnē
 • Lēns lejupielādes ātrums
 • Darbojas ar: YouTube
 • Savietojams ar: Mac, Windows, iOS un Android un Chrome

Betternet bezmaksas līmenis ierobežo lietotājus 500 MB datu dienā. Šī ir viena no lielākajām kvotām manā sarakstā, un tā dod jums līdz sešām Fortnite stundām dienā.

Bet Betternet ir divas galvenās problēmas.

Pirmais ir maršrutētāja savietojamība. Betternet nevar instalēt maršrutētājā tāpēc jūs nevarat aizsargāt savu konsoli. Tomēr tas darbojas ar personālajiem datoriem un mobilajiem tālruņiem.

Otrais ir ātrums. Bezmaksas lietotāji var piekļūt tikai vienam ASV serverim. Pārbaudēs es redzēju milzīgi kritumi lejupielādes ātrumā un ļoti daudz kavējumu spēlē. Pat tāda zema datu spēle kā Fortnite cieš no Betternet lēnā snieguma.

Labās ziņas ir tas, ka Betternet piedāvā nozares standartus AES-256 bitu šifrēšana lai kodētu savu IP adresi. Turklāt jūsu dati paliek privāti, pateicoties skaidriem datiem politika bez reģistriem.

Tomēr uzmanieties no reklāmām. Betternet atbalsta savu bezmaksas līmeni ar reklāmkarogiem un uznirstošajiem logiem kas pazūd tikai tad, ja jaunināt uz piemaksu plānu. Turklāt jūs nevarat piekļūt diennakts e-pasta atbalsta komandai, izmantojot bezmaksas plānu.

Jūs varat bez maksas izmēģināt Betternet augstākās klases funkcijas, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantija. Vai arī lai uzzinātu vairāk par Betternet bezmaksas līmeni, iepazīstieties ar mūsu visaptverošo pārskats.

Saņemiet Betternet bez maksas!

9. Paātrināt

Top 10 patiešām bezmaksas VPN Fortnite

 • Kanālu piesaiste VPN
 • Lielisks spēles ātrums
 • 2 GB ikmēneša datu piemaksa
 • Sadarbojas ar Netflix, Hulu, Kodi un Spotify
 • Savietojams ar operētājsistēmām Android, Windows, macOS, iOS. Nav saderīgs ar maršrutētājiem

Speedify ir viss ātrums. Lai izmantotu visus pieejamos savienojumus (WiFi un mobilos datus), tiek izmantota kanālu savienošanas tehnoloģija iespējamais ātrākais savienojuma ātrums. 

Šis ātrums ir liels, spēlējot Fortnite. Manos testos bija nav palēnināšanās spēlē un manas sesijas bija pilnīgi bez kavēšanās.

Sliktas ziņas? Speedify nav saderīgs ar maršrutētājiem. Tas nozīmē, ka jūs nevarat tieši aizsargāt savu konsoli. Bet vietnei ir ērts ceļvedis, kā dalīties ar jūsu savienojumu ar Playstation vai Xbox.

Nodrošina Speedify bezmaksas plānu 2 GB datu mēnesī. Ar to pietiek gandrīz 24 stundām Fortnite. Bet kanālu savienošana samazina jūsu datus un samazina spēles laiku. Lai iegūtu neierobežotu datu daudzumu, jauniniet uz premium plānu

  Skatieties 2023. gada IHF sieviešu handbola pasaules čempionātu

Viens no galvenajiem negatīvajiem aspektiem ir drošība. Paātriniet lietojumu 128 GCM šifrēšana kas ir mazāk drošs nekā daudzi bezmaksas VPN. Jūsu spēļu aktivitātes var tikt pakļautas jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam un noved pie joslas platuma samazināšanas.

Spēlējot bez pārtraukuma, izmēģiniet Speedify neierobežoto datu plānu ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. Vai arī uzziniet vairāk par kanālu savienošanu pilnībā Paātriniet pārskatīšanu.

Iegūstiet Speedify bez maksas!

10. PrivateVPN

PrivateVPN ierīces

 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Neierobežots datu daudzums
 • 2048 bitu šifrēšana
 • Serveri 60 valstīs
 • Darbojas ar: Premium plāns atbloķē Netflix, Hulu, Amazon Prime Video
 • Savietojams ar: Windows, Mac, iOS, Android, Linux

Ja vēlaties izmēģināt Fortnite VPN bez maksas, jūsu labākais solis ir PrivateVPN. Tā 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija ļauj piekļūt visām premium paketes funkcijām.

Tas ir lielisks Fortnite VPN. Neierobežots datu daudzums ļauj stundām ilgi spēlēties neierobežots joslas platums aizsargā pret IP droseļvārstu. Turklāt ar izvēli 150 ātrgaitas serveri 60 valstīs, jūs varat apkarot DDoS uzbrukumus ātri pārslēdzot serverus.

Arī PrivateVPN ir saderīgs ar maršrutētāju. Varat vienlaikus aizsargāt visas ierīces, ieskaitot konsoli. Vienkārši izpildiet soli pa solim uzstādīšanas rokasgrāmatu vai izmantojiet ērto ProtonVPN tiešraides atbalsta pakalpojums. 

Jūs saņemat arī lieliskas drošības funkcijas. 2048 bitu šifrēšana un IPv6 aizsardzība pret noplūdi saglabājiet savus datus aizsargātus. Turklāt PrivateVPN’s Maskēšanās režīms nodrošina, ka pat jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nezina, ka izmantojat VPN.

Sliktā ziņa ir PrivateVPN nepiedāvā pašreizējo bezmaksas plānu. Bet, ja ar nedēļu nepietiek, varat baudīt tās premium funkcijas bez riska, saņemot 30 dienu naudas atgriešanas garantiju. Uzziniet vairāk par PrivateVPN bezmaksas izmēģinājuma versiju mūsu padziļinātajā versijā pārskats.

Iegūstiet PrivateVPN bez maksas!

Kādas ir iespējas noķert bezmaksas VPN??

Visam ir izmaksas. Pat bezmaksas VPN ir jāgūst peļņa. Tāpēc daudzi bezmaksas pakalpojumi pārdod jūsu personas datus. Lielākā daļa ierobežos brīvā līmeņa sniegumu, lai mudinātu spēlētājus pāriet uz piemaksu plāniem. Lai gan bezmaksas VPN šajā sarakstā ir droši lietojamas, lielākajai daļai to ir daži ierobežojumi.

Drošība

Fortnite ir hakeru, krāpnieku un interneta krāpnieku mērķis. Lai pasargātu sevi no datu pārkāpumiem, jums nepieciešama vislabākā drošība tirgū.

Ierobežojumi

Neviens nevēlas, lai spēle saīsinātu datu ierobežojumus. Gandrīz visi bezmaksas VPN nosaka bargus datu un joslas platuma ierobežojumus kas var sagraut Fortnite sesijas.

Saderība

Jūs vēlaties būt aizsargāts visur, kur spēlējat Fortnite. Bet vairums bezmaksas VPN nav saderīgi ar tādām konsolēm kā Xbox One un PS4. Labākie premium klases VPN, piemēram, NordVPN, piedāvā pakāpeniskas rokasgrāmatas programmatūras instalēšanai visās jūsu ierīcēs.

BUJ

Vai šie bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji uztur žurnālu failus?

Daudzi bezmaksas VPN apgalvo, ka viņiem ir politika bez reģistrēšanas. Bet, izmantojot bezmaksas pakalpojumus, vēl svarīgāk ir pārbaudīt jūsu lietotāja līgumu. Daži var izsekot tādiem datiem kā IP adreses un laika zīmogi. Ir zināmi vismazāk drošie pakalpojumi, lai izsekotu arī pārlūkošanas vēsturi.

Fortnite tas nav lielas bažas. Bet, ja VPN izmantojat tādām darbībām kā straumēšana, straumēšana vai piekļuve cenzētam materiālam, jums jāzina, kā tiek glabāti jūsu dati. 

Vai VPN ietekmē spēles ātrumu??

Atkarībā no jūsu atrašanās vietas, VPN izraisīs nelielu ātruma kritumu. Tas ir datplūsmas novirzīšanas rezultāts caur attālo serveri. Paredzams, ka kritums būs aptuveni 5%, un tas varētu pieaugt, izmantojot bezmaksas VPN. Joslas platuma ierobežojumu un mazāka serveru izvēles dēļ, ātrumu var iemērkt, izmantojot bezmaksas pakalpojumus. Lai iegūtu optimālu Fortnite veiktspēju, izvēlieties premium VPN.

Vai bezmaksas VPN darbosies visās ierīcēs, kurās spēlēju Fortnite?

Tas ir atkarīgs no tā, kuru bezmaksas VPN izvēlaties un cik daudz ierīču jums ir. Lielākā daļa bezmaksas VPN ļauj izveidot savienojumu tikai ar vienu ierīci, savukārt premium pārdevējs, piemēram NordVPN ļauj vienā abonementā vienlaikus izveidot savienojumu ar ne vairāk kā sešiem.

Lielākā daļa premium VPN piedāvā arī pakāpeniskas instalēšanas rokasgrāmatas Xbox One un PS4 aizsardzībai caur maršrutētāju.

Vai ir likumīgi izmantot VPN spēlēm?

Jā. Atkarībā no jūsu atrašanās vietas, VPN izmantošana darba un personiskiem mērķiem ir pilnīgi likumīga. Tikai dažas valstis ir izsludinājušas aizliegumu VPN.

Tomēr esiet modrs. VPN ir lieliski piemēroti, lai piekļūtu Fortnite lokālajos vai darba datoros, taču ir svarīgi apzināties sekas. Lai iegūtu vairāk padomu, apskatiet mūsu ērts ceļvedis.

Kopsavilkums

Nav tādas lietas kā bezmaksas VPN. Visi bezmaksas pakalpojumi kaut kādā veidā ļauj maksāt. Ja vēlaties aizsargāt savu IP adresi no ziņkārīgo acīm, bezmaksas VPN faktiski var atstāt jūs pakļautu.

Cieš arī jūsu Fortnite spēles. Ar mazāku serveru izvēli un samazinātu ātrumu, bezmaksas VPN palielinās nobīdi un ielādes laiku. Lai sasniegtu maksimālu Fortnite veiktspēju, bezmaksas VPN nav līdz galam.

Labākie bezmaksas pakalpojumi piedāvā neierobežotu datu un nozares standarta ātrumu. Bet šie VPN var nodot jūsu datus hakeru rokās, kuri katru dienu mērķē uz Fortnite spēlmaņiem.

Lai iegūtu vislabāko Fortnite pieredzi, izmantojiet premium VPN. Ja nevēlaties dalīties ar savu skaidru naudu, izmantojiet 30 dienu naudas atdošanas garantija no plkst NordVPN. Nezaudējot santīmu, jūs iegūstat neierobežotu datu daudzumu, militāras pakāpes šifrēšanu un pievienotu DDoS aizsardzību.

Ja jums ir nepieciešams īstermiņa bezmaksas VPN, NordVPN ir labākais risinājums tirgū. Fortnite ilgtermiņa aizsardzībai NordVPN piedāvā virkni rentablu plānu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Lai ietaupītu naudu premium klases VPN, apskatiet jaunākos piedāvājumus mūsu vietnē kupona lapa. Vai arī apskatiet mūsu top bezmaksas VPN spēļu nodrošināšanai.