گزارش هک کردن BIT WARS: Top Hacks and Attack of 2015 – فصل رایگان گنجانده شده است!

چه چیزی باعث شد این کتاب را بنویسید?

گزارش های سالانه زیادی در مورد امنیت سایبر منتشر شده است ، اما بیشتر آنها خواندن برای یک فرد متوسط ​​که متخصص امنیت سایبری نیست بسیار فنی و بسیار خسته کننده است. فکر می کردم نوشتن کتابی کوتاه و غیر تکنیکی جالب باشد که هرکسی بتواند آن را بخواند و درک بهتری از تهدیدهای پیش روی همه در اینترنت داشته باشد ، جالب خواهد بود. این امر باعث افزایش آگاهی و همچنین ارائه برخی از آموزش های اساسی در مورد امنیت سایبر و نکاتی برای کاربران متوسط ​​می شود.

چه دانش جدیدی را هنگام نوشتن کتاب به دست آورده اید?

من درک بهتری از چشم انداز تهدید فعلی و همچنین فقدان جدی اصول اولیه امنیت سایبر توسط شرکتهای بزرگ کسب کردم. هم در محصولات شبکه ای و هم در شبکه های شرکتی آنها. چند مثال خوب نقض OPM است که اطلاعات پیش زمینه بیش از 20 میلیون کارمند فدرال ، اعضای نظامی و پیمانکاران فدرال را که دارای مجوز امنیتی بوده اند ، افشا می کند. 3 بزرگترین هک خدمات درمانی در تمام دوران که سابقه سوابق بیش از 100 میلیون نفر را در معرض دید خود قرار داده اند. و من تهدید دستگاههای اینترنت اشیاء (IoT) را پیش بینی کردم.

این کتاب به مدت 3 روز در آمازون برای خوانندگان vpnMentor رایگان خواهد بود!

اکنون آن را از طریق آمازون دریافت کنید.

در زیر مقدمه ای آورده شده است گزارش هک کردن BIT WARS: برترین هک ها و حملات سال 2015 توسط دکتر توماس هیزلیپ

سال 2015 یک سال دیوانه وار برای هک و جنایت سایبری بود و به نظر می رسد هیچ کس از درگیری در امان نیست. دفتر مدیریت کارمندان دولت فدرال (OPM) هک شد و یک بانک اطلاعاتی دولتی برای تحقیقات پیش زمینه به خطر افتاد. شركت سازنده كامپيوتر كودكان VTech هك شد و كشف شد كه عروسک سلام باربي توسط متل نا امن است و مي توان از آن براي گوش دادن به مکالمات از طريق اينترنت استفاده كرد..

3 هک بزرگترین مراقبتهای بهداشتی در تمام دوران و 5 مورد از 10 مورد برتر در سال 2015 رخ داده است. همگی بیش از 100 میلیون پرونده بهداشت و درمان به خطر افتادند. این 1/3 از کل جمعیت ایالات متحده است. این مسئله باعث تعجب شما می شود که آیا تغییر سوابق پزشکی الکترونیکی چنین ایده خوبی است.

اما احتمالاً بیشترین صحبت در مورد هک سال مربوط به وب سایت Ashleymadison.com بود. تقریباً 37 میلیون نفر در وب سایت زنای محصنه در معرض حساب قرار گرفتند.
امسال 15 مورد هک و حمله برای BIT WARS، گزارش هک را بررسی کردم. با حرکت به سمت اینترنت (IOT) ، هک ها همچنان ادامه خواهند یافت
وسایل روزمره مانند سلام باربی متل ، و همچنین وسایل نقلیه مانند جیپ چروکی فیات کرایسلر.

با تشکر از شما برای خرید کتاب من و امیدوارم که از آن لذت ببرید.

ایمن باشید,
توماس اس هیسلیپ