فیلم Black-ish ، Season 6 Anywhere | را تماشا کنید ژانویه سال 2023 به روز شد

برای پیوستن به Dre Johnson و خانواده اش آماده شوید فصل ششم Black-ish, که در ماه سپتامبر برتر است ABC.

Black-ish فصل 6 موجود است منحصراً در ABC, شبکه تلویزیونی ایالات متحده با این حال ، این تنها امکان پذیر است ABC را از ایالات متحده تماشا و پخش کنید.

این همه خبر بد نیست. می توانید از VPN برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی با رمزگذاری داده های خود و مخفی کردن مکان خود. بعد می توانید تماشا کنید محتوای عالی مانند Black-ish در ABC از هرجایی.

در این مقاله ، ما توصیه خواهیم کرد 3 VPN که به شما امکان می دهد فصل 6 Black-ish را تماشا کنید ، بدون توجه به موقعیت مکانی شما.

راهنمای سریع: نحوه تماشای فصل 6 Black-ish

 1. یک سرویس VPN را انتخاب کنید. ما NordVPN را به دلیل سهولت در استفاده و پخش یکپارچه توصیه می کنیم.
 2. نرم افزار VPN خود را بارگیری و نصب کنید.
 3. به یک سرور آمریکایی متصل شوید.
 4. به حساب ABC خود وارد شوید و از Black-ish لذت ببرید.

اکنون تماشای فصل 6 Black-ish را شروع کنید!

چرا برای تماشای فصل 6 Black-ish به یک VPN نیاز دارید

شبکه های آمریکایی مانند ABC موقعیت مکانی خود را ردیابی کنید و محتوای geoblock اگر سعی می کنید از جایی که در ایالات متحده نیست ، تماشا کنید.

VPN با این مشکل حل می شود آدرس IP خود را پوشانده و ترافیک خود را مسیریابی کنید از طریق سرور امن در مکانی از انتخاب شما ، و به نظر می رسد مانند شما در حال تماشای آن مکان هستید.

در مورد Black-ish Season 6 ، شما می خواهید به یک سرور در ایالات متحده وصل شوید.

با این حال ، برخی از شبکه ها نسبت به VPN ضعیف تر می شوند و از فناوری ضد VPN استفاده می کنند ، به طوری که شما هنوز هم نمی توانید به محتوای آنها دسترسی داشته باشید.

با استفاده از حق بیمه VPN بهترین روش برای دور زدن هرگونه مسدود کننده ضد VPN است. VPN های Premium به طور مرتب آدرسهای IP سرورهای خود را به روز می کنند ، به این معنی که می توانید از مشاهده جلوگیری کنید و از تماشای برنامه هایی مانند Black-ish Season 6.

این همه VPN قادر به انجام آن نیستند

VPN ها برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی اعمال شده توسط ABC و سایر شبکه ها و سایتهای پخش کننده بسیار عالی هستند. با این حال ، آنها همچنین چند ترفند دیگر در آستین خود دارند.

  5 بهترین آزمایش رایگان VPN در ژانویه سال 2023 - VPN Premium را به صورت رایگان امتحان کنید

ما در عصری زندگی می کنیم خطرات فزاینده ای برای امنیت و حریم خصوصی آنلاین ما. محافظت از خود به صورت آنلاین ضروری است و استفاده از VPN قابل اعتماد یک روش عالی برای انجام این کار است.

VPN ترافیک شما را رمزگذاری می کند به طوری که اشخاص ثالثی مانند تبلیغ کنندگان ، ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما ، هکرها یا سایر اطلاعات چشمگیر نتوانند مانیتور و مسیر عادات آنلاین خود.

با یک VPN نیز می توانید با اتصال ایمن در حالی که به wi-fi عمومی وصل شده ایم ، مرور کنید, بدون اینکه در مورد ردیابی اطلاعات شخصی خود نگران باشید.

حق بیمه VPN ارائه می دهد رمزگذاری 256 بیتی, یک سوئیچ قاتل اتوماتیک, آ خط مشی بدون گزارش, و داخلی ضد بدافزار و سیستم های تبلیغاتی.

با استفاده از این ویژگی ها و موارد دیگر می توانید از آن لذت ببرید محافظت در برابر تهدیدات سایبری مانند نرم افزارهای جاسوسی ، فیشینگ و هک کردن.

3 بهترین VPN برای تماشای فصل 6 Black-ish

1. NordVPN

فیلم Black-ish ، Season 6 Anywhere | را تماشا کنید ژانویه سال 2023 به روز شد

مقیاس عالی گزینه های سرور NordVPN بدان معنی است که شما هرگز مشکلی برای تماشای فصل Black-ish نخواهید داشت. 5،800 سرور که در 60 کشور, شامل 1800+ در ایالات متحده.

NordVPN یک انتخاب محبوب در بین کاربران و ما است انتخاب شماره یک با تشکر از سهولت استفاده آن SmartPlay فن آوری یعنی می توانید فقط با یک کلیک محتوا را تماشا کنید.

با NordVPN می توانید از ویژگیهای امنیتی سطح بالا انتظار داشته باشید. این ویژگی ها خط مشی بدون گزارش, دو متفاوت سوئیچ ها را بکشید, رمزگذاری AES 256 بیتی, و ویژگی VPN مضاعف که رمزگذاری شما را دو بار تضمین می کند.

برنامه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد که هر یک از آنها ارائه می دهند پهنای باند نامحدود. همچنین می توانید از NordVPN استفاده کنید 6 دستگاه به طور همزمان.

NordVPN همچنین به شما پیشنهاد می دهد با ضمانت برگشت 30 روزه پول. اکنون آن را امتحان کنید و با کد کوپن ما پس انداز کنید.

  ดู US Open Tennis Championships จากทุกที่ในปี 2023

70٪ تخفیف

امروز 70٪ در برنامه NordVPN خود صرفه جویی کنید!

یک برنامه 3 ساله NordVPN را با مبلغ 3.49 دلار در ماه دریافت کنید!

ضمانت برگشت پول: 30 روز

.

NordVPN می تواند انسداد را حذف کند:

 • Netflix ، HBO ، Hulu ، Showtime ، iPlayer BBC ، Amazon Prime Video و ABC.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، سرورهای تخصصی P2P موجود هستند.

NordVPN در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین با روتر سازگار است.

Watch Black-ish Season 6 With NordVPN!

2. ExpressVPN

فیلم Black-ish ، Season 6 Anywhere | را تماشا کنید ژانویه سال 2023 به روز شد

شما لذت خواهید برد جریان با کیفیت HD در ABC با ExpressVPN ، که سریعترین سرعت را در اطراف خود دارد. شما می توانید از بین انتخاب کنید 3000 سرور که در 160 مکان, از جمله ایالات متحده ، و محتوای عالی مانند Black-ish Season 6 را پخش کنید.

اشتراک ExpressVPN به شما می دهد پهنای باند نامحدود و به همه دستگاه های خود دسترسی پیدا کنید. اگر از دستگاه Windows یا Mac استفاده می کنید ، می توانید از آن استفاده کنید تست سرعت ExpressVPN. این به شما امکان می دهد سرورهای ایالات متحده را ببینید انجام سریعترین سرعت در زمان واقعی.

ExpressVPN از جمله ویژگی های امنیتی قدرتمندی را ارائه می دهد رمزگذاری AES 356 بیتی, تونل زدن شکاف, آ ساخته شده در سوئیچ kill, و حفاظت نشت IPv6.

شما می توانید لذت ببرید با ضمانت برگشت 30 روزه پول وقتی اشتراک ExpressVPN دریافت می کنید. شما حتی می توانید با کد کوپن ما پس انداز کنید.

49٪ تخفیف

بهترین سرعت در بازار با تخفیف عالی – تا 49٪ با ExpressVPN صرفه جویی کنید!

امروز 49٪ در برنامه ExpressVPN صرفه جویی کنید!

ضمانت برگشت پول: 30 روز

.

ExpressVPN می تواند انسداد را حذف کند:

 • Netflix ، Hulu ، HBO ، Amazon Prime Video ، Showtime ، Sling TV ، DAZN و ABC.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند.

ExpressVPN در این دستگاهها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین برنامه ای را برای استفاده با روترهای خاص ارائه می دهد.
  نحوه نصب Kodi 17/18 در Firestick [راهنمای آسان ژانویه 2023]

فصل 6 Black-ish را با ExpressVPN تماشا کنید!

3. PrivateVPN

دستگاه های خصوصی VPN

PrivateVPN روز به روز در حال محبوبیت است و یک VPN عالی برای پخش جریان است. این دارد 100+ سرور که در 60 کشور مختلف, از جمله بیش از 10 مورد در ایالات متحده.

ویژگی ها شامل یک راه اندازی 1 کلیک به طوری که بتوانید ارتباط خود را در کمترین حد ممکن برقرار کنید 60 ثانیه, در حالی که امنیت به شکل رمزگذاری 2048 بیتی. نیز وجود دارد حفاظت نشت IPv6, خط مشی بدون گزارش, و یک سوئیچ قاتل اتوماتیک.

PrivateVPN تمام سرورهای خود را اداره می کند و از آن بهره می برد تیم فنی درون خانه. پشتیبانی مشتری یکی از بهترین موارد موجود است و به صورت می آید چت زندهپست الکترونیک, و از راه دور دسکتاپ.

گرفتن یک با ضمانت برگشت 30 روزه پول وقتی در PrivateVPN مشترک می شوید و با کد کوپن ما از پس انداز آن لذت می برید.

61٪ تخفیف

امروز 61٪ در برنامه PrivateVPN خود صرفه جویی کنید!

در 3 ماه PrivateVPN 61٪ صرفه جویی کنید!

ضمانت برگشت پول: 30 روز

.

PrivateVPN می تواند انسداد را حذف کند:

 • Netflix ، Hulu ، HBO ، Hotstar ، Amazon Prime Video و ABC.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند. لیست سرورهای بهینه شده P2P که از طریق برنامه موجود است.

PrivateVPN در این دستگاهها کار می کند:

 • ویندوز ، macOS ، Android و iOS.

فصل 6 Black-ish را با PrivateVPN تماشا کنید!

خلاصه و خواندن بیشتر

با تشکر از آن راحتی در استفاده و شبکه گسترده ای از سرورها, ما NordVPN را به عنوان گزینه برتر برای پخش Black-ish در ABC انتخاب کرده ایم.

با این حال ، هر 3 VPN به شما امکان می دهد لذت ببرید جریانهای با کیفیت HD در ABC و همچنین سایر خدمات عالی برای پخش جریانی. بالاتر از آن ، شما از این مزیت بهره مند خواهید شد ویژگی های امنیتی ضد آب در حالی که آنلاین می شوید و مرور می کنید.

آیا می خواهید بدانید که چگونه به Netflix ایالات متحده و همچنین ABC دسترسی پیدا کنید؟ راهنمای ما را به 5 بهترین VPN که با Netflix کار می کنند بخوانید.