مرور خصوصی و رایگان با CactusVPN را تجربه کنید

لطفاً درباره CactusVPN پیش زمینه ارائه دهید.

ما از این خواسته شروع کردیم که همه مردم حق مرور خصوصی و رایگان را داشته باشند. در ابتدا ، به یاد می آورم همه ما بسیار هیجان زده بودیم که می توانستیم کاری انجام دهیم تا اعتقادات خود را عملی کنیم و دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنیم. حالا ، وقتی به عقب نگاه می کنم ، خوشحالم که می گویم تلاش های ما به خوبی انجام شده است. پس از تنها دو سال کار سخت ، در سال 2013 ، تجارت ما فراتر از همه انتظارات ما رشد کرد. ما مجبور شدیم افراد بیشتری را استخدام کنیم تا به درستی نیازهای مشتری خود را برطرف کنیم ، اما همچنین توانستیم روح دوستانی که در کنار هم کار می کنند را زنده نگه داریم. و اکنون اینجا هستیم.

چه اقدامات در CactusVPN در حال انجام است تا افراد خارجی و همچنین کارمندان از مشاهده اطلاعات کاربر خود جلوگیری کنند?

پاسخ من به این سوال ساده و بسیار ساده است. ما تعامل خود را با داده های مشتری خود به حداقل می رسانیم و فقط برای اطمینان از پشتیبانی از خدماتی که به آنها ارائه می دهیم. ما گزارش های آنها را حفظ نمی کنیم و IP های IP را با افرادی که از آنها استفاده می کنند پیوند نمی دهیم. حتی وقتی پرداخت خدمات ما انجام می شود ، ما به دنبال اطلاعات دقیق تری در مورد مشتریان نیستیم. ما فقط معاملات را تأیید می کنیم و به کار خود باز می گردیم ، که بسیار مربوط به حریم خصوصی است ، و این را برای یک ثانیه فراموش نمی کنیم.

  รับชมทีวีได้ทุกที่ แฮ็คสตรีมมิ่งที่รวดเร็วและง่ายสำหรับปี 2020

برخی از چالش هایی که هنگام تلاش برای محافظت از حریم شخصی کاربران خود بدون وارد کردن داده های آنها با آنها روبرو شده اید?

خوب ، اکثر چالش ها مربوط به بخش پشتیبانی فنی بود زیرا ما دائماً سعی می کنیم بهترین تجربه VPN را به مشتریان خود ارائه دهیم. اغلب این بدان معنی است که ما می توانیم از سیاهههای مربوط برای جلوگیری از مشکلات احتمالی در ارتباط استفاده کنیم. بنابراین به دلیل عدم وجود هرگونه ثبت ، مجبوریم سؤالات دیگری را برای مشتری خود مطرح کنیم تا بتوانیم مشکل را تشخیص دهیم.

نظرات شخصی شما در google VPN چیست?

Sergiu Candja: من قطعاً از تمام تلاشهایی که برای ایمن تر کردن محیط آنلاین انجام می شود ، تحسین می کنم. اما ، در این مورد خاص ، به نظر من کمی جالب است که Google وقتی از همه می داند که از همان پروفایل های Google برای هدف قرار دادن بهتر پیام های تبلیغاتی استفاده می شود ، از تلاش های گناه حراست محافظت می کند. علاوه بر این ، کمی محدود کننده است زیرا به عنوان یک ابزار رمزگذاری فقط برای تلفن های هوشمند Nexus و Pixel و فقط در صورت دسترسی به شبکه های عمومی Wi-Fi کار می کند.

در حالی که برخی از کشورهای اروپایی سیاست های نظارتی گسترده را تصویب می کنند ، مقررات حفظ حریم خصوصی اتحادیه اروپا روز به روز سخت تر می شود. این دوگانگی را چگونه توضیح می دهید?

من فکر می کنم بسیاری از منافع سیاسی و اقتصادی در معرض خطر هستند و مانند بسیاری از موارد قبل ، آنها منافع مردم را نشان نمی دهند. ناخوشایند است از اینكه مشاهده كنید كه چگونه برخی از كشورهای اروپایی در طی سالیان متمادی ، كنترل سختگیرانه تری بر محیط آنلاین خود اعمال كردند تا قدرت خود را بر شهروندان خود تحكیم دهند. و شاید اگر آنها به دنبال صداهایی شجاع نبودند که موضوع را به افکار عمومی منتقل می کردند ، موفق می شدند. رسوایی های زیر این تلاش های توهین آمیز را متوقف یا کند کردند ، بنابراین من بسیار خوشحالم که این صداها وجود داشته اند. من همچنین از تمام تلاشهای اتحادیه اروپا برای متوقف کردن این جنون تلاش برای کنترل اینترنت قدردانی می کنم.

  YouTube ส่วนตัวเทียบกับไม่เป็นสาธารณะ: อะไรคือความแตกต่างในปี 2020

چه تغییراتی را می توان انتظار داشت در 5 سال آینده در بازار امنیت آنلاین ببینیم?

به عنوان یک گرایش ، من از شرکت های بزرگ و کنسرسیوم توجه زیادی به دامنه VPN و به طور کلی برای امنیت آنلاین مشاهده کردم. در نتیجه ، اکثر ارائه دهندگان VPN جذب شدند و به بخشی از این شرکت ها تبدیل شدند ، حتی اگر این همیشه برای افراد خارج از چشم قابل مشاهده نباشد. واقعیت این است که ، در این لحظه ، فقط چند ارائه دهنده مستقل VPN باقی مانده و CactusVPN یکی از آنهاست.

در پنج سال آینده پیش بینی می کنیم که این روند ادامه یابد. همچنین ، ایالت های سراسر جهان به تلاش و کنترل خود بر اینترنت ادامه خواهند داد ، بنابراین ، در بیشتر موارد ، آزادی آنلاین بین اشخاص بزرگ اقتصادی و دولت ها مذاکره می شود..
نکته دیگری که ممکن است رخ دهد این است که بسیاری از شرکت های دارای خدمات مرتبط امنیت آنلاین را به عنوان یک امتیاز برای محصولات اصلی خود اضافه می کنند. Google VPN یک مثال عالی برای تهیه نسخه پشتیبان از این سناریو است. و از نظر تکامل فن آوری ، فکر می کنم پروتکل های امنیتی هر چه بیشتر اجرا شوند. ما ، از CactusVPN ، پول خود را بر روی SoftEther قرار می دهیم ، زیرا ما آن را به عنوان یک پتانسیل عالی می بینیم. در حال حاضر ما از آخرین نسخه این پروتکل استفاده می کنیم و از نظر سرعت و امنیت از نتایج بسیار خرسند هستیم.

  Teramind - แนวทางที่ปรับแต่งได้อย่างเต็มที่เพื่อติดตามพฤติกรรมผู้ใช้และการป้องกันภัยคุกคามภายใน

نظر خود را در مورد CactusVPN اینجا اضافه کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me