نحوه سرعت بخشیدن به تورنت ها و جلوگیری از پرتاب گاز – راهنمای مرحله به مرحله

آیا تا به حال تجربه کرده اید هنگامی که می خواهید Netflix را شروع کنید ، سرعت ناگهانی سرعت اینترنت شما کاهش می یابد? یا شاید ، مدت زمان عجیبی و طولانی برای بارگیری بازی مورد علاقه شما طول می کشد?

شما ممکن است تجربه کنید یکی از آزار دهنده ترین ارائه دهندگان خدمات اینترنت است (ISP) در مقابل مشتریان خود استفاده می کنند: پرتاب کردن پهنای باند.

پرتاب کردن پهنای باند ، شما را از استفاده بیش از حد از پهنای باند ISP ها باز می دارد از طریق پخش جریانی ، بارگیری و اشتراک گذاری همتا (P2P). ما آن را ترفند می نامیم زیرا این کار مخفیانه انجام می شود, بدون دانش یا اجازه شما ، به عنوان یک تمرین صرفه جویی در هزینه ISP.

خوشبختانه ، اگر می خواهید دور زدن پرتاب توسط ISP ، جای تعجب آور است. یک VPN خوب را نصب کنید و طی چند دقیقه دیگر به سرعت و با ثبات در اینترنت لذت خواهید برد.

راهنمای سریع: دور زدن با پرتاب با VPN

همانطور که در ادامه توضیح خواهیم داد ، یک VPN است سریعترین ، آسانترین و مؤثرترین راه دور زدن با رمزگذاری داده های خود, یک VPN فعالیت آنلاین خود را از ISP مخفی می کند, بنابراین آنها نمی توانند شما را برای پخش ، بارگیری یا تورنت هدف قرار دهند.

نصب آن فقط چند دقیقه طول می کشد و این مزایا بسیار فراتر از دور زدن فشار است.

  1. VPN را انتخاب کنید با تعداد زیادی سرور بهینه شده توصیه می کنیمNordVPN.
  2. VPN را بارگیری و نصب کنید در هر دستگاهی که برای پخش و پخش کردن استفاده می کنید.
  3. به یک سرور وصل شوید نزدیک به مکان شما این اتصال سریع را تضمین می کند.
  4. انلاین شو و بدون توجه به آنچه انجام می دهید ، از سرعت پایدار و بدون وقفه لذت ببرید.

اکنون NordVPN را بدون ریسک امتحان کنید!

پهنای باند چیست؟?

به عبارت ساده: کند شدن آگاهانه اتصال به اینترنت شما, بر اساس فعالیت آنلاین شما.

ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) میزبان تمام داده هایی است که بصورت آنلاین ارسال و دریافت می کنید. این به آنها امکان می دهد همه کارهایی را که در شبکه آنها انجام می دهید ، ردیابی کنند. آنها همچنین می توانند داده های موجود و اتصال اینترنتی خود را کنترل کنید.

ISP به طور خودکار داده های شما را تجزیه و تحلیل می کند تا آنچه را مرور می کنید تعیین کند. وب سایت ها و برنامه هایی که از آنها استفاده می کنید. و آنچه را بارگیری ، بارگذاری و اشتراک گذاری می کنید.

براساس تمام این اطلاعات, ISP هر فعالیتی را که برای آنها مشکل تلقی می شود پرچم می زند و اقدام می کند.

  นโยบายความเป็นส่วนตัวสำหรับเว็บไซต์ - แม่แบบฟรี

رایج ترین عملی که اکثر کاربران اینترنت تجربه می کنند – اغلب بدون اطلاع از آنها ، اتصال اینترنت کندتر است. اگر برای بارگیری پرونده های بزرگ داده ، به اشتراک گذاری P2P یا پخش HD (از جمله Netflix) پرچم دار هستید ، ISP شما ممکن است پهنای باند در دسترس شما را کاهش دهد..

چرا ISP ها پهنای باند شما را پرتاب می کنند?

دو دلیل اصلی وجود دارد که ISP ها باعث پهنای باند پهنای باند کاربران می شوند: کاهش هزینه و مشکلات قانونی.

1. هزینه های کاهش

ISP ها پهنای باند ثابت و ظرفیت پردازش داده ها را دارند که بین همه مشتریانشان تقسیم می شود. این یعنی فقط تعداد مشخصی از پهنای باند در دسترس برای تعداد زیادی از افراد وجود دارد. اگر برخی از مشتریان از آن پهنای باند زیادی استفاده می کنند ، ایجاد تراکم در شبکه ایجاد می کند و اتصالات کاربران دیگر را کند می کند. همچنین هزینه های ISP را افزایش می دهد ، زیرا آنها باید داده های اضافی را پردازش کنند.

ISP ها برای حل این مسئله دو گزینه دارند: بهبود زیرساخت های آنها یا پهنای باند موجود برای هر کاربر را محدود کنید. آنها تقریباً همیشه گزینه دوم را ترجیح می دهند ، و برای دستیابی به آن از throttling استفاده کنید. به این ترتیب ، آنها برای برآوردن تقاضای بیشتر داده ، مجبور نیستند برای ارتقاء زیرساخت های خود مبلغی بپردازند.

حتی اگر هزینه اینترنت نامحدودی را نیز پرداخت می کنید, اگر در حال پخش و بارگیری محتوا هستید, ISP شما هنوز ممکن است باشد مخفیانه اتصال شما را محدود می کند.

2. مسائل حقوقی

همه میدانند خطرات قانونی تورنت و اشتراک گذاری P2P در حالی که بسیاری از مردم از هر دو قانون استفاده می کنند ، تعداد زیادی از کاربران اینترنت همچنان به طور غیرقانونی محتوای محافظت شده از حق چاپ را بارگیری و اشتراک می کنند.

در نتیجه ، گروه های حقوقی در سراسر جهان قرار داده اند فشار به ISP ها برای ردیابی و مسدود کردن همه فعالیت های torrent. فرقی نمی کند که مطالب دارای حق چاپ را بارگیری کنید. با تورنت کردن هر چیزی ، بلافاصله پرچم دار خواهید شد توسط ISP شما.

اتصال به اینترنت شما کند خواهد شد پایین, برای محدود کردن شما در بارگیری پرونده های داده بزرگ – صرف نظر از وضعیت حق چاپ آنها. همچنین ممکن است قرارداد اینترنتی خود را با ISP خود از دست دهید.

این در حالی است که از ISP قانونی محافظت می کند شما را در معرض خطر قرار داده و توانایی استفاده از اینترنت را مختل می کند. اگر می خواهید با سهولت به پخش و بارگیری مطالب قانونی ادامه دهید ، باید از پرت کردن عبور کنید.

  5 VPN ที่ดีที่สุดสำหรับ Steam ในปี 2023 (ที่คุณไม่ได้รับอนุญาต!)

با استفاده از یک VPN برای دور زدن فشار

مؤثرترین روش برای دور زدن فشار می باشد فعالیت آنلاین خود را از ISP مخفی کنید. اگر آنها نتوانند داده شما و فعالیت مرور را ردیابی کنند ، قادر به محدود کردن آن نخواهند بود.

خبر خوب این است که در واقع بسیار آسان انجام می شود. تنها آنچه شما نیاز دارید VPN عالی است و چند دقیقه برای نصب آن.

یک VPN داده های شما را رمزگذاری می کند و آن را از طریق یک تونل محافظ عبور می دهد. در شبکه ISP شما همچنین می توانید از VPN برای اتصال به یک سرور در یک مکان متفاوت ، خارج از منطقه محلی و حتی کشور خود استفاده کنید. این دو ویژگی به همراه بسیاری از ابزارهای امنیتی دیگر ، ISP شما را از نظارت و دسترسی به داده های شما باز می دارند.

با ISP قادر به ردیابی اطلاعاتی که ارسال و دریافت می کنید در شبکه آنها نیست, شما نمی توانید برای پخش ، بارگیری ، تورنت یا هر فعالیت دیگری که باعث پهنای باند آنها می شود پرچم دار شوید.

بسیاری از بهترین VPN ها نیز ارائه می دهند سرورهای تخصصی اختصاص داده شده به فعالیتهایی که نیاز به مقادیر زیادی داده و حریم خصوصی اضافی دارند. مثلا,NordVPN سرورهایی در سرتاسر جهان به جریان ، اشتراک گذاری P2P و موارد دیگر اختصاص داده شده است.

می توانید برخی از گزینه های سرور آنها را در تصویر زیر مشاهده کنید.

نحوه سرعت بخشیدن به تورنت ها و جلوگیری از پرتاب گاز - راهنمای مرحله به مرحله

VPN تضمین می کند بدون توجه به آنچه که آنلاین انجام می دهید ، اتصال اینترنتی پایدار و پایدار است. همچنین حریم خصوصی و امنیت شما را به روش های دیگر افزایش می دهد. گذشته از ISP ، داده های شما مخفی هستند, شما همچنین از نظارت دولت ، بدافزار و تبلیغات مزاحم محافظت می کنید.

اکنون NordVPN را بدون ریسک امتحان کنید!

بهترین VPN برای دور زدن پرت کردن: NordVPN

نحوه سرعت بخشیدن به تورنت ها و جلوگیری از پرتاب گاز - راهنمای مرحله به مرحله

NordVPN به طور کلی است بالاترین امتیاز VPN در میان خوانندگان ما. با پیشرو در صنعت, ابزارهای حریم خصوصی درجه نظامی و بیش از 5700 سرور با سرعت بهینه در سراسر جهان ، مناسب برای مخفی کردن فعالیت آنلاین خود از ISP. 

با اتصال به یک سرور NordVPN ، از امنیت آن لذت می برید رمزگذاری AES-256 ، یک خط مشی بدون پرونده ، سوئیچ کشتن خودکار ، محافظت در برابر نشت DNS, و خیلی بیشتر. برای اطمینان از همه این ویژگیها ترکیب شده است ISP شما هرگز قادر به ردیابی برنامه ها و وب سایت هایی که شما استفاده می کنید یا بازی های آنلاین که بازی می کنید نیست. 

  NordLocker Review มกราคม 2023 (วิธีทดลองใช้ฟรี)

در نتیجه, نه تنها اتصال شما با ثبات تر خواهد بود ، بلکه ممکن است سریعتر نیز باشد از حد معمول شما می توانید NordVPN ، بدون خطر را امتحان کنید ، با یک با ضمانت برگشت 30 روزه پول. آن را به مدت یک ماه در دستگاه های خود نصب کنید و تفاوت موجود را مشاهده کنید.

اکنون NordVPN را بدون ریسک امتحان کنید!

دور زدن ISP Throttling در iPhone یا Android

VPN بهترین گزینه برای غلبه بر پهنای باند بر روی تلفن های هوشمند است. هرگونه محدودیتی که ISP در سرعت اینترنت شما قرار می دهد و اتصال شبکه شما را تثبیت می کند ، غیرفعال می شود.

این مراحل ساده را دنبال کنید:

  1. VPN را انتخاب کنید با یک برنامه هوشمند هوشمند توصیه می کنیمNordVPN,برای نصب سریعتر می توانید با لپ تاپ یا رایانه خود همگام سازی کنید.
  2. دانلود و نصب برنامه در دستگاه iPhone یا Android شما.
  3. وصل کنید به سرور VPN مناسب.
  4. لذت بردن مرور سریع ، پایدار در هر برنامه یا وب سایت.

اکنون NordVPN را بدون ریسک امتحان کنید!

خلاصه

پرتاب ISP یکی از ناامید کننده ترین موضوعات امروز برای کاربران اینترنت است. شما می توانید قربانی شوید و حتی هرگز نمی دانید, زیرا ISP شما بدون هیچ گونه اخطاری این کار را انجام می دهد. آنها احتمالاً هرگز به آن اعتراف نمی کنند – از این گذشته ، شما می خواهید برای اتصال سریع اینترنت بپردازید. ISP ها با آهسته آهسته تر کردن شما ، ناعادلانه و حتی غیرقانونی عمل می کنند. 

با همه این رازها, تیاو بهترین کاری که می توانید برای محافظت از خود در برابر غرق شدن انجام دهید ، دور زدن آن است. با استفاده از VPN برای دور زدن فشار ، می توانید خود را از چند ساعت اینترنت ناامیدکننده و غیرقابل پیش بینی آهسته در چند مرحله سریع و آسان نجات دهید. 

شما همچنین از مزایای اینترنت امن تر و خصوصی لذت ببرید. ما پیشنهاد می کنیم سعی کنیدNordVPNبرای دیدن تفاوتی که ایجاد می کند آنها ارائه می دهند با ضمانت برگشت 30 روزه پول برای مشترکین جدید ، بنابراین شما می توانید خود تصمیم بگیرید ، بدون ریسک. 

اکنون NordVPN را بدون ریسک امتحان کنید!

بیشتر خواندن

دور زدن قایقهای ISP تنها یکی از مزایای بسیار استفاده از VPN است. در راهنمای کامل مبتدیان ما با آنها اطلاعات کسب کنید.

اگر نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام VPN برای شما مناسب است ، رتبه بندی های ما را به بهترین وجه بررسی کنید. 

هنوز مطمئن نیستید؟ از این تخفیف ها و کوپن های باورنکردنی VPN نهایت استفاده را ببرید.