VPN Kill Switch چیست و چرا باید از یکی استفاده کنید

در حالی که گزینه های شبکه VPN با کیفیت زیادی در دسترس است ، می توانید در ما مشاهده کنید صفحه رتبه بندی که هیچ خدمتی کامل نیست یکی از مهمترین عواملی که مشتریان بالقوه – یا مشتریانی که به دنبال بهبود خدمات فعلی خود هستند – به آن مربوط می شوند: قابلیت اطمینان.

معنی داره اگر اتصال شبکه افت پیدا کند ، رایانه به آدرس IP عمومی ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) باز می گردد. در واقع ، این کاربر در معرض دید قرار می گیرد و فعالیت وی به راحتی قابل پیگیری است.

خطرناک ترین قسمت؟ بدون اقدامات احتیاطی مناسب ، کاربر حتی نمی تواند این اتفاق را بفهمد یا چه موقع رخ داده است.

برای مقابله با این مشکل ، چندین سرویس VPN ویژگی “سوئیچ kill” را ارائه می دهند. در حقیقت ، هنگامی که اتصال VPN شما خراب شود ، یک سوئیچ kill ارتباط شما با اینترنت را قطع می کند.

چرا این ویژگی مهم است و چه کسی آن را ارائه می دهد؟ کلیه جنبه های این مسئله مهم ایمنی در سؤالات متداول زیر آورده شده است.

به طور کلی شبکه های VPN قابل اعتماد هستند?

بستگی به نوع خدمات مورد استفاده شما دارد.

سوئیچ VPN kill - vpnMentor

شرکت هایی که سرورهای خود را دارند و چندین ده خوشه سرور ارائه می دهند تقریبا می توانند ارتباط کاملاً را تضمین کنند. به عنوان مثال ، چندین مورد از 10 شبکه برتر VPN پیشنهادی در سایت ما 99.99٪ به روز دارند:

 • VyprVPN
 • NordVPN
 • ExpressVPN
 • PureVPN
 • TotalVPN
 • SwitchVPN

با این حال ، شرکت هایی که سرور به اشتراک می گذارند یا کسانی که اتصال به چندین مکان سرور را ارائه نمی دهند ، بسیار کم اعتبار هستند. آنها همچنین به احتمال زیاد پهنای باند را شلیک می کنند و تعداد اتصالات سرور شما می توانید محدود کنند.

علل اصلی قطع ارتباط چیست؟?

بخشی از دلیل محبوبیت VPN ها این است که آنها تمایل دارند که بسیار معتبر باشند. با این وجود ، اتصالات VPN گاهی اوقات مشکلاتی را تجربه می کنند ، که می تواند کاربران را ناامید کند.

سه دلیل اصلی برای اتصال از دست رفته عبارتند از:

 1. تنظیمات فایروال و / یا روتر: فایروال ، آنتی ویروس یا تنظیمات برنامه ضد جاسوسی شما ممکن است باعث شود که اتصال شما به دفعات افت پیدا کند. برای آزمایش ، این ویژگی ها را غیرفعال کنید و سعی کنید اتصال برقرار کنید. اگر اتصال با ویژگی های غیرفعال تثبیت شود ، لازم است قبل از راه اندازی مجدد ، شبکه VPN را به عنوان استثنا اضافه کنید.
 2. انتخاب پروتکل VPN: ExpressVPN می گوید اتصال هنگامی که شبکه با پروتکل TCP برخلاف UDP پیش فرض باشد ، پایدارتر است. بنابراین ، اگر اتصال شما ناپایدار باشد ، یک آزمایش خوب برای عیب یابی تغییر پروتکل شما است.
 3. مقاومت نامناسب سیگنال / تراکم شبکه: از آنجا که خدمات VPN به کاربران امکان اتصال به سرورهای دوردست را می دهد ، فکر کردن که شرایط Wi-Fi محلی مهم نیست ، اشتباه است. متأسفانه ، قدرت اتصال Wi-Fi شما به طور مستقیم بر قابلیت اطمینان اتصال VPN شما تأثیر می گذارد. استحکام سیگنال کم احتمالاً باعث از بین رفتن اتصال شما به دلیل از دست رفتن بیش از حد داده ها خواهد شد. علاوه بر این ، استفاده زیاد از اتصال به اینترنت – مانند آنچه در کافی شاپ ها ، فرودگاه ها و کتابخانه های شلوغ رخ می دهد – می تواند باعث شود که اتصال VPN شما ناپایدار شود.
  VPN vs. VNC - ปลอดภัยกว่าใคร? อันไหนเร็วกว่ากัน

چند شبکه VPN سوئیچ Kill را ارائه می دهد?

در سال های اخیر ، بیشتر شرکت های VPN شروع به ارائه سوئیچ kill کرده اند. این شامل:

 • دسترسی به اینترنت خصوصی
 • HMA
 • AirVPN
 • IPVanish
 • VyprVPN
 • ExpressVPN
 • PureVPN
 • SwitchVPN

دو استثناء قابل توجه – TotalVPN و Buffered – ویژگی سوئیچ kill را ارائه نمی دهند.

آیا سوئیچ های Kill معمولاً به صورت خودکار فعال هستند?

نه همیشه. برای فعال کردن بسیاری از سوئیچ های kill VPN ، باید به تنظیمات برنامه بروید و این ویژگی را فعال کنید.

به عنوان مثال ، VyprVPN یک کادر گفتگو را فراهم می کند که در آن کاربران می توانند گزینه های سوئیچ kill خود را به صورت دلخواه تنظیم کنند.

تنظیمات vyprvpn-kill-switch

علاوه بر روشن و خاموش کردن ویژگی ، کادر محاوره ای کاربران را قادر می سازد در هنگام کار سوئیچ kill موقعیت هایی را انتخاب کنند. برنامه سطح برنامه را ارائه می دهد (سوئیچ کار می کند وقتی VyprVPN در حال اجرا است و اتصال از بین می رود) یا سطح سیستم (وقتی وارد VyprVPN می شوید اما برنامه در حال اجرا نیست) عملیات. هنگامی که سوئیچ kill نیز فعال است ، کاربران می توانند مسدود کردن LAN را فعال کنند.

در مقابل ، ویژگی سوئیچ کشتن ExpressVPN ، به نام شبکه قفل ، لحظه ای که روی “اتصال” کلیک می کنید فعال می شود.

چه کسی تحت تأثیر مسائل قابلیت اطمینان شبکه VPN قرار می گیرد?

خرابی در اتصال افرادی که از شبکه VPN خود برای بارگیری تورنت استفاده می کنند به شدت تأثیر می گذارد.

  نحوه تماشای چرا و مقابل پارکر از هرجایی در تاریخ 28 ژوئیه

این کاربران برای مدت زمان طولانی به VPN های خود متصل می شوند و ممکن است جلوی رایانه های خود نباشند که نسبت به قطرات اتصال واکنش نشان دهند. اگر سرویس آنها سوئیچ kill نداشته باشد یا سوئیچ kill آنها فعال نباشد ، می توانند بدون پی بردن به آدرس IP برای ردیابی یک ارتباط عمومی باز باشند.

برای کاهش این خطر ، بارگیری کنندگان تورنت معمولاً یکی از دو راه حل زیر را جستجو می کنند:

  1. با استفاده از مشتری Vuze Bittorrent: این برنامه نرم افزاری end-end ، جای پای سبک را حفظ می کند ، کامپیوتر شما را کند نمی کند و به سرعت تورنت را بارگیری می کند. در نسخه های اخیر مشتری ، Vuze می تواند به یک اتصال VPN متصل شود. اگر اتصال VPN غیر قابل اعتماد باشد ، این می تواند یک مزیت باشد. به جای اینکه سیستم عامل به روت کردن بسته ها از طریق شبکه IP عمومی بازگردد ، Vuze به تلاش برای مسیر یابی این بسته ها از طریق VPN ادامه خواهد داد. تورنت با موفقیت بارگیری نشد ، اما حداقل این بسته ها عمومی نمی شوند.
  2. تنظیمات دستی فایروال را پیکربندی کنید: برای کاربرانی که نمی خواهند به گزینه های شخص ثالث تکیه کنند ، گزینه do-it-self این است که تنظیمات فایروال سیستم عامل را به صورت دستی پیکربندی کنید تا در صورت عدم موفقیت اتصال VPN ، فعالیت بارگیری را مسدود کنید. این به ویژه در مورد رایانه هایی که ویندوز دارند صادق است. به عنوان مثال ، در صورت عدم تنظیم صحیح تنظیمات فایروال ویندوز ، در هنگام بارگیری تورنت از هم جدا می شود..

راه های دیگری برای محافظت در برابر قطع ارتباطات وجود دارد?

اگر قابلیت اطمینان شبکه VPN شما ناپایدار باشد ، فراتر از سوئیچ kill kill یکپارچه ، چندین گزینه شخص ثالث برای محافظت از حریم خصوصی و آدرس IP شما وجود دارد. دو مورد از محبوب ترین آنها VPNetMon و VPN Watcher است.

اگر اتصال VPN شما خراب شود ، VPNetMon از اتصالات نا امن جلوگیری می کند. این برنامه شخص ثالث 3 در صورت عدم موفقیت اتصال VPN ، برنامه های مشخص شده را به سادگی می بندد. بسیاری از کاربران این برنامه را دوست دارند زیرا کل اینترنت را خاموش نمی کند. فقط برنامه های از قبل انتخاب شده ای را می تواند که می تواند آدرس IP را از طریق یک اتصال محافظت نشده ارتباط برقرار کند ، ببندد.

  5 بهترین VPN برای OkCupid [در سال 2023 دسترسی نامحدود داشته باشید!]

VPN Watcher یکی دیگر از ابزارهای محبوب نظارت بر اتصال VPN است. مانند VPNetMon ، این برنامه از ارسال برنامه های کنترل شده از ارسال هرگونه داده به شبکه در حالی که اتصال VPN برقرار باشد جلوگیری می کند. قیمت فعلی آن 9.95 دلار است.

خلاصه: محافظت از اتصال VPN برای محافظت از کاربران بسیار حیاتی است

در حالی که کاربران به دلایل مختلف از خدمات VPN استفاده می کنند ، همه آنها برای حفظ حریم خصوصی خود ارزش قائل هستند. با این وجود ، هنگامی که یک اتصال از بین می رود ، کاربر آدرس آی پی در معرض ردیاب ها قرار دارد. به همین دلیل قابلیت اطمینان شبکه VPN چنین نگرانی بزرگی است.

مخصوصاً برای افرادی که به یک اتصال ثابت متکی هستند ، خواه برای بارگیری تورنت یا سوت زدن باشد ، حفاظت از هویت بسیار مهم است. برای این کاربران انتخاب یک شرکت VPN که سوئیچ kill را ارائه می دهد بسیار مهم است.

در طرف دیگر سکه ، بسیاری از شرکتهای برتر VPN امروزی می دانند که اگر آدرس IP کاربر به دلیل قطع ارتباط شبکه فاش شود ، سهم بازار را از دست می دهند. بنابراین ، آنها علاوه بر قابلیت اطمینان 99.9٪ ویژگی های سوئیچ kill را نیز ارائه می دهند.

VPN را انتخاب کنید که شامل یک ویژگی Kill Switch است:

ارائه دهنده رتبه رتبه کاربر رتبه بندی کاربر
انتخاب سردبیر 5.0 / 5
نقد را بخوانید
اطلاعات بیشتر شروع کنید >> بازدید از سایت
2 4.9 / 5
نقد را بخوانید
اطلاعات بیشتر شروع کنید >> بازدید از سایت
3 4.8 / 5
نقد را بخوانید
اطلاعات بیشتر شروع کنید >> بازدید از سایت
4 4.8 / 5
نقد را بخوانید
اطلاعات بیشتر شروع کنید >> بازدید از سایت
5 4.7 / 5
نقد را بخوانید
اطلاعات بیشتر شروع کنید >> بازدید از سایت

همچنین شما می توانید دوست دارید:

 • بهترین VPN ها
 • آیا VPN شما همیشه روشن است؟ بستگی به این 7 چیز دارد
 • 5 بهترین (VERIFIED) بدون ورود به سیستم VPN – ایمن ترین & ارزان ترین