آیا می توانید با کارت هدیه هزینه VPN خود را پرداخت کنید؟ فقط در صورت انجام این کار

حریم خصوصی و ایمنی آنلاین ارائه شده توسط VPN برای اکثر کاربران کافی است.

با این حال, خرید VPN می تواند خطرناک باشد برای بعضی از مردم. شهروندان کشورهایی که VPN در آن ممنوع است ، فعالان سیاسی ، یا روزنامه نگاریانی که با داده های حساس سیاسی کار می کنند ، ممکن است همه مایل باشند این واقعیت را که VPN خریداری کرده اند ، پنهان کنند – چه رسد به اطلاعاتی که برای دسترسی به این VPN استفاده می کنند..

این مسئله مسئله پرداخت های ایمن را مطرح می کند. چه موقع شخصی می تواند VPN را بصورت خصوصی خریداری کند جزئیات پرداخت را معمولاً می توان ذخیره و ردیابی کرد?

یک گزینه این است که هزینه VPN خود را با کارت هدیه پرداخت کنید. اما هشدار داده شود: این کار چندان ساده ای نیست ، امری عادی نیست ، و همیشه به شما امکان دسترسی به بهترین VPN ها را نخواهد داد.

چرا باید با کارت هدیه هزینه VPN خود را پرداخت کنید

وقتی برای یک سرویس VPN با استفاده از کارت بدهی یا کارت اعتباری پرداخت می کنید ، به احتمال زیاد چنین است اطلاعات پرداخت شما ذخیره می شود. در واقع ، ذخیره اطلاعات پرداخت شما تقریبا تضمین شده است اگر می خواهید مشترک خود را به صورت خودکار تمدید کنید.

البته این اطلاعات همه به صورت ایمن و بعضا توسط اشخاص ثالث و بدون ارتباط با VPN ذخیره می شوند. اگر VPN همیشه باشد ، مشکل پیش می آید مورد نیاز قانون برای ارائه اطلاعات در مورد شما ، به عنوان مثال توسط یک احضار یا درخواست حقوقی دیگر.

بسیاری از بهترین VPN ها هیچ خط مشی مربوط به سیاهههای مربوط ندارند. این بدان معنی است که آنها هیچ سابقه ای از استفاده شما حفظ نکنید و بنابراین نمی تواند داده های شما را برای هر کسی حتی در صورت سفارش قانونی اعلام کند. با این حال ، هیچ خط مشی مربوط به سیاهههای مربوط فقط ورود به سیستم اطلاعات شخصی مانند مکان شما یا سایتهایی که هنگام اتصال به VPN به آنها دسترسی دارید را پوشش نمی دهد..

هیچ خط مشی مربوط به اطلاعات مربوط به اطلاعات مربوط به پرداخت شما برای خرید اشتراک خود را پوشش نمی دهد.

در حالی که بعید است که متوسط ​​کاربر VPN به تعویق بیفتد ، این ممکن است یک مشکل واقعی برای هکرها ، فعالان سیاسی ، روزنامه نگاران یا هر کسی باشد که در کشوری زندگی می کند که استفاده از VPN را غیرقانونی کرده است. اثبات مبلغ پرداختی برای VPN می تواند علیه شما استفاده شود در این شرایط.

استفاده از کارت هدیه برای پرداخت هزینه VPN خود یکی از راه های حل مسئله حریم خصوصی پرداخت است. کارت های هدیه صادر شده توسط امثال Amazon یا Best Buy می تواند باشد خریداری شده با پول نقد از سوپر مارکت ها ، کافی نت ها ، پمپ بنزین ها و فروشگاه های دیگر.

پس از خرید ، کارت را می توان با هر VPN که قبول می کند کارت های کارت هدیه را در صورت تمایل خود استفاده کنید به سادگی شماره شناسه را وارد کنید. اطلاعات شخصی دیگری لازم نیست و اصلی پرداخت نقدی غیرقابل ردیابی است.

  3 راه برای محافظت از اطلاعات فیس بوک خود را از برنامه های شخص ثالث

کدام VPN کارت هدیه را می پذیرد?

VPN های زیر همه کارتهای هدیه را که می توان با پرداخت نقدی غیر قابل ردیابی خریداری کرد ، می پذیرند.

 • دسترسی به اینترنت خصوصی – PIA کارتهای هدیه را می پذیرد و برای تورنت ناشناس عالی است. با این حال ، آگاه باشید که در ایالات متحده مستقر است و به هنگام انسداد از اعتبار قابل اطمینان نیست.
 • VPN نامحدود – عالی برای انسداد و پخش جریان ، VPN نامحدود با این وجود در ایالات متحده نیز مستقر است ، بنابراین نمی توانند حریم خصوصی تضمینی را ارائه دهند حتی اگر کارتهای هدیه را بپذیرند.
 • BlackVPN – مستقر در هنگ کنگ ، BlackVPN گزینه های حریم خصوصی بهتری را ارائه می دهد و کارت های هدیه را می پذیرد. با این حال ، برخی از کاربران ممکن است نقاط قیمتی ناامید کننده بالایی را پیدا کنند.

کدام VPN کارتهای هدیه فروشگاه App و Play Store را می پذیرد?

همانطور که می بینید پرداخت VPN خود با کارت هدیه خریداری شده با پول نقد انجام می دهد انتخاب های خود را محدود کنید. اگرچه ممکن است پرداخت شما کاملاً غیرقابل ردیابی باشد ، اما می توانید آن را پیدا کنید مبادله ای برای VPN که در واقع از امنیت کمتری برخوردار است در خود.

نه تنها مانع از استفاده از بهترین VPN می شود بلکه پرداخت با کارت هدیه موارد دیگری نیز دارد اشکالاتی قابل توجه.

اولا ، اگر شما در ایالات متحده ، انگلیس یا سایر کشورها زندگی نمی کنید که کارتهای هدیه به راحتی در فروشگاه ها در دسترس باشند ، ممکن است متوجه شوید که قادر به خرید کارت هدیه با پول نقد نیست اصلاً.

در مرحله دوم ، کارت هدیه خواهد شد فقط برای مدت محدودی اشتراک خود را پوشش دهید. این بدان معناست که شما باید هر زمان که پایان اشتراک شما تمام شود ، تمام مراحل خرید کارت هدیه را طی کنید.

اگر می خواهید یک سرویس مداوم VPN مشترک شوید ، روش های خصوصی دیگری برای پرداخت وجود دارد. به عنوان مثال ، برخی از بهترین VPN ها ارزهای رمزگذاری شده را می پذیرند, که هستند امن و تا حد زیادی غیرقابل ردیابی است.

گزینه دیگر این است که هزینه VPN خود را با استفاده از یک فروشگاه برنامه یا کارت هدیه فروشگاه Play پرداخت کنید. تا زمانی که VPN انتخابی خود را داشته باشید پرداخت ها را از طریق فروشگاه App یا فروشگاه بازی قبول می کند, شما می توانید آن را با استفاده از کارت هدیه خریداری کنید.

می توانید با استفاده از یک کارت هدیه App Store یا Play Store ، کلیه VPN های زیر را پرداخت کنید.

1. NordVPN

دستگاه های NordVPN

NordVPN ارائه می دهد چند روش برای پرداخت. این موارد شامل cryptocur ارز، AliPay، پرداخت WeChat و پرداخت از طریق App Store یا Play Store.

امنیت هنگام استفاده از VPN به همان اندازه مورد توجه است. NordVPN است مستقر در پاناما و تضمین می کند خط مشی سختگیرانه, بنابراین می توانید از حریم شخصی خود مطمئن باشید. رمزگذاری درجه نظامی و CyberSec و فناوری مسدود کردن نرم افزارهای مخرب همچنین شما را از مرور در امان نگه می دارد.

  วิธีการชำระเงินโดยไม่ระบุชื่อ อธิบายวิธีการชำระเงินแบบไม่ระบุชื่อ

برخی از این موارد را بیشتر از همه اضافه کنید قابلیت های انسداد پیشرفته از هر VPN, سرعت رعد و برق سریع, دو برابر VPN, استفاده در 6 دستگاه, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول و خواهید دید که چرا NordVPN بالاترین امتیاز VPN ما است.

NordVPN می تواند انسداد را حذف کند:

 • Netflix ، HBO ، Hulu ، Showtime ، iPlayer BBC ، Amazon Prime Video و Sling TV.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، سرورهای تخصصی P2P موجود هستند.

NordVPN در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین با روتر سازگار است.

اکنون با NordVPN از حریم شخصی خود محافظت کنید!

2. CyberGhost

دستگاه های CyberGhost

از آنجا که CyberGhost پرداخت ها را از طریق App Store و Play Store می پذیرد, شما می توانید آن را با کارت هدیه خریداری کنید.

CyberGhost شبکه عظیم جهانی 6000+ سرور می سازد عالی برای پخش و تورنت, با قابلیت های خوب انسداد و سرعت مناسب. امنیت شما توسط شما محافظت خواهد شد رمزگذاری AES 256 بیتی, آ هیچ خط مشی سیاهه ای نیست, و نرم افزار مسدود کردن نرم افزارهای مخرب.

CyberGhost بخاطر ترکیبی از قیمت مناسب با سهولت استفاده ، مورد تمجید مشتریان قرار می گیرد. اکنون آنرا امتحان کنید ضمانت برگشت پول 45 روزه.

CyberGhost می تواند انسداد شود:

 • نمایه جریان اختصاصی با سرورهای بهینه سازی شده برای: Netflix ، iPlayer BBC ، Sky Go ، Hulu ، Comedy Central، Eurosport، ESPN و دیگران.

پشتیبانی از torrenting:

 • آره؛ نمایه اختصاصی کشورها و تعداد کاربران را نشان می دهد.

CyberGhost در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Amazon Fire Stick ، ​​Android TV ، Linux و Chrome.

از CyberGhost Now اکنون از حریم شخصی خود محافظت کنید!

3. گشت و گذار

دستگاه های Surfshark

اگر به دنبال یک VPN کم هزینه هستید که هنوز هم ویژگی های زیادی را ارائه می دهد ، Surfshark گزینه بسیار خوبی است. می توانید Surfshark را از طریق App Store و Play Store خریداری کنید و داوران ما آن را برای آن ارزیابی کنند گزینه های قیمت گذاری رقابتی.

اطمینان از حریم خصوصی است DNS خصوصی در هر سرور Surfshark و همچنین هیچ خط مشی سیاهه ای نیست. Surfshark همچنین دارای بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد از جمله تبلیغات ، بدافزارها و فناوری CleanWeb مسدود کننده ردیاب و حالت استتار به استفاده VPN خود را مخفی کنید از ISP شما.

از همه بهتر ، Surfshark ارائه می دهد اتصالات نامحدود دستگاه تحت یک پروفایل – اکنون آنرا با یک مورد امتحان کنید با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

Surfshark می تواند انسداد شود:

 • Netflix ، Hulu ، CBS ، ESPN ، Amazon Prime Video و دیگران.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند.

Surfshark در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، FireTV ، Linux ، Chrome و Firefox.
  نحوه دستیابی به آدرس IP آرژانتین در هر کجا در سال 2023 [+ VIDEO]

اکنون با Surfshark از حریم شخصی خود محافظت کنید!

4. سپر Hotspot

دستگاههای سپر Hotspot

VPN مناسب برای تورنت ، Hotspot Shield است پروتکل ابتکاری Catapult Hydra سرعت بارگیری و بارگیری چشمگیر را بدون ایجاد امنیت در معرض خطر قرار می دهد.

هات اسپات شیلد پرداخت کارت هدیه را از طریق فروشگاه App و Play Store قبول می کند. با این حال شما باید از این امر آگاه باشید Hotspot Shield در ایالات متحده مستقر است بنابراین ، اگر نگرانی اصلی شما غیرقابل کنترل باقی ماند ، ممکن است بهترین گزینه نباشد.

اگر به دنبال یک VPN سریع و ارزان برای تورنت هستید ، Hotspot Shield شرط خوبی است. کاربران ما آن را برای آن رتبه بندی می کنند برنامه های کاربردی آسان و پشتیبانی مشتری مفید اما می توانید خود را با یک مورد مشاهده کنید محاکمه رایگان 7 روزه یا یک ضمانت برگشت پول 45 روزه.

Hotspot Shield می تواند انسداد شود:

 • نمی توان مسدود کردن سایتهای اصلی جریان را انجام داد.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند.

Hotspot Shield در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS و Chrome.

اکنون از Hotspot Shield محافظت کنید!

5. ZenMate

آیا می توانید با کارت هدیه هزینه VPN خود را پرداخت کنید؟ فقط در صورت انجام این کار

یکی دیگر VPN مناسب با بودجه که برای مبتدیان بسیار عالی است, ZenMate با این وجود تحت تأثیر قرار می گیرد سرعت مناسب و سرورهای سازگار با تورنت.

رمزگذاری درجه نظامی توسط یک نسخه پشتیبان تهیه شده است افزونه آگهی مسدود کننده رایگان و می توانید ZenMate را از طریق App Store و Play Store پرداخت کنید. این را هم در نظر داشته باشید دفتر مرکزی Zenmate در آلمان است, که یک کشور اتحاد 5/9/14 چشم است. با این حال ، ZenMate دارای یک سیاست سختگیرانه بدون ورود به سیستم بنابراین از حریم خصوصی شما باید محافظت شود.

ببینید کاربران ما در این مورد چه می گویند VPN با کاربرد آسان یا آن را امتحان کنید محاکمه رایگان 7 روزه یا با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

ZenMate می تواند انسداد را حذف کند:

 • HBO برو.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند.

ZenMate در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Chrome ، Firefox و Opera.

اکنون با ZenMate از حریم شخصی خود محافظت کنید!

خلاصه و خواندن بیشتر

پرداخت هزینه خدمات VPN با کارت هدیه روشی مطمئن و غیرقابل ردیابی است ، اما این تنها گزینه نیست. برخی از بهترین VPN های موجود در بازار روش های خصوصی دیگری برای پرداخت و همچنین خدمات بسیار بهتر برای پول شما ارائه می دهند.

اگر قبلاً متقاعد شده اید ، می توانید کد های کوپن NordVPN ما را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که بهترین خرید را دارید.

آیا دائماً با سانسور شدید و محتویات جغرافیایی محدود مبارزه می کنید؟ ما راهنمایی در مورد چگونگی دور زدن بلوک های VPN را با هم جمع می کنیم.