راهنمای نهایی برای VPN Tunneling و نحوه استفاده از آن در سال 2020

ممکن است شنیده باشید که شبکه های خصوصی مجازی (VPN) از روندی به نام “تونل سازی” برای گسترش یک شبکه خصوصی در یک شبکه عمومی (اینترنت) استفاده می کنند.. Tunnelling فرآیند رمزگذاری داده ها و جدا نگه داشتن آن از سایر ترافیک اینترنت است. این یک VPN را قادر می سازد از محرمانه بودن (داده ها پنهان باقی بماند) و یکپارچگی (داده ها بدون تغییر باقی می مانند) از پیام ها هنگام عبور از شبکه عمومی محافظت کنند..

اما چگونه روند تونل زنی در واقع کار می کند? و آیا واقعاً فعالیت آنلاین خود را ایمن تر نگه می دارد?

برای مبتدیان ، بهترین راه برای محافظت از داده های شما این است که هرگز آن را در وهله اول از طریق شبکه عمومی ارسال نکنید ، اما می دانید که این تقریباً غیرممکن است. به همین دلیل است که ما وقتی درگیر فعالیتهای آنلاین هستیم به VPN اعتماد می کنیم تا حریم شخصی خود را تقویت کنیم.

VPN Tunneling چیست؟?

اصطلاح تونل سازی VPN فرآیندی را توصیف می کند که به موجب آن داده ها با اطمینان از یک دستگاه یا شبکه به وسیله دیگر از طریق یک محیط غیر ایمن (مانند اینترنت) بدون به خطر انداختن حریم خصوصی منتقل می شوند. Tunneling شامل محافظت از داده ها با بسته بندی مجدد آن به شکل دیگری است.

در واقعیت ، هیچ تونل فیزیکی وجود ندارد ، البته. داده ها باید از طریق همان سیم مانند سایر داده هایی که از شبکه عمومی عبور می کنند عبور کنند. در عوض ، تونل سازی VPN از مفاهیم موسوم به رمزگذاری داده ها و رمزگذاری استفاده می کند تا با خیال راحت ترافیک داده ها را از طریق محیط غیر ایمن انجام دهد.. محصورسازی بسته ای از داده های دیگر را که از طریق همان شبکه مسافرت می کنند عایق بندی می کند ، در حالی که رمزگذاری باعث می شود داده ها حتی برای عوامل نظارتی و مجرمان “نامرئی” شوند (غیرقابل خواندن). که آن را به عنوان اطلاعات رمزگذاری شده تشخیص می دهند. بنابراین به نظر می رسد که داده ها در داخل تونل حرکت می کنند. شکل 1.0 در زیر ممکن است به شما در تجسم روند کمک کند.

با استفاده از یک ون حمل ونقل زرهی در امتداد بزرگراه های عمومی ، می توانید مانند VPN به تونل زنی فکر کنید. وجه در این مثال داده های شما است ، بزرگراه عمومی شبکه عمومی غیر ایمن است ، و ون زره پوش شبیه به تونل VPN است (رمزگذاری داده ها و رمزگذاری).

حتی اگر آژانس های پیشرفته جاسوسی و مجرمان ماهر وانت زره پوش و محتوای آن را تشخیص دهند ، نمی توانند وارد آن شوند. بنابراین در اینجا دو سطح وجود دارد – کپسوله سازی وانت را جابجا می کند ، بنابراین در بیشتر موارد به عنوان وسیله نقلیه حامل پول شناخته نمی شود ، در حالی که رمزگذاری تضمین می کند که حتی اگر ون به رسمیت شناخته شود ، هیچ کس نمی تواند به پول نقد در داخل برسد.
نمودار vpn-tunelling-نمودارنمودار 1.0 VPN Tunneling نمودار

به طور خلاصه ، رمزگذاری باعث می شود داده های قابل خواندن شما (متن ساده) توسط هر شخصی که آن را رهگیری می کند ، کاملاً غیرقابل خواندن باشد (متن رمزگذاری شده) ، در حالی که بسته بندی بسته ها بسته های داده را با لایه های پی در پی از اطلاعات کنترل می پیچد ، به طوری که در بیشتر موارد حتی به عنوان رمزنگاری نیز شناخته نمی شود. داده ها. تونل سازی VPN از این تکنیک ها برای پنهان کردن داده های شما استفاده می کند تا فعالیتهای مرور شما را خصوصی و محرمانه نگه دارد.

در انتخاب VPN چه باید جستجو کنم?

هنگام انتخاب یک VPN ، برای شما مهم است که چطور قصد استفاده از خدمات را در نظر بگیرید و کدام ویژگی های تنظیم تونلینگ برای آن استفاده به بهترین وجه مناسب است. در جدول زیر خلاصه ای از محبوب ترین کاربردهای VPN و ویژگی های مربوط به تونل زنی برای جستجو قرار گرفته است. به نوبه خود, ویژگی های در دسترس شما مشخص خواهد شد که پروتکل های تونلینگ ارائه می دهند از طریق VPN. پروتکل ها در بخش هایی که در ادامه می آیند به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است.

استفاده از VPN مهمترین ویژگی تونل سازی برای داشتن چرا این مهم است
پخش آنلاین سرعت و توانایی دور زدن نرم افزار مسدود کننده بافر را به حداقل رسانده و محدودیت های دسترسی به محتوا را حذف کنید
دسترسی به وب سایتهای ممنوعه امنیت با رمزگذاری قوی از نظارت و دور زدن محدودیت های محتوا (سانسور) بپرهیزید
تماس های VoIP امنیت با رمزگذاری قوی از نظارت خودداری کنید
استفاده از فای عمومی امنیت و حریم خصوصی از داده هایی محافظت کنید که در غیر اینصورت برای هر کاربر شبکه مشترک قابل مشاهده است (شبکه های WiFi بسیار ضعیف هستند)
اشتراک گذاری فایل P2P امنیت و حریم خصوصی از فرار از نظارت ، به ویژه ردیابی انتقال داده ها خودداری کنید
مبارزه با ضربات پهنای باند ISP سرعت بافر ثابت را به حداقل برسانید
کاربردهای مختلط سهولت جابجایی بین پروتکل های مختلف می خواهید بتوانید بهترین پروتکل را برای هر بار استفاده انتخاب کنید
چند وظیفه ای ، از جمله کاربردهای محلی و از راه دور تونل زنی تقسیم (توضیحات مفصل در زیر) دسترسی همزمان به ISP و سرور VPN محلی شما بدون وقفه

سایر ویژگی های پیشرفته VPN نیز وجود دارد که برای اثربخشی تونل زنی از قبیل سوییچ کش و تونل سازی اسپلیت ضروری است.

آ کلید کشتار مکانیزم راه اندازی برای نظارت منظم بر ارتباط شما برای هرگونه تغییر در وضعیت است. در صورت مشاهده هرگونه قطع ارتباط از سرور VPN ، به طور خودکار دستگاه شما متوقف می شود و یا برنامه های خاصی از اتصال به اینترنت از طریق ISP خود به اینترنت خاتمه می یابد تا داده ها و فعالیت شما در معرض چشم کنجکاوی قرار نگیرد.

با این وجود مواقعی وجود دارد که شما برای عبور از تونل VPN خود نیاز به تمام ترافیک داده های خود ندارید. این جایی است که مفهوم تونل زنی اسپلیت به مرحله اجرا در می آید.

تقسیم همه چیز درباره تقسیم?

تونل سازی اسپلیت اساساً شما را قادر می سازد تا برخی از فعالیت های آنلاین خود را از طریق تونل VPN مسیریابی کنید در حالی که مستقیماً از طریق ISP خود به اینترنت برای دیگران دسترسی پیدا می کنید.. چرا این مهم است?

یكی از كاركردهای اصلی یك VPN تهیه یك كانال ایمن و خصوصی برای ارسال و دریافت اطلاعات ناشناس است. اما واقعیت این است ، همه آنچه که ما در اینترنت انجام می دهیم ، نیازی به عبور از یک تونل VPN نیست. به عنوان مثال ، مواقعی وجود دارد که می خواهید به یک سرویس استریم مانند Netflix به فیلم های خارجی دسترسی پیدا کنید و در همان زمان به خدمات وب محلی دسترسی پیدا کنید. در صورت نیاز به حفاظت از تونل زنی ، VPN می تواند تنگنا باشد که اتصال شما را کند می کند.

یا فرض کنید می خواهید فعالیت های بانکی آنلاین را انجام دهید و در عین حال دسترسی به خدمات وب را در کشورهای دیگر که نیاز به استفاده از VPN دارند نیز داشته باشید. تغییر آدرس IP (و موقعیت مکانی ظاهری) با استفاده از VPN می تواند بعنوان فعالیت مشکوک توسط بانک شما پرچم گذاری شود ، که در واقع می تواند منجر به تهاجم بیشتر به حریم شخصی شما شود.

در چنین مواردی ، تونل زنی اسپلیت به شما امکان می دهد بدون دسترسی مستقیم به خدمات وب محلی ، دسترسی به خدمات وب را که می خواهید یا برای محافظت از تونل سازی نیاز دارید ، بدست آورید. در غیر این صورت ، خود را پیدا می کنید که به طور مداوم از سرویس VPN خود متصل و جدا می شوید. علاوه بر این ، تونل سازی اسپلیت به شما کمک می کند تا از پهنای باند زیادی محافظت کنید ، زیرا ترافیک اینترنت شما لازم نیست که از طریق سرور VPN عبور کند..

خوشبختانه ، بیشتر ارائه دهندگان خدمات VPN با رده بالا شامل یک ویژگی تونل زنی در برنامه های خود هستند.

آنچه در مورد پروتکل های ساخت تونل باید بدانم?

بیشتر ارائه دهندگان VPN به کاربران این امکان را می دهند که از چندین پروتکل تونلینگ استفاده کنند. پروتکل تونل سازی VPN که برای استفاده انتخاب می کنید پیامدهای قابل توجهی برای کیفیت و عملکرد تونل شما دارد. برخی از سؤالات کلیدی که باید قبل از انتخاب پروتکل تونل زنی بپرسید عبارتند از:

  • چقدر سریع است?
  • چقدر امن است?
  • چگونه به راحتی می توانید نرم افزار مسدود کننده عرضی (گذشته را بدست آورید)?
  • چقدر راحت می توانم به آن دسترسی پیدا کنم و از آن استفاده کنم?

از آنجا که انتخاب شما از پروتکل های تونلینگ می تواند بسیار مهم باشد ، مهم است که درک خوبی از پروتکل های مختلف داشته باشید تا بتوانید انتخاب آگاهانه ای داشته باشید.

پروتکل های مختلف تونلینگ VPN چیست؟?

پروتکل تونل سازی VPN مجموعه ای از قوانین توافق شده برای انتقال داده ها و رمزگذاری است. برخی از پروتکل های متداول شامل پروتکل تونلینگ نقطه به نقطه (PPTP) ، پروتکل تونلینگ دو لایه (L2TP) ، امنیت پروتکل اینترنت (IPSec) ، پروتکل تونلینگ سوکت ایمن (SSTP) و باز کردن VPN (SSL / TLS).

پروتکل تونلینگ نقطه به نقطه (PPTP)

PPTP توسط گروهی از فروشندگان به سرپرستی مایکروسافت توسعه داده شده است و از ویندوز 95 در سیستم عامل های مایکروسافت پیاده سازی شده است. PPTP از سایت به سایت و همچنین از راه دور VPN از طریق اینترنت پشتیبانی می کند..

بنابراین PPTP یکی از قدیمی ترین ، سریعترین ، پرکاربردترین و ساده ترین تنظیم پروتکل های تونل سازی VPN است. پیکربندی آن آسان است زیرا برای ایجاد تونل به سرور از راه دور فقط به یک نام کاربری ، رمز عبور و آدرس سرور احتیاج دارد. این یکی از سریعترین پروتکل ها به دلیل سطح پایین رمزگذاری آن است. به همین دلیل ، PPTP برای برنامه هایی مفید است که در آن سرعت از امنیت کامل مهمتر است.

اگر امنیت دغدغه اصلی شماست ، باید توجه داشته باشید که آسیب پذیری های امنیتی زیادی در PPTP یافت شده است. اکثر شبکه هایی که از PPTP استفاده می کنند ، برای تأمین خرابی های امنیتی پروتکل ، باید اقدامات امنیتی دیگری را اعمال کنند. متأسفانه انجام این کار به این معنی است که شما تا حدی مزایای پروتکل را از دست می دهید. بنابراین ما PPTP را فقط در مواردی که حمایت از میراث مورد نیاز است و امنیت در اولویت نیست ، توصیه می کنیم.

پروتکل تونلینگ لایه 2 (L2TP) / امنیت پروتکل اینترنت (IPSec)

پروتکل تونل سازی L2TP به خودی خود محرمانه اطلاعات را ارائه نمی دهد ، بلکه در عوض به پروتکل دیگری متکی است تا دوباره داده ها را بپیوندد ، دو لایه رمزگذاری را ایجاد می کند تا از داده های موجود در تونل محافظت کند..

به دلیل عدم محرمانه بودن کامل ، L2TP اغلب در ترکیب با پروتکل اینترنت Internet (IPSec) برای ایجاد یک پروتکل تونل امن تر از PPTP استفاده می شود. این ترکیب به عنوان L2TP / IPsec گفته می شود.

با این حال ، فرایند محصورسازی دو برابر باعث می شود L2TP / IPsec کمی کندتر از PPTP باشد. همچنین می تواند با دور زدن محدودیت ها مقابله کند زیرا از پورت های ثابت استفاده می کند که نرم افزار مسدود کننده VPN می تواند تشخیص دهد و اتصال با L2TP را آسان تر می کند. امروزه بسیاری از ارائه دهندگان محتوا مانند Netflix از مسدود کننده های VPN استفاده می کنند ، بنابراین اگر از VPN برای دسترسی به محتوا در کشورهای دیگر استفاده می کنید ، ممکن است یک پروتکل تونل سازی که شما را در مقابل مسدود شدن آسیب پذیر می کند ، باشد..

تبادل کلید اینترنتی (IKEv2) / امنیت پروتکل اینترنت (IPSec)

به طور دقیق ، IKE در واقع یک پروتکل تونلینگ نیست. با این حال ، از آنجا که مانند یکی عملکرد دارد ، ما آن را در اینجا گنجانده ایم.

معمولاً IKEv2 از پروتكل L2TP به عنوان بهبودي استفاده مي كند ، از برخي از پيشرفته ترين روش هاي رمزگذاري در حال حاضر استفاده مي كند. همچنین به طور قابل توجهی سریعتر از L2TP است و امکان اتصال مجدد سریعتر و آسان تر را بعد از قطع سرویس فراهم می کند.

مانند L2TP ، IKEv2 معمولاً در ترکیب با IPSec استفاده می شود. مزایای اصلی آن سرعت ، پایداری و سهولت استفاده است. اشکال اصلی آن این است که مانند L2TP ، مسدود کردن آن بسیار ساده است.

پروتکل تونل سوکت ایمن (SSTP)

پروتکل Tunneling Socket Secure Socket (SSTP) توسط مایکروسافت برای محافظت از فعالیت های آنلاین شما ساخته شده است. این سیستم عامل به صورت پیش فرض در سیستم عامل های ویندوز 7 ، 8 و 10 پشتیبانی می کند و تنظیم آن را برای کاربران ویندوز آسان می کند. داده های اینترنت را با استفاده از Secure Socket Layer (SSL) حمل می کند – همان پروتکل مورد استفاده برای تأمین برق اتصالات وب ایمن (HTTPS).

SSTP از روشهای رمزگذاری قوی استفاده می کند ، و آن را تبدیل به امن ترین پروتکل VPN می کند که بصورت پیش فرض در سیستم عامل های ویندوز موجود است و می تواند به جای PPTP یا L2TP / IPsec مورد استفاده قرار گیرد. مزیت SSTP نسبت به PPTP و L2TP این است که نمی توان آن را به راحتی مسدود کرد ، زیرا ترافیک از طریق اتصال اینترنتی محبوب HTTPS منتقل می شود..

این خبر خوب برای کسانی است که از VPN ها استفاده می کنند تا به مطالبی مانند Netflix در سایر کشورها دسترسی پیدا کنند. اما ، از آنجا که SSTP یک فناوری اختصاصی مایکروسافت است ، برای شناسایی نقص های احتمالی ، انجام معاینات مستقل از کدهای موجود در پروتکل دشوار است..

OpenVPN

OpenVPN پروتکل تونل سازی VPN است که با استفاده از نرم افزار منبع باز (نرم افزاری با کدهایی که هر کسی می تواند آن را بررسی کند) تهیه شده است. از پروتکل رمزگذاری شده شناخته شده Secure Socket Layer (SSL) استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که کلیه ترافیک داده های منتقل شده بین دستگاه شما و دستگاه کاربر دیگر یا هر وب سایت خصوصی باقی می ماند. همچنین تعداد زیادی روش دیگر رمزگذاری قوی را پشتیبانی می کند.

OpenVPN سریع و قادر به عبور از نرم افزار مسدود کردن VPN است. به دلیل ماهیت منبع باز پروتکل ، کارشناسان امنیتی مرتباً به دلیل نقص امنیتی احتمالی و بهبود آن ، مرتباً آن را ترسیم می کنند ، باعث افزایش اعتماد به نفس کاربر در پروتکل می شوند..

اگرچه به طور پیش فرض گنجانده نشده است ، Open VPN در سیستم عامل های ویندوز ، مک و لینوکس پشتیبانی می شود ، اما برای پیکربندی نیاز به نرم افزار مشتری شخص ثالث دارد. اما اگر در یک ارائه دهنده خدمات معتبر VPN مشترک شوید ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد همه مشکلات پیکربندی نخواهید داشت ، زیرا پس از نصب برنامه VPN ، OpenVPN به راحتی قابل استفاده خواهد بود..

در جدول 1.0 ، مقایسه مفصلی از پروتکل های مختلف تونل سازی ارائه شده است.

جدول 1.0 مقایسه پروتکل های تونل سازی VPN

پروتکل تونلینگ VPN

امکانات PPTP L2TP / IPSec IKEv2 / IPSec SSTP VPN را باز کنید
سهولت تنظیم بسیار آسان آسان آسان آسان اگر از یک VPN خوب استفاده کنید ، به سختی مشکل است ، اما آسان است
ثبات مبارزه با بیشتر نرم افزارهای مسدود کننده مبارزه با بیشتر نرم افزارهای مسدود کننده مبارزه با برخی از نرم افزارهای مسدود کننده بیشتر نرم افزارهای مسدودکننده را دور می زند بیشتر نرم افزارهای مسدودکننده را دور می زند
رمزگذاری پایه ای قوی بسیار قوی بسیار قوی بسیار قوی
سرعت سریع کمی آهسته سریع سریع بهترین عملکرد
امنیت امن نیست امن اما ممکن است قابل شکست باشد بسیار امن است ، اما کاربران برای تأیید ادعاهای امنیتی ، دسترسی به کدها ندارند بسیار امن است ، اما کاربران برای تأیید ادعاهای امنیتی ، دسترسی به کدها ندارند بسیار ایمن است و هرکسی برای تأیید ادعاهای امنیتی به کدها دسترسی دارد
سازگاری پنجره ، سیستم عامل مک ، لینوکس و غیره. پنجره ، سیستم عامل مک ، لینوکس و غیره. پنجره ، سیستم عامل مک ، لینوکس و غیره. فقط ویندوز پنجره ، سیستم عامل مک ، لینوکس و غیره.

5 بهترین VPN که از Tunneling استفاده می کنند

اکنون که می فهمید تونل سازی VPN چیست ، چگونه کار می کند و چرا اینقدر مهم است ، در مورد آنچه که بهترین VPN ها را از سایر موارد جدا می کند ، می دانید. در vpnMentor, ما صدها VPN را تحقیق و آزمایش می کنیم تا مشخص کنیم کدام یک از شما و داده های شما را در حین ارائه سرعت و دسترسی به محتوای مورد نظر شما محافظت می کنند. در اینجا گزینه های ما برای بهترین VPN های موجود است.

1. NordVPN

راهنمای نهایی برای VPN Tunneling و نحوه استفاده از آن در سال 2020

NordVPN که توسط کارشناسان و کاربران به عنوان یکی از بهترین VPN های همه جانبه در دسترس امروز مشاهده می شود ، سرعت و ثبات بسیار خوبی را ارائه می دهد ، به همراه توانایی اثبات شده برای بدست آوردن دیواره های آتش سخت و Geoblocks گذشته. حراست از حریم خصوصی آن شامل سوئیچ kill و یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم است و نمایندگان خدمات مشتری آن از طریق چت 24 ساعته آگاه و آسان هستند..

پروتکل های پشتیبانی شده: PPTP ، IKEv2 / IPSec ، Open VPN
تقسیم تونل: نه
کلید کشتار: آره
امتحان رایگان: بله ، سه روز با دسترسی کامل به کلیه ویژگی ها و سرورها
تضمین بازگشت پول: 30 روز

مشاهده معاملات NordVPN

2. ExpressVPN

دستگاه های ExpressVPN

ما ساعتها صرف آزمایش ادعای موجود بودن VPN کرده ایم سریعترین حق بیمه VPN موجود, و هرگز ما را رها نکرده است. این تنها یکی از دلایل بسیاری است که کاربران ExpressVPN را بسیار بالا ارزیابی می کنند ، حتی اگر کمی بیشتر از سایر VPN ها هزینه کنند. ویژگی هایی مانند رمزگذاری درجه نظامی و سوئیچ کشتار خودکار ثابت می کنند که این VPN با قربانی کردن محافظت از حریم خصوصی به سرعت خود نرسیده است.

پروتکل های پشتیبانی شده: PPTP ، L2TP / IPSec ، SSTP ، VPN Open
تونل سازی تقسیم شده: آره
کلید کشتار: آره
امتحان رایگان: بله ، فقط برنامه های تلفن همراه
تضمین بازگشت پول: 30 روز

مشاهده معاملات ExpressVPN

3. CyberGhost

چندین دستگاه سایبرگاست

CyberGhost که به دلیل رابط بصری و کاربردی آسان که کاربران از همه سطوح تجربه آن را دوست دارند مشهور است ، همچنین از طریق یک شبکه گسترده سرور جهانی ، اتصالات سریع و قابل اعتماد را ارائه می دهد. یک خط مشی بدون ورود به سیستم و گزینه ای برای خرید اشتراک ناشناسانه با ارز دیجیتال ، تنها دو روش مختلف محافظت از حریم خصوصی سایبرگاوست است..

پروتکل های پشتیبانی شده: PPTP ، L2TP / IPSec ، Open VPN
تقسیم تونل: نه
کلید کشتار: پروتکل OpenVPN فقط
امتحان رایگان: بله ، هفت روز با محدودیت دسترسی
تضمین بازگشت پول: 30 روز

مشاهده معاملات CyberGhost

4. PrivateVPN

دستگاه های خصوصی vpn

PrivateVPN با ارائه سرعت و قابلیت اطمینان عالی در شبکه همراه با برخی از ویژگی های منحصر به فرد از جمله گزینه Team Viewer به شما صعود کرده است و به شما امکان می دهد تا هنگام راه اندازی مستقیم با تیم فنی ارائه دهنده کار کنید. با این وجود ، خدمات عمومی مشتری با VPN های ذکر شده در بالا ، نه به اندازه پاسخگو و نه آگاهی است. با این وجود ، PrivateVPN مورد علاقه کاربران قدرتمند است.

پروتکل های پشتیبانی شده: PPTP، L2TP / IPSec، IKEv2 / IPSec، Open VPN
تقسیم تونل: نه
کلید کشتار: فقط ویندوز
امتحان رایگان: بله ، هفت روز ، اما باید یک کد هدیه را از خدمات مشتری بدست آورید
تضمین بازگشت پول: 30 روز

مشاهده معاملات خصوصی VPN

5. HMA VPN

دستگاه hidemyass

سرعت شبکه HMA قابل اعتماد بسیار سریع است ، و اگر می خواهید از VPN خود برای به اشتراک گذاشتن پرونده های بزرگ با دوستان و خانواده استفاده کنید ، سرویس بی نظیر بارگذاری سریع فایل یک ویژگی عالی است. با این حال باید خاطرنشان کنیم که HMA برخلاف ارائه دهندگان دیگر در این لیست ، برخی از فعالیت ها را حفظ می کند. با این حال ، سیاهههای مربوط به فعالیت اتصال و استفاده از پهنای باند محدود شده و فقط برای اهداف تشخیصی استفاده می شوند ، بنابراین ما آنها را تهدید بزرگی برای امنیت شما نمی بینیم. بسیاری از کاربران راضی HMA موافق هستند.

پروتکل های پشتیبانی شده: PPTP ، L2TP / IPSec ، Open VPN
تقسیم تونل: نه
کلید کشتار: پروتکل OpenVPN فقط
امتحان رایگان: بله ، هفت روز
تضمین بازگشت پول: 30 روز

مشاهده معاملات HMA

نتایجی که اظهار شده

VPN برای پنهان کردن فعالیت اینترنتی خود از ISP و آژانسهای جاسوسی ، به مفهوم تونل زنی برای محافظت از حریم شخصی شما متکی است و در عین حال به شما در حرکت به وب سایتهای مسدود شده نیز کمک می کند. میزان محافظت ، سرعت و توانایی دریافت بلوک ها و محدودیت های گذشته به انتخاب پروتکل تونلینگ بستگی زیادی دارد.

در بین تمام پروتکل های تونل زنی ، Open VPN اکیداً توصیه می شود ، به خصوص برای هر کسی که نگرانی های امنیتی جدی ای دارد. کد منبع باز ، ثبات ، رمزگذاری قوی و امکان دور زدن نرم افزار مسدود کردن ، آن را به بهترین پروتکل تونل زنی در حال حاضر در دسترس می کند ، و به شما می توانید اعتماد کنید.

سرانجام ، باید اضافه کنیم كه انتخاب VPN با پروتكلهای تونل زنی ایمن ، تنها یكی از اقدامات بسیاری است كه شما باید برای محافظت از خود در اینترنت انجام دهید. برای راهنمایی های مفید تر برای ایمن ماندن در اینترنت ، راهنمای کامل ما برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین خود را مشاهده کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me