Žiūrėkite DABAR TV iš bet kurios vietos Greitas, lengvas transliacijos hakas 2023 metams

DABAR televizija suteikia jums galimybę transliuoti mėgstamus filmus ir laidas be sutarties. Bloga žinia ta, kad tu tik gali mėgaukitės jos programomis, jei gyvenate JK. Geros žinios yra tai, kad mes jums parodysime, kaip tai padaryti žiūrėkite DABAR TV visur, kur esate.

DABAR televizija naudoja geografinius apribojimus apriboti JK žiūrovų prieigą prie jo turinio. Tačiau šiame straipsnyje paaiškinsime, kaip galite lengvai apeiti DABAR TV geografinius blokus padedant a premium VPN.

Mes taip pat rekomenduoti 5 geriausius VPN, norint praeiti pro geobloko tvirtovę.

Parengta pradėti?

Trumpas vadovas: Kaip žiūrėti DABAR TV iš bet kurios vietos

 1. Pasirinkite VPN. Mes rekomenduojame „NordVPN“ kaip mūsų pasirinkimas # 1.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite savo VPN programą.
 3. Prisijunkite prie serverio JK.
 4. Prisijungti Registracija. Viskas! Jūsų vartai į begalinį sportą ir kiną yra atviri!

Kaip užsiregistruoti DABAR TV

 1. Pasirinkite VPN. Mes rekomenduojame „NordVPN“ kaip mūsų pasirinkimas # 1.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite savo VPN programą.
 3. Prisijunkite prie serverio JK.
 4. Eikite į DABAR TV svetainę ir prisiregistruokite gauti paslaugą.
 5. Pasirinkite iš daugybės mėnesinių kainų paketų.
 6. Esate pasirengęs eiti!

Yra pranešimų, kad VPN neveiks vienas, jei turite „NOW TV Smart Stick“. Turėsite nustatyti savo VPN maršrutizatoriuje. Peržiūrėkite mūsų vadovą čia.

Žiūrėkite DABAR TV dabar!

Kodėl jums reikia VPN, kad galėtumėte žiūrėti DABAR TV

DABAR televizija blokuoja savo turinį kad taip būtų pasiekiama tik žiūrintiesiems JK. Be to, DABAR televizijoje įdiegta sudėtinga programinė įranga aptikti ir užblokuoti VPN, apeinant šiuos geografinius apribojimus.

Vis dėlto nenusiminkite. Naudodami didelio našumo VPN, galite: praeikite DABAR TV geografinius apribojimus ir apsaugos nuo VPN technologijas.

Naudodamiesi VPN galite: užmaskuokite savo IP adresą ir prisijungti prie serverio JK. Tai apgaudinėja jūsų buvimo vietą, kad ji atrodytų taip, tarsi jungiatės iš JK. Netrukus susirasite mėgstamiausias laidas ir filmus DABAR televizijoje!

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Aukščiausio lygio VPN daro daug daugiau nei tik apeina DABAR TV geografinius apribojimus.

Pirmiausia gausite prieigą prie dar daugiau srautinių transliacijų paslaugų, ne tik DABAR TV. VPN suteikia jums galimybė atrakinti visų tipų srautinių prekių katalogus iš viso pasaulio.

Galite saugiai transliuoti, nesvarbu, kur gyvenate. Tai taip pat saugi vieta kankintis!

Naudojant premium VPN, jūsų duomenys yra saugūs karinio lygio šifravimas. 

VPN saugo jūsų tapatybės internete anonimas. Visa jūsų veikla internete – nuo vaizdo įrašų atsisiuntimo iki mokėjimų internetu – saugi nuo smalsių akių.

Jums nereikės nerimauti, kad reklamuotojai, interneto paslaugų teikėjas ar elektroniniai pagrobėjai gautų jūsų asmeninę informaciją.

Dabar, kai žinote tvirto VPN ypatybes, atėjo laikas pažvelgti į 5 geriausius VPN, skirtus transliuoti DABAR TV.

  Kako zaista izbrisati svoj Twitter račun za 3 sekunde (2023)

5 geriausi VPN, skirti žiūrėti DABAR TV

1. „NordVPN“

Žiūrėkite DABAR TV iš bet kurios vietos Greitas, lengvas transliacijos hakas 2023 metams

„NordVPN“ yra minios mėgstamiausias dėl greičio, saugumo ir našumo. Jos 5000 ir daugiau serverių 60 šalių leisti srautą iš bet kurios pasaulio vietos. Dėka to, galite greitai įsijausti į kriketo pasaulio taurę 800 ir daugiau serverių JK.

Greito prisijungimo funkcija pasirenka greičiausią bet kurio „DABAR“ TV leidimo serverį.

„NordVPN“ yra unikalus „SmartPlay“ funkcija suteikia galimybę saugiai pasiekti turinį. Nėra jokių sąrankų ar erzinančių rankinių konfigūracijų. „SmartPlay“ automatiškai įjungia prisijungimo minutę ir suranda greičiausią JK serverį.

„NordVPN“ patobulintos saugos funkcijos apima griežtą nerašymo politiką, automatinį žudymo jungiklį, 256 bitų karinio lygio šifravimą, svogūnų per VPN ir DNS apsaugą nuo nutekėjimo.

„NordVPN“ siūlo nepriekaištingą klientų aptarnavimą 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas ir jo DUK skyrius.

Tai taip pat suteikia jums šešios vienalaikės įrenginių jungtys abonemente. 

Galite išbandyti paslaugą patys 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Arba galite perskaityti, ką turi pasakyti jo vartotojai.

Sutaupykite pinigų „NordVPN“ prenumeratai naudodami mūsų kupono kodą.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Žiūrėkite „TV“ per „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ - „vpnMentor“

„ExpressVPN“ yra greičio karalius. Tai tau siūlo greitas greitis visame pasaulyje.

Siūlymas 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse, įskaitant JK, kartu su neribotas pralaidumas ir serverio jungikliai, „ExpressVPN“ yra puikus pasirinkimas žiūrėti DABAR TV.

„ExpressVPN“ kibernetinio saugumo funkcijos saugokite jus nuo smalsių akių interneto paslaugų teikėjo (IPT), įsilaužėlių, paieškos sistemų, vyriausybinių agentūrų, rinkodaros specialistų ir kt.

Jis turi tavo nugarą su tokiomis savybėmis kaip griežta politika be žurnalų, šifravimas kariškiams, nulio žinių DNS, ir a įmontuotas nužudymo jungiklis.

„ExpressVPN“ dalijimasis tuneliu leidžia nukreipti kai kuriuos savo įrenginio srautus per VPN, o kiti įrenginiai yra tiesiogiai prisijungę prie interneto.

Tai neleidžia sulėtinti interneto ryšio ir leidžia tuo pačiu metu naudotis užsienio ir vietinėmis interneto paslaugomis.

„ExpressVPN“ siūlo išsamius trikčių šalinimo vadovus kartu su 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas. Patogumas vartotojui yra VPN pradedančiojo svajonė.

Galite prisijungti iki 5 įrenginių vienu metu pagal vieną prenumeratą.

Reikia įtikinamesnio? „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Taip pat galite skaityti apžvalgas, kad sužinotumėte, kodėl vartotojams patinka „ExpressVPN“!

Jei biudžetas yra mažas, peržiūrėkite mūsų „ExpressVPN“ kupono kodą.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.
  Įgalinantis interneto saugumo vadovą moterims

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Žiūrėkite DABAR televiziją naudodami „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Ar perkate savo pirmąjį VPN? Tuomet „CyberGhost“ gali būti jums tinkamiausias. „CyberGhost“ patogi vartotojo sąsaja apima Prisijungimas vienu paspaudimu ir geriausios vietos funkcija (kuriame automatiškai randamas greičiausias serveris). Tai yra puikiai tinka pradedančiajam VPN.

Šis VPN nuosekliai apeina geoblokus dėka 4200 ir daugiau serverių 60 ir daugiau šalių. Jungtinėje Karalystėje „CyberGhost“ turi daugiau nei 400 serverių.

Įspūdingos saugos ir privatumo funkcijos apima 256 bitų šifravimas, griežta neprisijungimo politika, automatinis užmušimo jungiklis, ir skelbimų ir kenkėjiškų programų blokavimo priemonė.

Mūsų atlikti „CyberGhost“ greičio testai suteikia aukštus įvertinimus, todėl tai yra geras pasirinkimas transliacijai. Be to, jūsų draugai ir šeimos nariai gali susilaukti savo mėgstamų pasirodymų dėka septyni prietaiso jungtys vienoje paskyroje.

Jei kyla problemų jungiantis prie „DABAR TV“, galite susisiekti su „CyberGhost“ palaikymas per tiesioginį pokalbį ar bilietą.

Jei pinigų trūksta, „CyberGhost“ turi skirtingas prenumeratas ir mokėjimo paketus. Tai taip pat siūlo dosnų 45 dienų pinigų grąžinimo garantija!

„CyberGhost“ yra aukštos kokybės VPN su mažiausia kaina. Vartotojai sutinka!

Jei norite dar geresnių sandorių, pasižiūrėkite į mūsų „CyberGhost“ kupono kodą.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Žiūrėkite DABAR TV su „CyberGhost“!

4. „Surfshark“

„Surfshark_screenshot“

„Surfshark“ yra gana naujas VPT rinkoje, tačiau jo savybės konkuruoja su geriausiais VPN aplinkoje.

Siūloma 800 ir daugiau serverių 50 ir daugiau šalių, iš jų 4 JK. „Surfshark“ Greito prisijungimo funkcija randa greičiausią galimą serverį.

Šis VPN gerai atlieka mūsų greičio testus. Tai nuosekliai gauna aukšti greičio ir tinklo patikimumo ženklai be jokių greičio sumažėjimų ar ryšio sutrikimų. 

Jos būstinė yra Britanijos Mergelių salose, ji yra už 2014 m. Rugsėjo 9 d. „Eyes“ aljanso ribų. Tai puiki žinia privatiems žmonėms.

Apsaugos priemonės apima: DNS apsauga nuo nutekėjimo, AES 256 bitų šifravimas, automatinis užmušimo jungiklis, neprisijungimo politika, ir apsauga nuo kenkėjiškų programų ir reklaminių programų.

Jei kyla problemų norint naudotis DABAR TV naudojant „Surfshark“, galite susisiekti su 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas.

„Surfshark“ lengva įdiegti ir naudoti. Be to, visa šeima gali mėgautis DABAR televizija vienu metu neribotas įrenginių skaičius vienoje licencijoje.

  Atblokuokite „KickassTorrents“ (KAT) Australijoje 2023 m. [SAUGIU !!]

A 30 dienų pinigų grąžinimo garantija yra tik dar viena priežastis, dėl kurios „Surfshark“ greitai žengia į VPN gretas. Vartotojai negalėjo susitarti daugiau!

Neišmeskite biudžeto ir patikrinkite mūsų „Surfshark“ kupono kodą.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“

Žiūrėkite DABAR TV su „Surfshark“!

5. „PrivateVPN“

Žiūrėkite DABAR TV iš bet kurios vietos Greitas, lengvas transliacijos hakas 2023 metams

„PrivateVPN“ nėra toks prašmatnus kaip kai kurie kiti aukščiausio lygio VPT, tačiau tai vis tiek yra puikus pasirinkimas transliuoti DABAR TV.

Su 150 ir daugiau serverių (su 6 JK) 60 šalių, jis nuosekliai apeina DABAR televizoriaus blokus. Be to leidžia vienu metu prijungti iki 6 įrenginių.

Mūsų „PrivateVPN“ greičio testai tai suteikia geras greitis ir patikimas susisiekimas, panašus į VPN su tūkstančiais serverių.

Išskirtinės saugos funkcijos apima: IPv6 apsauga nuo nuotėkio, DNS nuotėkio apsauga, AES 256 bitų šifravimas, ir automatinis užmušimo jungiklis (kol kas veikia tik „Windows“).

Viena didžiausių „PrivateVPN“ stiprybių yra programos intuityviosios funkcijos ir naršymas. Jos paprastas režimas yra pliusas pradedantiesiems VPN: įjungiate VPN, nereikia spręsti jokių išplėstinių konfigūracijų.

Naudodami patogias parinktis ir puikias funkcijas, nesunku suprasti, kodėl tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems vartotojams „PrivateVPN“ suteikiami aukšti įvertinimai.

Jei kyla kokių nors problemų, susijusių su paslauga, galite susisiekti su „PrivateVPN“ draugiškas ir informatyvus tiesioginių pokalbių palaikymas. Šiuo metu ši funkcija nėra naudojama visą parą.

Jūs gaunate 30 dienų pinigų grąžinimo garantija todėl prieš įsipareigodami galite išbandyti mūsų „PrivateVPN“.

Sutaupykite pinigų „PrivateVPN“ naudodami vieną iš mūsų kupono kodų.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Žiūrėkite DABAR televiziją naudodami „PrivateVPN“!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

DABAR televizija turi leidimą viskam: sportui, kinui ir net tam skirtam vaikų kanalui. Nesutartinė sutartis tik daro DABAR televiziją patrauklesnę.

Jei esate ne JK, galite naudoti aukščiausią lygį VPN apeiti visus „DABAR“ televizoriaus keblius geografinius blokus. Be to, naudodamiesi premium VPN, esate apsaugoti nuo įsilaužėlių ir šnipinėjimo programų.

Mes rekomenduojame „NordVPN“ mėgautis viskuo, ką siūlo DABAR televizija.

Ar jums reikia VPN su puikiu reklamos blokatoriumi? Perskaitykite mūsų kūrinį apie geriausius (ir blogiausius) skelbimų blokatorius.

Ar jūs gyvenate Europoje ir jums reikia tvirto VPT? Peržiūrėkite mūsų 5 geriausių Europos VPN tinklaraštį.