Kaip žiūrėti PBS bet kur Srautas be laido 2020 m.!

Kada nors buvote keliavę ne JAV, bandydami pasivyti „Family Pictures“ PBS, tik pamatyti: „Apgailestaujame, tačiau šis vaizdo įrašas jūsų regione negalimas dėl teisių apribojimų„?

Arba bandė atsisiųsti PBS programą iš „App Store“ ar „Play Store“, kad tik ją blokuotų „Šios prekės jūsų šalyje nėra„?

Košmaras, tiesa?

Nebūtinai. PBS blokuoja savo turinį ne JAV bet tai nereiškia, kad negalite mėgautis savo mėgstamiausiais pasirodymais, jei esate kitur.

Tu gali lengvai apeikite PBS geografinius apribojimus ir atblokuokite jo turinį už JAV ribų padedant VPN.

Trumpas vadovas: Kaip žiūrėti PBS bet kur

 1. Suraskite VPN naudodami JAV įsikūrę serveriai. „ExpressVPN“ yra mūsų mėgstamiausias būdas atblokuoti ir transliuoti.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite tinkamą jūsų prietaiso VPN programą.
 3. Pasirinkite serverį JAV - veiks bet kuri valstybė.
 4. Eikite į PBS svetainę ir mėgaukis!

Žiūrėkite PBS dabar!

Kodėl jums reikia VPN, norint žiūrėti PBS

PBS atsisakymas sako, kad tai blokuoja žiūrovus už JAV ribų dėl teisių apribojimų. Paprastai tai reiškia, kad transliuotojas sumokėjo už transliacijos teises į laidą tik vienoje šalyje - šiuo atveju JAV.

Bet kuris žiūrovas, žiūrintis laidas iš JAV, pažeidžia PBS sutartį. Norėdami to išvengti, PBS naudoja geoblokavimą.

Geoblokai aptikti savo vietą naudojant savo IP adresą. Jei PBS svetainė mato, kad nesate įsikūręs JAV, ji neleidžia naudotis savo turiniu.

Norėdami apeiti geografinius apribojimus, turite: naudokite VPN, kad pasirodytumėte taip, tarsi žiūrėtumėte PBS iš JAV.

VPT gali apgauti srautinio perdavimo svetaines naudodamiesi geografinis apgaulingas jūsų IP adresas. Kai prisijungiate prie VPN serverio, VPN užmaskuoja jūsų tikrąjį IP adresą su vienu savo.

Jei prisijungsite prie VPN serverio JAV, gausite JAV IP adresą. PBS manys, kad žiūrite iš JAV ir atblokuoti visą jo turinį.

Verta paminėti tai ne visi VPT gali atblokuoti geografiškai apribotas svetaines. Turite pasirinkti VPN su dideliu serverių tinklu ir puikiomis atblokavimo galimybėmis.

Svarbus ir geras ryšio greitis jei nenorite įstrigti buferyje!

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Ar kada pastebėjote, kad tiksliniai skelbimai rodomi socialinėje žiniasklaidoje apsilankius tam tikrose svetainėse?

Taip yra todėl, kad socialinės žiniasklaidos svetainės ir kitos trečiosios šalys stebėkite jus visame internete naudodami slapukus. Tada ši informacija parduodama reklamuotojams, kurie ją naudoja, kad nukreiptų jus į skelbimus.

VPN neleidžia trečiosioms šalims sekti ir stebėti jūsų elgesio internete.

VPT naudoja saugius „tunelius“, kad sujungtų jus su savo serveriais. Kadangi šie ryšiai yra užšifruoti, o jūsų IP adresas yra paslėptas, jūsų srautas negali būti perimtas ar aiškinamas.

Tai neleidžia niekam šnipinėti nuo socialinės žiniasklaidos sekėjų iki IPT ir įsilaužėlių.

VPT siūloma sauga yra ypač naudinga, jei prisijungiate prie viešojo „Wi-Fi“ tinklo, kai esate neveikiantis ir apie jį.

Atviros viešos interneto prieigos punktai nėra apsaugoti. VPN suteikia jums papildomą apsaugos lygį naudojant viešąjį „wi-fi“. Tai neleis kitiems tinklo vartotojams įsikišti į jūsų duomenis ar įsiskverbti į jūsų įrenginį.

4 geriausi VPN, skirti žiūrėti PBS

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ yra greičiausias VPN aplink, jis pasirodė aukščiau mūsų VPN greičio bandymuose, o tai reiškia greitas, nepertraukiamas srautas tau.

Tarnyba taip pat turi daugiau nei 30 skirtingų serverių vietų JAV, todėl atblokuoti PBS nėra problemų.

„ExpressVPN“ saugumas yra pasaulinės klasės. Funkcijos apima AES 256 bitų šifravimą, žudymo jungiklį ir apsaugą nuo DNS ir IPv6 žada išlaikyti jūsų duomenis privačius. Tu gali apsaugoti iki 5 prietaisų po vienu profiliu.

Vienintelis „ExpressVPN“ trūkumas yra tas, kad jis gali būti brangesnis nei kitos paslaugos. VPT klientai mano, kad tai verta, tačiau jūs galite tai išbandyti patys 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Žiūrėkite PBS naudodami „ExpressVPN“!

2. „Surfshark“

„Surfshark“ prietaisai

Pigus, bet funkcionalus „Surfshark“ turi JAV serverius, patikimas greitis ir naudinga greitojo prisijungimo funkcija automatiškai sujungs jus su geriausiu serveriu skirtas transliuoti PBS.

Karinio lygio šifravimas, apsauga nuo DNS nuotėkio ir automatinis žudiklio jungiklis daro „Surfshark“ saugiu VPN. Tačiau tikriems vartotojams didžiausią įspūdį daro tokios papildomos paslaugos funkcijos kaip kenkėjiška programinė įranga, skelbimų, stebėjimo ir apsimestinių svetainių blokavimo programinė įranga, „CleanWeb“.

Kitas akcentas yra neribotos įrenginių jungtys pagal vieną licenciją. Išbandykite „Surfshark“ transliacijos galimybes savo įrenginiuose naudodami a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Žiūrėkite PBS su „Surfshark“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ yra vienas iš mūsų apžvalgininkų mėgstamiausių transliavimo VPN. Tai turi skirti srautiniai profiliai kurie tave sieja su geriausiais srautiniu būdu optimizuotus serverius jūsų pasirinktai vietai. Vieno bakstelėjimo jungtis leidžia srautą greitai ir lengvai, o jūs turėsite per 1000 JAV serverių pasirinkti iš.

Jūs ir visas jūsų namų ūkis gali mėgautis žiūrėdami PBS bet kur, net iki 7 vienu metu jungtys. A įmontuotas skelbimas, kenkėjiškos programos ir stebėjimo blokatorių apsaugai nuo kibernetinių grėsmių ir atakų.

Geriausia, ką jūs gaunate 24 valandų nemokamas bandymas ir a 45 dienų pinigų grąžinimo garantija prieš pradėdami prisiimti įsipareigojimus įsitikinkite, kad „CyberGhost“ jums tinka.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip, specialiame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Žiūrėkite PBS naudodami „CyberGhost“!

4. „NordVPN“

Kaip žiūrėti PBS bet kur Srautas be laido 2020 m.!

 

Srautinis perdavimas yra paprastas naudojant „NordVPN“. „SmartPlay“ technologija automatiškai sujungia jus su geriausiu srautiniu būdu optimizuotu serveriu jūsų pasirinktam regionui. VPT taip pat gali pasigirti greičiausiais pasiekiamais greičiais.

Tu gali vienu metu naudokite „NordVPN“ ne daugiau kaip 6 įrenginiuose. Kiekvienas įrenginys bus apsaugotas karinio lygio šifravimas ir „CyberSec“ kenkėjiška programinė įranga ir skelbimų blokavimo programinė įranga.

Jei norite išbandyti daiktus prieš pirkdami juos, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip gauti nemokamą „NordVPN“ bandomąją versiją su paslaugos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Žiūrėti PBS naudojant „NordVPN“!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

PBS yra puikus pasirodymas ir jūs neturėtumėte praleisti progos vien todėl, kad esate už JAV ribų. VPN gali atblokuoti visą PBS turinį ir dar daugiau.

Tiesiog nepamirškite pasirinkti paslaugos, kurios greitas ir patikimas greitis, geros atblokavimo galimybės ir daugybė serverių JAV. „ExpressVPN“ turi visas šias ir dar daugiau funkcijų.

Norite sužinoti daugiau apie geografinius apribojimus ir kaip VPN juos apeina? Peržiūrėkite mūsų išsamų geoblokavimo vadovą.

Arba norite pasiekti daugiau puikių amerikiečių šou ir filmų už JAV ribų? Štai, kaip pradėti atblokuoti „Netflix US“.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me