Kaip bet kur gauti Čekijos Respublikos IP adresą 2023 m. [+ VIDEO]

Ar norite neatsilikti nuo „Ceska Televize“ aktualijų, arba galėsite naudotis savo Čekijos bankų platformomis reikia Čekijos Respublikos IP adreso.

Srautinės svetainės, finansiniai portalai ir socialinės žiniasklaidos tinklai naudoja jūsų IP adresą norėdami sužinoti, kur esate. Jie naudojasi šia informacija norėdami nuspręsti kokį turinį tau parodyti, ir kokia kalba tai parodyti.

Šiuos filtrus, vadinamus geoblokais, lengva apvažiuoti naudojant reikiamą VPN. Jei norite čekiško IP adreso, ieškokite saugaus siūlomo VPN serverių Čekijos Respublikojec. Tai lengva padaryti.

Trumpas vadovas: Kaip gauti Čekijos IP adresą naudojant VPN

 1. Pasirinkite VPN su serveriais Čekijoje. „ExpressVPN“yra mūsų rekomenduojamas VPN tiekėjas Čekijai
 2. Atsisiųskite VPN programą ir įdiekite ją į savo įrenginį.
 3. Paleiskite programą ir vietos parinkčių sąraše raskite Čekiją. Spustelėkite Prisijungti.
 4. Norėdami patikrinti savo naują IP adresą, naudokite mūsų įrankį.

Turinys

 • Kaip VPN gali jums suteikti Čekijos IP adresą
 • Ką dar gali padaryti VPT? Siųskite bet kokį turinį iš bet kurios vietos
 • Kaip išsirinkti jums geriausią VPN – ko ieškoti
 • Geriausi VPT gauti Čekijos IP adresą

Kaip VPN gali jums suteikti Čekijos IP adresą

VPN keičia jūsų IP adresą nukreipti srautą per privatų serverį. Šis procesas užmaskuoja jūsų tikrąją vietą, nes a svetainė mato tik VPN serverio IP adresą.

Taigi, jei prisijungiate prie čekų serverio naudodamiesi VPN programa, tai daro VPN tuneliai atrodysi, tarsi esi iš tikrųjų Čekijos Respublikoje. Geras VPN pasiūlys daugybę vietų visame pasaulyje ir leis perjungti serverius ir IP tiek kartų, kiek norite.

VPN taip pat saugo jus & Leidžia jums transliuoti beveik viską

Pakeitę IP adresą naudodami VPN, atrakinote turinį, skirtą tik tam tikros vietos vartotojams. Tai reiškia, kad galite žiūrėti „TV Nova“ ar „Ceska Televize“ kaip jūs iš tikrųjų esate Prahoje, ar matote regionams svarbūs rezultatai socialinėje žiniasklaidoje.

Jei mokotės slavų kalbų ir kultūros, galėtumėte naudoti savo čekų IP adresą naršyti čekų kalba. Tu taip pat gali atlikti rinkos tyrimus ir pamatyti tuos pačius „Google“ paieškos rezultatus, kuriuos mato jūsų klientai Čekijoje.

Be to, jei jūs gyvenate šalyje, kurioje yra vyriausybės nustatyti interneto filtrai ir cenzūra, Čekija yra a gera vieta pasirinkti nemokamą prieigą prie internetot. Piratų įlanka, vis labiau blokuojama visoje Europoje ir visame pasaulyje, lengvai prieinama Čekijos Respublikoje.

  Kaip iš bet kur gauti Lietuvos IP adresą 2023 m. [+ VIDEO]

Jei norite savo veiklą paslėpti nuo savo interneto paslaugų teikėjo (IPT) ir savo tapatybę paslėpti lankomose svetainėse, a VPN, siūlantis stiprų šifravimą yra geresnis pasirinkimas nei nemokamas IP komutatorius kaip įgaliotinis.

Tarpinius serverius ir nemokamus VPN yra daug lengviau aptikti, ir gali būti lengvai užblokuotos srautiniu būdu perduodamų svetainių arba pastebimos jūsų IPT. Nemokami VPT taip pat linkę siūlyti mažesnį greitį ir nėra tinkami srautinio perdavimo pasirinkimai.

Norėdami išlikti saugūs transliuodami, kankindami ar naudodamiesi viešuoju „Wi-Fi“ ir atrakindami turinį visame pasaulyje, ieškokite VPN su aukščiausios kokybės saugos funkcijos ir didelis serverių tinklas.

Ko reikia ieškoti VPN

 • Pažangios saugos funkcijos: Pirmaujančiuose VPT siūlomos tapatybės slėpimo funkcijos, tokios kaip dvigubas šifravimas, DNS nuotėkio apsauga, svogūnai per VPN ir sunaikinimo jungiklis..
 • Greita jungtis: Jei norite sklandaus srautinio perdavimo ir greito atsisiuntimo, jums reikės VPN su įrodytu greičiu.
 • Nėra žurnalų politikos: Jei nerimaujate dėl privatumo, įsitikinkite, kad VPT teikėjas neišsaugo jokios asmeninės informacijos apie jus ar nerašo jūsų naršymo įrašų.
 • Patogios programos: Ieškokite programų, kurias būtų lengva įdiegti, pateikite iš anksto sukonfigūruotus saugos parametrus ir galėsite lengvai persijungti iš vienos vietos į kitą.
 • Serveriai Čekijoje: Jei norite čekiško IP adreso, jums reikės bent vieno serverio Čekijos Respublikoje.

Geriausi VPT gauti Čekijos IP adresą

1. „ExpressVPN“

Bendras įvertinimas: 4.9 – greičiausias VPN, kurį išbandėme Čekijos Respublikai

„ExpressVPN“ pranašumai

Nepraleisk to: gaukite 49% nuolaidą Nr. 1 VPN & išbandykite 30 dienų be rizikos

„ExpressVPN“ yra vienas geriausiai vertinamų „vpnMentor“ VPN ir yra mūsų rrekomenduojamas Čekijos IP adreso teikėjas. Jis turi vieną tinklo vietą Čekijos Respublikoje, turi keletą serverių ir IP adresų.

  Geriausi VPN, kurių niekada negirdėjote

„ExpressVPN“ yra puikus pasirinkimas transliacijai. Jos serveriai yra greitai apšviečia ir turi puikias atrakinimo galimybes. „ExpressVPN“ netgi gali apeiti garsiai keblius geografinius apribojimus, tokius kaip „BBC iPlayer“, „Hulu“, „Netflix“ ir „HBO GO“.

Pažangiosios saugos funkcijos apima karinio lygio AES šifravimą, žudymo jungiklį ir apsaugą nuo DNS ir IPv6. Dar geriau, jei tai bus kelių platformų programos pasirinkite jums geriausią saugos konfigūraciją jei norite tiesiog atsisiųsti, įdiegti, prisijungti ir eiti.

„ExpressVPN“ siūlo 30 dienų, be jokių klausimų, pinigų grąžinimo garantija.

Ar norite sužinoti daugiau apie „ExpressVPN“ galimybes? Perskaitykite mūsų išsamią ekspertų apžvalgą.

Gaukite „ExpressVPN“ dabar!

2. „NordVPN“

Bendras įvertinimas: 4.9 – bendras # 1 VPN

„NordVPN“ teikia naudos infografiką

RIBOTAS LAIKO PASIŪLYMAS: PABAIGKITE SAVO 70% NUOLAIDĄ, kad gautumėte Čekijos IP adresą dabar su „NordVPN“ DABAR!

„NordVPN“ turi 45 serveriai Čekijoje. Jie visi palaiko P2P veiklą, todėl šis VPN puikiai tinka kankintis. Vartotojai pabrėžia didelį „NordVPN“ atsisiuntimo greitį.

Jei jums reikia prieigos tiek prie Čekijos IP, tiek kitų šalių IP, jums viskas bus nustatyta su „NordVPN“, kuris siūlo daugiau 5000 serverių 62 šalyse. Programos leidžia neribotas serverio perjungimas, ir žemėlapio sąsaja leidžia lengvai pamatyti, kur esate prisijungę.

„NordVPN“ palaiko daugybę saugumo protokolų ir siūlo įmontuotas automatines apsaugos priemones, tokias kaip a nužudyti jungiklį ir dvigubą šifravimą. Tai puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems VPN, tiek patyrusiems vartotojams, norintiems tinkinti savo nustatymus.

Tu gali 7 dienas išbandykite „NordVPN“ nemokamai, arba pasirašykite ramiai a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „NordVPN“ ekspertų apžvalga.

Gaukite „NordVPN“ dabar!

3. „CyberGhost“

Bendras įvertinimas: 4,8 – geriausios vertės VPN Čekijoje

„cyberhost“ keli įrenginiai

TIK ribotą laiką – gaukite 73% nuolaidą „CyberGhost“ dabar

  Geriausi „BitTorrent“ VPN - atsisiųskite greitu greičiu 2023 m

„CyberGhost“ turi reputaciją dėl greičio ir atblokavimo galimybių, todėl „a vartotojo mėgstamas srautas. Specialus srautinio perdavimo profilis pasirenka jums geriausią serverį, ir a įmontuotas skelbimų blokatorius padeda jums išvengti tų erzinančių iššokančių langų.

Mėnesio abonementas kainuoja labai brangiai, tačiau, jei prisiregistruojate ilgesniam laikotarpiui, galite gauti dar didesnių nuolaidų. Tai galite padaryti be baimės „CyberGhost“ siūlo 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Įspūdingas „CyberGhost“ tinklas siūlo jums 70 serverių Čekijoje ir daugiau nei 3000 serverių visame pasaulyje. „CyberGhost“ nelaiko žurnalų ir naudojasi aukščiausios klasės saugos funkcijomis, tokiomis kaip stiprus šifravimas ir žudymo jungiklis.

Norėdami gauti išsamesnės informacijos, skaitykite mūsų „CyberGhost“ ekspertų apžvalgą.

Gaukite „CyberGhost“ dabar!

4. „Surfshark“

Bendras įvertinimas: 4.5 – Dešimt populiariausių VPN greičio, vertės ir saugumo

Kaip bet kur gauti Čekijos Respublikos IP adresą 2023 m. [+ VIDEO]

„Surfshark“ pasiūlymai išskirtinės atblokavimo galimybės (įskaitant pažadą atblokuoti žinomai keblią „Netflix“). Tai suteikia saugus šifravimas ir a augantis serverių tinklas visame pasaulyje. Naujokams VPN rinkoje „Surfshark“ padarė įspūdį ir mūsų ekspertus, ir kasdienius vartotojus.

„Surfshark“ neatskleidžia daug informacijos apie savo serverių tinklą, tačiau bent jau turi viena serverio vieta Čekijos Respublikoje. Serveriai palaiko P2P veikla, įskaitant kankinimą.

„Surfshark“ taip pat siūlo įvairias privatumo apsaugos priemones, tokias kaip karinio lygio šifravimas, kelių apynių užmaršimas (funkcija, užkoduojanti srautą per kelis serverius) ir a įmontuotas skelbimų blokatorius.

Viena sutartis apima: neribotas prietaisų skaičius, o tai reiškia, kad galite apsaugoti savo draugus ir šeimos narius be jokių papildomų išlaidų. Jei nesate tikri, galite užsiregistruoti ramiai 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „Surfshark“ ekspertų apžvalga.

Gaukite „Surfshark“ dabar!

Papildoma literatūra

Kaip lengvai gauti praeities VPN blokus iš “Netflix” ir kitų svetainių

Naudokite šiuos kuponų kodus, kad galėtumėte pasirinkti geriausią jūsų VPN pasiūlymą

5 geriausi VPN Čekijoje – greičiausias ir saugiausias

Pagrindinis vadovas pradedantiesiems VPN naujokams