Kā 2020. gadā iegūt Hondurasas IP adresi no jebkuras vietas [+ VIDEO]

Jums var būt grūtības izmantot jūsu Hondurasas bankas kontu vai skatīties raidījumus kanālā 11 ja atrodaties ārpus Hondurasas. Tas notiek tāpēc, ka vietnes nolasa jūsu IP adresi, lai redzētu, kur atrodaties. Ja neatrodaties Hondurasā, tiek ierobežoti piekļuves ierobežojumi, ko sauc par ģeoblokiem.

Jūs varat izvairīties no šīs problēmas, iegūstot IP adresi Hondurasā. Drošākais un vienkāršākais Hondurasas IP adreses iegūšanas veids ir virtuālā privātā tīkla (VPN) izmantošana..

Mēs jums parādīsim, cik viegli ir abonēt VPN un izveidot savienojumu. Jūs sērfosit tīmeklī tā, it kā jūs būtu Tegucigalpā.

Īsā rokasgrāmata: Kā iegūt Hondurasas IP adresi, izmantojot VPN

 1. Atlasiet VPN ar serveriem Hondurasā. HMA VPN ir mūsu pirmā izvēle.
 2. Lejupielādējiet VPN programmatūru un instalējiet to datorā vai citā ierīcē.
 3. Palaidiet programmatūru un izveidojiet savienojumu ar serveri Hondurasā.
 4. Pārbaudiet savu jauno IP adresi, izmantojot mūsu īpašo rīku.

Satura rādītājs

 • Kā VPN var iegūt Hondurasas IP adresi
 • Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko
 • Ko meklēt VPN
 • Labākie VPN, lai iegūtu Hondurasas IP adresi

Kā VPN var iegūt Hondurasas IP adresi

A VPN savieno ierīci ar drošu serveri izvēlētajā vietā. Jūsu interneta trafiks tiek novirzīts caur VPN serveri pirms galamērķa sasniegšanas. Šī procesa, ko sauc par VPN tunelēšanu, rezultāts ir šāds vietnes redz servera IP, nevis jūsu.

Vienkārši izvēlieties serveri Hondurasā, un tas parādīsies tā, it kā jūs pārlūkotu no valsts. Ar pāris klikšķiem, jums būs piekļuvi Hondurasas vietnēm, kuras vēlaties izmantot.

  VPN vs starpniekserveris: kāda ir atšķirība un kura jums ir piemērota?

Vienīgais, ka ļoti mazam VPN ir Hondurasas serveri. Mūsu eksperti dziļi devās, lai atrastu divus uzticamus pakalpojumu sniedzējus, kas var jums nekavējoties iegūt Hondurasas IP.

Iespēja maskēt savu atrašanās vietu ir tikai viena no daudzajām iespaidīgajām laba VPN funkcijām. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, cik daudz vairāk jūsu labā var dot pareizais VPN. Mēs arī jums to sniegsim padomi, kā izvēlēties vislabāko VPN.

Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko

Ja jūs veicat banku vai biznesa darījumus tiešsaistē, īpaši, ja izmantojat publisko bezvadu internetu, jūs riskējat, ka hakeri vai citas trešās puses nozags jūsu slepeno informāciju.. Kvalitatīvs VPN izmanto spēcīgu šifrēšanu, lai jūsu privātie dati būtu droši visu laiku.

Katru dienu pieaugot draudiem žurnālistiem un sociālo mediju lietotājiem Hondurasā, interneta drošība ir kritiska. Ja izmantojat savu Hondurasas IP saziņai ar tuviniekiem valstī, pieņemiet, ka tā iespējams, jūsu ziņojumi un zvani tiks uzraudzīti.

Pārliecinieties, ka izmantojat VPN ar izsekošanas novēršanas tehnoloģiju, kas to nodrošina jūsu tiešsaistes saziņa nevar izsekot jums.

No bezmaksas starpniekservera vai ierobežota servisa bezmaksas VPN ir iespējams iegūt citu IP adresi. Tomēr šos pakalpojumus ir pārāk riskanti izmantot tādām valstīm kā Hondurasa, kur cilvēki zaudē dzīvību tikai tāpēc, ka tiešsaistē saka nepareizu lietu.

 nabadzīgs šifrēšana, ko izmanto daudzi bezmaksas IP mainītāji neaizsargās jūs no hakeriem vai valdības spiegiem. Daži bezmaksas VPN pat pārdod jūsu datus. Un pat ja jūsu dati tiek aizsargāti, jums būs jārisina lēns ātrums un ierobežota piekļuve vietnei, pat pēc IP maiņas.

Izmantojot izcilu VPN, jūs šīs problēmas nepiedzīvosit. Kvalitātes VPN spēj apiet Proxy IP bloķēšanas tehnoloģiju, lai jūs to iegūtu piekļuve straumēšanas vietnēm, piemēram, ASV Netflix un BBC iPlayer, kopā ar jebkas, kas jums nepieciešams Hondurasā.

  Jūsu privātuma aizsardzība tiešsaistē - viss, kas jums jāzina

Ko meklēt VPN

 • Serveri Hondurasā: Lai iegūtu Hondurasas IP adresi, jums ir nepieciešams vismaz viens.
 • Neatbalstīšanas politika: VPN, kas neveic jūsu darbības uzskaiti, sniedz jums pilnīgu aizsardzību no Hondurasas interneta uzraudzības.
 • Papildu drošība: Pārliecinieties, vai jūsu VPN ir AES šifrēšana, kā arī nogalināšanas slēdzis un DNS noplūdes aizsardzība.
 • Atbloķēšanas iespējas: Dodieties uz VPN, kas var piekļūt ģeogrāfiski ierobežotām vietnēm, piemēram, ASV Netflix. VPN, kas to var izdarīt, ir visuzticamākās iespējas Hondurasas satura sasniegšanai.
 • Ātrgaitas savienojumi: Izvēlieties VPN ar lielu ātru serveru tīklu vienmērīgai straumēšanai un ātrai lejupielādei.

Labākie VPN, lai iegūtu Hondurasas IP adresi

1. HMA VPN

Kopējais vērtējums: 4,6 – labākais globālais pārklājums starp visiem premium VPN

hidemyass ierīce

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: PELNIET SAVU 75% ATLAIDI, lai iegūtu Hondurasas IP adresi ar HMA TŪLĪT!

HMA ir gigantisks tīkls ar serveri gandrīz katrā pasaules valstī, ieskaitot 2 Hondurasā. Lietotāji mīl HMA intuitīvs interfeiss ar trīs iepriekš iestatīti režīmi no kuriem izvēlēties.

Izvēloties atrašanās vietas režīmu, jūs varat iegūt savu jaunā Hondurasas IP adrese tikai ar vienu klikšķi. Mudiniet savus draugus un ģimenes locekļus Hondurasā nekavējoties izmantot HMA brīvības režīmu savieno jūs ar valsti ar bezmaksas runas aizsardzību.

Vēl viena populāra HMA īpašība ir tā ātra failu augšupielādes pakalpojums, kas ļauj bez maksas koplietot lielus failus. Drediģēti straumēšanas serveri nodrošinās vienmērīgu piekļuvi visam, sākot no Liga Nacional mačiem un beidzot ar BBC iPlayer.

Ja vēlaties izmēģināt HMA pats, izmantojiet bezmaksas izmēģinājuma versija piedāvājums. Uz jums attieksies arī a 30 dienu naudas atdošanas garantija kad jūs abonējat.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts HMA VPN ekspertu pārskats.

  Ziņojums: Datu pārkāpumos atklāti sensitīvi dati par kaņepju lietotājiem

Iegūstiet HMA tūlīt!

2. PureVPN

Kopējais vērtējums: 4.1 – drošs VPN ar plašu tīklu

PureVPN ierīces

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: GRABIET 88% atlaidi, lai iegūtu Hondurasas IP adresi, izmantojot PureVPN TŪLĪT!

PureVPN ir populārs pakalpojumu sniedzējs ar tīklu, kas aptver vairāk nekā 140 valstis un ietver 6 serveri Hondurasā. Tas izmanto 256 bitu šifrēšanu, un jūs to varat nostipriniet līdz 5 ierīcēm ar vienu abonementu, kas ir lieliski piemērots ģimenēm.

Retā dalītās tunelēšanas funkcija ļauj nosūtīt dažus datus caur jūsu VPN un citu trafiku caur jūsu ISP savienojumu. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantojiet Hondurasas vietnes un vienlaikus uzturiet savienojumu ar vietējiem pakalpojumiem.

Jūs saņemsit piekļuvi visiem PureVPN serveriem ar jebkuru abonēšanas plānu, un jūs iegūstiet neierobežotu servera maiņu piekļūt saturam visā pasaulē. Jūs pats varat redzēt, ko PureVPN var piedāvāt ar 31 dienu naudas atdošanas garantija.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts PureVPN ekspertu pārskats.

Iegūstiet PureVPN tūlīt!

Turpmākais lasījums

Ietaupiet nedaudz naudas savā VPN, apskatot mūsu darījumu lapu, lai uzzinātu jaunākos piedāvājumus.

Uzziniet par iespējamiem interneta apdraudējumiem ceļojuma laikā un kā no tiem izvairīties.

Uzziniet, kā, izmantojot VPN, varat sekot līdzi dzīvajiem sporta veidiem vietnē ESPN un ESPN Deportē.

Vai nedomājat, ka kāds jūs spiegot tiešsaistē? Padomā vēlreiz.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me