Kaip žiūrėti „X vasaros“ žaidimus iš bet kurios vietos 2020 m

Vasaros X žaidynės atvykstate į Mineapolį, bet galbūt negalėsite žiūrėti, jei esate užsienyje. Taip yra todėl geoblokai neleis jums žiūrėti srautų iš kitos šalies.

Mes esame čia, kad padėtume. Su mūsų trumpu gidu, galite transliuoti „Summer X Games“ nuo rugpjūčio 1 iki rugpjūčio 4 d.

Trumpas vadovas: žiūrėkite JAV transliaciją per „Sling TV Orange“

ESPN, ESPN2 ir ABC transliuoja X žaidynes JAV. Visus tuos kanalus galite žiūrėti naudodami Sling TV Orange pakuotė. Norėdami žiūrėti JAV transliaciją:

 1. Pasirinkite VPN tiekėją, turintį greitųjų JAV serverių srautiniam perdavimui („NordVPNservice“ yra mūsų geriausias pasirinkimas X žaidimams). Prisijunkite prie paslaugos ir atsisiųskite jų programą.
 2. Atidarykite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverio vietą JAV.
 3. Eikite į „Sling TV“ ir užsiregistruokite Oranžinė pakuotė norėdami gauti ESPN, ESPN2 ir ABC (jei neturite JAV mokėjimo metodo, įsigykite „Sling TV“ dovanų kortelę svetainėje „MyGiftCardSupply.com“ ir vykdykite instrukcijas, kad išpirktumėte kortelę ir užsisakytumėte „Sling TV Orange“..
 4. Prisijunkite prie „Sling TV“, pasirinkite savo kanalą ir transliuokite visus veiksmus!

Žiūrėkite X žaidimus DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite Kanados transliaciją per STV

KTV transliuos kai kuriuos X žaidynių renginius Kanadoje. Jums reikės TV tiekėjo (pvz., „Rogers“ ar „Bell“), kad prisijungtumėte prie STTV tiesioginės transliacijos. Norėdami žiūrėti X žaidimus per STV:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su Kanados serveriais (rekomenduojame „NordVPNfor X Games“). Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį Kanadoje.
 3. Eikite į www.tsn.ca/live ir prisijunkite naudodamiesi savo TV teikėju.
 4. Srautas, tu žaidi!

Žiūrėkite X žaidimus DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite Kanados transliaciją per TSN

TSN Kanadoje transliuos daug X žaidimų anglų kalba. Norėdami žiūrėti X žaidimus per TSN:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su serveriais Kanadoje (rekomenduojame „NordVPNfor X Games“). Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį Kanadoje.
 3. Eikite į www.tsn.ca ir prisiregistruokite gauti „TSN Direct“. Turite turėti Kanados kredito kortelę.
 4. Prisijunkite prie „TSN Direct“ ir transliuokite žaidimus!

Žiūrėkite X žaidimus DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite Kanados transliaciją per RDS

RDS transliuoja X žaidynes prancūzų kalba Kanadoje. Jei norite žiūrėti X žaidimus per RDS:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su serveriais Kanadoje („NordVPNservice“ yra mūsų X žaidimų rekomendacija). Prisiregistruokite ir įdiekite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį Kanadoje.
 3. Eikite į www.rds.ca ir užsiregistruokite „TSN Direct“. Turite turėti Kanados kredito kortelę.
 4. Prisijunkite prie „RDS Direct“ ir mėgaukitės!

Žiūrėkite X žaidimus DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite Europos transliaciją

„Eurosport“ transliuoja X žaidimus visoje Europoje. Norėdami žiūrėti Europos transliaciją:

 1. Pasirinkite didelės spartos ir serverių Europoje VPN tiekėją (X žaidimams rekomenduojame naudoti „NordVPN“). Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Atidarykite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverio vietą Europoje (kalba priklausys nuo jūsų pasirinktos šalies).
 3. Eikite į eurosportplayer.com ir įsigykite prenumeratą. Galite naudoti „PayPal“.
 4. Prisijunkite ir transliuokite žaidimus!

Žiūrėkite X žaidimus DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite Meksikos, Centrinės Amerikos ar Pietų Amerikos transliaciją

ESPN Lotynų Amerikoje transliuoja X žaidynes Meksikoje, Centrinėje Amerikoje, Pietų Amerikoje. Norint transliuoti ESPN Lotynų Ameriką, jums reikia TV tiekėjo (pavyzdžiui, Dish Móvil, „DirecTV“ ar „Cablevisión“).. Jei norite žiūrėti X žaidimus:

 1. Pasirinkite VPT teikėją su dideliu greičiu ir serveriais Meksikoje, Centrinėje Amerikoje ar Pietų Amerikoje („TheNordVPN“ paslauga yra geriausia „X žaidynėms“). Prisiregistruokite ir įdiekite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį Meksikoje, Centrinėje Amerikoje ar Pietų Amerikoje.
 3. Eikite į www.espn.com/watch ir prisijunkite per savo TV teikėją.
 4. Mėgaukitės žaidimais!

Žiūrėkite X žaidimus DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite Brazilijos laidą

ESPN Brazilija transliuoja X žaidynes Brazilijoje. Norint transliuoti ESPN Brasil, jums reikia TV tiekėjo (pavyzdžiui, „Claro“, „Sky“ ar „Vivo“). Norėdami žiūrėti Brazilijos transliaciją:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN teikėją su serveriais Brazilijoje („X žaidynėms“ rekomenduojama „NordVPNservice“). Prisiregistruokite ir įdiekite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį Brazilijoje.
 3. Eikite į www.espn.com.br/watch/ ir prisijunkite per TV teikėją.
 4. Srauto žaidimus!

Žiūrėkite X žaidimus DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite Indonezijos transliaciją

„Trans7“ transliuoja X žaidynes Indonezijoje. Norėdami žiūrėti transliaciją Indonezijoje:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPT ir serverius Indonezijoje (mes rekomenduojame „X Games“ „NorVNPN“). Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį Indonezijoje.
 3. Eikite į www.trans7.co.id ir transliuokite žaidimus!

Žiūrėkite X žaidimus DABAR!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti vasaros X žaidynes

Geriausi ekstremalių sporto šakų sportininkai ateina kartu keturias dienas nuo didžiausio jaudulio žemėje. Bet jei esate užsienyje, galbūt nepamatysite jų, minios miniaapolyje. Taip yra todėl Transliuotojai dažnai privalo blokuoti savo srautus iš kitų, esančių už savo šalies ribų.

O kas, jei galėtum nukreipti visus savo maršrutus tinklo srautą per serverį transliuotojo šalyje? Tada, kai prisijungsite prie transliuotojo per tą serverį, jie pamanys, kad esate jų šalyje. Tada galite žiūrėti kiekvieną X žaidimų minutę nesvarbu, kur esate.

Būtent tai VPN daro už jus. Kai prisijungiate prie VPN, jūs pasirinkti vietą bus nukreiptas visas tinklo srautas. Tada, kai transliuotojas pamatys tą serverį kaip jūsų vietą, jie tai padarys atblokuokite jų srautą, leidžianti žiūrėti.

Tačiau tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT. Tai taip pat apsaugo jūsų duomenis kol esate prisijungę.

VPT užkoduoja jūsų tinklo srautą tarp jūsų prietaiso ir VPN serverio. Nesvarbu, ar tai jūsų IPT, vyriausybė, ar kenksmingi įsilaužėliai, žmonės nori žinoti, ką darote. VPT gali apsaugoti jus nuo tų, kurie internete bando sekti jus ir jūsų veiklą.

Įsitikinkite, kad jūs pasirinkti aukštos kokybės VPN, nors. Žemos kokybės paslaugos gali nepavykti išvengti geografinių blokadų. Arba jie gali nenaudoti geriausių šifravimo metodų. Kokybiškos paslaugos bus ne tik geriau jus sujungti prie savo srauto, tačiau efektyviau saugos jūsų duomenis.

VPN suteikia jums viską norite internete: laisvės ir saugumo. Taigi, prisiregistruokite šiandien ir gaukite geriausias iš abiejų pasaulių.

Geriausi VPT, žiūrintys „X vasaros“ žaidimus

1. „NordVPN“

„NordVPN“ pranašumai

„NordVPN“ pasiūlymai ilgas funkcijų sąrašas už priimtiną kainą, todėl puikus pasirinkimas būti jūsų VPT. Funkcijos apima „SmartPlay“ pagerinti jūsų srautinį ryšį ir Dvigubas VPN pagerinti savo saugumą internete. Ir jų „CyberSec“ funkcija padeda blokuoti jūsų sistemos skelbimus ir kenkėjiškas programas.

An puikus pasirinkimas atblokuoti turinį, „NordVPN“ gali padėti išvengti geografinių apribojimų. Čia pateikiamas gausus serverių, esančių visame pasaulyje, sąrašas, suteikiantis daugybę pasirinkimo tautos ir vietos. Be to, jūs galite vienu metu prijunkite iki 6 įrenginių, leis palaikyti ryšį visur, kur bekeliautumėte.

An pramonės lyderė duomenų apsaugos srityje, „NordVPN“ užtikrina, kad jūsų duomenys būtų saugūs. Ir jų griežta politika be žurnalų saugo jį net atsijungus.

Jei norite sužinoti, kodėl „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas būti jūsų VPN, perskaitykite mūsų klientų atsiliepimus.

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

„NordVPN“ gali atblokuoti:
„Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Dedicated torrenting profile:
Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Žiūrėkite X žaidimus „NordVPN“ DABAR!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

X žaidynėse labai daug žmonių juda labai greitai. Jums reikia daug pralaidumo jei norite, kad jūsų srautas neatsiliktų nuo jų. O „ExpressVPN“ teikia kai kurias iš geriausi ryšio greičiai rinkoje.

„ExpressVPN“ puikiai tinka atblokuoti turinį iš daugybės svetainių ir šalių visame pasaulyje. Tai įeina aukščiausio lygio šifravimas, saugo jus internete. Ir jūs netgi galite padalinkite srautą tarp jūsų vietinio ryšio ir VPN.

Jei norite prisijungti keliuose įrenginiuose, „ExpressVPN“ leidžia prisijungti iki 5 įrenginių vienu metu. Jūs netgi galite pasirinkti protokolą, kurį naudojate savo ryšiui. Bet, jei turite problemą, 24/7 tiesioginio pokalbio pagalba yra prieinamas jums.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kodėl „ExpressVPN“ yra puikus pasirinkimas, perskaitykite mūsų vartotojų atsiliepimus!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

Nemokamas bandymas: 7 dienų bandymas „iOS“ ir „Android“

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:
„Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Dedicated torrenting profile:
Ne, bet visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Žiūrėkite X žaidimus „ExpressVPN“ DABAR!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Rumunijoje įsikūrusi „CyberGhost“ yra puikus pasirinkimas kiekvienam, kuriam reikia susisiekimo Europoje. Be to, jie siūlo serveriai, specialiai sukonfigūruoti srautiniam perdavimui, tai palengvina pradedančiųjų VPN ryšį.

„CyberGhost“ apima karinio lygio šifravimas norėdami apsaugoti savo duomenis. Tai blokuoja internetinius stebėtojus, skelbimus ir kenksmingą turinį, apsaugodama jūsų įrenginį. Ir jie turi griežta politika be žurnalų, užtikrinant jūsų anonimiškumą.

Jei norite daugiau prisijungimo parinkčių, jie taip pat teikia serverius, sukonfigūruotus specialiai kankinantis ir kita failų dalijimasis. Be to, galite prisijungti iki 7 įrenginių vienu metu.

Norėdami sužinoti daugiau apie „CyberGhost“, galite perskaityti mūsų vartotojų atsiliepimus!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų pagal trumpus planus; 45 dienos pagal 6 mėnesių ar ilgesnius planus

Nemokamas bandymas: 7 dienų bandomoji versija mobiliajam telefonui; Galimas 1 ar 3 dienų „Windows“ bandymas

„CyberGhost“ gali atblokuoti:
Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Dedicated torrenting profile:
Taip; rodo šalis ir vartotojų skaičių.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Žiūrėkite X žaidimus „CyberGhost“ DABAR!

Santrauka

Jei esate užsienyje ir norite pamatyti didžiausias ekstremalių sporto šakų renginys per metus, jums reikia VPN. Registruokis šiandien ir jums nereikės praleisti nieko, kas nutiks Mineapolyje.

Vis dar bandau išsiaiškinti, kuris VPN jums tinka? Mes rekomenduojame „NordVPN“ žiūrėti X žaidynes. Norėdami sutaupyti dar daugiau, būtinai peržiūrėkite mūsų pasiūlymų ir kuponų puslapį!

Papildoma literatūra

Jei norite sužinoti daugiau apie VPN:

 • Kaip išsirinkti geriausią VPN – patarimai pradedantiesiems VPN
 • Geriausi (ir blogiausi) skelbimų blokatoriai
 • Geriausi VPN pasiūlymai & Kupono kodai
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me