Kaip pasiekti „Skype“, „Whatsapp“ ir „Facetime“ Katare 2023 m

Jei esate Katare ir norite naudotis „Skype“, „WhatsApp“ ar „FaceTime“ tada tu tai žinai nuo dabar, VoIP paslaugos šalyje nebeveikia. Nesvarbu, ar esate Kataro gyventojas, ar planuojate kelionę ten ir turite mokėti skambinti internetu, yra paprastas sprendimas. Tinkamas VPN gali padėti atblokuoti „Skype“, „WhatsApp“ ir „FaceTime“ ir įgalink kalbėtis tiek, kiek tau patinka.

Trumpas vadovas: Kaip pasiekti VoIP paslaugas Katare

 1. Gaukite patikimą VPN, kuris gali suteikti dideliu greičiu. „CyberGhost“ yra puikus pasirinkimas.
 2. Atsisiųskite programinę įrangą ir įdiekite į savo kompiuterį ar mobilųjį įrenginį.
 3. Prisijunkite prie serverio, esančio ne Katare.
 4. Pradėk kalbėti!

Paskambinkite dabar!

Kodėl norint naudotis VoIP paslaugomis Katare reikia VPT?

Yra daug spėliojama, kodėl Katare staiga nustojo veikti VoIP skambučiai. Pagrindinis „Ooredoo“, pagrindinis šalies telekomunikacijų tiekėjas, pareiškė, kad problema nėra susijusi su jos paslaugomis.

Nors kai kurie Kataro „VoIP“ vartotojai spėliojo, kad problemos priežastis yra pralaidumo problemos, panašu, kad tai nėra tikroji priežastis. Dauguma „VoIP“ teikėjų suspaudžia garsą, kad sumažintų vartotojų duomenų naudojimą ir padidintų aiškumą lėtuose tinkluose, taigi pralaidumas neturėtų būti problema.

Vėliau Kataro vyriausybė kiek miglotame pareiškime pažymėjo, kad „Katarės valstijoje nėra įstatymų ar taisyklių, draudžiančių naudoti [VoIP] technologijas“. Vis dėlto Kataro įstatymai „daro neteisėtą bet kuriam asmeniui teikiant telekomunikacijų paslaugas už tiesioginį ar netiesioginį mokestį be tam tikslui išduotos„ ictQATAR “licencijos“.

Vieninteliai du subjektai, turintys licenciją teikti VoIP paslaugas Katare, teigiama pareiškime, yra „Qatar Telecom“ („QTel“) ir „Vodafone Qatar“..

Nors šios teorijos negalima patvirtinti, vis sklandė gandai, kad tokia situacija yra „QTel“ strategija monopolizuoti pelningą tarpmiestinių telefono skambučių rinką.

Jei Kataro žmonės nebegalės naudotis tokiomis paslaugomis kaip „Skype“, „Whatsapp“ ir „Facetime“, jie bus priversti skambinti brangiais tarptautiniais telefono skambučiais.. T. y., Jei jie nenaudoja VPN, kad visiškai apeitų problemą.

VPN leidžia užšifruoti internetinę veiklą ir slėpti tikrąją savo buvimo vietą. Kai naudojate VPN, jūsų interneto paslaugų teikėjas neturi supratimo, kokias paslaugas naudojate, todėl jiems neįmanoma jūsų užblokuoti..

  5 geriausios VIP alternatyvos - greičiausias ir pigiausias 2023 m. VPT

Kai kurie katarai pranešė naudodami VPT sėkmingai pasiekia populiarias VoIP paslaugas šalyje.

Ar teisėta Katare naudoti VPN ar VoIP paslaugą??

100% teisėta yra naudoti VPN Katare, tol, kol nenaudosite jų šalies įstatymams pažeisti. Taip pat yra visiškai teisėta naudoti VoIP paslaugą skambučiams – kaip patvirtino Kataro vyriausybė, „bet kuris asmuo ar verslas Kataro valstybėje gali naudoti VoIP paslaugas balso skambučiams savo reikmėms“.

Tiesiogiai neteisėta įmonėms siūlyti VoIP paslaugas be licencijos. Taigi, jei naudojate VPN norėdami pasiekti „Skype“, „FaceTime“ ar „WhatsApp“ Katare, esate aiškus.

5 geriausi VPN prieigai prie VoIP paslaugų Katare

1. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

Dideliu greičiu ir serverių tinklu daugiau nei 60 vietų „CyberGhost“ neturėtų kelti problemų vėl prisijungsite prie „Skype“, „FaceTime“ ir „WhatsApp“.

Tai intuityvus, patogus naudoti ir pradedančiajam draugiška sąsaja, jau neminint ypač draugiško klientų aptarnavimo, yra tik dalis to, kas daro vartotoją mėgstamiausiu.

Jei norėtumėte tai išbandyti, jums bus malonu žinoti, kad įmonė siūlo 7 dienų nemokamas bandymas programoms mobiliesiems, 24 valandų nemokamas bandymas „Windows“ ir a 45 dienų pinigų grąžinimo garantija visiems vartotojams.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

2. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Nuosekliai vertinamas geriausias VPN pasaulyje, „NordVPN“ gali atblokuoti bet ką – Taigi VoIP paslaugos Katare turėtų būti pasivaikščiojimas parke.

Vartotojai tai vertina karinio lygio šifravimas ir modernios saugos funkcijos, o tai ne tik leis laisvai kalbėtis „Skype“, „WhatsApp“ ar „FaceTime“, bet ir leis jūsų pokalbius išlaikyti visiškai privačius.

  Nemokamas „Mostafa Hashem Sherif“ saugios elektroninės komercijos protokolų skyrius

Pažvelkite į save nerizikinga naudodamiesi a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

Jei jums reikia greičio, tikrieji vartotojai gali pasakyti, kad „ExpressVPN“ tikrai yra jūsų VPN. Tu gali kalbėk viską, kas tau patinka, naudodamas VoIP paslaugas, neatsilikdamas.

Jei pritrūksta dalykų, apie kuriuos reikia kalbėti, „ExpressVPN“ taip pat puikiai tinka apeiti net labiausiai užsispyrusius geoblokus ir VPN blokatorius, ir Didelis greitis daro jį puikiu pasirinkimu ir transliacijai.

Ten yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija su politika be klausimų, taigi nėra jokios priežasties jos neišbandyti.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

4. „PrivateVPN“

„privatevpn“ įrenginiai

„PrivateVPN“ pasiūlymai didelis greitis konkurencingomis kainomis, ir norint naudotis VoIP paslaugomis Katare, tai gali būti viskas, ko jums reikia.

Bet tai dar ne viskas. Taip pat galite naudoti transliuoti vaizdo įrašus, atblokuoti svetaines ir dar daugiau, o 2048 bitų šifravimas užtikrina jūsų ryšio saugumą ir anonimiškumą. Nenuostabu, kad ji turi tokią didelę gerbėjų bazę.

Su dosniu 7 dienų nemokamas bandymas ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, galite tai išbandyti nerizikingai.

  Greičiausias „BitTorrent“ klientas 2023 m

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Peržiūrėkite „PrivateVPN“ pasiūlymus

5. „SaferVPN“

safervpn-prietaisai

Su žaibišku greičiu ir pradedančiajam patogia sąsaja, „SaferVPN“ gali jus greitai sugrąžinti į VoIP ciklą.

Jis taip pat siūlo neribotą pralaidumą ir serverio perjungimą, pažangias saugos funkcijas ir a nemokamas „Chrome“ plėtinys, ir tai gali būti priežastis, kodėl vartotojams atrodo, kad tai labai patinka.

Jei nesate tikri, ar tai jums tinka, galite išbandykite nemokamai vieną dieną arba pasinaudokite 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

SaferVPN gali atblokuoti:

 • HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „BBC iPlayer“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip.

„SaferVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“ ir maršrutizatoriai.

Peržiūrėkite „SaferVPN“ pasiūlymus

Išvada

Palaikyti gebėjimas skambinti internetu yra ypač svarbus daugeliui Kataro emigrantų ir užsienio darbuotojų. Be tokių paslaugų kaip „Facetime“, „Skype“ ir „Whatsapp“, skambinti šeimai, gyvenančiai už tūkstančių mylių, būtų nepaprastai brangu. Štai kur atsiranda VPN.

Jei šiuo metu esate Katare arba ketinate ten netrukus keliauti, atsisiųsti ir naudoti VPN gali būti tikras gyvenimo būdas.

Pradėkite nemokamą „CyberGhost“ bandomąją versiją dabar!

Tau taip pat gali patikti:

 • Geriausi (tikrai nemokami) „Android“ VPN – atnaujinti
 • 5 „iPad“ tikrai nemokami VPN & „iPhone“ („iOS“)
 • Ar „Viber“, „WhatsApp“, & „FaceTime Secure“?