Tai yra „Netflix“! Štai kaip tai žiūrėti 2020 m

Ar esate užsikabinęs prie „Tai yra mes“ ir mirštate pamatyti visus praleistus epizodus? O gal jūs tiek daug girdėjote apie šiuos ypatingus trynukus, kad nekantraujate patys susitikti su Kate, Kevinu ir Randall? Bet kokiu atveju jums bus malonu išgirsti, kad Pearson šeima atvyko į „Netflix“.

Jums gali būti ne taip malonu tai išgirsti „This Is Us“ galima įsigyti tik „Netflix Canada“. „Netflix“ dažnai blokuoja turinį norėdami įsitikinti, kad to negali žiūrėti ne tam tikruose licencijavimo regionuose esantys žiūrovai.

Norėdami apeiti šiuos geografinius apribojimus, jums reikės gero VPT. VPT leidžia jums geografinis apgaulė jūsų buvimo vietoje, apeiti apribojimus ir atblokuoti norimą žiūrėti turinį.

Kaip stebėti tai „Netflix“: Trumpas vadovas

 • Pasirinkite VPN naudodami geri transliavimo gebėjimai ir serveriai Kanadoje. „NordVPN“ yra geriausias pasirinkimas.
 • Atsisiųskite ir įdiekite jūsų VPN.
 • Prisijunkite prie a serveris Kanadoje.
 • Prisijunkite prie savo „Netflix“ paskyros (arba prisiregistruokite gauti vieną) ir pradėkite transliaciją!

Pradėkite transliaciją Tai dabar mes!

Kodėl jums reikia VPN, kad galėtumėte žiūrėti, kad tai mes

Šiuo metu, „Gerai apribota“ yra tik Kanados „Netflix“ vartotojams. Norėdami žiūrėti „This is us“ iš bet kurios pasaulio vietos, jums reikės VPN.

Geriausi VPT bus apgauti „Netflix“ nukreipdami srautą per vieną iš savo serverių Kanadoje. Veikdamas kaip tarpininkas, VPT slepia tikrąjį jūsų IP adresą. „Netflix“ mato tik VPN serverio IP adresą, atblokuoti visą „Netflix Canada“ biblioteką.

  Kaip gauti nemokamą „CyberGhost“ bandomąją versiją - lengviausias „hack“ 2020 metams

Bet ne visi VPN geba apeiti „Netflix“ blokus. „Netflix“ dirba labai efektyviai anti-VPN programinė įranga aptikti ir į juodąjį sąrašą įtraukti IP adresus, susijusius su VPN serveriais.

Jei VPN neturi didelio tinklo, jis neturės išteklių nuolat atnaujinti, reikalingus pateiksite naujus serverius, kurie nebuvo įtraukti į juodąjį sąrašą.

Ir atminkite, kad greitis yra svarbus! Jums reikės žaibiško VPN garantuoti sklandų, nepertraukiamą srautinį perdavimą.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Jei pasirinksite VPN su pasauliniu tinklu, galėsite pasiekite „Netflix“ regionus visame pasaulyje – ne tik Kanadoje. „Netflix“ turinys regionuose labai skiriasi, todėl naudodamiesi VPN galite atidaryti visiškai naują pramogų pasaulį.

Savo VPN galite naudoti ir kitam geografiškai apribotam turiniui atblokuoti, ypač jei gyvenate šalyje, kurioje yra cenzūros problema ir jums reikia pasiekti turinį, kurį uždraudė jūsų vyriausybė.

Daugeliui žmonių internetinis saugumas, kurį suteikia geras VPN, yra toks pat svarbus kaip ir turinio laisvė! Apatinė eilutė, vienintelis tikrai saugus ir privatus būdas naršyti internete yra su VPN. Jūsų VPN ryšys yra automatiškai nukreipiama per užšifruotą tunelį, viską, ką darote internetu, paslėpti ir apsaugoti.

Užšifruodami srautą, niekas negali stebėti ar sekti jūsų judėjimo internete – nuo valstybinių agentūrų ir įsilaužėlių iki reklamos kompanijų ir jūsų pačių interneto paslaugų teikėjo..

3 geriausi VPN, skirti žiūrėti, kad tai esame mes

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Yra priežastis, kad „NordVPN“ buvo išrinktas geriausiu VPN rinkoje. Šis patogus VPN yra puikus derinys prieinamas, galingas ir greitas.

„NordVPN“ ypač gerai tinka žiūrėti „Netflix“. Be to srautiniu būdu optimizuotus serverius, jums padės „SmartPlay“ technologija automatiškai sujungs jus su geriausiu serveriu jūsų pasirinktai transliacijos svetainei. Žaibiškas greitis užtikrinkite sklandų ir malonų žiūrėjimą.

  Ataskaita: Skrydžių užsakymo platforma atskleidžia klientų duomenis

Šis VPN taip pat nenuvilia, kalbant apie saugumą. Tarnyba turi patikima politika be žurnalų taip pat kaip karinio lygio šifravimas, du žudymo jungikliai, DNS apsauga nuo nutekėjimo, ir specialūs užtemdyti serveriai skirtas apeiti griežčiausius geoblokus. Jūs netgi būsite apsaugoti nuo kenkėjiškų programų ir „CyberSec“ technologijos teikiamų skelbimų.

Išbandykite visas šias įspūdingas savybes naudodamiesi a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Srautas Tai mes su „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Jei jums labiausiai rūpi greitis, turėtumėte pasirinkti „ExpressVPN“. Ši paslauga laikrodis numeris vienas kai išbandėme greičiausius VPT. „ExpressVPN“ gali būti šiek tiek brangesnis nei kitos parinktys, tačiau jis to vertas, jei norite srautas „This is us“ su nuliniu krovimo laiku ir buferiu.

Įspūdingas „ExpressVPN“ tinklas 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse daro jį pakankamai galingą, kad patikimai atblokuotų „Netflix“.

Prisijungę būsite apsaugoti Apsauga nuo DNS ir IP, AES 256 bitų šifravimas, suskaidytas tunelinasg ir an integruotas nužudymo jungiklis. Nei vienas iš jūsų vartotojo duomenų nėra registruojamas. Tiesą sakant, „TrustedServer“ technologija nuvalo kiekvieną „ExpressVPN“ serverį kiekvieną kartą paleidus iš naujo.

Sužinokite daugiau apie tai, ką tikrieji „ExpressVPN“ klientai mano apie paslaugą, arba sužinokite patys naudodamiesi a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.
  Greičiausias „BitTorrent“ klientas 2020 m

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Srautas Tai mes su „ExpressVPN“!

3. „Surfshark“

„Surfshark“ prietaisai

„Surfshark“ yra geriausias pasirinkimas, jei ieškote pigus VPN transliacijai „Tai yra mes“.

Nors tai gali būti nebrangu, „Surfshark“ vis tiek gali patikimai atblokuokite „Netflix“ visame pasaulyje. Greičiai yra nuoseklus ir greitas pakankamai, kad galėtumėte mėgautis savo mėgstamu pasirodymu be jokio erzinančio buferio.

Kartu su karinis laipsnis šifravimą, automatinį užmušimo jungiklį, apsaugą nuo DNS nutekėjimo ir neprisijungimo politiką, „Surfshark“ turi keletą novatoriškų funkcijų, kad apsaugotų jus. Kamufliažo režimas slepia jūsų veiklą iš savo IPT, o „CleanWeb“ technologija apsaugo jus kenkėjiška programa, sukčiavimas, stebėjimas ir skelbimai.

„Surfshark“ yra labai vertinamas už tai, kad sumaišytų funkcionalumą ir prieinamumą. Išbandykite dabar naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Srautas Tai mes su „Surfshark“!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Šiandien niekas netrukdo pradėti naudoti „This Is Us“, jei turite gerą VPN. Nepamirškite Kanadoje ieškoti galingų atblokavimo galimybių, greito greičio ir serverių – visa tai teikia „NordVPN“.

Su „NordVPN“ nuolaidos kuponu netgi galite mėgautis pinigais iš mūsų rekomendacijos pirmojo.

Norite sužinoti apie kitus VPN, kurie gali padėti neatsilikti nuo „Pearsons“? Perskaitykite likusius geriausius „Netflix“ VPN.

Jei jums reikia šiek tiek daugiau pagalbos norint patekti į mėgstamą laidą, mes taip pat turime išsamų vadovą, kaip naudoti VPN, norint atblokuoti „Netflix“..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me