Kā iestatīt OpenVPN uz jebkura datora vai tālruņa – 2023. gada atjauninājums

Šī iemesla dēļ OpenVPN tiek plaši uzskatīts par drošāko VPN protokolu, vairums premium VPN pēc noklusējuma izmanto OpenVPN.

Tomēr, lai gan vietējās lietotnes no pakalpojumu sniedzējiem patīk NordVPN, ExpressVPN un Cyberghost automātiski savienos jūs ar viņu serveru tīkliem, izmantojot OpenVPN automātiski, ir iemesli, kāpēc jūs varētu vēlēties pats iestatīt OpenVPN savienojumu.

Jums varētu būt vecāks operētājsistēma, kas neatbalsta vietējās lietotnes, piemēram, bet tomēr vēlaties droši piekļūt izturīgam serveru tīklam, ko piedāvā premium VPN pakalpojumu sniedzējs.

Vai arī jūs vienkārši vēlaties just to apmierinošu sajūtu kontrolēt savu interneta drošību un anonimitāti.

Neatkarīgi no tā, kāda iemesla dēļ jūs manuāli konfigurējat OpenVPN mobilajā ierīcē vai datorā, mēs turpmāk esam iepazīstināti ar detalizētām iestatīšanas rokasgrāmatām.

Tomēr mums vajadzētu piedāvāt atrunu: Kaut arī manuāli iestatot savu VPN savienojumu, tas var piedāvāt daudz jautrības – un tas var būt nepieciešams, ja operētājsistēma netiek atbalstīta. VPN pakalpojumi stingri iesaka izmantot vietējās OpenVPN lietotnes vislabākajai drošības un privātuma aizsardzībai.

Labākie VPN, izmantojot jūsu ierīcei paredzētās vietējās OpenVPN lietotnes

Pirms mēs iedziļināmies manuālās konfigurēšanas opcijās, šeit ir īss pārskats par dažiem labākajiem VPN pakalpojumiem, kas vienkāršā veidā nodrošina jums OpenVPN drošību. Izmantojot vietējos klientus no viena no šiem pakalpojumu sniedzējiem, jūs varat iegūt visu OpenVPN drošība, ja nav nepieciešama manuāla iestatīšana!

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN piedāvājumi OpenVPN vietējās lietotnes dažādām ierīcēm un operētājsistēmām. Vienīgais izņēmums ir NordVPN iOS lietotne, kas kā noklusējuma izmanto IKEv2. Mac OS lietotāji var izvēlēties starp protokoliem OpenVPN un IKEv2, taču lietotne IKEv2 ir pieejama tikai operētājsistēmas OS X 10.12 (Sierra) un jaunākām versijām..

NordVPN piedāvā nozarē vadošo kombināciju ātrums, drošība un daudzpusība un ir mūsu visaugstāk novērtētais VPN nodrošinātājs. Izmēģiniet to līdz 6 ierīcēm, izmantojot un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

2. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

Vietējās CyberGhost lietotnes atbalsta lielākā daļa operētājsistēmu un ierīču, un tās pēc noklusējuma izmanto OpenVPN protokolu. Jūs varat aizsargājiet līdz 7 ierīcēm ar vienu abonementu, arī.

CyberGhost izmanto militārā līmeņa 256 bitu šifrēšanas tehnoloģiju, ievēro stingru politiku bez reģistrēšanās un visā pasaulē piedāvā vairāk nekā 6000+ serverus. Jauni lietotāji var izmēģināt pakalpojumu, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantija, lai gan vairums šo VPN laimīgo lietotāju to pieliek ilgtermiņā.

3. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Vietējās ExpressVPN lietotnes pēc noklusējuma izmanto OpenVPN protokolu un automātiski izvēlēsies jūsu savienojumam visdrošākos iestatījumus. Tomēr, ja vēlaties, varat izvēlēties citus protokolus lietotnē vai manuāli instalējot.

ExpressVPN lietojumi militāras pakāpes šifrēšana ar AES, neuztur lietotāju žurnālus un piedāvā a 30 dienu naudas atdošanas garantija jauniem lietotājiem. Tas ir arī ātrākais premium VPN, ko esam pārbaudījuši.

OpenVPN protokola priekšrocības

Termins “VPN protokols” attiecas uz šifrēšanas un pārsūtīšanas metožu kombināciju, ko VPN pakalpojumu sniedzēji izmanto, lai pārliecinātos, vai varat droši un anonīmi izveidot savienojumu ar viņu serveriem..

OpenVPN joprojām ir VPN savienojumu nozares standarts. Tas nodrošina stabilu un uzticamu ātruma un drošības kombināciju.

Un tā kā OpenVPN ir atvērtā pirmkoda programmatūra, tā laika gaitā kļūst stiprāks un drošāks attīstītājiem nepārtraukti pārbaudot un nostiprinot kodu. OpenVPN tika izlaists 2001. gadā, un kopš tā laika tas ir atkārtoti pārbaudīts un pilnveidots.

Tas atbalsta spēcīgākos šifrēšanas algoritmus un šifrus, ieskaitot militārā līmeņa 256 bitu ar AES, un piedāvā rūpnieciskās drošības infrastruktūra kas paredzēts gan pasīvu, gan aktīvu uzbrukumu aizsardzībai.

Ar laiku cits protokols pārspēs OpenVPN; tāda ir tehnoloģijas būtība. Nesen tika atbrīvota IKEv2 atvērtā koda versijas deva lielu stimulu šī protokola statusam. Pagaidām OpenVPN joprojām ir pirmais meklētais protokols un pēdējais, no kura mēs atteiktos.

Kā ierīcē iestatīt OpenVPN – instalēšanas rokasgrāmatas

Mēs gatavojamies izmantot NordVPNmūsu piemēriem, un tas attieksies uz Mac OS, Windows, Linux, Android un iOS. Tomēr jūs varat arī iestatīt OpenVPN daudzās citās ierīcēs un operētājsistēmās, ieskaitot maršrutētājus un Raspberry Pi. Vairāk ceļvežu varat atrast NordVPN vietnē.

Lai manuāli iestatītu OpenVPN, jums būs jālejupielādē a klients, kas ļauj izveidot savienojumu ar tīklu, izmantojot OpenVPN protokolu. Zemāk mēs izskaidrosim, kura trešās puses lietotne ir nepieciešama jūsu ierīcei.

Atcerieties: lai arī šie norādījumi ļaus jums izveidot savienojumu ar OpenVPN, jūs joprojām to darāt nepieciešams abonēt NordVPN – vai cits VPN sniedzējs – lai piekļūtu VPN serveriem.

Windows OpenVPN iestatīšanas rokasgrāmata

 1. Lejupielādējiet un instalējiet OpenVPN GUI lietojumprogramma.
  openvpnanydevice (1)
 2. Kad esat instalējis programmu, lejupielādējiet NordVPN servera konfigurācijas failus no pakalpojumu sniedzēja vietnes.
 3. Tiks parādīts ieteicamais serveris. Klikšķis Rādīt pieejamos protokolus lai atklātu protokolu sarakstu, noklikšķiniet uz Lejupielādēt konfigur blakus OpenVPN TCP un OpenVPN UDP.
 4. Pēc failu lejupielādes dodieties uz mapi, kurā tie tika saglabāti, un nokopējiet tos šajā direktorijā: C: / Program Files / OpenVPN / config /
 5. OpenVPN GUI lietojumprogramma atbalsta līdz 50 konfigurācijas failiem vienlaikus, un katrs fails atbilst noteiktam serverim. Tā kā NordVPN tīklā ir vairāk nekā 5000 serveru, pirms manuālās instalēšanas jums jāpārbauda pakalpojumu sniedzēja serveru saraksts un jāizvēlas izmantotie serveri..
 6. Tagad atveriet OpenVPN GUI lietotni.
  openvpnanydevice (2)
 7. Klikšķis lai ļautu lietotnei veikt izmaiņas jūsu ierīcē.
 8. Lietojumprogramma sāks darboties automātiski. Atrodiet tās ikonu redzamajā vai slēptajā sistēmas teknē.
 9. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas OpenVPN GUI un, noklikšķinot, izvēlieties serveri Pievienojieties.
  openvpnanydevice (3)
 10. Uznirstošajā logā ievadiet savu NordVPN pieteikšanās informāciju.
 11. Lietotnes ikona kļūs zaļa, norādot, ka esat droši izveidojis savienojumu ar NordVPN serveri, izmantojot OpenVPN. Jūs esat gatavs drošai, anonīmai pārlūkošanai!

Mac OS X OpenVPN iestatīšanas rokasgrāmata

Ja esat Mac lietotājs, varat izmantot vai nu TunnelBlick klients vai Viscosity klients lai manuāli instalētu OpenVPN. Šajā piemērā mēs izmantosim viskozitāti.

 1. Lejupielādēt Viskozitāte (ko atbalsta OS X 10.7 vai jaunāka versija), pēc tam dodieties uz NordVPN vietni un lejupielādējiet Mac OS konfigurācijas failu pakotni.
  openvpnanydevice (4)
 2. Izņemiet konfigurācijas failu pakotni. Pēc tam atveriet failu Viscosity.dmg un parasti instalējiet lietojumprogrammu.
 3. Palaidiet Viscosity no lietojumprogrammu mapes un Atļaut Viscosity Helper Tool uzstādīšana.
  openvpnanydevice (5)
 4. Izvēlnes joslā noklikšķiniet uz ikonas Viskozitāte un pēc tam Preferences.
 5. Preferenču logā noklikšķiniet uz pluszīmes, pēc tam atlasiet Importēt savienojumu un No faila …
  openvpnanydevice (6)
 6. Atlasiet konfigurāciju mapi, kuru esat izšifrējis 2. darbībā.
 7. Pēc failu importēšanas izvēlņu joslā dodieties uz ikonu Viskozitāte. Izvēlieties nolaižamajā sarakstā savu serveri.
 8. Jūs esat veiksmīgi iestatījis OpenVPN savā Mac datorā un esat gatavs sērfot!

Linux OpenVPN iestatīšanas rokasgrāmata

Linux sistēmā jūs varat izveidot savienojumu ar OpenVPN, izmantojot Apvalks vai tīkla pārvaldnieks. Šajā piemērā mēs izmantosim Shell.

 1. Uzsākt termināli.
 2. Ievadiet šo tekstu, lai instalētu OpenVPN:
  sudo apt-get install openvpn
 3. Izmantojiet šo komandu, lai nokļūtu OpenVPN konfigurācijas direktorijā:
  cd / etc / openvpn
 4. Pēc tam lejupielādējiet NordVPN konfigurācijas failus, ievadot komandu:
  sudo wget https://downloads.nordcdn.com/configs/archives/servers/ovpn.zip
 5. Lai turpinātu, jums būs jābūt instalētai pakotnei. Ja jums tāda nav, pirms turpināšanas lejupielādējiet un instalējiet pakotni.
 6. Ierakstiet komandu unzip:
  sudo unzip ovpn.zip
 7. Kā parasti, izspiežot failus Linux, izmantojiet šo komandu, lai noņemtu failus, kas jums vairs nav nepieciešami:
  sudo rm zip
 8. Ierakstiet vienu vai otru cd ovpn_udp VAI cd ovpn_tcp, atkarībā no tā, kuru OpenVPN savienojuma veidu vēlaties (UDP vai TCP).
 9. Lai skatītu serveru sarakstu, ierakstiet:
  ls-al
 10. Izvēlieties serveri, kuru vēlaties izmantot.
 11. Tagad varat palaist OpenVPN, ievadot:
  sudo openvpn [faila nosaukums]
  kur [faila nosaukums] ir jūsu izvēlētā servera unikālais identifikators.
 12. Pēc pieprasījuma ievadiet savu NordVPN pieteikšanās informāciju.
 13. Jūs esat veiksmīgi izveidojis savienojumu ar NordVPN OpenVPN tīklu kā programmatūras izstrādes priekšnieks!

Android OpenVPN iestatīšanas rokasgrāmata

 1. Atveriet pārlūkprogrammu un lejupielādējiet NordVPN konfigurācijas pakotni no pakalpojumu sniedzēja vietnes.
 2. Dodieties uz Google Play veikalu.
  openvpnanydevice (7)
 3. Atrodiet, lejupielādējiet un instalējiet OpenVPN Connect lietotne.
  openvpnanydevice (8)
 4. Pieņemiet noteikumus un atveriet programmu.
 5. Programmā pieskarieties izvēlnes pogai, pēc tam piesitiet Importēt nolaižamajā izvēlnē.
 6. Izvēlieties Importēt profilu no SD kartes. Atrodiet konfigurācijas failus savā Lejupielādes mape.
  openvpnanydevice (9)
 7. Izvēlieties vienu no konfigurācijas failiem un piesitiet tam, lai to importētu.
 8. Klikšķis Piekrītu kad tas tiek prasīts.
 9. Atkārtojiet 5. līdz 8. darbību, lai lietotnei pievienotu citus serverus.
 10. Pieskarieties lodziņam, lai iegūtu nolaižamo izvēlni, pēc tam atlasiet savu serveri.
  openvpnanydevice (10)
 11. Ievadiet savu NordVPN lietotājvārdu un paroli.
 12. Krāns Pievienojieties, un tad Turpināt izveidot savienojumu bez sertifikāta.
 13. Tagad savā Android tālrunī darbojas operētājsistēmas NordVPN OpenVPN protokols!

iOS OpenVPN iestatīšanas rokasgrāmata

 1. Iet uz Aplikāciju veikals uz jūsu iPad / iPhone. Atrodi OpenVPN Connect un instalējiet lietotni.
  openvpnanydevice (11)
 2. Lejupielādējiet vienu vai vairākus no ovpn konfigurācijas faili no NordVPN vietnes.
  openvpnanydevice (12)
 3. Pēc faila (-u) lejupielādes izvēlieties Atvērts OpenVPN.
  openvpnanydevice (13)
 4. Pieskarieties zaļajam ‘Plus’ pogu.
  openvpnanydevice (14)
 5. Ievadiet savu NordVPN pieteikšanās informāciju un saglabājiet paroli atslēgu piekariņā. Ja jums tiek lūgta atļauja pievienot OpenVPN VPN konfigurācijām, noklikšķiniet uz Atļaut.
 6. Pieskarieties pogai, lai pārslēgtos no Atvienots uz Savienots lai izveidotu savienojumu ar NordVPN.
  openvpnanydevice (15)
 7. Jūs esat veiksmīgi izveidojis savienojumu ar NordVPN tīklu, izmantojot iOS ierīces OpenVPN! Lai atvienotu, pārslēdziet Atvienots / savienots poga atpakaļ uz Atvienots. Pēc tam jūs varat izvēlēties citu serveri un, ja vēlaties, atjaunot savienojumu.

Manuāla OpenVPN instalēšana ar citiem VPN

Ja tā vietā NordVPNizmantojot OpenVPN, jūs izvēlaties ExpressVPNvai CyberGhostVPN, jūs atradīsit, ka ierīces manuālā iestatīšanas process ir ļoti līdzīgs iepriekš parādītajiem soļiem.

Un, ja jūs meklējat citas uzticamas VPN iespējas datoram vai tālrunim, skatiet mūsu labāko pakalpojumu sniedzēju sarakstu zemāk. Visi viņi piedāvā lietotnes ar noklusējuma protokolu OpenVPN kā arī atbalsta rokasgrāmata OpenVPN iestatīšanai.

Premium VPN tiek atbalstīti daudzās ierīcēs, ieskaitot ne tikai datorus un tālruņus, bet arī maršrutētājus, Amazon Fire TV Stick un daudz ko citu. Tu vari atrast detalizētas iestatīšanas rokasgrāmatas katrai ierīcei jūsu VPN pakalpojumu sniedzēja vietnē un mūsu emuāru arhīvos.

Kopsavilkums

OpenVPN protokols joprojām ir nozares standarts tā ātruma, šifrēšanas stiprības un koda drošības kombinācijai. Labākie VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā lietotnes, kuras izmanto OpenVPN pēc noklusējuma vai ar vienkāršu iestatījumu maiņu lietotnēs.

Tomēr joprojām pastāv apstākļi, kad jūs varētu vēlēties iestatīt protokolu manuāli. Neatkarīgi no tā, vai jums ir vecāka ierīce vai jūs interesē tikai tas, kā process darbojas, tagad jūs zināt, kā apiet vietējās lietotnes un izveidot dažas vienkāršas darbības, lai izveidotu savienojumu ar OpenVPN!

Ja vēlaties uzzināt vairāk par atšķirībām starp dažādiem VPN protokoliem, apskatiet mūsu visaptverošs ceļvedis visdrošākajām (un vismazāk drošām) VPN tunelēšanas metodēm.

Lai iegūtu lielisku VPN ar OpenVPN, kas iebūvēts tieši lietotnēs, izmēģiniet kādu no šiem ļoti ieteiktajiem pakalpojumu sniedzējiem. Sekojiet saitēm, lai iegūtu iekšējās informācijas darījumu!

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni