Kā skatīties Blue Planet II bezmaksas tiešsaistes režīmā!

Izbaudi Zilā planēta II, turpinājums vispāratzītajam godalgotajam oriģinālam Blue Planet. Tāpat kā pirmais, slavenais naturālists un BBC rakstnieks un producents sers Deivids Attenboro prezentē un stāsta Blue Planet II. Atbrīvojieties par okeāna dzīves brīnumiem un tā iespaidīgajiem vizuālajiem dokumentiem šajā dokumentālajā filmā.

Zilā planēta II, BBC Dabas vēstures vienības produkcija un BBC AMERICA piedāvājums, ir pieejams vietnē Netflix. Kaut arī Netflix piedāvā straumēšanas pakalpojumus 190 valstīs, dažas valstis to ierobežo.

Jūs joprojām varat piedzīvot satriecošo Blue Planet II briļļu, izmantojot a VPN. VPN ļaujiet jums apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, maskējot savu IP adresi. Tāpēc Netflix domā, ka jūs skatāties no valsts, kas to neierobežo.

Īsā rokasgrāmata – Kā skatīties Blue Planet II vietnē Netflix

 1. Izvēlieties VPN – mēs iesakām ExpressVPN ātram ātrumam bez buferizācijas, optimālas drošības un lieliskas klientu apkalpošanas.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet savu VPN uz jūsu izvēlēto ierīci.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai ASV.
 4. Reģistrējieties / pieslēdzieties Netflix un sāciet straumēšanu!

Sāciet straumēšanu, izmantojot ExpressVPN tūlīt!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos Blue Planet II

Netflix uzliek sava satura ģeogrāfiskos ierobežojumus, tāpēc ne visas izrādes ir pieejamas visās vietās. Turklāt, ja atrodaties valstī, kurā Netflix nav pieejams, šie ģeogrāfiskie ierobežojumi jums liegs tai piekļūt.

VPN apiet šos ģeobloķējumus, slēpjot jūsu IP adresi. Izmantojot a attālo serveru tīkls, tas liek Netflix domāt, ka jūs skatāties no atbalstītas vietas.

Tiklīdz jūs izveidosit savienojumu ar savu VPN, jūs to varēsit skatīties visas Zilās planētas II epizodes, vai jebkuru citu šovu no jebkuras vietas pasaulē.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

VPN var darīt daudz vairāk, nekā ļaut piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam.

Īpaši VPN palielina jūsu drošību neaizsargātos publiskos tīklos, piemēram, wi-fi kafejnīcās vai karstajos punktos. Tātad jūs esat drošībā no hakeru un novērošanas. Otrs drauds ir pats jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs un vietnes, uz kurām tas jūs var novirzīt. Vai mārketinga un trešo personu grupas, kurām tas var pārdot jūsu personas datus.

Var arī VPN ietaupīt naudu. Ja jūs varat piekļūt visām pārraidēm, kuras skatāties pa kabeli, kāpēc maksāt kabeļtelevīzijas uzņēmumam par izrādēm, kuras jūs neskatāties? Šis lēmums ātri kļūst pazīstams kā auklas nogriešana.

VPN pakalpojumu izvēlei ir daudz citu iemeslu. Tomēr šeit ir svarīgs straumēt Blue Planet II. Pat ja jums ir ne-VPN piekļuve Netflix vai ja jums ir piekļuve citam straumēšanas pakalpojumam, kas nav VPN, neatkarīgi no atrašanās vietas, jūsu ISP var aizsprostot jūsu datu pārsūtīšanas ātrumu. VPN slēpj jūsu informācijas un datu izmantošanu no jūsu ISP, ļaujot straumēt bez apvedceļiem vai aizsprostiem.

Kā izvēlēties uzticamu, augstas veiktspējas VPN? Lasiet, lai uzzinātu, kādus 3 VPN mēs iesakām skatīties Blue Planet II vietnē Netflix.

3 labākie VPN, skatoties Blue Planet II

1. ExpressVPN 

Kā skatīties Blue Planet II bezmaksas tiešsaistes režīmā!

ExpressVPN ir nozares līderis lejupielādes ātrums, vairākas servera iespējas un konfidencialitāte.

Izmantojot ExpressVPN, jūs varat piekļūt saturam, kam noteikts ģeogrāfiskais ierobežojums video un TV izklaides pakalpojumos, kā arī vietnes, piemēram, Facebook, Twitter, Gmail un YouTube.

Jūs saņemsit visus šos pakalpojumus ar iespēju izvēloties lejupielādes ātrumu starp ExpressVPN 3000 serveriem vairāk nekā 160 serveru vietās 94 valstīs. Šīs vietas ietver vairākas serveru vietnes visā ASV.

Tāpat kā daudzos citos top VPN, ExpressVPN izmanto AES-256 šifrēšanu. Šis standarts ir tas, ko izmanto drošības aģentūras, militārās un lielākās finanšu iestādes lai aizsargātu viņu datus.

Turklāt ExpressVPN darbojas a stingra politika bez žurnāla un NeverLock nogalināšanas-pārslēgšanas tehnoloģija izslēgt visu piekļuvi jūsu datoram, ja tiek traucēti servera darbības. Tas piedāvā arī daudzas citas veiktspējas funkcijas, kuras meklē VPN lietotāji.

Saņemiet bezmaksas ExpressVPN izmēģinājumu, ieskaitot 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Pārbaudiet mūsu papildu kupona piedāvājumu krāt naudu kad izvēlaties Express VPN.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Sāciet Blue Planet II straumēšanu, izmantojot ExpressVPN!

2. NordVPN

Kā skatīties Blue Planet II bezmaksas tiešsaistes režīmā!

Runājot par ātrumu, servera atrašanās vietu un drošību, NordVPV neieņem aizmugures vietu.

Tas piedāvā militāru pakāpi AES-256 šifrēšana un bez žurnāliem politika lai jūs varētu pārlūkot, straumēt un lejupielādēt pilnīgā drošībā. Tas arī nodrošina a avārijas poga neparedzētiem serveru pārtraukumiem.

Ar neierobežotu ātrumu un joslas platumu jūs varēsit noskatīties epizodi no Zilās planētas II ar nav buferizācijas pārtraukumu. Jūs varat straumējiet vienlaikus līdz sešām ierīcēm.

Kur spīd NordVPN, ir tā inovatīvie dubultā VPN tehnoloģija, drošības risinājums, kas divreiz šifrē datus, pirms tie sasniedz internetu. Pirmā šifrēšana sākas ar VPN servera atrašanās vietu, kas caur jau drošiem datiem pāriet uz otru vietu. Otrais atrašanās vietas mezgls atkārtoti šifrē datus, pirms tie jūs sasniedz.

Uzziniet vairāk par to, kāpēc NordVPN ir viens no populārākajiem lietotājiem, kā arī to, kā jūs varat pārbaudīt tā pakalpojumus, izmantojot bezmaksas izmēģinājumu. Kad jūs izvēlaties NordVPN, tas nāk ar 30 dienu naudas atdošanas garantija, un jūs varat ietaupīt naudu apmeklējot mūsu kupona kodu un atlaižu lapu.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar daudziem maršrutētājiem.

Sāciet Blue Planet II straumēšanu, izmantojot NordVPN!

3. CyberGhost 

CyberGhost ierīces

CyberGhost ir a lietotāju draudzīgs VPN, kas nodrošina arī militārā līmeņa AES-256 šifrēšanas tehnoloģiju kopā ar izvēli trīs dažādi interneta drošības protokoli datu tunelēšanai.

NoSpy datu centrs un serveri atrodas Rumānijā, kas ir ārpus to valstu jurisdikcijas, kuras ir izveidojušas nozīmīgas drošības alianses, lai izsekotu savu pilsoņu darbībām. Tas kopā ar CyberGhost politika bez reģistrēšanas, integrēti reklāmu bloķētāji un automātiska nogalināšanas slēdzis, garantē privātumu pat tad, ja izmantojat publiski pieejamu bezvadu internetu.

CyberGhost piedāvā arī vairāk 5900 VPN serveri vairāk nekā 90 valstīs. Tikai ar vienu CyberGhost VPN abonementu jūs varat nokļūt vienlaicīga aizsardzība līdz septiņām ierīcēm.

Lai iegūtu padziļinātu pārskatu par CyberGhost un tā pakalpojumiem, izlasiet šo detalizēto pārskatu.

Pārbaudiet arī CyberGhost 24 stundu bezmaksas izmēģinājumu ar visiem premium pakalpojumiem, kā arī mūsu naudas taupīšana kuponu, kad jūs abonējat.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, Sling TV un citi, izmantojot īpašu straumēšanas profilu ar optimizētiem serveriem.

Atbalsta mokas:

 • Jā, šim profilam ir parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatieties Blue Planet II ar programmu CyberGhost tagad!

Kopsavilkums

Kamēr VPN ir lielisks veids, kā orientēties ģeogrāfiskos ierobežojumos lai jūs varētu skatīties savus iecienītākos Netflix piedāvājumus, piemēram, Blue Planet II, tās ir saprātīga izvēle ikvienam, kurš piekļūst tiešsaistes saturam.

Mūsu top ieteikums lai skatītos Blue Planet II no Netflix, ir ExpressVPN, jo tas ir ātrs, tam ir vairākas servera atrašanās vietas un tas nodrošina daudz drošības.

Turpmākais lasījums

Uzziniet par citiem VPN, kas darbojas ar Netflix, šeit.

Vai esat jauns VPN un vēlaties uzzināt vairāk? Izbraukšana vai VPN for Newbies Guide.

Pārbaudiet, kāda veiktspējas metrika jāmeklē kā jūs izvēlēties gudrāku, privātu tiešsaistes klātbūtni.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me