Skatieties Netflix ar NordVPN: vienkārša 2 minūšu iestatīšanas rokasgrāmata!

Ja jums ir Netflix konts, iespējams, pamanījāt, ka pieejamais saturs ir pieejams tikai jūsu valstī. Netflix saturs dažādos reģionos un skatoties šovus no cita reģiona, nevis tajā, kurā atrodaties varētu šķist neiespējami. Tas var būt ārkārtīgi nomākti, ja, piemēram, jūs dodaties atvaļinājumā ārpus ASV un pēkšņi zaudējat piekļuvi iecienītākajām izrādēm.

Ir daudz iemeslu, kāpēc straumēšanas pakalpojums tiek izveidots šādā veidā, sākot ar naudu un beidzot ar reģionālajām autortiesībām, taču mēs šeit neiedziļināsimies. Nepieciešamais veids, kā apiet šos ģeoblokus lai jūs varētu skatīties savu iecienīto Netflix saturu no jebkuras vietas pasaulē.

Par laimi, mums ir atbilde – VPN. Bet ne visi VPN ir vienādi ar izaicinājumu. Daudziem nav nepieciešamā ātrums, šifrēšana vai servera veidi un atrašanās vietas, lai veiksmīgi apietu geoblokus un VPN bloķējošos protokolus ka Netflix ir savā vietā.

Tomēr NordVPN ir visi šie un vēl daudz, daudz vairāk.

Kā izmantot NordVPN, lai piekļūtu Netflix saturam no jebkuras vietas

NordVPN ļauj viegli sasniegt VISU Netflix, ieskaitot saturu no ASV, Lielbritānijas un jebkuras citas valsts. Vienkārši izpildiet šīs darbības, un jūs tiksit savienots dažu minūšu laikā.

 1. Reģistrējieties NordVPN un instalējiet programmatūru.
 2. Pievienojieties serverim valstī ar vēlamo Netflix saturu, piemēram, Lielbritānijā vai ASV.
 3. Pierakstieties savā Netflix kontā.
 4. Apsēdieties, atpūtieties un baudiet iecienītās izrādes!

Sāciet skatīties TŪLĪT!

Kāpēc izvēlēties NordVPN, lai atbloķētu Netflix?

Netflix ļoti cenšas novērst VPN izmantošanu, lai apietu savus geoblokus. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir periodiski iekļaut melnajā sarakstā VPN IP diapazonus. Vienā Netflix melnajā sarakstā, VPN ar ierobežotām IP adresēm var pilnībā zaudēt iespēju piekļūt Netflix ārpus lietotāja faktiskā reģiona.

  Tiešsaistes cenzūrai ir pieaugošs raksturs. Kur atrodas jūsu valsts?

Tomēr NordVPN šai problēmai ir divi lieliski risinājumi.

Pirmkārt, tā arvien pieaugošais serveru tīkls un serveru atrašanās vietas. Pašlaik tam ir vairāk nekā 4800 serveru 62 valstīs. Tas dod NordVPN daudziem tūkstošiem IP adrešu caur kuru tas nosūta jūsu datus, – un jūs varat paļauties, ka tie tiek šifrēti.

NordVPN ir labākais risinājums ne tikai servera atrašanās vietas izvēlē, bet arī servera tipā. NordVPN pārvalda apmulsinātus serverus. Šie serveri slēpj faktu, ka saņemtie dati ir šifrēti, izmantojot VPN. Netflix nevar atšķirt datus no ikdienas datiem, to nozīmes mazāk sarakstā NordVPN IP adrešu kļūst melnajā sarakstā.

Netflix skatīšanās atslēga ir ātrums

Savienojuma izveide ar Netflix ir tikai puse no cīņas. Kad savienojums ir izveidots, nākamās problēmas ir saistīta ar video pareizu ielādi un izvairīšanos no buferizācijas. Lai pilnībā izbaudītu skatīšanās pieredzi, jums jāizpilda Netflix minimālās ātruma prasības:

 • Standarta kvalitātes video – 480p – ar ātrumu 3 Mb / s
 • Augstas izšķirtspējas video – 720p – 5 Mb / s
 • Īpaši HD – 1080p – 25 Mb / s

Šifrēšanas līmeņi, kas tiek pievienoti jūsu datiem, izmantojot VPN, parasti palēnina savienojumu. Lielākajai daļai VPN ir grūtības konsekventi sasniegt šo ātrumu. Tomēr, NordVPN ir atradis veidus, kā novērst šīs problēmas, lai nodrošinātu VPN pakalpojumu ar ātru, stabilu ātrumus visā tā serveru tīklā.

Daudzi citi ieguvumi no NordVPN izmantošanas, lai piekļūtu Netflix

Izvēloties NordVPN Netflix skatīšanai, jūs saņemat daudz vairāk nekā lielu ātrumu un pareizos serverus. Ir daudz citu iemeslu, kuru dēļ tā ir jūsu pirmā izvēle visām jūsu tiešsaistes vajadzībām.

 • Nepārspējams drošības līmenis – ieskaitot 2048 bitu AES šifrēšanu, dubultu VPN un sīpolu pa VPN
 • Stingra politika bez reģistrēšanās, lai nodrošinātu jūsu datu drošību
 • Automātiska iznīcināšanas slēdzis un DNS noplūdes aizsardzība
 • Specializēti P2P un straumējoši serveri
 • Nav joslas platuma vai lejupielādes ierobežojumu
 • Lietotājam draudzīgas lietotnes visās galvenajās ierīcēs un operētājsistēmās
 • Diennakts klientu atbalsts
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
  Skatieties 2019. gada IHF sieviešu handbola pasaules čempionātu

Kombinēts ar lieliskas abonēšanas paketes, ieskaitot 70% atlaidi, NordVPN ir pirmā izvēle, lai piekļūtu Netflix jebkurā reģionā.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izlasiet NordVPN pārsteidzošās atsauksmes, lai uzzinātu, ko par tā pakalpojumu domā daudzi fani.

Saņemiet 70% atlaidi NordVPN tagad!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me