مسابقات جهانی دارت های جهانی PDC 2023 را از هرجایی تماشا کنید

از تاریخ 13 دسامبر سال 2023 تا اول ژانویه سال 2023 ، مسابقات جهانی دارت PDC در کاخ الکساندرا لندن جمع می شود تا بهترین های جهان را به نمایش بگذارد. در بین یک رشته 96 نفره یک قهرمان به وجود می آید. بستگی به جایی دارد که وقتی اولین دارت پرواز می کند, محدودیت های جغرافیایی ممکن است مانع از دیدن این عمل شود.

نگران نباشید ، من می توانم کمک کنم با راهنمای سریع من می توانید هر پرتاب را که قهرمان دارت می کند ، ببین.

راهنمای سریع – پخش تلویزیونی انگلستان و ایرلند را در حال حاضر تلویزیون تماشا کنید

شما می توانید از NOW TV برای پخش کردن Sky Sports بدون حساب Sky استفاده کنید. برای پخش کردن مسابقات dart در NOW TV ، باید آدرس UK را وارد کنید. این کارها برای تماشای مسابقات جهانی دارت PDC در تلویزیون NOW چیست:

  1. ارائه دهنده VPN با سرورهای موجود در انگلستان یا ایرلند را انتخاب کنید. پیشنهاد میکنم NordVPN به دلیل داشتن یک شبکه پر سرعت ، که در از بین بردن geoblocks قابل اعتماد نیز هست.
  2. VPN خود را بارگیری کنید و سپس برای اتصال به سرور انگلستان یا ایرلند وارد شوید.
  3. به سایت nowtv.com بروید و یک گذر روز یا ماه را برای Sky Sports خریداری کنید. اگر کارت اعتباری در انگلستان ندارید ، یک کارت هدیه تلویزیون NOW را از طریق currys.co.uk خریداری کنید و سپس دستورالعمل های بازخرید کارت هدیه را دنبال کنید.
  4. وارد TOW TV شوید و مسابقات را پخش کنید!

مسابقات جهانی دارت جهانی PDC را هم اکنون تماشا کنید!

راهنمای سریع – پخش بریتانیا و ایرلند را در Sky Sports تماشا کنید

Sky Sports پخش مسابقات جهانی دارت PDC در انگلستان و ایرلند است. برای پخش در Sky Sports ، شما باید مشتری Sky Sky باشید. برای تماشای مسابقات جهانی دارت PDC در Sky Sports:

  1. ارائه دهنده VPN پر سرعت با سرورهای انگلستان یا ایرلند را انتخاب کنید. NordVPN این سرویس اتصالات جریان صاف و ثابت را حفظ کرده و ویژگی های امنیتی پیشرفته ای را ارائه می دهد.
  2. ثبت نام کنید و برنامه VPN را بارگیری کنید ، وارد سیستم شوید و سپس سرور را در انگلستان یا ایرلند انتخاب کنید.
  3. به www.skysports.com بروید و در وب سایت حساب کاربری ایجاد کنید.
  4. به www.sky.com بروید و حساب Sky خود را به حساب وب سایت خود پیوند دهید. شما به شماره حساب Sky خود نیاز دارید.
  5. وقتی آماده شدید ، وارد Sky Sports شوید و لذت ببرید!

مسابقات جهانی دارت جهانی PDC را هم اکنون تماشا کنید!

چرا برای تماشای مسابقات جهانی دارت جهانی PDC به یک VPN احتیاج دارید

برای طرفداران دارت ، این تورنمنتی است که باید ببینید. بهترین بازیکنان جهان به کاخ الکساندرا می آیند برای این که در تاریخ 1 ژانویه قهرمان جهان شوید اما اگر در خارج از کشور هستید نمی توانید این مسابقات را تماشا کنید.

این به دلیل این هست که پخش کنندگان اغلب موظف هستند که هر کسی را در کشورهای دیگر مسدود کنند از تماشای جریانهای آنها یا ممکن است شما در کشور خاصی باشید که به شما اجازه نمی دهد پخش جهانی را تماشا کنید. در هر صورت, موقعیت مکانی شما مانع از تماشای مسابقات قهرمانی جهانی دارت PDC می شود.

اما اگر می توانید به نظر می رسد که شما در کشور دیگری هستید, می توانید مسابقات را از هرجایی تماشا کنید. به عنوان مثال ، اگر مسیر ترافیک شبکه شما از طریق سرور در کشور دیگری انجام می شود. این دقیقاً کاری است که می توانید با VPN انجام دهید.

  آیا زمان پاپ کورن (هنوز) در سال 2023 ایمن است؟ مگر اینکه این کار را بکنید

با یک VPN می توانید ارتباطات شبکه خود را از طریق مکانی که انتخاب می کنید اجرا کنید. سپس آن مکان مانند مکان شما عمل می کند. سایت های پخش شده مکان VPN انتخابی شما و سپس را مشاهده می کنند آنها به شما اجازه می دهند پخش های آنها را تماشا کنید.

آزادی برای جریانی از هر نقطه با VPN شماست. و امنیت شبکه نیز چنین است.

وقتی به یک VPN وصل می شوید, ارتباط شما را رمزگذاری می کند. این بدان معناست که هرکسی که اطلاعات شما را در اختیار داشته باشد ، قادر به خواندن آن نخواهد بود. این رمزگذاری شما را از هر کسی محافظت می کند, مانند دولت ها ، اشخاص ثالث یا جاسوسی های سایبری.

وقتی از VPN استفاده می کنید ، دریافت می کنید آزادی اینترنت و امنیت اینترنت. بنابراین برای یک VPN ثبت نام کنید و اینترنت مورد نظر خود را همیشه بدست آورید.

نگاهی به توصیه‌های برتر من برای پخش مسابقات قهرمانی دارت جهان 2023 PDC.

3 بهترین VPN برای تماشای مسابقات جهانی دارت های PDC

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

خدمات سریع و ایمن با امکانات فراوان ، NordVPN من است شماره 1 VPN دوباره پیشنهاد شده است.

ویژگی SmartPlay به شما کمک می کند تا geoblocks را کاهش دهید و یک اتصال ثابت به جریان خود داشته باشید. شبکه NordVPN دارد سرعت زیادی دارد برای نگه داشتن جریانهای HD در سایتهایی مانند NOW TV.

یک رابط کاربری آسان استفاده از هر یک از NordVPN را ساده می کند 5،200+ سرور. در سراسر جهان وجود دارد 59 کشور انتخاب کنید تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک کشور را روی نقشه انتخاب کنید و تمام ترافیک شبکه شما از آنجا انجام می شود.

رمزگذاری AES 256 بیتی از داده های شما محافظت می کند در حالی که به VPN وصل شده است. با این رمزگذاری در سطح نظامی ، هیچ کس نمی تواند به فعالیت آنلاین شما دسترسی پیدا کند.

اگر می خواهید امنیت بیشتری داشته باشید, ویژگی Double VPN داده های شما را در لایه دیگری از رمزگذاری پیچیده می کند, اجرای آن از طریق دو سرور مطمئن.

CyberSec از دستگاه شما در برابر کنترل بات نت ، سایت های مخرب و تبلیغات آزار دهنده دفاع می کند, مصون نگه داشتن آن از محتوای خطرناک.

شما همچنین دریافت کنید محافظت پیشرفته از یک خط مشی بدون ورود به سیستم و سوئیچ قاتل خودکار. با این وجود ، محافظت بیشتری از داده ها و ناشناس ماندن آنلاین شما انجام می شود.

در صورت نیاز به کمک ، پشتیبانی از طریق ایمیل و یا در دسترس است 24/7 چت زنده. آن را بدون ریسک امتحان کنید و اگر تصمیم دارید با یک سرویس متفاوت پیش بروید ، می توانید دریافت کنید بازپرداخت کامل ظرف 30 روز.

با اشتراک خود می توانید به سیستم وصل شوید شش دستگاه به طور همزمان. بگذارید تمام خانواده مراقب قهرمان دارت باشند که در صحنه بزرگ با آن مبارزه کنند.

اگر می خواهید در مورد ویژگی های NordVPN اطلاعات بیشتری کسب کنید ، ما بررسی جامع بیشتر به شما می گوید!

تضمین بازگشت پول: هر زمان 30 روز پس از ثبت نام.

  نحوه سرعت بخشیدن به تورنت ها و جلوگیری از پرتاب گاز - راهنمای مرحله به مرحله

NordVPN می تواند انسداد را حذف کند:
Sky Sports ، NOW TV ، Amazon Prime Video ، iPlayer BBC ، Hulu ، Sling TV ، YouTube ، HBO GO و Showtime.

پشتیبانی از torrenting:
می توانید سرورهای سفارشی P2P را انتخاب کنید.

NordVPN در این دستگاه ها کار می کند:
برخی از روترها ، iOS ، Windows ، Firefox ، macOS ، Linux ، Chrome ، Android TV و Android.

مسابقات قهرمانی جهانی دارت PDC را با NordVPN Now تماشا کنید!

2. ExpressVPN

دستگاه های ExpressVPN

شبکه ExpressVPN حول یک چیز طراحی شده است: سرعت. بعضی از آنها سریعترین سرعت شبکه در دسترس است و به شما کمک می کند تا از ورزش در HD همگام باشید.

پیشنهادات شبکه ExpressVPN تمام شد 3000 سرور برای انتخاب از سراسر جهان در 160 مکان. شما برای تصمیم گیری در مسابقات قهرمانی دارت ، خرابکاری کرده اید.

شما با یک شبکه سرعتی که ExpressVPN دارید ، هستید نیازی به نگرانی در مورد سکسکه های اتصال یا مشکلات بافر نیست. وقتی دو بزرگوار در حال پرتاب دارت هستند ، می توانید تمام جزئیات را تغییر دهید. شاهد هر لحظه از هر شلیک گلوله!

آیا باید به سایتهای محلی وصل شوید؟ برنامه ExpressVPN به شما امکان می دهد ترافیک شبکه خود را تقسیم کنید. با تونل زدن شکاف ویژگی, مسابقات قهرمانی را در سراسر جهان در VPN خود مشاهده کنید ، ضمن اینکه در سایت های محلی از طریق اینترنت معمولی نیز جستجو می کنید.

علاوه بر سریع ، ExpressVPN بی خطر است. رمزگذاری درجه نظامی اطلاعات شما را ایمن نگه می دارد از هر کسی که سعی در دسترسی به آن داشته باشد ، خواه شخص ثالث باشد یا هکرها.

خط مشی صفر تضمین می کند که سرور هرگز هیچ یک از سابقه مرور یا جریان شما را ذخیره نمی کند.

اگر کمک لازم داشتی, پشتیبانی چت زنده در دسترس است 24/7. خدمات را امتحان کنید 30 روز و بازپرداخت کامل دریافت کنید اگر این برای شما نباشد اگر ثبت نام کنید ، می توانید از این موارد استفاده کنید پنج اتصال دستگاه به طور همزمان.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد پروتکل های امنیتی ExpressVPN را هنگام مطالعه ما کسب کنید بررسی عمیق.

تضمین بازگشت پول: طی 30 روز.

ExpressVPN می تواند انسداد را حذف کند:
اکنون تلویزیون ، Sky Sports ، ESPN ، iPlayer BBC ، Hulu ، YouTube ، Sling TV ، HBO GO ، Amazon Prime Video و Netflix.

پشتیبانی از torrenting:
P2P در همه سرورها مجاز است.

ExpressVPN در این دستگاهها کار می کند:
Firefox ، Android TV ، iOS ، Windows ، Android ، Linux ، Chrome ، macOS و روترهای خاصی.

مسابقات جهانی دارت های PDC را با ExpressVPN Now تماشا کنید!

3. CyberGhost

دستگاه های CyberGhost

VPN عالی با شبکه سریع و بسیاری از سرورهای تخصصی, CyberGhost خدمات سریع و ایمن را برای پخش مسابقات قهرمانی جهانی دارت PDC ارائه می دهد. از بین بیش از 5،500 سرور در سراسر جهان.

هنگام اتصال به پخش کننده های اصلی ، CyberGhost فراهم می کند سرورهای تخصصی پیکربندی شده است برای آن پخش کننده خاص تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که سرور را برای پخش کننده خود انتخاب کنید و مطمئناً دریافت خواهید کرد یک جریان سریع و ثابت.

اگر می خواهید در VPN خود torrent کنید ، CyberGhost پیشنهاد می کند سرورها فقط برای تورنت سفارشی سازی شدند.

  10 สุดยอดแอพ VPN ฟรี 100% สำหรับ Android | อัปเดตเมื่อมกราคม 2563

با رمزگذاری AES 256 بیتی دفاع از داده های شما, شما از درجه نظامی حمایت می کنید که داده های آنلاین خصوصی خود را تضمین می کنید ، و هرکسی را از تلاش برای دسترسی به آن جلوگیری می کند یا نمی داند چه مواردی را دنبال می کنید.

خط مشی صفر آن لایه دیگری از امنیت و ناشناس بودن را اضافه می کند, که تضمین می کند تمام فعالیت های ورود به سیستم هرگز با سرور و آن چسبیده نیست داده های شما هرگز به خطر نمی افتد.

CyberGhost ردگیرها ، تبلیغات و بدافزارهای سیستم شما را مسدود می کند. این بدان معنا نیست که هیچ پنجره ای آزار دهنده برای دیدن موارد عالی و دارت وجود ندارد هیچ محتوای مخرب برای آلوده کردن دستگاه شما وجود ندارد.

CyberGhost سرورهای NoSpy خارج از اتحاد 14 چشم بنشینید –هیچ مشکوک دولتی نمی تواند داده های شما را مشاهده یا به اشتراک بگذارد. 

اگر اتصال اینترنتی شما دچار وقفه یا سکوت شده است, سوئیچ kill به عمل پرش می کند و شما را قطع می کند, اجازه نمی دهد داده های شما را در معرض دید قرار دهند, حتی برای یک لحظه.

راهنما همیشه برای شما آماده است ، با پشتیبانی چت زنده. به علاوه ، می توانید از مزایای آن استفاده کنید ضمانت برگشت پول 45 روزه وقتی این کار را بدون ریسک انجام می دهید.

شما ویژگی های جریان و امنیت CyberGhost را فعال می کنید هفت دستگاه شما و می توانید همزمان از آنها استفاده کنید. هر زمان و هر کجا ، جریان و مرور کنید.

حتماً ما را بخوانید بررسی کامل متخصص برای پیدا کردن آنچه CyberGhost دیگری ارائه کرده است.

تضمین بازگشت پول: ظرف 45 روز از ثبت نام.

CyberGhost می تواند انسداد شود:
ESPN ، Sky Sports ، NOW TV ، Eurosport ، Amazon Prime Video ، Netflix ، iPlayer BBC و YouTube.

پشتیبانی از torrenting:
سرورهای اختصاص داده شده برای تورنت.

CyberGhost در این دستگاه ها کار می کند:
Windows ، Chrome ، iOS ، Android ، Amazon Fire TV Stick ، ​​Android TV ، Firefox ، macOS ، Linux و برخی از روترها.

مسابقات جهانی دارت PDC را با CyberGhost Now تماشا کنید!

خلاصه

دارت در تاریخ 1 ژانویه یک قهرمان جدید جهان خواهد داشت. برای اینکه مطمئن شوید می توانید برای VPN ثبت نام کنید هر دارت را که در کاخ الکساندرا در لندن پرتاب شده است ببینید.

اگر در تصمیم گیری مشکلی دارید ، ویژگی SmartPlay روشن است NordVPN این یک انتخاب عالی برای بدست آوردن geoblocks گذشته و پخش مسابقات قهرمانی PDC است. ویژگی های امنیتی آن نیز بسیار دشوار است.

مهم نیست که چه خدماتی را انتخاب می کنید ، حتماً بازدید کنید صفحه معاملات و کوپن های ما برای صرفه جویی در پول!

بیشتر خواندن

اگر می خواهید بهترین پخش کننده های iPlayer BBC برای تماشای آنلاین در خارج از کشور, ما می توانیم کمک کنیم.

هنگامی که اطلاعاتی در مورد آن پیدا کردید ، یک VPN خوب برای نصب روی روتر خود پیدا کنید بهترین VPN برای روترها.

آیا می خواهید در هنگام مسافرت از تماشای ITV Hub کمک بگیرید؟ نگاهی به نحوه تماشای ITV Hub از ایرلند یا هر جای خارج از انگلستان.