uTorrent در مقابل BitTorrent – کدام سریعتر برای موبایل / دسکتاپ در سال 2020 است؟

وقتی صحبت از مشتریان تورنت می شود ، uTorrent و BitTorrent دو جانباز با پیروی عظیم وفادار هستند.

اما چه چیزی یکی را بهتر از دیگری می کند؟ آیا آن است تنوع بیشتر تنظیمات, یا یک بسته ای از ویژگی های غنی تر? شاید سرعت یا عملی عامل تعیین کننده است?

در حالی که uTorrent و BitTorrent در حقیقت بسیار مشابه هستند ، بین این دو تفاوت اساسی وجود دارد. این مقاله به شما در درک شباهت ها و تفاوت ها کمک می کند.

همچنین به شما نحوه استفاده را آموزش می دهد یک VPN (شبکه خصوصی مجازی) می تواند سرعت بارگیری شما را افزایش داده و شما را از خطرات بارگیری تورنت ها محافظت کند.

به طور خاص ، دانستن آن مهم است تورنت همه جا قانونی نیست, و حتی آنجا که در آن است ، به برخی از آنها به دلیل بارگیری رسانه های دارای حق چاپ ، جریمه و حتی دستگیر شده اند.

با این حال, با یک VPN ، فعالیت اینترنت شما قابل بازگشت برای شما نیست. بنابراین ، هیچ کس نمی داند چه محتوایی را بارگیری می کنید ، یا حتی از اینکه اصلاً تورنت را بارگیری می کنید.

گفته می شود ، همه VPN ها یکسان نیستند.

خوشبختانه ، ما یک تن VPN را ارزیابی کردیم و فهمیدیم کدام یک هستند بهترین برای بارگیری تورنت. با پروتکل های امنیتی قدرتمند و سرورهای اختصاص داده شده به torrenting,CyberGhostیک انتخاب خاص است.

و اگر واقعاً تازه وارد تورنت هستید و می خواهید یاد بگیرید که چگونه آن را با خیال راحت و ناشناس انجام دهید ، این آموزش را بررسی کنید.

uTorrent و BitTorrent تقریباً رابطهای یکسان دارند

اگر از uTorrent و BitTorrent استفاده کرده اید ، احتمالاً تعجب کرده اید که چرا رابط های آنها تقریباً یکسان هستند. در واقع, اگر به خاطر نام و رنگ نبود ، می توانید به راحتی یکی را برای دیگری اشتباه کنید.

  بروکلین نود و نه در نتفلیکس است! در اینجا نحوه تماشای سال 2020 آورده شده است

رابط uTorrent: 

uTorrent در مقابل BitTorrent - کدام سریعتر برای موبایل / دسکتاپ در سال 2020 است؟

رابط BitTorrent: 

uTorrent در مقابل BitTorrent - کدام سریعتر برای موبایل / دسکتاپ در سال 2020 است؟

به این دلیل است آنها تقریباً همان نرم افزار هستند. هر دو مشتری متعلق به BitTorrent، Inc است.

BitTorrent (مشتری) در سال 2001 برای پیاده سازی پروتکل BitTorrent ساخته شد. در آن زمان ، uTorrent هنوز طراحی نشده بود – در واقع, در ابتدا حتی محصول BitTorrent نبود. این پروژه به عنوان یک پروژه تک نفره در اواخر سال 2004 شروع شد و اولین بار در سپتامبر 2005 منتشر شد. BitTorrent، Inc. uTorrent را در دسامبر 2006 به دست آورد.

بنابراین ، در حالی که BitTorrent اولین کسی بود که پروتکل را اجرا کرد, امروز هر دو مشتری توسط یک شرکت اداره می شوند و از همان کد استفاده می کنند. این بدان معنی نیست که هیچ تفاوتی با هم ندارند ، اما شما در نگاه اول متوجه آنها نخواهید شد.

بنابراین آنها چگونه متفاوت هستند?

BitTorrent و uTorrent محصولات خواهر و برادر هستند ، و به همین ترتیب ، آنها بسیاری از ویژگی های مشترک را با هم به اشتراک می گذارند – رابط ، تنظیمات ، بارگیری نامحدود ، نسخه های رایگان و پولی و غیره.

با این حال ، آنها دقیقاً یکسان نیستند. در اینجا تفاوتها وجود دارد:

1. اندازه: uTorrent بسیار سبک تر از BitTorrent است. با کمتر از 1 مگابایت ، uTorrent بسیار کمتر از سیستم عامل شما مالیات می کند از بسیاری از مشتریان تورنت دیگر. در مقایسه با, BitTorrent تقریباً 3 مگابایت است.

2. فرکانس به روز رسانی:  uTorrent بطور مداوم در حال توسعه است و نسخه های آلفا و بتا منتشر می شوند ، در حالی که BitTorrent فقط نسخه های پایدار را منتشر می کند. این یعنی در حالی که ویژگی های بیشتری را با uTorrent به دست می آورید ، ممکن است این به هزینه اطمینان باشد.

3. سازگاری بستر های نرم افزاری: BitTorrent با ویندوز ، مک و اندروید سازگار است ، اما uTorrent در لینوکس نیز موجود است.

4. معدن Cryptocurrency: هر دو uTorrent و BitTorrent در هنگام نصب پیشنهادات نرم افزاری با یکدیگر را ارائه داده اند (که اغلب توسط خیرین کمتر به عنوان “bloatware” خوانده می شوند). با این حال, uTorrent شناخته شده است که در گذشته دارای چند یو پی اس سقوط ، از جمله بی سر و صدا انداختن ماینرهای رمزنگاری روی رایانه ها, که تخلیه CPU کاربران بدون اجازه آنهااین آشکارا برای خیلی ها خنثی بود ، بنابراین برای جلوگیری از اتفاقی که برای آنها رخ می دهد ، دوری می شود, بسیاری از کاربران به نصب نسخه های قدیمی تر مشتری رفته اند, با وجود خطرات امنیتی استفاده از نرم افزار منسوخ شده.

  ชมการแข่งขันปาเป้าปาเป้าโลก 2020 จากทุกที่

اما کدام یک سریعتر است؟ آیا من از Windows یا Mac استفاده می کنم اهمیتی دارد?

با این گفته ، شما احتمالاً هنوز در جستجوی پاسخی برای یک سؤال بسیار مهم هستید: کدام مشتری سریعتر است?

به آن خواهیم گفت هیچ مشتری تورنت وجود ندارد که بتواند بارگیری شما را سریع انجام دهد ، صرف نظر از سیستم عامل شما استفاده می کنید.

سرعت بستگی به اتصال اینترنت شما و تعداد بذرهایی دارد که یک فایل تورنت دارد. BitTorrent سریعتر از uTorrent نیست ، یا برعکس.

با این حال, ترکیب VPN با uTorrent یا BitTorrent می تواند سرعت بارگیری شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

کدام یک برای Android سریعتر است ، و کدام برای iOS?

همانطور که قبلاً نیز گفتیم ، وقتی سرعت آن فرا رسید ، هیچ تفاوتی بین uTorrent و BitTorrent وجود ندارد و همین مورد در مورد دستگاه Android شما نیز صادق است. این دو مشتری حتی در Google Play هم امتیاز دقیقی دارند (4/4 ستاره).

با این وجود ، با بیش از پنج برابر تعداد نظرات به عنوان BitTorrent, uTorrent جهان محبوب تر از BitTorrent است. بنابراین اگر به خرد جمعی اعتقاد دارید ، uTorrent بهترین شرط بندی شما خواهد بود.

نظرات uTorrent: 

uTorrent در مقابل BitTorrent - کدام سریعتر برای موبایل / دسکتاپ در سال 2020 است؟

نظرات BitTorrent:

uTorrent در مقابل BitTorrent - کدام سریعتر برای موبایل / دسکتاپ در سال 2020 است؟

در مورد آیفون شما ، سوال سریعتر از این پس چندان مهم نیست iOS از سرویس دهندگان تورنت پشتیبانی نمی کند.

اگر واقعاً متعهد به یافتن راه حلی برای این مشکل هستید ، باید دستگاه خود را فرار از زندان کنید که به شما امکان می دهد برنامه های موجود در فروشگاه App Apple را بارگیری نکنید..

  تست سرعت ExpressVPN - آیا این سریعترین VPN سال 2020 است؟

چگونه به سرعت بارگیری در تورنت خود را

صرف نظر از دستگاه یا سیستم عامل شما استفاده می کنید ، هنوز راهی برای بهبود سرعت تورنت شما وجود دارد.

دلیل این امر به این دلیل است که تورنت می تواند از پهنای باند زیادی استفاده کند – ارائه دهنده خدمات اینترنت شما ممکن است اتصال شما را در حین بارگیری از بین ببرد.

بهترین راه حل این امر ، نصب VPN است. یک VPN تمام ترافیک اینترنت شما را از طریق یک سرور از راه دور رمزگذاری و مجدداً مورد استفاده قرار می دهد ، بنابراین ISP شما قادر به نظارت بر هیچ یک از فعالیت های آنلاین شما – از جمله torrenting.

و اگر آنها نمی دانند که شما در حال تورنت هستید ، آنها نمی توانند شما را کند کنند.   

به علاوه ، VPN ها از فراتر از torrenting نیز استفاده می کنند. به دلیل قابلیت رمزگذاری آنها می توانند شما را از هکرها محافظت می کند, و از آنجا که از آدرس های IP از راه دور استفاده می کنند ، می توانند به شما بدهند دسترسی به محتوای وب محدود شده با جغرافیایی مانند آمریکایی نتفلیکس.

برای سرعت های بالا ، امنیت هوایی و دسترسی بی همتا به محتوای محدود جغرافیایی ، در اینجا برخی از بهترین VPN ها آورده شده است:

ارائه دهنده رتبه رتبه کاربر رتبه بندی کاربر
انتخاب سردبیر 5.0 / 5
نقد را بخوانید
اطلاعات بیشتر شروع کنید >> بازدید از سایت
2 4.9 / 5
نقد را بخوانید
اطلاعات بیشتر شروع کنید >> بازدید از سایت
3 4.8 / 5
نقد را بخوانید
اطلاعات بیشتر شروع کنید >> بازدید از سایت
4 4.8 / 5
نقد را بخوانید
اطلاعات بیشتر شروع کنید >> بازدید از سایت
5 4.7 / 5
نقد را بخوانید
اطلاعات بیشتر شروع کنید >> بازدید از سایت

و اگر علاقه مندید مشتری های مختلف BitTorrent را بررسی کنید یا دریابید که کدام وب سایت های torrent قابل اطمینان ترین است ، ما باید آنجا را تحت پوشش خود قرار دهیم.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید:

  • 5 بهترین (واقعا رایگان) VPN برای تورنت بدون محدودیت P2P
  • 10 سایت محبوب تورنت (NON BLOCKED) در سال 2020 [بروزرسانی]
  • 10 بهترین VPN برتر برای تورنتینگ
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me