5 geriausi 2020 m. Europos VPT: greitas, pigus ir patikimas

Sukčiavimas internetu kelia vis didesnį susirūpinimą Europoje, padaryti VPN būtina – nepriklausomai nuo to, ar esate viešojo „Wi-Fi“ tinklo lankytojas, ar vienos iš daugelio Europos šalių gyventojas, gyvenantis visą gyvenimą „torrent“ saugiai ir pasiekti geografiškai užblokuotą turinį.

VPN leidžia jums apsaugoti savo ryšį ir sumažinti internetinio sukčiavimo ir kibernetinių atakų riziką. Tai reiškia, kad galite slėpti savo buvimo vietą, naršyti anonimiškai ir transliuoti vietines, nacionalines ir tarptautines programas nereikia jaudintis dėl įsilaužėlių, kenkėjiškų programų ir virusų.

Tačiau daugybė Europą sudarančių šalių turi savo taisykles ir reglamentus, reglamentuojančius viską, nuo žodžio laisvės iki internetinių lošimų ir kankinančiųjų statusą, ir iš daugybės VPT, kuriuos galima pasirinkti, kaip jūs nustatote, kuris yra geriausias VPN Europai? Mūsų ekspertai sudarė geriausių Europos VPT sąrašą, kad padėtų jums priimti tinkamą sprendimą atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Geriausi Europoje galimi VPN

 1. „NordVPN“ – Neprilygstamas saugumas kartu su didžiausiu serverių tinklu Europoje.
 2. „ExpressVPN“ – Itin greitas greitis, saugus ir stabilus ryšys ir palaikymas Europos kalbomis.
 3. „CyberGhost“ – Septyni vienu metu vykstantys ryšiai su licencija, galimybė pasiekti geografiškai ribotą turinį ir skirti serveriai, skirti dalintis failais ir torrent.
 4. „PrivateVPN“ – Patogus vartotojui greitas greitis, nereikia pralaidumo ar apribojimų atsisiuntimui ir puikus klientų aptarnavimas.
 5. HMA– Saugus ir efektyvus VPN, siūlantis daugiau nei 258 serverius daugiau nei 57 Europos šalyse.

Ko reikėtų ieškoti Europos VPT?

VPN apsaugo jūsų interneto ryšį, pakeisite savo IP adresą, kad apsaugotumėte savo privatumą. Europos šalių gyventojams tai reiškia, kad galite torrent saugiai nekeliant pavojaus duomenims ar stebint savo veiklą. Tai taip pat reiškia, kad galite pasiekti vietinius transliacijos kanalus, nesvarbu, ar tai „Pantaya“, ar RTVE Ispanijoje, ar HRT ir „Klasik TV“ Kroatijoje, tačiau jūsų ryšys nebus nulaužtas. Internetinė bankininkystė yra saugesnė, todėl galite tyrinėti blokuotus kanalus, tokius kaip „BBC iPlayer“ ir „Netflix“, kuriais kitaip negalėtumėte mėgautis.

O kas, jei jūs tik lankotės?

VPN taip pat reiškia, kad jūs galite saugiai naudokite „Wi-Fi“ interneto prieigos taškus keliaujant ir neatsilikite nuo mėgstamų programų iš namų, paslėpdami savo tikrąją vietą.

Tačiau norint pasiekti visa tai ir dar daugiau, nesvarbu, ar esate Europos gyventojas, ar lankytojas, štai ko turėtumėte ieškoti VPN:

 • Serveriai įvairiose Europos šalyse. Tai yra būtina srautiniams vietiniams nemokamiems ir mokamiems kanalams transliuoti.
 • Geras greitis, stabilus ryšys ir nėra pralaidumo ar atsisiuntimo apribojimų.
 • Leidžia kankintis – kankinimo būsena įvairiose Europos šalyse skiriasi, todėl VPN reiškia, kad galite saugiai ir saugiai prisijungti prie serverio šalyje, kurioje leidžiama torrent.
 • Serveriai JAV – tai būtina, jei norite naudotis tokiomis paslaugomis kaip „Netflix USA“ ir „Hulu“, kurios yra blokuotos. JK serveriai yra būtini „BBC iPlayer“, kuris nėra prieinamas likusiai Europai.
 • Gebėjimas apeiti geoblokus – jūsų VPT turi likti vienu žingsniu priekyje griežčiausių „Netflix“ ir kitų blokų, kad VPN vartotojai negalėtų pasiekti turinio, kuris būdingas konkrečiam regionui.
 • Draugiškas vartotojui – paprasti atsisiuntimai, lengvai vykdomos instrukcijos ir vieno mygtuko paspaudimas vietinėms programoms reiškia, kad kalba nėra kliūtis sukurti saugų ir privatų interneto ryšį ten, kur negalima palaikyti gimtosios kalbos.
 • Geras klientų aptarnavimas – gimtosios kalbos tinklalapiai, 24/7 klientų aptarnavimas, informatyvūs DUK puslapiai ir išsamūs vadovai yra tik keli elementai, kurie yra svarbiausi geriausių VPT teikėjų.

Geriausi Europos VPT

1. „NordVPN“

Pirmasis VPN Europoje

„NordVPN“ įrenginiai

 • 5000 ir daugiau serverių 60 šalių
 • Puikus klientų aptarnavimas visą parą
 • Greitas greitis ir stabilus sujungimas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

„NordVPN“ baigėsi 2000 serverių 38 Europos šalyse, taip pat palaikymas svetainėse daugeliu pagrindinių Europos kalbų.

Daugelis Europos serverių palaiko P2P veiklą. Kai kartu su greitas greitis, puikus šifravimas ir galimybė apeiti JAV „Netflix“ geografinius blokus, Tai reiškia, kad galite torrent, naršyti ir saugiai transliuoti srautus iš bet kurios Europos vietos.

„NordVPN“ nepralenkiamas saugumas reiškia, kad jis išlieka pagrindiniu vartotojų mėgstamu dalyku. Tai apsaugo ryšius su 2048 bitų AES šifravimu, DNS apsauga nuo nutekėjimo ir dvigubu VPN. „NordVPN“ siūlo daugybę saugos protokolų ir griežtą neprisijungimo politiką, užtikrindami, kad jūsų informacija ir duomenys išliks saugūs.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

2. „ExpressVPN“

Greičiausias VPN Europoje

„ExpressVPN“ įrenginiai

 • 1 500 ir daugiau serverių 148 šalyse, įskaitant 49 Europos šalis
 • Puikus protokolų asortimentas ir saugos funkcijos
 • Puikus greitis, be atsisiuntimo ar pralaidumo apribojimų
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

„ExpressVPN“ yra vienas greičiausių ir stabiliausių VPN Europoje, siūlo paramą daugeliu Europos kalbų.

Vartotojai turi prieigą prie serveriai 49 Europos šalyse, aštuoni iš jų turi kelias vietas ir visi palaiko „OpenVPN“, „IKEv2“ ir PPTP protokolus, taip pat kiti.

„ExpressVPN“ turi nėra pralaidumo ar atsisiuntimo apribojimų ir yra vienas iš nedaugelio geriausių VPN, galinčių likti vienu žingsniu priekyje vis griežtesnių geografinių blokų, kuriuos nustato „Netflix“ ir kiti. Jo išskaidyta tuneliavimo funkcija leidžia saugiai transliuoti vietinius Europos kanalus, naudojant kitą serverį, kad būtų galima saugiai pasiekti svetaines, kurios jūsų vietoje gali būti ribotos..

„ExpressVPN“ siūlo 256 bitų AES apsaugą, užmušimo jungiklį ir DNS / IPv6 apsaugą nuo nutekėjimo, taip pat naršyklės plėtinius, užtikrinančius papildomą apsaugą. Jos greičio ir saugumo derinys dažnai pabrėžiami daugelyje puikių atsiliepimų.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

3. „CyberGhost“

Antras pagal dydį serverių skaičius Europoje

„cyberhost“ keli įrenginiai

 • Daugiau nei 1800 serverių 34 Europos šalyse
 • Specialūs torrenting ir failų mainų serveriai
 • Septyni vienu metu jungiami ryšiai
 • 7 dienų nemokamas bandymas ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija

„CyberGhost“ turi daugiau nei 1800 serverių 34 Europos šalyse, tai palengvina jūsų poreikius tenkinančio serverio paiešką. Ji taip pat siūlo svetainę parama keliomis Europos kalbomis.

Septyni vienu metu jungiami ryšiai su licencija, Gebėjimas pasiekti geografiškai ribotą turinį JAV „Netflix“ ir „Hulu“ be kita ko, skirti serveriai, skirti dalintis failais ir torrent, bei lengvai naudojama sąsaja daro „CyberGhost“ praktišką ir efektyvų VPN pasirinkimą daugeliui vartotojų.

Be to, „CyberGhost“ siūlo 256 bitų šifravimą, automatinį užmušimo jungiklį, „OpenVPN“ protokolą ir apsaugą nuo DNS ir IP., kad jūsų ryšys būtų privatus ir saugus.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

4. „PrivateVPN“

Tvirtas ir patikimas VPN

5 geriausi 2020 m. Europos VPT: greitas, pigus ir patikimas

 • Nėra naudojimo ar pralaidumo apribojimų
 • Lengvai skaitomi sąrankos vadovai ir prieinamas klientų aptarnavimo palaikymas
 • Serverio vietos 31-oje Europos šalių
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

„PrivateVPN“ gali neturėti tiek serverių, kiek kiti VPN teikėjai, tačiau ji turi serverių 31-oje Europos šalių, daugelis su keliomis vietomis.

Dėl augančio pasaulinių serverių tinklo tai gali atblokuokite ir transliuokite geografiškai apribotą turinį iš visos Europos, įskaitant JK, taip pat iš JAV. Dėl greito „PrivateVPN“ greičio, pralaidumo trūkumo ir atsisiuntimo apribojimų bei puikių klientų aptarnavimo jis tampa tvirtu vartotojų mėgstamu.

„PrivateVPN“ apsaugo ryšius su įvairiais protokolais, įskaitant „OpenVPN“, jūsų duomenų saugumas ar atsisiunčiate torrentus Šveicarijoje, ar pasiekiate geografiškai riboto turinio turinį iš viso pasaulio.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

5. HMA

Saugus ir efektyvus VPN su serveriais visoje Europoje

„hidemyass“ įrenginys

 • Srautas be sienų
 • 890+ serverių
 • Visiškas interneto paslaugų teikėjų privatumas
 • Saugus viešasis belaidis internetas

HMA yra gerai žinomas VPN, siūlantis daugiau nei 258 serverių tinklą daugiau nei 57 Europos šalyse.

Tai suteikia vartotojams anoniminį naršymą, saugią bankininkystę ir turinio srautą. Tai kartu su 5 vienalaikiai ryšiai, AES 256 bitų šifravimas (dar žinomas kaip karinis šifravimas), neribotas pralaidumas ir kelių platformų atributai daro jį populiariu, nes vis daugiau vartotojų.

Negana to, HMA siūlo ekspertų priežiūra visą parą nuo realių žmonių ir kilus nepasitenkinimui dėl kokių nors priežasčių, a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Santrauka

Renkantis VPN naudoti visoje Europoje, nesvarbu, ar tai yra kankinimas ar saugus prisijungimas prie jūsų internetinio banko, privatumas ir saugumas turėtų būti jūsų sąrašo viršuje. Visi svarbiausi Europos VPT atitinka šiuos kriterijus ir siūlo dar daugiau.

Tačiau, jei nė vienas iš jų jums netinka, čia rasite daugiau geriausių pasirinkimų. Jei vis dar nežinote, ar jums reikia VPN keliaujant po Europą, ar norint išsaugoti ryšį namuose, tada perskaitykite mūsų VPN vadovą, kad gautumėte daugiau informacijos.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me