5 geriausi „Crunchyroll“ VPN – gaukite visišką anime prieigą bet kur

Amerikiečių anime, mangos ir Rytų Azijos dramų gerbėjams „Crunchyroll“ yra tiesioginės transliacijos tikslas tūkstančius valandų pramogų. Tačiau už JAV ribų tai galite pastebėti Nuostabi „Crunchyroll“ anime biblioteka yra nepasiekiama.

„Crunchyroll“ galima įsigyti visame pasaulyje, tačiau jūsų vietą riboja prieiga prie daugelio pasirodymų. Jei nesate Jungtinėse Valstijose, net jei paprastai gyvenate ten, negalėsite žiūrėti daug geriausio svetainės turinio..

Greičiausias, lengviausias ir saugiausias būdas apeiti šias blokus yra naudoti VPN. Parodysime, kaip pradėti ruoštis per kelias minutes. Kadangi daugelis VPN yra baisiai transliuojami, mes atlikome testus, kad surastume geriausius, kad galėtumėte žiūrėti aukštos kokybės „Crunchyroll“ iš bet kurios pasaulio vietos..

Kaip žiūrėti geriausią „Crunchyroll“ anime – trumpa instrukcija

  1. Pasirinkite aukštos kokybės VPT ir prisiregistruokite prenumeruoti. „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas transliacijai.
  2. Iš VPN serverių sąrašo pasirinkite vietą JAV ir prisijunkite.
  3. Prisiregistruokite naudotis „Crunchyroll Premium“ naudodamiesi NEMOKAMAS BANDYMAS, arba prisijunkite prie savo paskyros.
  4. Viskas! Tiesiog pasirinkite laidą ir paspauskite ŽAISTI!

Pradėkite žiūrėti DABAR!

Kodėl jums reikia VPN, kad galėtumėte žiūrėti „Crunchyroll“?

Vartotojai visame pasaulyje gali užsiregistruoti ir naudotis „Crunchyroll“. Bet dėl ​​licencijavimo apribojimų yra visas pasirinkimas pavadinimų, įskaitant daugiau nei 900 anime pavadinimų galima tik JAV.

Net jei jūs gyvenate JAV ir užsiregistruok ten, tu negalėsite pasiekti savo mėgstamų „Crunchyroll“ laidų, kai esate užsienyje be VPN.

Vykdant procesą, vadinamą tuneliu, VPN užkoduoja jūsų srautą ir nukreipia jį per nuotolinį serverį. Populiariausiuose VPN yra šimtai ar net tūkstančiai serverių vietų, iš kurių galima pasirinkti, ir jie leidžia lengvai išsirinkti jums reikalingą serverį.

Prisijungę prie JAV serverio gausite naują IP adresą, kuris įtikins „Crunchyroll“, kurį žiūrite iš JAV. Štai taip, VISAS „Crunchyroll“ bus jūsų ranka!

Geriausiai įvertinti VPT teikėjai taip pat suteiks jums prieiga prie JAV „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „BBC iPlayer“, ir daugybė kitų paslaugų, kurios labai stengiasi blokuoti VPN.

  8 geriausi nemokami VPN, skirti „Torrenting“ programai 2023 m .: saugus ir patikimas

VPT taip pat padidina jūsų internetinį saugumą užšifruodami srautą ir užmaskuodami tikrąjį IP adresą. Būsite apsaugoti nuo IPT šnipinėjimo, paieškos sistemų ir trečiųjų šalių duomenų rinkimo, elektroninių nusikaltimų ir vyriausybės vykdomo interneto stebėjimo..

Štai kodėl mes rekomenduojame naudoti VPN, kad apsisaugotumėte kiekvieną kartą prisijungę. Norėdami transliuoti „Crunchyroll“, pasirinkite VPN, kuris siūlo derinį greitis, stiprus šifravimas ir didelis serverių tinklas su dedikuotais serveriais srautiniam perdavimui.

Geriausi „Crunchyroll“ stebėjimo VPN

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Jei norite VPN su greitas srautas, tvirta sauga, patogios programos, ir puikų klientų aptarnavimą, „NordVPN“ teikia visa tai ir dar daugiau. Tai yra mūsų geriausiai įvertintas VPN ir, jei prisiregistruosite, iškart pamatysite, kodėl.

„NordVPN“ siūlo kelių platformų programas, kurios naudoja ir pramonės standartus „OpenVPN“ protokolas ir naujesnė, vienodai saugi „IKEv2“. Daugiau protokolų galima įsigyti patyrusiems vartotojams, norintiems tinkinti savo VPN.

Tvirtas serverių tinklas visame pasaulyje apima beveik 2000 serverių JAV. JAV įsikūrę serveriai taip pat turi specialius IP adresus, kuriuos galima įsigyti už papildomą mokestį, kurie yra geriausi geoblokuotų transliacijų paslaugų atrakinimui..

„NordVPN“ serveriai yra greiti, patikimi ir jiems nėra problemų apeiti geografinius apribojimus ir VPN ekranus. Išbandykite nemokamą paslaugų riziką iki 6 įrenginiai vienu metu su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija naujiems vartotojams.

Žiūrėkite su „NordVPN“ DABAR!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

„ExpressVPN“ yra vienas populiariausių VPN, norint apeiti geoblokus. Tai derina aukščiausio lygio saugumą su didžiausias greitis premium VPN rinkoje, ir jis lengvai slenka pro VPN ekranus.

Tai nėra pats pigiausias pasirinkimas, jei pasirenkate mėnesinę prenumeratą, bet pagrindinis galimos nuolaidos jei užsisakote ilgesniam laikui. Galite išbandyti nemokamą paslaugų teikimo riziką mėnesį 30 dienų, be jokių klausimų, pinigų grąžinimo garantija.

  Kaip pasiekti „Skype“, „Whatsapp“ ir „Facetime“ Katare 2023 m

„ExpressVPN“ siūlo pirmaujančią pramonės apsaugą, įskaitant 256 bitų šifravimą, DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo, užmušimo jungiklis, ir griežta politika be žurnalų. Klientų aptarnavimas yra prieinamas visą parą, o agentai yra draugiški ir labai greitai reaguoja.

Žiūrėkite naudodami „ExpressVPN“ DABAR!

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

Greitas atsisiuntimo greitis, neribotas pralaidumas, 7 vienalaikiai ryšiai ir a aptakus, patogus vartotojui sąsaja tai leidžia lengvai perjungti serverius, „CyberGhost“ yra idealus pasirinkimas transliuoti „Crunchyroll“ ir tai taip pat lengva jūsų piniginėje.!

Pasauliniame tinkle, kurį sudaro daugiau nei 3000 serverių (vien 500 yra JAV), yra daug skirti serveriai srautiniam perdavimui. Tai reiškia, kad niekada nežaisite dėl kito tinklo srauto dėl pralaidumo, todėl nepatirsite erzinančio atsilikimo ar buferio..

Galite išbandyti nemokamą „CyberGhost“ riziką dosnias 45 dienas, be jokių kliūčių reikalauti visos grąžinamosios išmokos, jei ja nesidžiaugiate. Nenuostabu, kad „CyberGhost“ yra vienas populiariausių ir geriausiai vertinamų VPN šiandien.

Žiūrėkite su „CyberGhost“ DABAR!

4. HMA

„hidemyass“ įrenginys

HMA yra puikus pasirinkimas, jei norite greitas, stabilus ir paprastas VPN apeiti geoblokus be vargo. Vartotojo sąsaja siūlo tris atskirus režimus, atsižvelgiant į tai, kiek norite valdyti savo serverio vietą.

Jeigu nori norėdami transliuoti „Crunchyroll“, tiesiog pasirinkite vietos režimą ir pasirinkite vietą JAV iš serverių sąrašo visame pasaulyje. Gausite greitą transliacijos greitį be jokių duomenų apribojimų.

Skirtingai nuo kitų čia rekomenduojamų VPN, HMA duomenų žurnalus saugo 30 dienų, tačiau bendrovė pabrėžia, kad šie įrašai apima tik jūsų ryšio laiką ir sesijos trukmę, kurie naudojami paslaugų tobulinimui. Jūsų veikla niekada nebus užfiksuota.

HMA siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir a 7 dienų nemokamas bandymas. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite apžvalgų puslapyje ir sužinokite, ką tikrieji vartotojai sako apie HMA.

  3 geriausi 2023 m. „Plex“ VPT - atblokuokite ribojamą turinį

Žiūrėkite su HMA DABAR!

5. „PrivateVPN“

„privatevpn“ įrenginiai

„PrivateVPN“ siūlo įspūdingą funkcijų derinį, kurio turėtumėte tikėtis iš premium VPN, įskaitant greitas greitis, 2048 bitų šifravimas ir patogios programos, viskas už stebėtinai mažą kainą, jei pasirašote ilgalaikėje perspektyvoje.

Jūs gaunate 6 vienu metu vykdomi ryšiai su viena prenumerata, o tai reiškia, kad galite saugoti visus savo įrenginius ir transliuoti „Crunchyroll“ kelyje. Serverių tinklas yra mažesnis nei tie, kuriuos siūlo kiti šiame sąraše esantys VPN, tačiau vis dar apima 56 šalis.

Privatus VPT bėgant metams nuolat tobulino savo paslaugą, o vartotojai apie tai atkreipė dėmesį. Teikėjas taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, arba galite susitarti dėl nemokamos bandomosios versijos susisiekę su klientų aptarnavimo tarnyba.

Žiūrėkite su „PrivateVPN“ DABAR!

Santrauka

„Crunchyroll“ yra anime meilužio svajonė, jei tik žiūrėdami už JAV ribų galite gauti praeities turinio blokus. Su tinkamu VPN, vienintelis iššūkis, su kuriuo susidursite, bus tai, kaip rasti pakankamai valandų žiūrėti kiekvieną pasirodymą masiniame „Crunchyroll“ kataloge!

Čia „vpnMentor“, mes tikriname ir vertiname kiekvieną naują VPN taigi jūs galite padaryti geriausią pasirinkimą pagal savo poreikius. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip pasirinkome šio straipsnio VPN, skaitykite mūsų ekspertų vadovą, kuriame pateikiami geriausi VPN srautiniam turiniui internete..

Gaukite „NordVPN“ DABAR!