Žiūrėkite 9-1-1 3-ąjį sezoną – iš bet kur, 2020 m

„Adrenalinu“ varoma gelbėjimo serija „9-1-1“ vėl trečią sezoną. Jei gyvenate JAV, galite transliuoti serialus per „Hulu“ ar „Sling TV“. Vis dėlto, jums reikia VPN, kad galėtumėte pasiekti 9-1-1, jei gyvenate kitur.

JAV esančios transliacijos svetainės patinka „Hulu“ savo turinį blokuoja už regiono ribų. Jei neturite JAV IP adreso, „Hulu“ neleidžia jums žiūrėti jokio jo turinio.

Mūsų vadovas jums parodo kaip pasiekti bet kur 9-1-1 naudojant VPN. Be to, mes jums parodysime, kaip tai padaryti užsiregistruokite „Hulu“ arba „Sling TV“ paskyroje, jei gyvenate ne JAV. Pagaliau mes suteikiame jums savo trys mėgstami VPN, skirti srautiniam 9-1-1 perdavimui.

Trumpas vadovas: Kaip žiūrėti 9-1-1

 1. Pasirinkite VPN su daugybe greitų serverių JAV. Geriausiam našumui mes rekomenduojame „NordVPN“.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite jūsų VPN programinė įranga.
 3. Prisijunkite prie JAV serverio.
 4. Prisijunkite / prisiregistruokite prie „Hulu“ arba „Sling TV“ ir pradėkite transliaciją!

Pradėkite transliaciją 9-1-1 dabar!

Kaip prisiregistruoti Hulu iš bet kur

Hulu biblioteka yra sraunus rojus. Tačiau jos paslauga teikiama tik JAV. Norint prisijungti prie „Hulu“ paskyros, jums reikia JAV adreso ir JAV kredito kortelės. Nepaisant šios blokados, mes turime jums sprendimą.

 1. Eikite į „MyGiftCardSupply“ ir įsigyti „Hulu“ dovanų kortelę.
 2. Vykdykite nurodymus „MyGiftCardSupply“ ir pritaikykite dovanų kortelės likutį savo „Hulu“ sąskaitai.
 3. Prisijunkite prie „Hulu“ ir pradėkite transliaciją 9-1-1!

Kaip prisiregistruoti prie televizoriaus „Sling“ iš bet kur

„Sling TV“ yra puikus biudžeto pasirinkimas transliacijai ir niekada nereikia įsipareigoti sudaryti sutarties. Vis dėlto, kaip „Hulu“, „Sling TV“ savo turinį blokuoja ne JAV. Plius, norint turėti „Sling TV“ sąskaitą, jums reikia JAV kredito kortelės. Nesijaudinkite, atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad gautumėte „Sling TV“ sąskaitą.

 1. Prisijunkite / užsiregistruokite „Paypal“ paskyrai.
 2. Eikite į „Paypal“ JAV dovanų kortelių parduotuvę
 3. Spustelėkite "KategorijosTada spustelėkite „Menai & Pramogos.“
 4. Dabar pasirinkite „Sling TV“ ir įsigyti dovanų kortelę.
 5. Tada virtualioji kortelė siunčiama į jūsų „Paypal“ el. Pašto adresas.
 6. Eikite į „Sling TV“.
 7. Slinkite į apačią ir spustelėkite „Išpirkite dovanų kortelę“.
 8. Vykdykite instrukcijas, kaip tai padaryti prisiregistruokite prie savo sąskaitos ir išpirkite dovanų kortelę.
 9. Tu tai padarysi norint gauti „FOX“, kuris gabenamas 9-1-1, reikia užsiregistruoti „Sling Blue“ pakete.
 10. Eikite į 9-1-1 ir mėgaukitės!

Kodėl jums reikia VPN, kad galėtumėte žiūrėti 9-1-1

Pagalvokite apie patikimą VPT kaip pirmąjį reagavimo priemonę nuo 9-1-1. Tai gali išspręsti bet kokias su „Hulu“ ar „Sling TV“ susijusias transliacijos problemas.

Jei gyvenate ne JAV, abi srautinio perdavimo svetainės neleidžia žiūrėti jokio jos turinio. Norėdami apeiti šį geografinį apribojimą, jums reikia aukščiausios kokybės VPT paslaugos.

Tvirtas VPN užmaskuoja jūsų tikrąjį IP adresą technika, vadinama geografiniu apgaulingumu. Kai prisijungiate prie JAV serverio per savo VPN, tai priverčia srautinę svetainę galvoti, kad turite JAV adresą. Tada jis atrakins visą savo turinį, kad galėtumėte jį transliuoti.

Norėdami pasiekti „Hulu“ arba „Sling TV“, iš savo VPN jungiatės prie JAV serverio. Kuo daugiau JAV serverių turi VPN, tuo geriau.

Abi srautinio perdavimo svetainės nuolat atnaujina savo anti-VPN priemones, stebėdamos žinomus VPN adresus. Geriausi VPN žengia žingsnį į priekį nuolat atnaujindami ir pridėdami JAV serverius.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Aukščiausio lygio VPN yra jūsų vartai į neribotas srautinio perdavimo galimybes. Baigę 9-1-1 perpildymą, turėsite prieigą prie visų rūšių TV laidų kitose populiariose transliacijos svetainėse, nesvarbu, kur esate pasaulyje.

Tačiau tai yra tik pradžia to, ką VPN gali padaryti už jus.

Patikimas VPN yra jūsų internetinis globėjas. Piratai ir stebėtojai yra visur, bet jūsų VPN saugo jūsų internetinę tapatybę ir yra saugi.

Tam naudojamos kokybiškos saugos funkcijos, tokios kaip karinio lygio šifravimas, kad visi jūsų duomenys būtų nematomi (pvz., interneto istoriją ir virtualią bankininkystę) iš visų internetinių vagys.

3 geriausi VPN, skirti žiūrėti 9-1-1

Ar esate pasiruošę širdį stabdantiems 9-1-1 epizodams? Čia yra mūsų mėgstamiausi VPN, skirti transliuoti šią nenuspėjamą seriją.

1. „NordVPN“

Žiūrėkite 9-1-1 3-ąjį sezoną - iš bet kur, 2020 m

„NordVPN“ yra puikus pasirinkimas žiūrėti 9–1 per „Hulu“ arba „Sling“ televizorių su 1800 ir daugiau JAV serverių. „SmartPlay“ parinktis automatiškai suranda greičiausią JAV serverį, plius it leidžia pasiekti mėgstamiausią turinį įvairiose platformose. Pvz., Vienu paspaudimu galite perjungti iš „Hulu“ į „Sling TV“.

Mūsų greičio testai suteikia šiam VPN aukštą rezultatą, ir tai 5500+ pasaulinių serverių suteiksite jums laisvę ieškoti transliacijų visame pasaulyje.

Šis VPN nėra saugumas ir privatumas. Tai priverčia visas smalsias akis užmerkti 256 bitų šifravimas, nulio registravimo politika, svogūnai per VPN ir automatinis žudymo jungiklis.

Vartotojai negali gauti pakankamai „NordVPN“ greičio ir saugumo, tačiau taip pat negali atsispirti 6 vienu metu jungiami įrenginiai, 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas, ir nerizikinga 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Galite sutaupyti įsigydami „NordVPN“ prenumeratą naudodami vieną iš mūsų kuponų kodų.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, yra P2P specialiųjų serverių.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Srautas 9-1-1 su „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Jei norite, kad greitis būtų greitesnis nei 9-1-1 avarinis atsakas, žiūrėkite ne toliau kaip „ExpressVPN“. Atliekant greičio testus, jis nuolat pirmauja, ir tai neribotas pralaidumas garantuoja, kad jums nepakenks buferizacija transliuojant 9-1-1.

100 ar daugiau serverių JAV praeina bet kurį „Hulu“ bloką ar „Sling TV“. Be to, jos 3000 ir daugiau pasaulinių serverių atveria transliacijos pasaulį, kuris viršija 9-1-1.

„ExpressVPN“ yra greičio laimėtojas, bet kartu tai ir yra kibernetinio saugumo čempionas. Viena iš jos unikalių saugos funkcijų yra jos „TrustedServer“ technologija. Tai iš naujo ištrina bet kuriuos jūsų duomenis serveryje.

Vartotojai naudojasi tokiomis papildomomis „ExpressVPN“ saugumo ir privatumo užtikrinimo priemonėmis kaip karinio lygio šifravimas, automatinis užmušimo perjungimas, DNS apsauga nuo nuotėkio ir politika be žurnalų.

Nors „ExpressVPN“ yra brangesnis nei kiti VPN, jis siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir iki 5 vienalaikiai įrenginių jungimai vienoje paskyroje.

Likite patenkinti savo biudžetu naudodami „ExpressVPN“ kuponą.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Srautas 9-1-1 naudojant „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

Žiūrėkite 9-1-1 3-ąjį sezoną - iš bet kur, 2020 m

„CyberGhost“ puikiai tinka, jei perkate savo pirmąjį VPN. Šis VPN yra populiarus pradedantiesiems ir pažengusiems vartotojams patogi vartotojo sąsaja. Išmaniųjų taisyklių langas jungia jus prie greičiausio JAV serverio. Niekada nereikia jaudintis dėl „Hulu“ ar „Sling TV“ geografinių apribojimų.

Šis VPN 1000 ir daugiau JAV serverių ir didelis greičio laikas garantuojame, kad rasite 9–1–1 ryšį atėmus buferį ar atsilikimą. Kai jūsų „9-1-1“ įkandimas bus baigtas, naudodamiesi „CyberGhost“ galėsite naršyti srautinį pasaulį 6000 ir daugiau pasaulinių serverių.

„CyberGhost“ yra draugiška biudžetui, tačiau vis tiek siūlo aukščiausios kokybės privatumas ir saugumas. Kibernetiniai nusikaltėliai neperduos „CyberGhost“ tvirtovės su tokiomis savybėmis kaip a dvigubo užmušimo jungiklis, neprisijungimo politika, reklaminių ir kenkėjiškų programų apsauga ir 256 bitų AES šifravimas.

Reikia daugiau? Jūs gaunate 7 vienu metu jungiami įrenginiai ir bedugnė 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Sužinokite dar daugiau apie „CyberGhost“ su mūsų kupono kodu.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip, specialiame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „Android TV“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Linux“ ir „Chrome“.

Srautas 9-1-1 su „CyberGhost“!

Santrauka

Norėdami mėgautis visais chaotiškais 9-1-1 linksmybėmis, jums reikia patikimo VPT, norint apeiti „Hulu“ ir „Sling TV“ geografinius blokus JAV.

Naudodamiesi papildomu VPN, jūs ne tik gausite prieigą prie srautinio perdavimo svetainių visame pasaulyje, bet ir Jūs taip pat esate saugūs ir anonimiški nuo internetinių vagių kurie nori sugadinti tavo 9-1-1 partiją.

Jei jums reikia VPN rekomendacijos, mūsų geriausias 9-1-1 transliacijos pasirinkimas yra „NordVPN“.

Papildoma literatūra

Nauji VPN ir norite sužinoti daugiau? Peržiūrėkite mūsų VPN vadovą, kuriame rasite naujokų.

„Netflix“ kovos su VPN priemonės yra pačios griežčiausios. Perskaitykite mūsų vadovą apie 5 geriausius VPN, kurie vis dar veikia su „Netflix“.

Ar jums reikia geriausių VPN kankinimui? Mes galime nukreipti jus teisinga linkme, naudodami geriausius torrentų VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me