Kaip iš bet kur gauti Lietuvos IP adresą 2020 m. [+ VIDEO]

Žiūri per LNK ar „Sport 1“ gali būti sudėtinga už Lietuvos ribų. Neturėdami lietuviško IP adreso, galite praleisti naujausią „Women Lie Better“ seriją arba kitą „BC Žalgirio“ žaidimą.

Srautinės svetainės, paieškos varikliai ir net bankininkystės svetainės naudoja jūsų IP adresą norėdami sužinoti, kur esate. Jei jūsų IP sako esate ne Lietuvoje, kai kurios svetainės riboja jūsų prieigą, procesas, vadinamas geoblokavimu.

Pakeisti savo IP yra paprasta ir saugu, kai naudojate virtualų privatų tinklą (VPN). Šiame straipsnyje mes paaiškinsime jums, kaip atlikti veiksmus gauti IP Lietuvoje saugiai ir pigiai.

Trumpas vadovas: Kaip gauti lietuvišką IP adresą naudojant VPN

 1. Pasirinkite VPN su serveriais Lietuvoje. „CyberGhost“ VPN yra mūsų pasirinkimas # 1.
 2. Atsisiųskite VPN programinę įrangą ir įdiekite ją į savo kompiuterį / įrenginį.
 3. Paleiskite programinę įrangą ir prisijunkite prie serverio Lietuvoje.
 4. Patikrinkite savo naują IP adresą naudodami specialų įrankį.

Turinys

 • Kaip VPT gali jums suteikti lietuvišką IP adresą
 • Ką dar gali padaryti VPT už jus? Saugus banglenčių sportas & Neribotas srautas
 • Ko reikėtų ieškoti VPN?
 • Geriausi VPT gauti lietuvišką IP adresą

Kaip VPT gali jums suteikti lietuvišką IP adresą

VPN rnukreipia jūsų interneto srautą per privatų serverį saugiame tinkle. „Premium VPN“ turi didelius serverių masyvus su daugybe vietų visame pasaulyje, iš kurių galima rinktis.

Kai prisijungiate prie Lietuvos VPN serverio, jūsų srautas į svetaines patenka iš serverio Lietuvos IP adreso. Kol naudojate patikimą VPN, jūsų tikroji vieta ir originalus IP niekada nebus rodomi lankomose svetainėse.

Su savo naujuoju Lietuvos IP jūs galite prieiga beveik bet kokio turinio, apriboto Lietuvoje. Geriausi VPN žengia keletą žingsnių toliau, siūlydami aukštųjų technologijų funkcijas, kurios daro daug daugiau nei apeina geoblokus.

VPN taip pat saugo jus & Leidžia jums transliuoti beveik viską

Aukštos kokybės VPT taip pat apsaugo jūsų privatumą ir duomenis. Aukščiausio lygio VPT siūlo karinio lygio šifravimą ir įvairias pažangias saugos funkcijas. Tai reiškia, kad esate niekada nerizikuokite pavogti jūsų duomenis arba jūsų veikla atsekta jums.

Aukščiausios kokybės VPN privatumo apsauga taip pat užtikrina jūsų saugumą naudojant viešąjį „Wi-Fi“. Jūs galėsite naudokite savo lietuvišką IP, norėdami pervesti pinigus į ir iš savo „Luminor“ banko sąskaitos nebijant įsilaužėlių ar prietaisų pagrobėjų.

Turėdami tinkamą VPN, galite žiūrėti visas savo mėgstamas laidas per TV3. Tu taip pat gali transliuoja geriausius lietuviškus filmus kaip „Ir visi ju vyrai“ tą akimirką, kai jie tampa prieinami. Rusiškos laidos per BTV ir „Lietuvos ryto“ televizijas taip pat bus jums po ranka.

Nemokami VPN ir tarpiniai serveriai perjunkite savo IP adresą, bet dauguma jų yra užblokuotos srautinių svetainių kaip „Amazon Prime“ ir „Netflix“. Daugelis nemokamų VPT naudoja silpną šifravimą, o kai kurie netgi renka ir parduoti duomenis apie jūsų internetinę veiklą.

Mes rekomenduojame tik tuos VPN, kurie jus saugo ir suteikia lengva prieiga prie geriausio turinio visame pasaulyje, įskaitant JAV „Netflix“ ir BBC.

Ko reikia ieškoti VPN

 • Serveriai Lietuvoje: Norint gauti lietuvišką IP adresą, reikia bent vieno VPN serverio Lietuvoje.
 • Neribotas serverio perjungimas: Jei jūsų VPN leidžia lengvai perjungti IP adresus skirtingose ​​šalyse, galite bet kur pasiekti bet kokį turinį..
 • Pažangus saugumas: Tokios funkcijos kaip DNS apsauga nuo nutekėjimo, šifravimas nuo galo iki galo ir naikinimo jungiklis suteikia visišką apsaugą nuo įsilaužėlių ir stebėjimo.
 • Nulio registravimo politika: Pasirinkite VPN, kuris nerenka ir neišsaugo jokios informacijos apie jūsų naršymą, kad jūsų tapatybė ir veikla liktų paslėpti.
 • Didelis greitis: Geriausiuose VPN siūlomi greiti ir stabilūs serveriai, kurie leidžia srautiniu būdu atsisiųsti ir atsisiųsti be erzinančio buferio ir pertraukimų.

Geriausi VPT gauti Lietuvos IP adresą

1. „CyberGhost“

Bendras įvertinimas: 4,8 - geriausios vertės VPN Lietuvai / Intuityviai sukurta sąsaja momentiniam srautiniam perdavimui

„CyberGhost“ VPN

TIK ribotam laikui - gaukite 73% NEMOKAMAI „CyberGhost“ DABAR!

„CyberGhost“ švari ir intuityvi vartotojo sąsaja todėl tai yra idealus pasirinkimas bet kokio lygio VPN vartotojams. Iš anksto sukonfigūruoti režimai (pvz., Transliacija, torrentas) suteikia jums lengva pasiekti geriausią serverį pagal jūsų tikslą su paspaudimu.

Technikos išmaniesiems yra daug pritaikomų funkcijų, įskaitant jūsų ryšio tipą ir lygį skelbimų ir kenkėjiškų programų blokavimas. „CyberGhost“ siūlo 256 bitų šifravimą, apsaugą nuo DNS nuotėkio ir automatinį žudymo jungiklį visiška apsauga už didelę kainą.

„CyberGhost“ teikia didelius greičius ir neribotą pralaidumą dideliame ir naujausiame daugiau nei 3000 serverių baseine, įskaitant 20 serverių Lietuvoje. Griežta politika neprisijungus užtikrina, kad jūsų tapatybė visada saugoma, ypač kai kankina.

Jei vis dar nesate tikri, a 45 dienų pinigų grąžinimo garantija suteikia daug laiko išsiaiškinti, ar „CyberGhost“ yra geriausias VPN jums.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „CyberGhost“ ekspertų apžvalga.

Gaukite „CyberGhost“ dabar!

2. „ExpressVPN“

Bendras įvertinimas: 4.9 - greičiausias VPN, kurį išbandėme Lietuvai

„ExpressVPN“ pranašumai

Nepraleisk to: gaukite 49% nuolaidą greičiausiam VPN & išbandykite 30 dienų be rizikos!

Mūsų greičio čempionas keletą metų iš eilės, „ExpressVPN“ yra vartotojų mėgstamas transliacijos ir žaidimų tinklas. Tinklas per 2000 serverių visame pasaulyje apima a vieta Lietuvoje su keliais IP.

„ExpressVPN“ taip pat turi keletą geriausių prieinamų saugos funkcijų. Karinio lygio šifravimas, DNS apsauga nuo nuotėkio, a nužudyti jungiklį, ir a patikrinta politika be žurnalų saugo jus nesvarbu, kur prisijungę.

Yra beveik jokios svetainės ar paslaugos žiniatinklyje, kurių „ExpressVPN“ negali atblokuoti. „Netflix“, „Hulu“ ir „Amazon Prime“ yra tik vienas paspaudimas. „ExpressVPN“ neribotas serverių perjungimas reiškia, kad jūs galite mėgautis pasauliniu turiniu, kada tik norite.

Mesti dalimis tuneliu ir nulio žinių serveriai, ir jūs turite tikrai elitinį VPN. „ExpressVPN“ yra šiek tiek brangesnis nei dauguma konkurentų, tačiau a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija suteikia daug laiko nuspręsti, ar ji verta kainos.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „ExpressVPN“ ekspertų apžvalga.

Gaukite „ExpressVPN“ dabar!

3. HMA! VPT

Bendras įvertinimas: 4,6 iš 5,0 - paprastos programos apsaugo jus vienu paspaudimu

„HideMyAss“ VPN!

SPECIALUS PASIŪLYMAS: Sutaupykite 75% ir gaukite Lietuvos IP adresą naudodamiesi HMA

HMA turi didžiausią bet kurio VPN serverių tinklą, esantį daugiau nei 190 šalių, įskaitant 2 serveriai Lietuvoje. Šis patogus VPN saugo jūsų tapatybę ir interneto veikla su karinio lygio šifravimu ir a nužudyti jungiklį.

Trys HMA unikalūs iš anksto sukonfigūruoti režimai suteikia labai paprastą VPN funkciją. Pasirinkite Vietovės režimą be vargo perjungti į lietuvišką IP adresą. Gausite neribotą pralaidumą ir galimybę perjungti serverius taip dažnai, kaip jums patinka.

HMA taip pat teikia serverius, optimizuotus P2P ir srautiniam perdavimui. Greituoju režimu galite aPridėkite skirtą srautinio perdavimo serverį vos keliais paspaudimais. Jei kiltų klausimų apie tai, ką dar gali padaryti šis VPN, galite susisiekti su klientu palaikykite 24/7 per tiesioginį pokalbį.

Nesunku suprasti, kodėl tiek daug vartotojų visame pasaulyje naudoja HMA, tačiau galite išbandyti rizikuodami patys nuspręsti, ar tai jums tinkamiausias pasirinkimas. Visiems naujiems planams taikoma a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami HMA ekspertų apžvalga

Gaukite HMA dabar!

Papildoma literatūra

Sutaupykite pinigų savo VPN plane naudodami geriausius VPN pasiūlymus ir kuponus.

Perskaitykite mūsų atnaujintą populiariausių „Torrent“ svetainių sąrašą.

Sužinokite, kodėl jums reikia VPN žudymo jungiklio.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me