Kaip žiūrėti „Sky Go“ naudojant nemokamą VPN

Tarkime, kad jūs keliaujate už JK ribų ir jaučiatės lyg per daug stebėję mėgstamas TV laidas iš namų. Su 50 ir daugiau kanalų ir daugiau nei 800 populiariausių įrašų pasirinkti ir žiūrėti nėra sunku įsivaizduoti, kodėl norite transliuoti „Sky Go“ užsienyje.

Deja, prisijungimas prie SkyGo užjūrio gali būti sudėtingas iššūkis, kaip transliacijos paslauga teikiama tik JK, Airijoje ir ES.

Tačiau neleiskite, kad tai sustabdytų linksmybes! Šiuos geografinius apribojimus galite apeiti nemokėdami papildomo cento jei prenumeruojate nemokamą VPN.

Kaip žiūrėti: Trumpas vadovas

Norėdami žiūrėti „Sky Go“ užsienyje naudodami nemokamą VPN, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

  1. Pasirinkite VPN su serveriais JK, Airijoje ar ES teritorijose. Žemiau rasite mūsų rekomendacijų sąrašą.
  2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN savo įrenginyje.
  3. Prisijunkite prie serverio JK, Airijoje ar ES.
  4. Eikite į „Sky Go“ svetainę ir pasirinkite norimą žiūrėti laidą.
  5. Mėgaukitės neribota prieiga prie „Sky Go“ laidų, filmų ir programų!

Pradėkite žiūrėti nemokamai!

Ar jums tinka nemokamas nemokamas VPN?

„Sky Go“ transliacija į užsienį gali būti iššūkis – tačiau turėdami gerą VPN, galite užmaskuoti savo IP adresą, apeiti jūsų kelią stovinčius geoblokus ir mėgautis prieiga prie „Sky Go“ turinio, nesvarbu, kur esate..

VPN taip pat saugo jus anonimiškai, užšifruodamas duomenis ir užtikrindamas, kad jūsų asmeninė informacija būtų apsaugota nuo įsilaužėlių ir kitų internetinių grėsmių..

Ar tikrai visa tai galite gauti nemokamai? Na, tai priklauso. Nemokami VPN gali būti puikūs retkarčiais, tačiau daugeliu atvejų juose yra pralaidumo ir greičio apribojimai, kurie gali sugadinti jūsų transliacijos patirtį..

Kai kurie nemokami VPN riboja jūsų serverio prieigą, todėl galbūt negalėsite prisijungti prie JK ar Airijos serverių – tai reiškia, kad negalėsite pasiekti „Sky Go“.

Bet tai nėra blogiausia – ten yra nemokami VPT, kurie pakenks jūsų privatumui ir saugumui naudojant vidutinišką šifravimą ar neaiškią privatumo politiką ar net parduos jūsų duomenis trečiosioms šalims. Tai atsitinka dažniau, nei jūs manėte.

  Kaip ištaisyti „Apex“ legendų atsilikimą - lengviausias žaidėjų hackas 2020 m

Tačiau galbūt dar nesate pasirengę įsipareigoti dėl mokamos VPN paslaugos. Štai kur mes įžengėme – atlikome tyrimą ir išrinkome jums geriausius nemokamus VPN. Nors šioms paslaugoms yra apribojimų, visos jos turi serverius JK ir galite būti tikri, kad jos yra patikimos.

Redaktoriaus pasirinkimas: „NordVPN“

Kaip žiūrėti „Sky Go“ naudojant nemokamą VPN

  • Apskritai, geriausiai vertinamas VPN rinkoje
  • 650+ serverių JK ir 60+ Airijoje
  • Neprilygstamas apeinant sunkiausius geoblokus
  • Optimizuotas srautiniam perdavimui

Nors „NordVPNis“ nėra 100% nemokamas VPN teikėjas, mes tiesiog turėjome jį įtraukti į savo sąrašą. Tai yra vienas geriausių VPN pasaulyje ir galite tai išbandyti nemokamai.

Unikali „NordVPN“ „SmartPlay“ technologija leidžia tai padaryti pasiekite „Sky Go“ ir bet kurią kitą geografinio blokavimo transliacijos paslaugą, nesvarbu, kur esate pasaulyje. Tai gali apeiti net ir pačius sudėtingiausius VPN blokus, o dėl neįtikėtino greičio galite laisvai transliuoti be buferio ar atsilikimo..

„NordVPN“ turi daugiau nei 5200 labai optimizuotų serverių visame pasaulyje, įskaitant 650+ serverių JK ir 60+ Airijoje.

Ne tik tai, bet ir „NordVPN“ rimtai vertina jūsų saugumą, naudodamiesi patobulintomis funkcijomis, tokiomis kaip karinio lygio šifravimas, automatinis žudymo jungiklis, dvigubas VPN ir griežta politika be žurnalų.

Prie kitų nuostabių privalumų yra galimybė vienu metu prijunkite iki 6 įrenginių su viena sąskaita ir 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas.

„NordVPN“ yra geriausias mūsų skaitytojų pasirinkimas. Galite pamatyti patys su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tai taip pat daro jį puikiu pasirinkimu, jei išvykstate tik iš JK kelioms dienoms ir norite neatsilikti nuo savo mėgstamiausių laidų „Sky Go“.

Pamatę aukščiausios VPN paslaugos vertę, greičiausiai negrįšite atgal.

Gaukite 70% nuolaidą „NordVPN“

Geriausi nemokami VPN žiūrėti „Sky Go“

1. TunnelBear

tuneliniai prietaisai

„TunnelBear“ yra vienas iš nedaugelio VPT teikėjų, leidžiančių nemokamos versijos vartotojams prisijungti prie bet kurio jo tinklo serverio – įskaitant serverius Airijoje ir JK.

  Kaip ištrinti išsaugotus slaptažodžius „Chrome“ ir visose naršyklėse

Tačiau kartu yra ir nemokama versija 500 MB mėnesio duomenų viršutinė riba, kurio greičiausiai nepakaks transliuoti mėgstamas „Sky Go“ laidas. Galite pakelti savo limitą iki 1 GB, jei melsitės apie įmonę.

Jei prenumeruojate mokamus planus, kurie yra gana draugiškas biudžetui, gausite neribotą duomenų perdavimą.

Vienas geras dalykas, susijęs su nemokama versija, yra tas jame nerodomi skelbimai. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl kalbant apie nemokamus VPN, vartotojai visame pasaulyje vertina „TunnelBear“.

Gaukite nemokamą VPN

2. Aprašymas

Vėdinimo prietaisai

„Windscribe“ paslaugos yra išbandytos ir išbandytos, kai reikia pasiekti geoblokuotą turinį ir teikti stabilus ir greitas VPN ryšys.

„Windscribe“ turi tvirtą serverių tinklą, apimantį serverių vietas JK, Airijoje ir ES. Nemokama versija leidžia prisijungti prie 10 serverių, iš kurių vienas yra JK. Keletas kitų yra Europos šalyse, kuriose galima įsigyti „Sky Go“.

Geriausia yra tai, kad jūs gaunate dosnų 10 GB duomenų per mėnesį su laisvu planu. Pro versija suteiks jums neribotą duomenų perdavimą ir prieigą prie visų serverių.

Aprašymas yra lengva naudoti, todėl ji turi didelę laimingų klientų dalį.

Gaukite nemokamą VPN

3. VPT vartai

vpngate prietaisai

Iš pradžių pradėtas kaip Japonijos Tsukubos universiteto mokslinių tyrimų projektas, „VPN Gate“ yra nemokamas, savanorių vykdoma tarnyba kuriuo siekiama panaikinti interneto cenzūrą.

Jis veikia įgyvendindamas šį tikslą globalus serverio plitimas kurie gali apeiti geoblokus. Tai kartu su savo 256 bitų šifravimas padarė šią nemokamą paslaugą populiariu vartotojų pasirinkimu visame pasaulyje.

Tai taip pat siūlo serverių vietos JK, kuris puikiai tinka žiūrėti „Sky Go“ už Britanijos sienų.

Tačiau atminkite, kad serverio pasirinkimas yra nenuoseklus, nes tikslus VPN vartų serverių skaičius nuolat kinta. Kiekvienas serveris taip pat turi skirtingas registravimo strategijas, o tai reiškia jūsų veikla internete vis tiek galėtų būti dalijamasi su IPT ir kitomis trečiosiomis šalimis.

„VPN Gate“ siūlo įspūdingi DUK skyrius ir a išsamus diskusijų forumas savo interneto svetainėje. Tačiau nėra Klientų palaikymas visą parą kaip siūlo priemokų teikėjai.

  Kaip iš bet kur gauti Lietuvos IP adresą 2020 m. [+ VIDEO]

„VPN Gate“ gali būti geras sprendimas retkarčiais naudoti, tačiau jei jūs ieškote aukščiausio lygio saugumo ir klientų aptarnavimo, tuomet rekomenduojame jums pasirinkti premium VPN teikėją.

Gaukite nemokamą VPN

4. SaugumasKISS

„Securitykiss“ įrenginiai

„SecurityKISS“ turi nemokamą planą, kuris suteiks jums prieigą prie 4 serverių, įskaitant vieną JK. Tačiau duomenų riba – 300 MB per dieną turbūt nepakaks transliuoti mėgstamas laidas.

Užsiprenumeravę jų priemokų planus, jūs gausite prieigą prie daugiau serverių ir didesnių duomenų prieigos, tačiau tik brangiausias planas suteiks jums neribotus duomenis.

Jei ketinate investuoti į mokamą VPN planą, geriau turėtumėte pas patikimą paslaugų teikėją, kuris suteiks jums neribotą duomenų perdavimą, pvz., „NordVPN“, „ExpressVPNor CyberGhost“.

„SecurityKISS“ turi griežtą nerašymo politiką, tačiau jos šifravimas nėra pats stipriausias rinkoje. Perskaitykite, ką turi pasakyti tikri vartotojai.

Gaukite nemokamą VPN

5. DotVPN

„dotVPN“ įrenginiai

Skirtingai nuo kitų nemokamų VPN, „DotVPN“ siūlo neribotas pralaidumas, o tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis, jei turite pakankamai duomenų mėgstamoms „Sky Go“ laidoms žiūrėti. Nemokama versija suteikia jums prieigą prie daugiau nei 700 serverių visame pasaulyje, įskaitant serverius JK. Tai daro populiarų pasirinkimą tarp vartotojų.

Tačiau nemokantys „DotVPN“ vartotojai gauna lėtesni ryšiai nei moka abonentai, nes „DotVPN“ premium planas naudoja specialius serverius, kurie neprieinami vartotojams, turintiems nemokamas paskyras. Tai gali sukelti rimtą problemą, jei ketinate srautiniu būdu naudoti nemokamą versiją.

Gaukite nemokamą VPN

Esmė

Nors nemokami VPN galėtų būti geras sprendimas lengviesiems ir retkarčiais besinaudojantiems vartotojams, jie tiesiog blogai veikia srautiniu būdu, nes dauguma jų yra duomenų viršutinės ribos ir ribotos serverio galimybės.

Pasirinkdami VPN, skirtą „Sky Go“ žiūrėti užsienyje, nepamirškite pasirinkti jo su stiprios transliacijos galimybės ir serveriai JK.

Geriausia yra pasinaudoti „NordVPN“ (dukterinės įmonės) pranašumais 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei norite apsvarstyti keletą kitų puikių VPT prieš apsispręsdami, nepraleiskite mūsų kupono puslapio, kad pamatytumėte visus karščiausius pasiūlymus.

Gaukite 70% nuolaidą „NordVPN“ dabar!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me