5 labākās Flixtor alternatīvas: 2020. gadā saņemiet BEZMAKSAS filmas un TV

Labākās Flixtor alternatīvas:

 1. FilmasJoy
 2. Popkorna laiks
 3. SubsMovies
 4. Projekts Bezmaksas TV
 5. Skatīties sēriju

Diemžēl tā ir oficiāla: Flixtor ir bezsaistē, un nav paredzama tā atgriešanās datuma.

Filmu nozares ārkārtēja spiediena ietekmē ir viens no mūsu iecienītākajiem bezmaksas filmu un TV straumēšanas pakalpojumiem ir noņemts no tīmekļa. Ja nesen esat apmeklējis tā saukto Flixtor vietni, lūdzu, izlasiet to tālāk, jo jūs pakļaujat sevi riskam.

Desmitiem jaunu vietnes ir parādījušās, apgalvojot, ka ir “jaunais Flixtor”, taču tās visas ir viltotas un nedrošas. Flixtor izstrādātāji publiskā paziņojumā apstiprināja, ka jebkura vietne, kas apgalvo, ka tā ir jauna pakalpojuma versija, ir krāpšana.

flixtoralt (1)

Ko jūs varat darīt, kamēr Flixtor nav pieejams?

Par laimi, ir drošas alternatīvas Flixtor, tāpēc joprojām varat labot savu TV un filmu.

Mēs pastāvīgi uzraugām straumēšanas vietnes atrast labākos pieejamos pakalpojumus un palīdzēt izvairīties no vietnēm, kas varētu izplatīt ļaunprātīgu programmatūru vai nolaupīt jūsu pārlūkprogrammu. Turpmāk mēs dalīsimies ar dažām no mūsu iecienītākajām Flixtor alternatīvām.

Bet vispirms īsa piezīme par jūsu tiešsaistes drošību: Ja jūs straumējat filmas vai straumējat video no jebkuras bezmaksas vietnes tiešsaistē, mēs ļoti iesakām izmantot VPN.

Turot jūs anonīmu, a VPN var pasargāt jūs no juridiskām problēmām ja jūsu izmantotā vietne nav ieguvusi tiesības izplatīt skatītās filmas. Tāpēc mēs arī ieteiksim labākos VPN, ko izmantot bezmaksas straumēšanas vietnēm.

Labākās alternatīvas Flixtor, kas darbojas šobrīd

Mēs rūpīgi pārbaudījām šīs vietnes drošība, kvalitāte un uzticamība. Jums nav jāpierakstās lai skatītos viņu saturu, un viņi jūs nebombardē ar reklāmām, it īpaši, ja jūsu VPN ir reklāmu bloķētājs.

1. FilmasJoy

flixtoralt (2)

FilmaJoy ir a bezmaksas filmu un TV straumēšanas pakalpojums bez nulles reklāmām. Tas ir ātrs un piedāvā HD straumēšana. Pārbaudes laikā mēs tomēr atklājām, ka daži HD video patiesībā ir tikai 720p (standarta HD), nevis 1080p (full HD), uz kuriem mēs cerējām.

Visi videoklipi ir marķēti kā abi HD vai cam lai palīdzētu ātri atrast katras filmas vai seansa augstākās kvalitātes versiju. Filmas “Cam” tika ierakstītas kinoteātrī ar videokameru.

Vienīgais reālais negatīvais faktors, ko mēs atklājām, pārbaudot MovieJoy, ir tāds, ka tāds ir nekādi nevar noņemt slēgtos parakstus no videoklipiem, kuros tie ir. Paraksti nebija uzmācīgi un neaizņēma daudz ekrāna vietas, taču joprojām būtu jauki, ja varētu tos izslēgt.

  Kā skatīties Oskarus LIVE no jebkuras vietas

Kopumā MoviesJoy ir labi izstrādāta vietne bez reklāmām ar liela izvēle no vairāk nekā 1000 nosaukumiem.

Apmeklējiet vietni MoviesJoy

2. Popkorna laiks

flixtoralt (3)

Tehniski Popkorna laiks ir lietotne, nevis vietne, taču tas ir tik iespaidīgs, ka šeit ir vērts to pieminēt.

Atverot lietotni, jums būs piekļuve katalogam tūkstošiem TV šovu un filmu no dažādām aizraujošām vietnēm. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties filmu, izvēlēties video kvalitāti un izlemt, vai vēlaties slēgtus parakstus. Pārējo veiks lietotne!

Lietotne Popcorn Time ir pieejama operētājsistēmām Windows, Mac OS, Linux un Android. Varat arī lejupielādēt to iOS ierīcē no datora vai Mac.

Apmeklējiet Popkorna laiku

3. Pasākumu filmas

flixtoralt (4)

SubsMovies ir viegli lietojams interfeiss. Videoklipi tiek sakārtoti pēc to kvalitātes un avota, lai jums palīdzētu ātri atrodiet labāko pieejamo nosaukuma versiju, kuru meklējat.

Interfeiss ir arī daudz jaudīgāks, nekā sākotnēji varētu šķist. Tas izskatās kā vienkāršs video indekss, bet jūsu izvēlētais video tiek atskaņots tieši SubsMovies vietnē. Jums nekad nav jāizmanto savas iespējas, izmantojot nezināmas trešo personu straumēšanas vietnes.

Vietnes nosaukumā norādot, ka SubsMovies galvenā uzmanība ir pievērsta uzlabot subtitrētā satura pieejamību. Šī ir lieliska funkcija, ja jums ir dzirdes traucējumi vai nevarat atrast daudzas filmas dzimtajā valodā. Lai iegūtu subtitru tulkojumu, jebkurā brīdī vienkārši apturiet video.

Apmeklējiet SubsMovies

4. Projekts Bezmaksas TV

flixtoralt (5)

Projekts Bezmaksas TV faktiski nav straumēšanas vietne. Tas drīzāk ir ērti lietojams TV šovu indekss. Kad esat atradis šovu, kuru vēlaties skatīties, jums ir jāseko saitei uz trešās puses vietni, kurā tiek mitināts videoklips.

PFTV nav tik viegli un intuitīvi lietojams kā mūsu trīs labākie cienītāji, un jūs iespējams, būs jāizmēģina dažas saites, lai atrastu tādu, kas darbojas.

Mēs neredzējām reklāmas galvenajā vietnē, bet gan trešo pušu vietnēs varētu nosūtīt dažas reklāmas jūsu veidā. Dažas vietnes ļauj jums izvēlēties, vai straumēt vai lejupielādēt video. Mēs neiesakām lejupielādēt saturu no trešo pušu vietnēm.

Projektam Bezmaksas TV ir gandrīz katra izrāde, par kuru varēja iedomāties, ar katru dienu tiek pievienots vairāk.

Apmeklējiet projektu Bezmaksas TV

5. Noskatīties seriālu

flixtoralt (6)

Skatīties sēriju piedāvā milzīgs šovu un filmu katalogs, taču tajā ir vairāk uznirstošo logu nekā citās vietnēs mūsu sarakstā. Izmantojot a VPN ar reklāmu bloķētāju palīdz daudz – vietnes pārlūkošanas laikā jums būs jānoklikšķina uz dažām reklāmām, taču tās nepārtrauks jūsu straumes.

Vietne ir ārkārtīgi ātra un atsaucīga. Tomēr tāpat kā Project Free TV, Skatīties sēriju jūs nosūta uz trešās puses mitināšanas vietni, lai straumētu jūsu video. Vēlreiz jums būs nepieciešama nedaudz pacietības, jo pirmā mēģinātā saite var nedarboties.

Skatīties sērijas ir labi organizēta vietne, kas ļauj viegli atrast filmas un TV pārraides, kuras vēlaties skatīties. Tikai pārliecinieties, vai izmantojat labu VPN, un neveiciet jebkāda satura lejupielādi no trešo pušu vietnēm.

Apmeklējiet skatīšanās sēriju

Kāpēc straumēšanas laikā jums vienmēr vajadzētu izmantot VPN

Lai aizsargātu jūsu privātumu, aizsargātu ierīci pret kibernoziegumiem un viegli piekļūtu ģeogrāfiski ierobežotam saturam, iesakām izmantot VPN ikreiz, kad esat tiešsaistē. Bezmaksas straumēšanas vietņu izmantošana ir saistīta ar vairākiem riskiem, kuru dēļ VPN izmantošana ir būtiska.

  Kā pieņemt Bitcoin maksājumus, izmantojot BitcoinPay

Aizsardzība pret nedrošām reklāmām un ļaunprātīgām trešo pušu vietnēm

Lielākā daļa bezmaksas straumēšanas vietņu mitina reklāmas, un tiešsaistes reklāmas var būt bīstamas. Reklāmas ar ļaunprātīgs kods, lai nolaupītu jūsu pārlūkprogrammu ir izplatīti draudi. Daži no viņiem krāpj jūs ar “X”, kas izskatās kā aizvērt logu. Noklikšķinot uz tā, tiek aktivizēta koda lejupielāde.

Labākajiem VPN ir jaudīga iebūvēta reklāmu bloķēšana, lai palīdzētu jums saglabāt drošību. Viņi arī to darīs brīdināt, ja trešās puses vietne, kurā mitinās jūsu videoklips, nav droša, un bloķējiet lapu, pirms tā var inficēt jūsu ierīci.

Aizsardzība pret autortiesību pārkāpumu juridiskām sekām

Tas ir lieliski ir likumīgi skatīties videoklipu vietnē, kas ir nodrošinājis tiesības to izplatīt. Tomēr, ja vietnei nav atļauts rādīt videoklipu, jūs varat iesaistīties likumīgās cīņās par autortiesību pārkāpumiem.

Šifrējot trafiku un maskējot IP adresi, VPN padara gandrīz neiespējamu, ka jūsu aktivitātes tiešsaistē var izsekot jums. Tātad, pat ja straumēšanas vietnei rodas nepatikšanas par autortiesību likumu pārkāpšanu, jūs to nedarīsit.

Piekļuve lielākam skaitam filmu un šovu

Dažās valstīs straumēšanas vietnes tiek bloķētas ar lielu valdības cenzūru internetā. Citās valstīs jūs to varētu atrast dažas straumēšanas vietnes vai konkrēti videoklipi, kuriem vēlaties piekļūt, ir bloķēti satura nodrošinātājs.

Laba VPN IP maskēšana ļauj apiet geoblokus un cenzūru piekļūt straumēšanas vietnēm un videoklipiem, kas jūsu reģionā nav pieejami, droši un anonīmi.

Viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar VPN serveri valstī, kurā saturs netiek bloķēts. Tikai ar dažiem klikšķiem jūs iegūsit tūlītēju, neierobežotu piekļuvi.

ISP droseles novēršana

Ja neizmantojat VPN, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) precīzi zina, kuras vietnes apmeklējat. Interneta pakalpojumu sniedzēji bieži apzināti samazina lietotāju savienojuma ātrumu apmeklējot straumēšanas vai straumēšanas vietnes, procesu, kas pazīstams kā droseļvārsta samazināšana.

ISP droseles var sagraut jūsu filmas nakti, straumēm nepārtraukti pārtraucot nobīdi un buferizēšanu. Militārā līmeņa šifrēšana, ko izmanto augstākie VPN, ISP neļauj pārraudzīt jūsu trafiku, tāpēc jūs straumēšana ar pilnu ātrumu visas nakts garumā.

Vislabākie straumēšanai izmantojamie VPN

Daudzi VPN sola lielu ātrumu un nepārspējamu drošību, taču mēs viņu vārdus neuzņemsimies, un arī jums tas nevajadzētu. Mēs rūpīgi iesakām tikai tos VPN, kas stāv pāri pārējiem.

Ja jūs apmeklējat bezmaksas filmas un TV pārraides, iespējams, ir vilinoši meklēt arī bezmaksas VPN. Tomēr, stingri iesakām nelietot bezmaksas VPN. Labākajā gadījumā bezmaksas VPN darbosies satraucoši lēni. Sliktākajā gadījumā tas apdraudēs jūsu drošību vai pat pārdos jūsu datus trešajām personām.

Šie ir VPN pakalpojumu sniedzēji, kuriem varat uzticēties lai aizsargātu jūsu personisko informāciju un uzturētu savienojumu maksimālā ātrumā.

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN apvieno neierobežots joslas platums un militāras pakāpes šifrēšana lai sniegtu jums labāko ātrgaitas VPN bezmaksas straumēšanas vietnēm.

  Kā skatīties Amerikas Ninja Warrior 11. sezonas tiešraidi tiešsaistē 2020. gadā

Īpaši jāatzīmē tā iebūvēts reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs, CyberSec. Šis unikālais drošības komplekts novērsīs uznirstošās reklāmas tādās vietnēs kā Skatīties sēriju un aizsargātu ierīci no hakeriem un bīstamām vietnēm.

Jūs varat straumēt un pārlūkot līdz 6 ierīces vienlaikus izmantojot NordVPN, un pakalpojumu sniedzējs piedāvā lietotnes visām galvenajām ierīcēm, ieskaitot Android TV.

Jūs varat izmēģināt NordVPN risku bez maksas ar 30 dienu naudas atdošanas garantija uz visām abonēšanas paketēm.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Straumējiet ar NordVPN TAGAD!

2. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

ExpressVPN ir ātrs VPN pakalpojums straumēšanu padara drošu, anonīmu un ērtu.

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai VPN veterāns, ExpressVPN ir jums piemērots. Tā intuitīvas lietotnes ir viegli uzstādīt un pielāgot, kā arī iekļaut augstākās klases drošības elementi kas 24 stundas diennaktī nodrošina jūsu tiešsaistes aktivitātes.

Izmantojot ExpressVPN, varēsit baudīt neierobežotu joslas platumu līdz 3 ierīcēm vienlaikus, ar 30 dienu naudas atdošanas garantija uz visiem plāniem. Jūs pat varat to izmēģināt bez maksas 7 dienas Android un iOS ierīcēs.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Straumējiet ar ExpressVPN TAGAD!

3. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

Ar 3000 un vairāk serveriem 60 valstīs, uzlabotas drošības funkcijas, un ērti lietojams interfeiss, CyberGhost ir labākā izvēle straumēšanai tiešsaistē.

CyberGhost automātiski bloķēs reklāmas un pārbaudīs jebkuras apmeklētās vietnes URL, lai pārliecinātos, ka tā ir droša. Ja vietnei nevar uzticēties, CyberGhost neļaus to ielādēt. Tas ir ideāla aizsardzība, ja skatāties videoklipus, kas mitināti trešo pušu vietnēs.

Jūs varat pārbaudīt CyberGhost pats ar dāsnu 45 dienu naudas atdošanas garantija.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Straumējiet ar CyberGhost TAGAD!

Kopsavilkums

Flixtor pazušana ir nodarījusi milzīgus zaudējumus visā pasaulē mocošajai un straumējošajai sabiedrībai. Mēs visi vēlaties ticēt, ka katra parādītā vietne “Jaunais Flixtor” ir īstā lieta, taču tā nav un, iespējams, ir bīstama.

Neļaujiet sevi apmānīt ar ļaunprātīgām, viltotām vietnēm. Esiet drošs, pieturoties pie izcilajām Flixtor alternatīvām, kuras mēs iesakām, un katru reizi, kad apmeklējat straumēšanas vai straumēšanas vietni, izmantojiet izcilu VPN.

Pareizais VPN atbloķēs vietnes ar cenzūru un bloķētu vietņu darbību, aizsargās jūsu ierīci no kiberuzbrukumiem un aizsargās jūs no juridiskām sekām, ja straumēšanas vietne pārkāpj autortiesību likumus.

Un, lai arī labākie VPN nav bezmaksas, tie ir daudz lētāki, nekā jūs varētu domāt. Apskatiet mūsu kuponu kodu lapu, lai uzzinātu visus karstākos piedāvājumus.

Iegūstiet NordVPN TAGAD!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me