Kā apiet loku ar Disney [bez jūsu vecākiem zināšanas]

Aplis ar Disneju varētu būt visefektīvākā vecāku kontroles ierīce, kas jebkad radīta. Izmantojot noziedzīgu hakeru iecienītos paņēmienus, tas vecākiem nodrošina pilnīgu kontroli pār jūsu piekļuvi internetam.

Īss Reddit apskats parāda, cik jaudīgs ir rīks Circle with Disney. Dusmīgs, neapmierināts un izmisušie pusaudži pulcē forumus, meklējot veidu, kā apiet šo “dēmonu kasti”.

Daži ir ķērušies pie tā, lai ar āmuru fiziski iznīcinātu vecāku ierīci. Bet tas radīs tikai vairāk problēmu, kad viņi uzzinās, ko esat paveicis.

Risinājums slepeni apiet Riņķi ar Disneju patiesībā ir daudz vienkāršāk. Instalējot jaudīgu VPN savā interneta ierīcē, varat slēpt tiešsaistes aktivitātes un atgūt nefiltrētu piekļuvi internetam.

Mēs jums parādīsim, cik viegli tas ir iestatiet VPN, vecākiem nezinot un kāpēc jums tāds ir vajadzīgs.

Īsā rokasgrāmata: Kā apiet loku ar Disney, izmantojot VPN

 1. Izvēlieties VPN ar funkcijām, kas ir pietiekami jaudīgas, lai apbrauktu loku ar Disneju. Mēs rekomendējamNordVPN.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri ārpus jūsu mājas tīkla. Lai izveidotu ātrāku savienojumu, izvēlieties tādu, kas atrodas tuvu jūsu fiziskajai atrašanās vietai.
 4. Atveriet savu tīmekļa pārlūku un vēlreiz izbaudiet nepieviltu bezmaksas internetu.

Apiet apli ar Disney tagad!

Kas ir aplis ar Disneju?

Aplis ar Disneju atšķiras no tradicionālākajiem interneta vecāku kontroles veidiem. Tas ir arī iemesls, kāpēc tas ir tāds milzīgs pretinieks pat visprasmīgākajiem pusaudžiem.

Lielākā daļa vecāku kontroles programmatūras ir balstīta uz tīmekļa lietotnēm un pārlūku paplašinājumiem atsevišķās ierīcēs. Parasti tos var apiet, izmantojot dažas pamata tīkla viltības.

Aplis ar Disneju ir fiziska ierīce, kuru vecāki savieno ar mājas maršrutētāju un izmantojiet, lai skatītos katru ierīci jūsu mājas tīklā. Tas nozīmē jūsu interneta savienojums jau tiek filtrēts un kontrolēts, pirms tas sasniedz viedtālruni, planšetdatoru, datoru, konsoli un jebkuru citu ierīci, kuru izmantojat, lai nokļūtu tiešsaistē.

Kā apiet loku ar Disney [bez jūsu vecākiem zināšanas]Aplis ar Disneju to panāk izmantojot paņēmienu, ko sauc ARP izlikšanās. Neticami sarežģīti un tālu no vairuma pieaugušo izpratnes ARP krāpšanās ir populārs tīkla uzbrukums, ko izmanto augsti kvalificēti noziedzīgi hakeri. Circle with Disney veidotāji ir pielāgojuši šo ļaunprātīgo praksi, lai kontrolētu un ierobežotu jūsu piekļuvi internetam.

Ko tas viss nozīmē jums, interneta lietotājam?

Tagad jūsu vecāki var kontrolēt jūsu interneta lietošanu kā vēl nekad. Kontrolējot loku ar Disney, izmantojot viedtālruņa lietotni, viņi var instalēt jebkuru no šiem ierobežojumiem:

 • Vietnes un lietotņu ierobežojumi: Jūsu vecāki var bloķēt piekļuvi jebkurai vietnei vai lietotnei, kas, viņuprāt, jums nevajadzētu izmantot. Viņi pat var bloķēt visas vietņu kategorijas. Tātad jūs varētu zaudēt piekļuvi nekaitīgām vietnēm nepareizi identificēts kā kaut kas bīstams.
 • Laika ierobežojumi: Tās var samazināt stundu skaitu, ko varat izmantot tiešsaistē, līdz vienai dienai. Šis nav pat pietiekams laiks mājas darbu veikšanai.
 • Plānotā piekļuve: Arī jūsu vecāki var izvēlēties bloķēt visu internetu noteiktā diennakts laikā. Tas ir populāra izvēle piespiežot jūs bezsaistē vakaros, pat ja jūs tikai tērzējat ar draugiem.
 • Turot cilnes uz jums: Tā kā Circle with Disney kontrolē visas jūsu tiešsaistes aktivitātes, tas arī reģistrē visu, ko jūs darāt. Tas nozīmē, ka jūsu vecāki var redzēt visas jūsu aktivitātes tiešsaistē – vietnes, kuras apmeklējat, ar kurām tērzējat, lietotnes, kuras izmantojat, un daudz ko citu. Atvadieties no privātuma.
 • Tūlītēji paziņojumi: Ikreiz, kad pārsniedzat laika ierobežojumu vai pārkāpjat kādu noteikumu, vecāki saņems ziņojumu pa tālruni. Tas notiek pat tad, ja izslēdzat apli ar Disney ierīci – tāpēc tā iznīcināšana nedarbosies.
 • Individuālās vadīklas: Unikāla lietotāja profila pievienošana dažādām ierīcēm nozīmē, ka vecāki var jums noteikt noteiktas robežas. Jūs varētu saskarties ar bargākiem un negodīgākiem ierobežojumiem nekā jūsu vecāki brāļi un māsas.
 • Piespiedu droša meklēšana: Loks ar Disneju ierobežo Google un Bing meklēšanu, tāpēc neparādās skaidri izteikti vai nepiemēroti rezultāti. Varētu zaudēt piekļuvi plašajiem interneta apgabaliem, pat to nezinot, piemēram daudzas nevainīgas vietnes tiek pieķertas meklēšanas rezultātu ierobežojumiem.

Tātad, kā jūs tam visam apiet?

Pirmais, visvienkāršākais solis ir slēpt tiešsaistes aktivitātes no Circle with Disney. To var sasniegt, izmantojot VPN.

Apiet apli ar Disney tagad!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai apietu loku ar Disney

Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir programmatūra, kas paredzēta lielākas drošības un privātuma nodrošināšanai tiešsaistē. Instalējot VPN, jūs varat šifrēt visus savus interneta datus. Tas paslēpj jūsu tiešsaistes aktivitātes no ārpasaules, vienlaikus izmantojot publisku vai privātu tīklu.

VPN to sasniedz daudzos dažādos veidos. Sniedzējiem patīkNordVPNizmantojiet militārā līmeņa AES-256 šifrēšanas standartus, lai izveidotu satiksmes tuneli ap jūsu satiksmi, izvadot to no jūsu mājas tīkla. Pēc tam jūs izveidojat savienojumu ar izvēlētu ārēju serveri – bieži citā valstī. Tā vietā, lai piekļūtu vietnēm un lietotnēm jūsu mājas tīklā, varat tām piekļūt, izmantojot VPN serverus.

Šādā veidā, VPN apiet loku ar Disney privātā tīkla un vietņu filtriem. Jūs atgūstat pilnīgu piekļuvi internetam. Viņi arī nereģistrē jūsu tiešsaistes aktivitātes, tāpēc neviens – pat VPN – nezina, ko jūs darāt tiešsaistē.

VPN faktiski ir viens no labākajiem rīkiem, ko iesaka interneta drošības eksperti, lai pasargātu jūs no ļaunprātīgas ARP izlikšanās. Pati tehnika Circle with Disney izmanto, lai ierobežotu jūsu piekļuvi internetam.

Tas ir tikai viens iemesls, kāpēc mēs iesakām VPN cīnīties ar Circle with Disney.

Apiet apli ar Disney tagad!

Labākais VPN, lai apietu loku ar Disneju

Aplis ar Disneju zina visu par VPN. Tas arī zina, ka, runājot par tehnoloģijām, lielāko daļu vecāku pusaudžu bērni viegli pārspēj.

Katram lokam ar Disney ierīci ir iebūvēta anti-VPN tehnoloģija lai jūs neļautu izmantot. Lai to apietu, jums ir nepieciešams ļoti spēcīgs VPN, kas pastāvīgi attīstās, lai panāktu un paliktu priekšā Circle with Disney.

Ir 1000 VPN pieejams tiešsaistē. Viņi visi sola nodrošināt izcilu privātumu un salauzt pat vissmagākos interneta filtrus. Lielākā daļa no tām tomēr cieš neveiksmi.

Mēs esam pārbaudījuši katru VPN sniedzēju un atradām toNordVPNir līdz šim visspēcīgākais tirgū. Tas ir arī populārākais mūsu lasītāju vidū. Mēs ticam, ka NordVPN apiet Circle ar Disney filtriem un sniegs jums atpakaļ kontroli pār savu internetu.

NordVPN ierīces

Attēls: Lai apietu loku ar Disney, NordVPN var uzstādīt daudzās ierīcēs

Papildus nozarē vadošajiem datu šifrēšanas un konfidencialitātes rīkiem NordVPN ir 5600 serveri 59 valstīs. Šie ir optimizēts ne tikai ātrumam, bet arī apejot interneta ierobežojumus un ugunsmūrus. Tāpat kā tie, ko izmanto Circle with Disney.

Lasiet visu par apbrīnojamo NordVPN priekšrocībām un iespējām vietnē mūsu pilns pārskats. 

Apiet apli ar Disney tagad!

Kopsavilkums

VPN instalēšana ir pirmā darbība, lai atņemtu kontroli pār jūsu internetu. Jūs varat to izmēģināt pats, bez riska un arNordVPN’s30 dienu naudas atdošanas garantija.

Circle with Disney vienmēr meklēs jaunus veidus, kā ierobežot tiešsaistes aktivitātes. Mēs turpināsim izmēģināt jaunas metodes ap šo un atjauniniet šo rokasgrāmatu, kad mēs tās atrodam.

Tātad, ja jūs atradīsit, ka jūsu interneta brīvība atkal ir negodīgi ierobežota, pārbaudiet, vai nav jaunu instrukciju.

Apiet apli ar Disney tagad!

Turpmākais lasījums

Kāds skolā vai darbā liedz jums spēlēt Fortnite? Mūsu īsā rokasgrāmata parādīs jums risinājumu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par VPN lietošanas priekšrocībām, mums ir pilns ceļvedis iesācējiem.

Mēs varam arī palīdzēt jums izvēlēties labākos VPN iesācējiem.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me